|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  215 216 [217] 218 219   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Re: Slike naših beba :)
22.10.2010 0:19:19   
Ilhana RR
Evo vam moje spice u maminom dzemperu =)

user posted image

zamislite, prije 24 godine je ovo bilo na meni... a sad moja ljubav nosa =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 5401
   RE: Re: Slike naših beba :)
22.10.2010 8:43:17   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: Mona Mohamed

Hvala, Jasmin. Amin. Aisha je sada teska 5 kg. Lijepo napreduje masallah. user posted image
Dinkice, kako da izaberem velicinu? user posted image


Ako koristis ImageShack ima opcija Upload Optional/ Resizing i izabereš 640x480 a ako koristiš slikomat.com opcija je Pomanjšaj sliku, mislim da je slično kod svih ostalih uploadera.

I usput da ljubnem svi dječicu, uljepšali su mi jutro user posted image


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Mona Mohamed)
Neposredna veza do poruke: 5402
   RE: Re: Slike naših beba :)
22.10.2010 9:45:20   
bebana27
user posted image


user posted image

user posted image


user posted image

user posted image


user posted image


user posted image


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
user posted image

user posted image






_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 5403
   RE: Re: Slike naših beba :)
22.10.2010 17:08:49   
Niobe
bebana, djecak je predivan!

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 5404
   RE: Re: Slike naših beba :)
22.10.2010 17:16:31   
Niobe
evo nasih slika iz danasnje setnje i zezancije :))

super nam je bilo!


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 5405
   RE: Re: Slike naših beba :)
22.10.2010 17:20:23   
bebana27
presladak momak

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 5406
   RE: Re: Slike naših beba :)
22.10.2010 17:22:45   
jasmin
bebana,Ibrahim je masaallah pravo meden.
Niobe,tvoje fotke su k`o umjetnicke.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 5407
   RE: Re: Slike naših beba :)
22.10.2010 17:23:31   
marny
Niobe, tvoj sin pravi mali frajerčić, prepresladakuser posted image

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 5408
   RE: Re: Slike naših beba :)
22.10.2010 17:24:57   
Niobe
Hvala vam :))

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 5409
   RE: Re: Slike naših beba :)
22.10.2010 17:31:00   
Lalana
Ma sva su djecica prelijepa masallah, Mona Muhammed, Aisa je prava mala arapkinja user posted image , Niobe, meni je malecki isti ti, Ibrahim je masallah bas kao pahuljica.
Ilhana, i ja sam imala par unikatnih stvari koje sam ja nosila, a zatim moja djevojcica, ali iskreno, nesto nisam specijalno bila vezana za njih, sad i ne znam gdje su, a zaista bi ih sada voljela vidjeti, imam prekrivac koji cuvam i nikome nedamuser posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 5410
   RE: Re: Slike naših beba :)
22.10.2010 18:22:03   
amela2208
bezz odvajanja sve su mı preslatke bebe....
ali moramo da prokomentarisenmo nasu drugaricu Melinuuser posted image user posted image Preslatka je mashAllah prava ljepotica
user posted image


_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 5411
   RE: Re: Slike naših beba :)
22.10.2010 18:24:02   
amela2208
evo i nas malo jos znam da ste nas se pozeljeliuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image  

user posted image
user posted image

< Poruku je uredio amela2208 -- 22.10.2010 18:41:05 >


_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 5412
   RE: Re: Slike naših beba :)
22.10.2010 18:35:28   
Honey3
e jesmo Amela, pozelji smo ovu slatkooku,plavooku,krupnooku krasoticuuser posted image user posted image user posted image Niobe slike su ekstra,bas kao umjetnickeuser posted image bebeana Ibrahim mashallah ko curica sa onom slatkom kosicomuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 5413
   RE: Re: Slike naših beba :)
22.10.2010 18:37:19   
Honey3
IZVORNA PORUKA: amela2208

evo i nas malo jos znam da ste nas se pozeljeliuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image  

user posted image
cini mi se da je bila jos jedna slikauser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 5414
   RE: Re: Slike naših beba :)
22.10.2010 18:37:33   
amela2208
zahoooooooooooooooooooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ova zadnja slika je sa novom frizuromuser posted image Pogledaj sad kolko ma slkauser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio amela2208 -- 22.10.2010 18:42:08 >


_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 5415
   RE: Re: Slike naših beba :)
22.10.2010 18:39:20   
jasmin

