|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
4.6.2010 14:52:45   
Hannica
Mrzim kad mi dodje np.svekrva i kaze "Izgleda da ti je gladna beba" i tako svaki put kad dodje.Kao da ja neznam kad trebam nahranit svoje dijete. Uh....  user posted image user posted image user posted image
I mrzim kad neko kaze "Sta ti znas zenska glavo"  Joj...grizem u takvim trenutcim... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 751
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
4.6.2010 18:42:47   
reallove
e ovako mene izbacuje milion stvari kao npr...jel ti beba gladna,jel mu hladno,a mozda ga treba presvuci,pazi da ne padne(a ja stojim kod njega),on je tebi pospan itd...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 752
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
4.6.2010 18:43:44   
acudesa
svi znaju bolje od vas...user posted image ...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 753
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
4.6.2010 18:55:01   
Anoniman
mrzimmmmm puno,toga sve se svodi nauser posted image recimo,da nije gladan ,zedan pa daj mu caja a djete jeo flasu prije 5min.dje to ima....pa,vruce mu je,pa sad puzi malo malo pa pusti ga nece mu nista biti ,a najmrze od iceg na svjetu mi kad A.place pa sveki dodje pa pita Sta mu je,tad bjesnim ........Jedno Veliko Nista.......


(odgovor članu Hannica)
  Neposredna veza do poruke: 754
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
4.6.2010 18:59:10   
reallove
a to sta mu je to je posebna prica,kako cu ja znati sta mu je nije mi rekao..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 755
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
4.6.2010 19:01:32   
aida.
uhhh izgleda da nas sve jedno te isto nervira... skoro E. place i ja znam da je pospan a moja svekrva govori sigurno nema mlijeka pa je gladan, na to ce zaova ma vruuuceeee mu, a ona sva u crnom a dijete samo u bodiju... i ja samo govorim nije, nije... user posted image neda mi se prepirat i objasnjavat im... ali kad je stvarno gladan, pa ja kazem gladan je, a moja ce mama ma nije gladan to on onako user posted image ojjj zemljo progutaj me, eto odmah se iznervira user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 756
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
4.6.2010 19:01:39   
nikita
Svaki dan slusam o tome kako trebam s dijetetom i samo klimam glavom i po svom...
Mene iz takta izbaciva kad postavim pitanje jednoj osobi a ona pilji u mene 15 sek i onda da odgovor , eh sto me to izivcira..

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 757
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
4.6.2010 19:02:39   
nikita
IZVORNA PORUKA: reallove

a to sta mu je to je posebna prica,kako cu ja znati sta mu je nije mi rekao..


ja kazem pitaj ga mozda tebi odgovori , sa mnom nece da prica user posted image

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 758
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
4.6.2010 23:04:32   
anuska08
A jooj ima ih mnogo, kod mm kad mi kaže "opet si neraspoložena" ili "ti meni samo nešto se...š" (kad mu nešto kažem da nije dobro napravio ili nije uopće).. ima toga još!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vjerujem u anđele jer jedan sniva u mom naručju!


(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 759
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
4.6.2010 23:11:58   
Lulu_08
Rijeci koje me izbacuju iz takta su: .........................  Bolje receno: ja gubim svo moguce strpljenje (kao iz pjesmice Medo Brundo - Oskar ... "urla, vice, udara, glava mu se pusi" hihi) a on suti k'o zaliven, i coolira. Ne nervira se, samo kaze "ma da, znam". Hihihih, straaaaaasno!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 760
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
11.6.2010 17:15:29   
acudesa
Mene u posljednje vrijeme baš nervira kad neko apsolutno pogrešno koristi riječ DUBIOZA (dubiozno....) u smislu "dubokoumnog razmišljanja" ili "detaljnog razmišljanja", "temeljitog razmišljanja"......a, značenje ove riječi je: sumnjivo, neizvjesno.....znači-niđe veze    user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio acudesa RR -- 11.6.2010 18:20:18 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 761
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
11.6.2010 20:57:26   
koka i po
"sad ću"-pa nikad.

"sutra ću"-a famozno sutra nikad doći.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 762
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
12.6.2010 8:06:27   
luna77
IZVORNA PORUKA: reallove

e ovako mene izbacuje milion stvari kao npr...jel ti beba gladna,jel mu hladno,a mozda ga treba presvuci,pazi da ne padne(a ja stojim kod njega),on je tebi pospan itd...


ovo i mene nervira i svi daju za pravo pametovati

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 763
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
12.6.2010 23:24:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: koka i po

"sad ću"-pa nikad.

"sutra ću"-a famozno sutra nikad doći.


Baš me iz takta izbaci kada se nečijih pet minuta pretvori u pola sata!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 764
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
2.7.2010 22:18:46   
SdZ
E, vala danas me zena izbaci iz takta skroz.
Cuj "kuljeva zena"(trudna) haloooooouser posted image user posted image user posted image



_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 765
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
2.7.2010 22:22:06   
Dida79

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

E, vala danas me zena izbaci iz takta skroz.
Cuj "kuljeva zena"(trudna) haloooooouser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image Ja dok sam trudna bila kaze meni jedna zena u supermarketu bila guzva na kasi pustite ovu trbavu zenu da prodjeuser posted image user posted image Umalo je nisam puknula onom korpom po glaviuser posted image

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 766
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
2.7.2010 22:32:47   
mamaajna

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Mene u posljednje vrijeme baš nervira kad neko apsolutno pogrešno koristi riječ DUBIOZA (dubiozno....) u smislu "dubokoumnog razmišljanja" ili "detaljnog razmišljanja", "temeljitog razmišljanja"......a, značenje ove riječi je: sumnjivo, neizvjesno.....znači-niđe veze    user posted image user posted image user posted image

ma u sa ti je tako ljudi daju znacenje rijecima

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 767
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
2.7.2010 22:35:00   
iv@ncica
zaboravio  sam..opet  sam  izgubio...i  sad  cu-  pa  nikad...ma  poludimuser posted image user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 768
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
2.7.2010 22:35:25   
acudesa
IZVORNA PORUKA: mamaajna


IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Mene u posljednje vrijeme baš nervira kad neko apsolutno pogrešno koristi riječ DUBIOZA (dubiozno....) u smislu "dubokoumnog razmišljanja" ili "detaljnog razmišljanja", "temeljitog razmišljanja"......a, značenje ove riječi je: sumnjivo, neizvjesno.....znači-niđe veze    user posted image user posted image user posted image

ma u sa ti je tako ljudi daju znacenje rijecima
user posted image
ma sve ok, samo kao da nema druge riječi, majke ti, mora se upotrijebiti  dubiozno da se ispadne pametan...
živjela Dubioza kolektiv!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image opjevat će oni i te takveuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 769
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
2.7.2010 22:35:31   
niki83
user posted image user posted image user posted image aahahahahah al' se ismijah, cuj trbava....cccccc, user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 770
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
2.7.2010 22:36:09   
Atarka
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Mene u posljednje vrijeme baš nervira kad neko apsolutno pogrešno koristi riječ DUBIOZA (dubiozno....) u smislu "dubokoumnog razmišljanja" ili "detaljnog razmišljanja", "temeljitog razmišljanja"......a, značenje ove riječi je: sumnjivo, neizvjesno.....znači-niđe veze    user posted image user posted image user posted image


Mozda hoce da kazu studiozno, a ne znaju pravu rijec pa im ta dodje slicna user posted image user posted image user posted image .

Mene nervira kad neko ko nema ni truna obrazovanja u svakodnevnom obicnom razgovoru upotrebljava pretenciozne rijeci kao sto su "indolentno", "a pro po"  i sl. Najezim se.
Smeta mi kad cujem rijec "rozasto", "lilasto"- to nisu boje!
Smeta mi kad neko kaze za zenske cizme "cizmice", ali ne od milja nego sto tako govori.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 771
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
2.7.2010 22:36:18   
Ilhana RR
uhhhhhhhhh kad cujem "Ma nema problema sredit cu ja to" a od toga nista... grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 772
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
2.7.2010 22:36:32   
acudesa
nervira me riječ stojećki, umjesto stoičkiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 773
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
2.7.2010 22:37:29   
mamaajna

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: mamaajna


IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Mene u posljednje vrijeme baš nervira kad neko apsolutno pogrešno koristi riječ DUBIOZA (dubiozno....) u smislu "dubokoumnog razmišljanja" ili "detaljnog razmišljanja", "temeljitog razmišljanja"......a, značenje ove riječi je: sumnjivo, neizvjesno.....znači-niđe veze    user posted image user posted image user posted image

ma u sa ti je tako ljudi daju znacenje rijecima
user posted image
ma sve ok, samo kao da nema druge riječi, majke ti, mora se upotrijebiti  dubiozno da se ispadne pametan...
živjela Dubioza kolektiv!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image opjevat će oni i te takveuser posted image

jarane dubioza pravauser posted image

i rijecica ba,kad to cujem pojela bi sama sebeuser posted image

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 774
   RE: Riječi koje vas izbacuju iz takta
2.7.2010 22:39:55   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Atarka

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Mene u posljednje vrijeme baš nervira kad neko apsolutno pogrešno koristi riječ DUBIOZA (dubiozno....) u smislu "dubokoumnog razmišljanja" ili "detaljnog razmišljanja", "temeljitog razmišljanja"......a, značenje ove riječi je: sumnjivo, neizvjesno.....znači-niđe veze    user posted image user posted image user posted image


Mozda hoce da kazu studiozno, a ne znaju pravu rijec pa im ta dodje slicna user posted image user posted image user posted image .

Mene nervira kad neko ko nema ni truna obrazovanja u svakodnevnom obicnom razgovoru upotrebljava pretenciozne rijeci kao sto su "indolentno", "a pro po"  i sl. Najezim se.
Smeta mi kad cujem rijec "rozasto", "lilasto"- to nisu boje!
Smeta mi kad neko kaze za zenske cizme "cizmice", ali ne od milja nego sto tako govori.

user posted image user posted image user posted image ...pa, o tome se radi, ako ne znaš, pričaj kako znaš, ali ima i neobrazovanih samoukih dobrih jezičara, to moraš priznati, ostaneš bez teksta kad čuješ da nemaju nešto plaho škole
čini mi se da sam ja maločas na temi obuća, napisala čizmice..ali, ja sam stvarno mislila da su moje malene čizme-čizmiceuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nakon porodiljskog.
пеперутка16

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *