|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
10.1.2011 22:30:04   
Hannica
I ja sam te uzimala,ali meni je fondant bio malo rozkast.user posted image
Trema mi za ovu BMW tortu,nekako mi nema smisla da bude imalo roze.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 1526
   RE: Fondant
10.1.2011 22:40:33   
muaaa
Ja sam trazila dugo samo bijele i nisam ih mogla nigdje naci.I onda odlucila praviti sa glicerinom i zelatinom.Zasto i ti ne probasuser posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1527
   RE: Fondant
10.1.2011 22:44:39   
sheri
ja cu OT ali ja bih sad brdo ovih boba mogla pojestiuser posted image user posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1528
   RE: Fondant
11.1.2011 8:39:25   
bebacha
meni su takode trebale bjele i nije bilo,ja kupim ove bjele untra a okolo roze,uzmem kuhinjske makaze i odsjecem roze diouser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 1529
   RE: Fondant
11.1.2011 11:30:01   
Hannica
IZVORNA PORUKA: bebacha

meni su takode trebale bjele i nije bilo,ja kupim ove bjele untra a okolo roze,uzmem kuhinjske makaze i odsjecem roze diouser posted image user posted image

Razmisljala sam i ja o tome,vjerovatno cu to i uraditi,i onako uvijek kupim viska 2 kesice da se malo zabavim.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 1530
   RE: Fondant
11.1.2011 11:31:25   
Hannica
IZVORNA PORUKA: muaaa

Ja sam trazila dugo samo bijele i nisam ih mogla nigdje naci.I onda odlucila praviti sa glicerinom i zelatinom.Zasto i ti ne probasuser posted image

Nisam sigurna da li se u Zenici moze kupiti glicerin.Znam da su se zene zalile da nije bas dostupan.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1531
   RE: Fondant
11.1.2011 14:59:21   
mummy
Ja sam dosad radila sa ovim šarenim bonbonama i fondant bude svijetlo zeleni, nešto tako. Neko je ranije pisao da od ovih rozo-bijelih bude baš bijeli. Nadam se da je tako jer i meni sad treba baš bijeli. Isprobavam sutra pa ću javitiuser posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 1532
   RE: Fondant
11.1.2011 15:01:48   
mummy
palachinken, ova krivudava trospratnica je mrak, i meni je bila želja da pravim nešto ovako ali sad ne smijem experimentisati je rje rođendan u pitanju, treba se prvo "ušteliti". Ako imaš link gdje si pronašla postavi nam da parimo očiuser posted image user posted image

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 1533
   [Obrisana poruka]
11.1.2011 21:50:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mummy)
  Neposredna veza do poruke: 1534
   RE: Fondant
11.1.2011 22:46:51   
rokoko
Za sve vrijedne gospođeuser posted image user posted image user posted image .Sad sam prelistavala prethodne stranice jer prethodnih dana nisam stizala da to uradim.I tortice koje su prvi pokušaji su super,a naravno i one od iskusnijihuser posted image user posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 1535
   RE: Fondant
11.1.2011 23:50:34   
mamine oci
da li za pravljenje ovih likova, figurica,koristite neke kalupe ili kako vec to ide, ja sam napravila fondat od bombona i super je ispao e sad htjela bi sto sta napraviti cisto da probam da se malo poigram, zanimame jel ako ide pravljene figurica tipa autic kao Amrino sto je pravila zeko,medo itd sta je sve potrebno tako napraviti za one masne leptirice cvetice srca to znam hvala na odgovoru ko god bude dao odgovor?

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 1536
   RE: Fondant
11.1.2011 23:51:57   
rokoko
Evo još jedan klavir.Ovaj put sa novim detaljima,vjerodostojnijim tipkama(zahvaljujući mm)...

user posted image

user posted image

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 1537
   RE: Fondant
11.1.2011 23:58:49   
Niobe
IZVORNA PORUKA: rokoko

Evo još jedan klavir.Ovaj put sa novim detaljima,vjerodostojnijim tipkama(zahvaljujući mm)...

user posted image

user posted image


WOW!!!
I'm speachless...bravo user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 1538
   RE: Fondant
11.1.2011 23:59:49   
Hanady RR
jao opet klaviruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

nedaj im da ga jedu user posted image user posted image user posted image user posted image

prelijep je, al prelijep totalnouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 1539
   RE: Fondant
12.1.2011 0:00:23   
rokoko
IZVORNA PORUKA: mamine oci

da li za pravljenje ovih likova, figurica,koristite neke kalupe ili kako vec to ide, ja sam napravila fondat od bombona i super je ispao e sad htjela bi sto sta napraviti cisto da probam da se malo poigram, zanimame jel ako ide pravljene figurica tipa autic kao Amrino sto je pravila zeko,medo itd sta je sve potrebno tako napraviti za one masne leptirice cvetice srca to znam hvala na odgovoru ko god bude dao odgovor?
[/quote

Kalupe,sjekače i sl.koristim za cvjetiće,leptiriće,a sve ostalo oblikujem bez kalupa.Ili igračku ispred sebe ili slikovnicu ili crtić...zavisi šta se traži i čim raspolažem.

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1540
   RE: Fondant
12.1.2011 0:01:55   
rokoko
Prethodna poruka sa greškom,ali je odgovor za mamine oči napisanuser posted image

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 1541
   RE: Fondant
12.1.2011 0:02:21   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: rokoko

IZVORNA PORUKA: mamine oci

da li za pravljenje ovih likova, figurica,koristite neke kalupe ili kako vec to ide, ja sam napravila fondat od bombona i super je ispao e sad htjela bi sto sta napraviti cisto da probam da se malo poigram, zanimame jel ako ide pravljene figurica tipa autic kao Amrino sto je pravila zeko,medo itd sta je sve potrebno tako napraviti za one masne leptirice cvetice srca to znam hvala na odgovoru ko god bude dao odgovor?





Kalupe,sjekače i sl.koristim za cvjetiće,leptiriće,a sve ostalo oblikujem bez kalupa.Ili igračku ispred sebe ili slikovnicu ili crtić...zavisi šta se traži i čim raspolažem.

i ima dosta tutoriala na youtube i internetu pa mogu pomoćiuser posted image
recimo autići, mede, onda ove hit fifi, helo kitty ....

ja sam winny the pooh gledala igračku...

< Poruku je uredio Hanady RR -- 12.1.2011 0:03:02 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 1542
   RE: Fondant
12.1.2011 0:06:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamine oci

da li za pravljenje ovih likova, figurica,koristite neke kalupe ili kako vec to ide, ja sam napravila fondat od bombona i super je ispao e sad htjela bi sto sta napraviti cisto da probam da se malo poigram, zanimame jel ako ide pravljene figurica tipa autic kao Amrino sto je pravila zeko,medo itd sta je sve potrebno tako napraviti za one masne leptirice cvetice srca to znam hvala na odgovoru ko god bude dao odgovor?


Mamine oči,ukucaj  "Minjina kuhinjica" pa odi na Dječije torte ili Dekoracije od fondanta,imaš tamo korak po korak raznih crtanih likova i sl. kako napraviti,žena super objašnjava.
Nadam se da sam bila od pomoći.  user posted image

(odgovor članu mamine oci)
  Neposredna veza do poruke: 1543
   RE: Fondant
12.1.2011 0:06:57   
rokoko
Hanady,Niobe,hvala!Klavir je omiljena torta mm-a,on se raduje njegovoj izradi,veliki dio odradi i ponosi se njime.

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 1544
   RE: Fondant
12.1.2011 0:11:33   
muaaa
Vrijedne ruke cuda cine Rokoko i Ivana tz super,prelijepouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 1545
   RE: Fondant
12.1.2011 0:22:57   
mamine oci
hvala vam na odgovorima
svaka cast i za torte koje pravite zaista svaka je torta prica za sebeuser posted image


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 1546
   RE: Fondant
12.1.2011 12:17:32   
Ben 10

Ja sam bez problema kupila glicerin,pitala imate li glicerin,ona mene jeli tecni i dala mi.Naljepnica je bijela jeli to taj i na njoj pise glicerin.
Mogu li u onaj recept što je puma pravila samo sa šecerom i želatinom staviti jednu kasiku glicerina?


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 1547
   RE: Fondant
12.1.2011 12:33:59   
mamine oci
ja sam samo sa bombonima i secerom hvala nasoj Adani na opsirnom objasnjenju bas mi super ispalo samo sto sam ja jednu kesicu boba i 200gr sehera u prahu da probam inace ide recept 259gr boba i 500gr secera

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 1548
   RE: Fondant
12.1.2011 12:34:59   
mamine oci
vidi mene napisala 259 umjesto 250 slucajno kliknukla 9 user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 1549
   RE: Fondant
12.1.2011 14:28:51   
palachinken
IZVORNA PORUKA: mummy

palachinken, ova krivudava trospratnica je mrak, i meni je bila želja da pravim nešto ovako ali sad ne smijem experimentisati je rje rođendan u pitanju, treba se prvo "ušteliti". Ako imaš link gdje si pronašla postavi nam da parimo očiuser posted image user posted image


http://www.youtube.com/watch?v=xHY_F53ClJ8

Ovaj je prilicno dobar tutorial...samo pogledaj debljinu ovih biskvita, trebaće mi vreća brašna i školjka jaja!!! Ovdje je izgleda ukus totalno nebitan, samo izgled


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 1550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *