|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
12.1.2011 14:39:55   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: Ben 10


Ja sam bez problema kupila glicerin,pitala imate li glicerin,ona mene jeli tecni i dala mi.Naljepnica je bijela jeli to taj i na njoj pise glicerin.
Mogu li u onaj recept što je puma pravila samo sa šecerom i želatinom staviti jednu kasiku glicerina?



Naravno da mozesuser posted image user posted image Evo radi po ovome i nema fule:

http://www.youtube.com/watch?v=RoUR_f-Lud0

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 1551
   RE: Fondant
12.1.2011 19:57:25   
muaaa
Dame moje sta mislite za ovo remek djelouser posted image user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 1552
   RE: Fondant
13.1.2011 9:57:53   
Ilhana RR
Nisam odavno pravila tortu sa fondantom... morat cu isprobati kako je raditi nesto vako u novoj kuhinji =)

Cure torte su vam za deset... prelijepe...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1553
   RE: Fondant
13.1.2011 10:21:14   
R&T@
IZVORNA PORUKA: muaaa

Dame moje sta mislite za ovo remek djelouser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Stvarno treba imati srca, pa ovo zarezati....user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1554
   RE: Fondant
14.1.2011 17:27:44   
Anoniman
Gotova i moja tortica, nije kao kod rokoko i Ivane ali sam zadovoljna, nadam se da će i moji gosti sutra biti zadovoljniuser posted image ...
Alim je nestrpljiv moram mu stalno otvarati frižider sa gleda pingvineuser posted image
user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 1555
   RE: Fondant
14.1.2011 17:31:30   
muaaa
odlicnauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1556
   RE: Fondant
14.1.2011 17:31:37   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image baš je slatka tortica....super ideja!

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1557
   RE: Fondant
14.1.2011 17:37:13   
Anoniman
Hvala... ma ideja je sa googlauser posted image , jednostavna za napravit.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1558
   RE: Fondant
14.1.2011 17:44:13   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: palachinken

IZVORNA PORUKA: mummy

palachinken, ova krivudava trospratnica je mrak, i meni je bila želja da pravim nešto ovako ali sad ne smijem experimentisati je rje rođendan u pitanju, treba se prvo "ušteliti". Ako imaš link gdje si pronašla postavi nam da parimo očiuser posted image user posted image


http://www.youtube.com/watch?v=xHY_F53ClJ8

Ovaj je prilicno dobar tutorial...samo pogledaj debljinu ovih biskvita, trebaće mi vreća brašna i školjka jaja!!! Ovdje je izgleda ukus totalno nebitan, samo izgled



Da, baš tako!
Oni oblažu sasvim drugačije torte i tu nikako nije naglasak na ukusu već na izgledu!


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 1559
   RE: Fondant
14.1.2011 19:51:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

Gotova i moja tortica, nije kao kod rokoko i Ivane ali sam zadovoljna, nadam se da će i moji gosti sutra biti zadovoljniuser posted image ...
Alim je nestrpljiv moram mu stalno otvarati frižider sa gleda pingvineuser posted image
user posted image







user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moj naklon prijateljice,napokon kulinarski uspjehuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1560
   RE: Fondant
14.1.2011 20:17:58   
Anoniman
Kakav uspjehuser posted image ... vidiš da mi je iglu manji od pingvina a pogledaj snješke koliki su i koliko su bucmasti user posted image user posted image user posted image ...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1561
   RE: Fondant
14.1.2011 20:21:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

Kakav uspjehuser posted image ... vidiš da mi je iglu manji od pingvina a pogledaj snješke koliki su i koliko su bucmasti user posted image user posted image user posted image ...





pingvini su veci zato sto si iz bliza slikala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne duši puŠći da te hvalimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1562
   RE: Fondant
14.1.2011 20:23:47   
Anoniman
Zamislite da je iglu negdje u daljiniuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1563
   RE: Fondant
15.1.2011 8:32:06   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: Breskva

Gotova i moja tortica, nije kao kod rokoko i Ivane ali sam zadovoljna, nadam se da će i moji gosti sutra biti zadovoljniuser posted image ...
Alim je nestrpljiv moram mu stalno otvarati frižider sa gleda pingvineuser posted image
user posted image



tortashice mojaaaa, torta je vrh user posted image user posted image user posted image i tako mi je zao sto je nceu probati danas user posted image ... nista od mene, lijecim se i danas, ne smijem vas i djecu izloziti riziku da se od mene razbolite... a da znas da sam jedva cekala ovo druzenje! jes' mi kriiivooooo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1564
   RE: Fondant
15.1.2011 9:00:30   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Breskva

Gotova i moja tortica, nije kao kod rokoko i Ivane ali sam zadovoljna, nadam se da će i moji gosti sutra biti zadovoljniuser posted image ...
Alim je nestrpljiv moram mu stalno otvarati frižider sa gleda pingvineuser posted image
user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jos malo pa ces u tal sa Ivanom. user posted image user posted image user posted image user posted image

Super je, jedva cekamo da probamo danas. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1565
   RE: Fondant
15.1.2011 10:20:32   
esmina i bebina mam
Eh i ja cu ga ovih dana pokusati napraviti sljedeci rodendan je u martu i to meni pa vrijedi se potruditi do tada user posted image


_____________________________

Esma 12.06.2007
Salko 24.11. 2010

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 1566
   RE: Fondant
15.1.2011 22:23:11   
rokoko
IZVORNA PORUKA: Breskva

Kakav uspjehuser posted image ... vidiš da mi je iglu manji od pingvina a pogledaj snješke koliki su i koliko su bucmasti user posted image user posted image user posted image ...

Torta je super,a ti odnosi veličina....po meni na torti ne treba tražiti logiku nego pustiti se mašti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1567
   RE: Fondant
15.1.2011 23:07:08   
Hannan
user posted image user posted image user posted image user posted image  za sve fondant majstorice.
i ja sam veceras pokusala prekriti torticu fondantom, i s obzirom da mi kolaci ne idu od ruke, nije lose za prvi put :)
a prvi put i slikica, valjda uspije :)

user posted image

< Poruku je uredio Hannan -- 15.1.2011 23:08:38 >


_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 1568
   RE: Fondant
15.1.2011 23:11:37   
muaaa
uuuuuuu pa super ti je ovo bravisimouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 1569
   RE: Fondant
15.1.2011 23:38:39   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image Breskva...javi kakva jeuser posted image
user posted image user posted image user posted image Hana

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 1570
   RE: Fondant
15.1.2011 23:53:21   
Anoniman
dadada ne bih da se samohvalim dobra je pravo, bolje nisam jela, pravo sočna i ukusnauser posted image user posted image user posted image user posted image ...
Hannan super torta baš je pravo utegnuta bez greške...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1571
   RE: Fondant
16.1.2011 0:03:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

dadada ne bih da se samohvalim dobra je pravo, bolje nisam jela, pravo sočna i ukusnauser posted image user posted image user posted image user posted image ...
Hannan super torta baš je pravo utegnuta bez greške...






dadada ne javljaju se Tuzlanke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da nisu na ispumpavanju zeludcauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1572
   RE: Fondant
16.1.2011 0:36:12   
Hannan
Hvala zene...Breskva, koliko sam samo klipova i svega pregledala, red je bio da uspije user posted image


_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1573
   RE: Fondant
16.1.2011 2:26:53   
Amelaa RR
MM-ova rodjendanska torta by Elmini

user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 1574
   RE: Fondant
16.1.2011 11:35:21   
Mya_81 RR
Fenomenalno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 1575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  61 62 [63] 64 65   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *