|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
16.1.2011 12:44:59   
Lalana
Treba mi pomoc,

Pravila sam i prije masu od marchmallow bonbona, ali sad mi je ispala pretvrda, kako da ugrijem ili omeksamuser posted image



_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 1576
   RE: Fondant
16.1.2011 13:05:38   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Lalana

Treba mi pomoc,

Pravila sam i prije masu od marchmallow bonbona, ali sad mi je ispala pretvrda, kako da ugrijem ili omeksamuser posted image



stavi je u mikrovalnu ili u pećnicu da se maoo otopi....to mi jedino pada na pametuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 1577
   RE: Fondant
16.1.2011 13:06:25   
Hanady RR
breksa i hanan torte su savršeneuser posted image user posted image user posted image user posted image

a Amela...elma je uradila fenomenalan posao...ima zlatne rukeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1578
   RE: Fondant
16.1.2011 13:08:55   
Hannan
Lalana, samo je jos malo pokvasi, par kapi vode,stavi u mikrovalnu  par sekundi i to je to , bude kao i tek napravljen:)
ja sam svoj sinoc izvadila iz frizdera i u kesici stavila na radijator i omeksao bas fino.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 1579
   [Obrisana poruka]
16.1.2011 13:10:23   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lalana)
  Neposredna veza do poruke: 1580
   RE: Fondant
16.1.2011 13:14:02   
Hannan
Ova od Elmini je odlicna, toliko detalja, i preciznosti user posted image user posted image


_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 1581
   RE: Fondant
16.1.2011 13:14:02   
Lalana
hvala vam, pretpostavljala sam, ali me bilo strah da mi se ne ispece okolouser posted image

Ma bjezi i ove torte viseuser posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1582
   RE: Fondant
16.1.2011 13:18:06   
Hannan
hahaha Lalana, jel de, mi se mucimo a ona ionako se pojede.Men isinoc ledja otpala, razvijaj, lijepi, kad jutros mm kaze de ziva bila oguli mi je user posted image

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 1583
   RE: Fondant
16.1.2011 13:26:54   
Lalana
Upravo tako, ali hajde nas ubijedi da ne radimouser posted image

Moj danas gleda stoji tijesto fondanta na stolu, kaze jel ovo pita u boji, mrtav ozibljanuser posted image user posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 1584
   RE: Fondant
16.1.2011 13:37:03   
Hannica
IZVORNA PORUKA: Hannan

hahaha Lalana, jel de, mi se mucimo a ona ionako se pojede.Men isinoc ledja otpala, razvijaj, lijepi, kad jutros mm kaze de ziva bila oguli mi je user posted image

user posted image user posted image user posted image Ja kad sam pravila fondatusu (2X) moj muz je uslikao torte i svima okolo pokazivao.Valjda nikad prije nije vidio pa se ibretio,mislio da to niko osim mene ne zna.user posted image



_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 1585
   RE: Fondant
16.1.2011 13:38:06   
bubamaric@
Odusevljena sam vasim tortama, predivno izgledaju, svaka cast! Htjela bih pitati Ivanu Tz u kojoj apoteci u Tuzli kupi glicerin? Hvala unaprijed

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 1586
   RE: Fondant
16.1.2011 13:40:19   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Lalana

Upravo tako, ali hajde nas ubijedi da ne radimouser posted image

Moj danas gleda stoji tijesto fondanta na stolu, kaze jel ovo pita u boji, mrtav ozibljanuser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kralj je majkemi ...kako mu je smao hnaumpalo...pita u bojiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 1587
   RE: Fondant
16.1.2011 13:41:23   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Hannan

hahaha Lalana, jel de, mi se mucimo a ona ionako se pojede.Men isinoc ledja otpala, razvijaj, lijepi, kad jutros mm kaze de ziva bila oguli mi je user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

joj svaka vam čast jutros al se nasmijah slatko...

čuj de mi je oguli...trebala si reć ja sam joj ''koru'' napravila ti je guli ako ti se guliuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 1588
   RE: Fondant
16.1.2011 13:58:21   
Hannan
IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: Hannan

hahaha Lalana, jel de, mi se mucimo a ona ionako se pojede.Men isinoc ledja otpala, razvijaj, lijepi, kad jutros mm kaze de ziva bila oguli mi je user posted image

user posted image user posted image user posted image Ja kad sam pravila fondatusu (2X) moj muz je uslikao torte i svima okolo pokazivao.Valjda nikad prije nije vidio pa se ibretio,mislio da to niko osim mene ne zna.user posted image




E moja Hannice, nije ni moj haman nikad vidio, ja noc prije pravila fondant u kasne sate, on malo gleda sta ja radim malo u komp, pa sve tako dok na kraju ne rece "meni samo nije jasno koliko tebi toga treba da bude malo veca torta" jadnik skont'o da komplet torta  od fondanta.user posted image

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1589
   RE: Fondant
16.1.2011 14:13:26   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: bubamaric@

Odusevljena sam vasim tortama, predivno izgledaju, svaka cast! Htjela bih pitati Ivanu Tz u kojoj apoteci u Tuzli kupi glicerin? Hvala unaprijed



Na Slatini, u onoj staroj apoteci, na cosku zute zgrade...

Hannan, svaka cast, torta je suupeer user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu bubamaric@)
Neposredna veza do poruke: 1590
   RE: Fondant
16.1.2011 14:14:18   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Breskva

dadada ne bih da se samohvalim dobra je pravo, bolje nisam jela, pravo sočna i ukusnauser posted image user posted image user posted image user posted image ...
Hannan super torta baš je pravo utegnuta bez greške...






dadada ne javljaju se Tuzlanke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da nisu na ispumpavanju zeludcauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



bice da je dobro sto se ja razboli' i ne odoh na rodjendan user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1591
   RE: Fondant
16.1.2011 16:46:24   
Dinkica
Breskva i Hanann torte su vam za 10, super fazon sa snijegom.
Evo i moje probne rođendanske torte ,pala sam s nogu, još mi je prijateljica pomagala, ona je pravila žabca a ja obzirom da nećete prepoznati Bo. Obavezno tortu praviti dan ranije jer ovako smo sfušerili figurice jer smo bile umorne. Za rođendan ću vjerovatno praviti nešto manje zahtjevno pa da ljepše ispadne. Inače recept fondana sa glcerinom je odličan i jednostavan.

user posted image


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 1592
   RE: Fondant
16.1.2011 16:48:20   
muaaa
Super ma nista nije tesko kad se zeli napravitiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 1593
   RE: Fondant
16.1.2011 19:07:35   
mala86
cure dajte mi recite koje torte pravite ispod ovog fondana user posted image

jer nesto citam da on topi kremu

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1594
   RE: Fondant
16.1.2011 19:46:49   
Anoniman
ne topi fondant kremu, nego je tezak pa ne mozes napraviti nikakvu "slagiranu" tortu ili neku s mekanom kremom...dakle, izaberi tortu koja je dovoljno cvrsta...ja sam pravila tzv marcipan tortu, mnogi prave buterkrem tortu ili zahericu ili vasinu tortu...znaci, gledaj samo da je krema cvrsta...da se stegne u frizideru

(odgovor članu mala86)
  Neposredna veza do poruke: 1595
   RE: Fondant
16.1.2011 20:15:27   
Niobe
IZVORNA PORUKA: mala86

cure dajte mi recite koje torte pravite ispod ovog fondana user posted image

jer nesto citam da on topi kremu


sve sto imaju puno margarina, keksa, cokolade...


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 1596
   RE: Fondant
16.1.2011 20:16:33   
Niobe
IZVORNA PORUKA: Dinkica

user posted image



Torta je predivna, trud se isplatio.


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 1597
   RE: Fondant
16.1.2011 20:49:13   
Adana
Dinkice premedeno! user posted image
A zar to malo zeleno nije zmajic? :) I btw super je ispao! :)

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 1598
   RE: Fondant
16.1.2011 21:08:35   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: Adana

Dinkice premedeno! user posted image
A zar to malo zeleno nije zmajic? :) I btw super je ispao! :)


hvala vam, heheh, jašta je nego zmajić, toliko o mom poznavanju životinja, meni su i guska i patka jedno te isto user posted image


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 1599
   RE: Fondant
16.1.2011 21:15:01   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: mala86

cure dajte mi recite koje torte pravite ispod ovog fondana user posted image

jer nesto citam da on topi kremu



ja sam napravila tri kore a fil od 2 pudinga sa pola l mlijeka, 2 čokolade na pari sa 2 jaja i 2 kašike šećera i puter sa šećerom u prahu, kad se ohladilo objedinila kreme, malo odstajala u frižideru i onda mazala tortu, na kraju je došla kora koju sam još tanko namazala filom tako da mi nije trebao butter creme. Kore su klasične, u jednu ide 3 jaja, 4 kašike šećera, 4 kašike brašna, 2 ulja, 2 mlijeka i mala kašika praška za pecivo, kakao po želji.


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 1600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 [64] 65 66   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *