|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  126 127 [128] 129 130   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
8.4.2011 15:05:05   
LaCici
Ma joj ovaj fondan je bas komplikovan. Ima li se u onoj radnji u Kasindolskoj uzeti gotov, ili negdje drugo?

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 3176
   RE: Fondant
8.4.2011 15:20:57   
M kao Mama
LaCici jesi li radila po Minjinoj kuhinjici, ako jesi ne znaš, meni nije bio uopšte tažek, nego sam ja zeznula sa šećerom, kao i svaki majera,nisam se držala mjera i nije ispalo kako treba.


(odgovor članu LaCici)
Neposredna veza do poruke: 3177
   RE: Fondant
8.4.2011 15:30:23   
LaCici
Radila sam po njenom receptu ali iskreno voljela bih vise da uzmem gotov da se ne zezam sa pravljenjem. I imam problem i sa bojenjem fondana. Uzela sam one boje u prahu i kada sam ih razmutila sa par kapljica vode i dodala u fondan nije mi boja bila ravnomjerna, nego nekako fus. Kada bojim kistom ok je ali meni za figurice treba da je masa jednaka. 

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3178
   RE: Fondant
8.4.2011 15:33:04   
palachinken
Kad dodaš boju moraš mijesiti dugo, dugo (zavisi od količine boje i fondana), sve dok boja ne postane ravnomjerna. A postat će, vjeruj mi user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu LaCici)
Neposredna veza do poruke: 3179
   RE: Fondant
8.4.2011 15:36:19   
LaCici
OK, ja sam pocetnik pa stvarno ne znam te trikove, a voljela bih nauciti jer me bas zanima.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3180
   RE: Fondant
8.4.2011 15:37:46   
M kao Mama
I ja ne bih tako lako odustajala, probaj još jedanput, a za boju su dovoljne vjeruj mi, ali doslovno dvije kapljice vode, i onda po malo dodaješ boje i stalno mjesiš. Fondantje kao i tjesto, što ga više radiš sve je bolje.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3181
   RE: Fondant
8.4.2011 15:53:48   
LaCici
Hvala na ohrabrenju user posted image Svakako cu pokusati jos par puta.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3182
   RE: Fondant
9.4.2011 9:57:55   
LaCici
Nema marshmallow boba u Mercatoru, gdje ih nabavljate, da probam i sa tim receptom?

(odgovor članu LaCici)
Neposredna veza do poruke: 3183
   RE: Fondant
9.4.2011 16:02:38   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: LaCici

Nema marshmallow boba u Mercatoru, gdje ih nabavljate, da probam i sa tim receptom?

bingo ima svih vrsa boba


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu LaCici)
Neposredna veza do poruke: 3184
   RE: Fondant
9.4.2011 23:49:27   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: LaCici

Nema marshmallow boba u Mercatoru, gdje ih nabavljate, da probam i sa tim receptom?


Ma, ima ih nego nisi beli skontala koje su , to su one u velikom pakovanju plava prodovna kesa, mekane ko spužva, a one su toze bjele boje

(odgovor članu LaCici)
Neposredna veza do poruke: 3185
   RE: Fondant
10.4.2011 10:13:37   
LaCici
Vidjela sam te rozo bijele ali sam kontala da ne mogu te. Znaci samo dodam bijele boje i ujednacit ce se?

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3186
   RE: Fondant
12.4.2011 12:56:43   
LaCici
Prva fondan torta nije prosla lose, nisam prezadovoljna ali je ok za pocetnika user posted image
Eh imam jos jedno pitanje: ne mogu nigdje da nadjem kalup manji od 26 cm, bila sam i u onom Alperu ali imaju kalup samo ono okolo sto ide za oblikovanje, nema postolja, sto meni nije odgovaralo, jer bih ja najvise voljela one kalupe kao Tefal.

(odgovor članu LaCici)
Neposredna veza do poruke: 3187
   RE: Fondant
12.4.2011 14:30:54   
mišur
Evo moje rođendanske torte za mog dječaka


user posted image

Naravno, sve u znaku Jurića, Šlepa i ostale raje user posted image


obzirom da sam veliki laik za kolače, torte i ukrašavanje, bila sam prezadovoljna,i presretna jer se mom dječaku svidjelo !!!
Imam jedno pitanjce za iskusne mame...Pošto curici pravim Hello Kitty, treba mi roza boja, a od ove roze u prahu koje sam uzela, dobijem svijetlo crvenu, ni blizu roze...
tražila sam i ove tečne, ali nema u rozoj voji, samo ljubičasta?
Koje vi roze boje uzimate????


< Poruku je uredio mišur -- 12.4.2011 14:33:57 >

(odgovor članu LaCici)
Neposredna veza do poruke: 3188
   RE: Fondant
12.4.2011 14:35:11   
mamine oci
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 3189
   RE: Fondant
12.4.2011 14:39:21   
palachinken
Rozu dobijes od crvene u prahu ili gelu (eterika) Ali samo mrvicu boje pa da bude fina roza. Prosle sedmice sam baš radila hello kitty pa ganjala rozu user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 3190
   RE: Fondant
12.4.2011 14:42:46   
muaaa
Ja dobijem rozu bez problema od roze eterika boje u prahuuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3191
   RE: Fondant
12.4.2011 18:13:43   
LaCici
A kako dobijete bas crvenu crvenu boju?

< Poruku je uredio LaCici -- 12.4.2011 18:14:04 >

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 3192
   RE: Fondant
12.4.2011 18:21:19   
sheri
bas, bas crtvenu dobijem kad stavim skoro cijelu kesicu te boje.
a ja sam blijedo rozu dobila sa malo, bas malo crvene boje.


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu LaCici)
Neposredna veza do poruke: 3193
   RE: Fondant
12.4.2011 18:54:16   
LaCici
Jel' je stavljas u prahu ili razmutis sa vodom pa onda u fondan?

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 3194
   RE: Fondant
12.4.2011 21:32:42   
mišur
Hvala na odgovorima, drage moje...
ja sam onda pogriješila jer sam stavila dosta boje, ne baš cijelu kesicu, ali preko pola sigurno.
Znači, što manje roze...user posted image

(odgovor članu LaCici)
Neposredna veza do poruke: 3195
   RE: Fondant
13.4.2011 9:34:57   
palachinken
IZVORNA PORUKA: LaCici

Jel' je stavljas u prahu ili razmutis sa vodom pa onda u fondan?


Razmutiš prah sa nekoliko kapi vode, pa onda po malo u fondan, dok ne dobijes željenu nijansu.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu LaCici)
Neposredna veza do poruke: 3196
   RE: Fondant
13.4.2011 9:39:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mišur

Evo moje rođendanske torte za mog dječaka


user posted image

Naravno, sve u znaku Jurića, Šlepa i ostale raje user posted image




e mišur svaka častuser posted image user posted image user posted image ...autići su predobri

(odgovor članu mišur)
  Neposredna veza do poruke: 3197
   RE: Fondant
13.4.2011 9:41:59   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: mišur

Evo moje rođendanske torte za mog dječaka


user posted image

Naravno, sve u znaku Jurića, Šlepa i ostale raje user posted image


obzirom da sam veliki laik za kolače, torte i ukrašavanje, bila sam prezadovoljna,i presretna jer se mom dječaku svidjelo !!!
Imam jedno pitanjce za iskusne mame...Pošto curici pravim Hello Kitty, treba mi roza boja, a od ove roze u prahu koje sam uzela, dobijem svijetlo crvenu, ni blizu roze...
tražila sam i ove tečne, ali nema u rozoj voji, samo ljubičasta?
Koje vi roze boje uzimate????



WOW bravo mišure!!!!!!!!

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 3198
   RE: Fondant
13.4.2011 9:44:52   
mišur
Hvala cure...

Iskreno najviše sam se namučila oko autića, danima i satima sam ih pravila, ali sam bila presretna kad sam vidjela mog momka kako se oduševio user posted image

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 3199
   RE: Fondant
13.4.2011 10:03:50   
palachinken
Jesu li ti autići 100% fondan ili si ih prvo oblikovala od neke plazma mase il slično pa oblagala? Predobri su!

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 3200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  126 127 [128] 129 130   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  126 127 [128] 129 130   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *