|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  128 129 [130] 131 132   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
13.4.2011 14:50:00   
LaCici
Hvala na postavci slike, jednostavno mi je ne ide postavljanje. Hvala vam na komentarima ;)

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 3226
   RE: Fondant
13.4.2011 14:50:58   
M kao Mama
I jel bio fondat po Minjici ili sa bobama

(odgovor članu LaCici)
Neposredna veza do poruke: 3227
   RE: Fondant
13.4.2011 14:57:20   
LaCici
Minjin recept uspio iz 4. puta ali je uspio. 

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3228
   RE: Fondant
13.4.2011 15:00:25   
muaaa
La Cici torta je super i super ti je fondant ispaouser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu LaCici)
Neposredna veza do poruke: 3229
   RE: Fondant
13.4.2011 15:18:00   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: mišur



Imam još jedno pitanje....
Kad pravite tortu jedna na drugu, je li imate neki manji kalup za ovu manju tortu koja ide na sprat?
Kad sam uzimala ovaj obični kalup, nisam vidjela da imaju manji, pa zato pitam...user posted image user posted image




Vidjela sam sinoc u Tempu skroz mali kalup, teflonski, ne znam cijenu...


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 3230
   RE: Fondant
13.4.2011 15:27:21   
emi7908
I ja sam vidjela u Wisi ove kalupe i evo upravo pečem kolač ali šta mi se desilo bože sačuvaj... ja sve pripermila  i tjesto isula u pleh, i da stvaim da se peče u rernu kad ono iznenađenje... pleh ne može ući u rernu  .... user posted image user posted image user posted image jao crnjaka user posted image user posted image user posted image a ja trk pa u drugi presipati.. jest da su trebale biti mačije oči ali sad će ispasti lavlja usta user posted image user posted image user posted image

eh kad vam ja pripremim fondanticu ima da popadate user posted image user posted image user posted image psihički se evo spremam...

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 3231
   RE: Fondant
13.4.2011 15:28:51   
emi7908
malo su mi slova pršetala ali razmijete me ... još da dodam da mi je ova tortica sa mašnicom baš medena user posted image

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 3232
   RE: Fondant
13.4.2011 15:43:26   
Hannica
IZVORNA PORUKA: mamine oci

user posted image

torta    od LaCici


LaCici super je,ali ne lici mi na BMW user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 3233
   RE: Fondant
13.4.2011 18:18:39   
LaCici
BMW je bio pokusaj samo koji nije bas najbolje uspio tako da to i ne pikam kao prvu fondan tortu. user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 3234
   RE: Fondant
13.4.2011 18:22:58   
LaCici

(odgovor članu LaCici)
Neposredna veza do poruke: 3235
   RE: Fondant
13.4.2011 18:32:01   
sabinos
IZVORNA PORUKA: emi7908

I ja sam vidjela u Wisi ove kalupe i evo upravo pečem kolač ali šta mi se desilo bože sačuvaj... ja sve pripermila  i tjesto isula u pleh, i da stvaim da se peče u rernu kad ono iznenađenje... pleh ne može ući u rernu  .... user posted image user posted image user posted image jao crnjaka user posted image user posted image user posted image a ja trk pa u drugi presipati.. jest da su trebale biti mačije oči ali sad će ispasti lavlja usta user posted image user posted image user posted image

eh kad vam ja pripremim fondanticu ima da popadate user posted image user posted image user posted image psihički se evo spremam...


emi legendouser posted image


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 3236
   RE: Fondant
13.4.2011 19:14:00   
palachinken
Ja se psihofizički pripremam za iphone tortu i one silne ikonice. A pogotovo me zadeverala crna boja. Baš mi je treba u velikoj količini.



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 3237
   RE: Fondant
13.4.2011 22:09:01   
M kao Mama
Ma, de malo katrana ubaci, hahahahahhah, šala naravno

emi, pitanje i upitnik iznad moje glave koliki je to kalup ili još bolje kolika ti je rerna, da ne kažem relna kao moja kona,

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3238
   RE: Fondant
14.4.2011 9:40:36   
LaCici
Sve je super odusevljeni su svi tortom ali ja nisam odusevljena kako mi je unutra ispala tort. Pravila sam Sacher tortu po klasicnom receptu medjutim ispalo mi je malo nabijeno kao da mi je puter krema stvrdnula tortu unutra tj koru iako je ona pravo socna bila kada sam je rezala i redala. Do cega moze biti, i da li se sa fondanom mogu praviti malo kremastije torte?

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3239
   [Obrisana poruka]
14.4.2011 9:58:42   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 3240
   RE: Fondant
14.4.2011 10:17:45   
palachinken
Ispadne siva. Napravila sam crnu kuglicu veličine oraha od cijele kesice. Znači trebace mi jedno 10 kesica :D



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3241
   RE: Fondant
14.4.2011 18:42:34   
ivanak
Crnu i crvenu i zelenu je meni najgore za dobiti.... za poluditi s tim bojama.
Treba potrošit krcato boje....
Nešto sam čitala da kombiniranjem sa još nekog dobiješ crnu.
A zašto iphone mora biti crne boje.. zašto ne naprimjer, ljubičaste, modre... nisu samo mobiteli crne boje

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3242
   RE: Fondant
14.4.2011 22:26:27   
palachinken
A ovaj mora biti user posted image Doduše radit ću iphone 4, a on ima sivi zaslon user posted image
Probacu prvo umijesiti, ako ne uspijem, onda cu da bojim kistom.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 3243
   RE: Fondant
14.4.2011 22:41:39   
madam x
http://img69.imageshack.us/i/27032011003.jpg/

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3244
   RE: Fondant
15.4.2011 9:48:41   
ivanak
pa da i ja bojim kistom ako mi zatreba još boje... samo je najbitnije da ti se osuši i da se ne primjeti da je tek rađeno.

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 3245
   RE: Fondant
15.4.2011 17:58:24   
LaCici
Posto prvi put pravim figuricu od fondana treba mi objektivno misljenje kako ova hello kitty izgleda. Osim sto mi se malo crna boja oko oka razlila ima li nesto sto bi se moglo po vasem misljenju doraditi i da li bi se ovakva figurica svidjela jednoj djevojcici?
user posted image

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 3246
   RE: Fondant
15.4.2011 17:59:25   
LaCici
Jeeeee uspjelo mi postavljanje slike user posted image

(odgovor članu LaCici)
Neposredna veza do poruke: 3247
   RE: Fondant
15.4.2011 18:15:46   
palachinken
Krasna je. Ne lažem, stavrno je krasna! Svaka čast, baš si talenat!

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu LaCici)
Neposredna veza do poruke: 3248
   RE: Fondant
15.4.2011 18:25:08   
LaCici
Hvala puno jer planiram praviti kumovoj djevojcici tortu sa ovom figurom pa ne bih bas voljela da se malenoj ne svidi. Samo cu popraviti ovo sto se razmrljalo oko oka. Meni je na prvu kitty izgledala malo pregrubo mozda zbog oblika glave user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3249
   RE: Fondant
16.4.2011 2:35:57   
Hanady RR
eh evo torte sa tetkinog dječaka povodom suneta...
e kako me napatila a što pojma nemamuser posted image
al eto nije loše...veselo za veselog dječakauser posted image
user posted image
user posted image
user posted image

boje su mnogo ljepše na dnevnom svjetlu...al biće fotki i sutrauser posted image

a unutra je torta Anđeo sa teme torte...mlogo dobra torta
evo fotke prije fondanta
user posted image




< Poruku je uredio Visnja RR -- 16.4.2011 15:01:27 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu LaCici)
Neposredna veza do poruke: 3250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  128 129 [130] 131 132   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  128 129 [130] 131 132   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *