RE: gdje kupiti za dijete? (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječija oprema



Poruka


Leena -> RE: gdje kupiti za dijete? (27.3.2012 23:36:43)

Zaha, i moja Esma ima slican[sm=smiley1.gif]

Hanadi, nagovori ga, ima svega, a i lijep je Mostar, malo za udahnuti zraka koji mirise na more[sm=smiley36.gif]




leona81 -> RE: gdje kupiti za dijete? (27.3.2012 23:37:04)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: leona81

ma ne znam, poznavajuci M ona ce padati s ovoga, ipak mi je mozda jos mala ovo ljeto za bicikl? kako ne postoji neki tricikl za tu prelaznu dob- izmedju bebe i djevojcice?



ovaj kao asjin bi bio sigurno dobar i za M... probali smo malo veci ali asji je ipak velik... a ona je lijenjivica pa mi je trebalo nesto da je mogu gurati...


meni nekako izgleda veliko a ovi tricikli premalo, pogotovo plastika ona bi to unistila za 2 dana




Leena -> RE: gdje kupiti za dijete? (27.3.2012 23:37:39)


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: shejla

a gdje je radnja sa carter's stvarima u Mostaru????

Hanady koja li si [sm=smiley1.gif]


u tržnom centru piramida....

sve znam, spremna sam...

[sm=smiley36.gif]


[sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif] Tintilinić se zove




Visnja RR -> RE: gdje kupiti za dijete? (27.3.2012 23:39:06)


IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: leona81

ma ne znam, poznavajuci M ona ce padati s ovoga, ipak mi je mozda jos mala ovo ljeto za bicikl? kako ne postoji neki tricikl za tu prelaznu dob- izmedju bebe i djevojcice?



ovaj kao asjin bi bio sigurno dobar i za M... probali smo malo veci ali asji je ipak velik... a ona je lijenjivica pa mi je trebalo nesto da je mogu gurati...


meni nekako izgleda veliko a ovi tricikli premalo, pogotovo plastika ona bi to unistila za 2 dana


pa asji je ovaj sad taman...mozda vec sljedese godine mali... najbolje da odes i prrobas sa M ...vidi sigurno ih ima i u Fisu pema Rajlovcu




Neca xxx -> RE: gdje kupiti za dijete? (27.3.2012 23:41:36)

IZVORNA PORUKA: shejla

a gdje je radnja sa carter's stvarima u Mostaru????

Hanady koja li si [sm=smiley1.gif]


I mene ovo interesuje. [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Mi smo carter's stvari dobijali iz Amerike i bas smo zadovoljni. Svi bodiji su nam carter's ili prenatal.




Hanady RR -> RE: gdje kupiti za dijete? (27.3.2012 23:44:52)


IZVORNA PORUKA: Leena


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: shejla

a gdje je radnja sa carter's stvarima u Mostaru????

Hanady koja li si [sm=smiley1.gif]


u tržnom centru piramida....

sve znam, spremna sam...

[sm=smiley36.gif]


[sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif] Tintilinić se zove

[sm=bravo.gif]
evo neco ponavljamo samo za tebe[sm=smiley36.gif]




Neca xxx -> RE: gdje kupiti za dijete? (28.3.2012 9:06:05)

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Leena


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: shejla

a gdje je radnja sa carter's stvarima u Mostaru????

Hanady koja li si [sm=smiley1.gif]


u tržnom centru piramida....

sve znam, spremna sam...

[sm=smiley36.gif]


[sm=jezicek.gif] [sm=bravo.gif] Tintilinić se zove

[sm=bravo.gif]
evo neco ponavljamo samo za tebe[sm=smiley36.gif]


Hvala! [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley31.gif[/image] Sinoc kada sam ovo pisala, jos uvijek nije bilo vasih odgovora. Bas ste brze. [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Svakako sam planirala napraviti izlet do Mostara ovaj vikend, pa kontam mogla bih spojiti ugodno sa ugodnim. [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




assmiras -> RE: gdje kupiti za dijete? (28.3.2012 9:23:34)


Objave: 5379
Član od: 24.6.2009
Mjesto: Sarajevo
Status: prisutan
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: leona81

ma ne znam, poznavajuci M ona ce padati s ovoga, ipak mi je mozda jos mala ovo ljeto za bicikl? kako ne postoji neki tricikl za tu prelaznu dob- izmedju bebe i djevojcice?



ovaj kao asjin bi bio sigurno dobar i za M... probali smo malo veci ali asji je ipak velik... a ona je lijenjivica pa mi je trebalo nesto da je mogu gurati...


meni nekako izgleda veliko a ovi tricikli premalo, pogotovo plastika ona bi to unistila za 2 dana


Leona,
mi smo Selmi porucili ovakav, super je..... jos ga nije prerasla, jedva dohvati pedale..... A metalni je izdrzljiv i udoban....
ako imas kod koga porucit, bilo bi ti super..... posto nisam sigurna kako funkcionise transport za BiH.
http://www.ebay.de/itm/Puky-Caddy-Touring-CDT-1S-rot-2113-Dreirad-/270859059154?pt=DE_Allesf%C3%BCrsKind_Spielzeug_Kinderfahrzeuge&hash=item3f10753fd2#ht_7629wt_929




škorpija -> RE: gdje kupiti za dijete? (28.3.2012 10:02:03)


IZVORNA PORUKA: assmiras


Objave: 5379
Član od: 24.6.2009
Mjesto: Sarajevo
Status: prisutan
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: leona81

ma ne znam, poznavajuci M ona ce padati s ovoga, ipak mi je mozda jos mala ovo ljeto za bicikl? kako ne postoji neki tricikl za tu prelaznu dob- izmedju bebe i djevojcice?



ovaj kao asjin bi bio sigurno dobar i za M... probali smo malo veci ali asji je ipak velik... a ona je lijenjivica pa mi je trebalo nesto da je mogu gurati...


meni nekako izgleda veliko a ovi tricikli premalo, pogotovo plastika ona bi to unistila za 2 dana


Leona,
mi smo Selmi porucili ovakav, super je..... jos ga nije prerasla, jedva dohvati pedale..... A metalni je izdrzljiv i udoban....
ako imas kod koga porucit, bilo bi ti super..... posto nisam sigurna kako funkcionise transport za BiH.
http://www.ebay.de/itm/Puky-Caddy-Touring-CDT-1S-rot-2113-Dreirad-/270859059154?pt=DE_Allesf%C3%BCrsKind_Spielzeug_Kinderfahrzeuge&hash=item3f10753fd2#ht_7629wt_929


imamo isti ovakakav, meni je nepraktičan jer je težak do bola, težak i meni za nositi kad neće da vozi, a još moram i ovu cjevčugu vući, a težak i za dijete da ga pokrene iako je moj malac baš jak. izdržljiv jest, ali praktičan nije, ja sam za plastikanera




leona81 -> RE: gdje kupiti za dijete? (28.3.2012 10:15:49)

meni izgleda super, e sad mana je ta tezina jer mi namjeravamo ici u vrtic s ovim ljeti a nema sanse da na pola puta nosim ovo cudo




assmiras -> RE: gdje kupiti za dijete? (28.3.2012 10:15:57)


imamo isti ovakakav, meni je nepraktičan jer je težak do bola, težak i meni za nositi kad neće da vozi, a još moram i ovu cjevčugu vući, a težak i za dijete da ga pokrene iako je moj malac baš jak. izdržljiv jest, ali praktičan nije, ja sam za plastikanera


Pa bona nemoj nosit, guraj..... [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Mi smo pravo zadovoljni.... ja inace nisam ljubitelj ovih plasticnih, nekako me svi podsjecaju na Cinaaaaaaaaa......




marinčii -> RE: gdje kupiti za dijete? (28.3.2012 10:52:53)


IZVORNA PORUKA: Leena

Hvala, marinci, nasla sam[sm=bravo.gif]

drago mi je da sam pomogla,




Lady26 -> RE: gdje kupiti za dijete? (28.3.2012 11:58:08)

U Konzumu, trokolica za 3+, 69KM, snizene [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]




leona81 -> RE: gdje kupiti za dijete? (28.3.2012 15:03:49)

ima li u waikikiju slucajno mantilica za curice 3-4, 4-5 godina i koja im je cijena?




chuci -> RE: gdje kupiti za dijete? (29.3.2012 9:34:53)

treba mi krevet za dijete.
gledala u fisu, naki mi ćoškasti, tamam da se udari jer oko madraca ima daska i baš je ružna obrada.
gledala u belloni, prvo nemaju drveni bijeli što bi meni najbolje odgovaralo, a drugo bijeli koji imaju je 400 km što mi je puno, i to bez madraca
gledala u udobnosti isto nemaju bijeli, a mm se ne sviđaju, kaže naki ružni

gdje još da pogledam

trabe mi bijeli




Malenaoduvijek -> RE: gdje kupiti za dijete? (29.3.2012 9:40:38)

chuci jesi gledala u nobilu na otoci najbolje da ih nazoves i pitas oni imaju madrace a znam da rade po narudzbi krevete ali ne znam za male.

i u expo u kiseljaku mozda jos




Miimy -> RE: gdje kupiti za dijete? (29.3.2012 9:43:04)

Bjeli krevetica raznih nijansi ima u Amku na Mojmilu ja gledala prije jedno mjesec dana al su i cjene onako povisoke.... Sretnooooo




Hurma -> RE: gdje kupiti za dijete? (29.3.2012 9:45:10)

ADAX tito!!! ja imam krevetic od sina kupljen u cileku u super je stanju, iskoristicemo ga i za drugu bebu abd, ali sinoc kad ugledah par njih u adax-u... mmmmmmmmmm [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




bellla -> RE: gdje kupiti za dijete? (29.3.2012 9:49:48)

prosle godine u aprilu mi smo kupili djevojcici bijeli krevetic u onoj radnji za bebe na Socijalnom,(blizu Azela) krevetic i madrac 250km,super je,bas je bila potraznja za njim,mi smo ga cekali,a ispred nosa nam ga pokupila jedna poznata Tv voditeljica[sm=smiley1.gif]




chuci -> RE: gdje kupiti za dijete? (29.3.2012 9:50:50)

aaa
niste me shvatile ne treba mi krevetić
to imam od ajše
ali je ona velikodušno bebi rekla prepustiti krevetić pa hoću njoj da kupim veliki krevet za jednu osobu.
onaj neki normalnih dimenzija što bi teoretski i jedna odrasla osoba mogla spavati u njemu. poželjno bi bilo da ima neku zaštitu ali možemo to i mi improvizirati

ono u stilu formule u čileku, ali da nije ba toliko skupo.
dolazi u obzir i neki krevet samo za djevojčice ali bi najradije bijeli




Malenaoduvijek -> RE: gdje kupiti za dijete? (29.3.2012 9:52:16)

chuci jesi gledala u nobilu na otoci najbolje da ih nazoves i pitas oni imaju madrace a znam da rade po narudzbi krevete ali ne znam za male.

i u expo u kiseljaku mozda jos


evo ja ti ponavljam oni imaju krevete za odrasle




leona81 -> RE: gdje kupiti za dijete? (29.3.2012 9:52:17)

@chuci mi uzeli u udobnosti bijeli a boju ladice biras sama, odlican - forma ideale

http://www.formaideale.rs/artikal/element-decije-sobe-dsm-fioka-za-krevet-b90/

evo ga, nije bio uopste skup, mislim da je kostao 275 sa latoflexom i podnicom, plus madrac uzeli u jysku oko 100je, sve ukupno nas je doslo manje od 400




new mama -> RE: gdje kupiti za dijete? (29.3.2012 10:01:00)


IZVORNA PORUKA: leona81

ima li u waikikiju slucajno mantilica za curice 3-4, 4-5 godina i koja im je cijena?

Ja sam bila prije dvije sedmice i vec je bilo ,a cijena im je bila od 50-70 km[sm=smiley1.gif]




babina beba -> RE: gdje kupiti za dijete? (29.3.2012 10:11:30)

IZVORNA PORUKA: chuci

treba mi krevet za dijete.
gledala u fisu, naki mi ćoškasti, tamam da se udari jer oko madraca ima daska i baš je ružna obrada.
gledala u belloni, prvo nemaju drveni bijeli što bi meni najbolje odgovaralo, a drugo bijeli koji imaju je 400 km što mi je puno, i to bez madraca
gledala u udobnosti isto nemaju bijeli, a mm se ne sviđaju, kaže naki ružni

gdje još da pogledam

trabe mi bijeli



Jysk kod Wise, imaju drveni ona boja bijelog bora nisu coskasti vec zaobljeni coskovi. Mi smo kupili vecoj sa onom ladicom dole i dva madraca, podnice i nadmadraci  nas doslo oko 600 KM ali zato smo rijesili problem kad akb i bebaca pocne na vecem spavati, samo joj izvucemo ovu ladicu dole i nema padanja!




leona81 -> RE: gdje kupiti za dijete? (29.3.2012 10:18:08)


IZVORNA PORUKA: new mama


IZVORNA PORUKA: leona81

ima li u waikikiju slucajno mantilica za curice 3-4, 4-5 godina i koja im je cijena?

Ja sam bila prije dvije sedmice i vec je bilo ,a cijena im je bila od 50-70 km[sm=smiley1.gif]

a znas li ima li jos onih snizenih od prije, znamd a je bio sivi nekih 26 KM?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  117 118 [119] 120 121   Sljedeća stranica >   >>