IZVORNA PORUKA: amela2208

evo i nas malo jos znam da ste nas se pozeljeliuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image  

user posted image


Na prvoj slici tvoja ljepotica malo lici na Emina od reallove.A preslatka je masaallah.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 5416
   RE: Re: Slike naših beba :)
22.10.2010 18:42:32   
Honey3
IZVORNA PORUKA: amela2208

zahoooooooooooooooooooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ova zadnja slika je sa novom frizuromuser posted image
hej pa ja tek primjetih bas nova zunza,pa kad je sisnuste,slatka je mashallah skrozuser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 5417
   RE: Re: Slike naših beba :)
22.10.2010 18:46:11   
amela2208
hvala jasmin a u pravu si da lici na  Emina, a obojma je otac arap pa mozda se zato liceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image A ima jos jedna curica sto je 100 posto ista moja Sara, majka joj koristi nick  Leena

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 5418
   RE: Re: Slike naših beba :)
22.10.2010 19:07:57   
myb@by
Mashallah slatke djecice. Posebno bih izdvojila frizurice naseg Ibrahima (njegova frizura me oduvijek odusevljavala) i Ameline djevojcice.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 5419
   RE: Re: Slike naših beba :)
22.10.2010 19:45:56   
bebana27
IZVORNA PORUKA: myb@by

Mashallah slatke djecice. Posebno bih izdvojila frizurice naseg Ibrahima (njegova frizura me oduvijek odusevljavala) i Ameline djevojcice.user posted image user posted image user posted image user posted image


hvala draga
nismo ga sisali smo mu malo skratili kosicu nece se sisati tamo doproljeca jer je sad hladno za kretke frizurice
ma svi ga mijenjaju misle da je curica

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 5420
   RE: Re: Slike naših beba :)
22.10.2010 19:48:39   
myb@by
ZA moju Ajšu svi misle da je dječak user posted image . Je li prohodao Ibrahim?

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 5421
   RE: Re: Slike naših beba :)
22.10.2010 20:54:01   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Lalana

Ma sva su djecica prelijepa masallah, Mona Muhammed, Aisa je prava mala arapkinja user posted image , Niobe, meni je malecki isti ti, Ibrahim je masallah bas kao pahuljica.
Ilhana, i ja sam imala par unikatnih stvari koje sam ja nosila, a zatim moja djevojcica, ali iskreno, nesto nisam specijalno bila vezana za njih, sad i ne znam gdje su, a zaista bi ih sada voljela vidjeti, imam prekrivac koji cuvam i nikome nedamuser posted image


Ja mojoj braticni sam davala sve i kupovala i sakom i kapom al ovo nisam nikako mogla dati, tako sam vezana za ovo jer je ovo moja stara majka rahmetli plela... zena je bila ziva samo prve dvije godine mog zivota i nazalost nisam imala priliku da je upoznam a svi kazu da sam orginal ona.. valjda radi toga sam toliko i vezana za ovaj dzemper...


Masala vam lutkica... nezna se koje je ljepse =) ljubim ih sve redom =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 5422
   RE: Re: Slike naših beba :)
22.10.2010 22:11:20   
Honey3
IZVORNA PORUKA: amela2208

zahoooooooooooooooooooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ova zadnja slika je sa novom frizuromuser posted image Pogledaj sad kolko ma slkauser posted image user posted image user posted image
moja Amela kod mene ova sa kratkim siskama bila zadnjauser posted image a sad vidim ovu lijepu sliku sa snalicomuser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 5423
   RE: Re: Slike naših beba :)
22.10.2010 22:57:36   
amela2208
IZVORNA PORUKA: zaha

IZVORNA PORUKA: amela2208

zahoooooooooooooooooooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ova zadnja slika je sa novom frizuromuser posted image Pogledaj sad kolko ma slkauser posted image user posted image user posted image
moja Amela kod mene ova sa kratkim siskama bila zadnjauser posted image a sad vidim ovu lijepu sliku sa snalicomuser posted image


znam ja sam je premestila jer mi nesto nıje pokazivalo sliku kako treba nego na polauser posted image user posted image user posted image i ja je iszbrisala i opet postavilauser posted image Hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ljubni malisane od nas

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 5424
   RE: Re: Slike naših beba :)
25.10.2010 11:02:06   
bebana27
user posted image

user posted image


user posted image

user posted image

user posted image
user posted image
user posted image


user posted image

user posted image






_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 5425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  215 216 [217] 218 219   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  215 216 [217] 218 219   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *