|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  147 148 [149] 150 151   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:49:40   
myb@by
Hanady jesi li ono ti pisala kako tvoja curica pjeva BUJI PAJI atm sizi?user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3701
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:50:23   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Cudo da je premedena,ljubi je svekrva njenauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 3702
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:50:32   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noaa

Hanady vidi se da gleda s nenom zvjezde granda mikrofon pa u usta ko prava pevaljkauser posted image user posted image


jest jest tačno ko zvjezde granda...a i nana joj je kupila ovu džidžu...ubiše sa sviranjem...danas sam odlučila da se to pokvarilo...povadila im baterijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 3703
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:52:29   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: myb@by

Hanady jesi li ono ti pisala kako tvoja curica pjeva BUJI PAJI atm sizi?user posted image user posted image user posted image user posted image


aha starija a ovo mi je mlađa..ona više sevdalinke gotivi user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 3704
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:53:47   
teacher75
moram i ja pronaci neku novo laninu
nisam odavno. kad ste vec svi zaredali

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3705
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:54:17   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: noaa

Hanady vidi se da gleda s nenom zvjezde granda mikrofon pa u usta ko prava pevaljkauser posted image user posted image


jest jest tačno ko zvjezde granda...a i nana joj je kupila ovu džidžu...ubiše sa sviranjem...danas sam odlučila da se to pokvarilo...povadila im baterijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3706
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:54:36   
Apotekarka
ma vidis da su zene navalile da poudaju i pozene djecuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 3707
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 0:00:01   
Hanady RR
a ja svoje još nedma nikome...neka njih majki svojoj...nismo još odabrale dečke...mi to volimo polako izbirat pa da se ureće ko mamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

evo starije majkine duše...hoće kaže manekneka da bude, mm je svaki dan sve više ubijeđen da imam loš utjecaj na našu djecu

user posted image
user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 3708
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 0:01:16   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady

a ja svoje još nedma nikome...neka njih majki svojoj...nismo još odabrale dečke...mi to volimo polako izbirat pa da se ureće ko mamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

evo starije majkine duše...hoće kaže manekneka da bude, mm je svaki dan sve više ubijeđen da imam loš utjecaj na našu djecu

user posted image
user posted image





bas je slatkica. mm nece ni da cuje kad kazem da ce biti dugonoga manekenka:)) kaze, jasta ce:))

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3709
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 0:01:22   
neki
Masallah,imate prelijepu djecu,ma ne zna se ko je sladjiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neka su vam zivi i zdraviuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3710
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 0:01:32   
myb@by
Mashallah lutkice prave.Tm i mm imaju ista zivotna shvatanja-jako "siroka"user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3711
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 0:05:43   
Hanady RR
meni baš ovi muški nisu jasni...kad krene fesion canal sjede pred ekran i netrepće života mi gleda mankenke kad ja kažem da ću malu upisat u manekenke kaže...samo preko mene mrtvog...neki dan mu kažem...nemoj 2 put reć i to se može user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 3712
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 0:06:27   
Apotekarka
Hanady lijepa ti e ta tvoja manekenka,rodi je mama

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 3713
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 0:06:31   
teacher75
evo jedna novija lanicina, mozda se neko i u nju zaljubi:)):
[img][URL=http://img192.imageshack.us/i/p1200085.jpg/]user posted image [/URL][/img]

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 3714
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 0:07:29   
myb@by
Ja kad svom zivce zelim pocupati kazem da ce Ajsa biti pjevacica ili manekenkauser posted image user posted image user posted image user posted image a on bi me pojeo istog momenta.Onda zove mog oca posto je i on sirokih shvatanja i kaze mu sta sam rekla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3715
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 0:07:49   
teacher75

IZVORNA PORUKA: myb@by

Mashallah lutkice prave.Tm i mm imaju ista zivotna shvatanja-jako "siroka"user posted image user posted image user posted image user posted image

a najbolje je kad ga raja pocnu zezati kako ce lana naci momka. a on na to kaze: jasta ce, ona ce biti tatina lezbejka:))))))

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 3716
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 0:07:56   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

evo jedna novija lanicina, mozda se neko i u nju zaljubi:)):
[img][URL=http://img192.imageshack.us/i/p1200085.jpg/]user posted image [/URL][/img]


žao mije teacher al na ovom forumu nema baš pravih prinčeva.

tvoja je lana prava princeza garant ima lik onih djevojčica iz bajki :) mašallah


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 3717
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 0:08:52   
myb@by

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: myb@by

Mashallah lutkice prave.Tm i mm imaju ista zivotna shvatanja-jako "siroka"user posted image user posted image user posted image user posted image

a najbolje je kad ga raja pocnu zezati kako ce lana naci momka. a on na to kaze: jasta ce, ona ce biti tatina lezbejka:))))))

Bože sacuvaj pomakni se sa mjesta ali je fakat smjesno user posted image user posted image user posted image


_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 3718
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 0:09:54   
myb@by

IZVORNA PORUKA: teacher75

evo jedna novija lanicina, mozda se neko i u nju zaljubi:)):
[img][URL=http://img192.imageshack.us/i/p1200085.jpg/]user posted image [/URL][/img]

Medu medeniuser posted image .

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 3719
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 0:12:16   
teacher75

IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: myb@by

Mashallah lutkice prave.Tm i mm imaju ista zivotna shvatanja-jako "siroka"user posted image user posted image user posted image user posted image

a najbolje je kad ga raja pocnu zezati kako ce lana naci momka. a on na to kaze: jasta ce, ona ce biti tatina lezbejka:))))))

Bože sacuvaj pomakni se sa mjesta ali je fakat smjesno user posted image user posted image user posted image


ma svi se zavale od smijeha, jos kad on kaze, ono tepa joj i gleda u nju i to kaze, zvuci pravo smijesno:))

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 3720
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 0:13:05   
Apotekarka
IZVORNA PORUKA: teacher75

evo jedna novija lanicina, mozda se neko i u nju zaljubi:)):
[img][URL=http://img192.imageshack.us/i/p1200085.jpg/]

Preslatka je

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 3721
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 0:14:06   
Hanady RR
e čuj lezbejka user posted image user posted image user posted image user posted image

kaže moj nedavno tako mi pričamo o njima kako brzo rastu kako vrijeme leti i ja kažem eh kad ih babo bude udavao ako Bog da, aon mrtav hladan...jašta ću...bjež ba šuti...cjeli život ih maziš, paziš, voliš, odgajaš i obazuješ a onda dođe neki debil i doevde je da joj život sjebe. ja mu kažem kako to bolan tako pričaš  pa i ti si mene od moje mame odveo kaže on : pa ja, zato i kažem user posted image user posted image user posted image on garant nije skontao sa kim priča user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 3722
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 0:16:15   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady

IZVORNA PORUKA: teacher75

evo jedna novija lanicina, mozda se neko i u nju zaljubi:)):
[img][URL=http://img192.imageshack.us/i/p1200085.jpg/]user posted image [/URL][/img]


žao mije teacher al na ovom forumu nema baš pravih prinčeva.

tvoja je lana prava princeza garant ima lik onih djevojčica iz bajki :) mašallah


hvala hanadyuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3723
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 0:18:33   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady

e čuj lezbejka user posted image user posted image user posted image user posted image

kaže moj nedavno tako mi pričamo o njima kako brzo rastu kako vrijeme leti i ja kažem eh kad ih babo bude udavao ako Bog da, aon mrtav hladan...jašta ću...bjež ba šuti...cjeli život ih maziš, paziš, voliš, odgajaš i obazuješ a onda dođe neki debil i doevde je da joj život sjebe. ja mu kažem kako to bolan tako pričaš  pa i ti si mene od moje mame odveo kaže on : pa ja, zato i kažem user posted image user posted image user posted image on garant nije skontao sa kim priča user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


hahahhahaha, super. a mm je prije nego sto je saznao spol htio djecaka, a ja mu na to kako je u danasnje vrijeme lakse odgajati djevojcicu, svega ima, ubitstava i tako to, a on ce na to: jasta je lakse, da se zaljubi u nekog kretena i da joj sa 16 godina napravi dijete:)) eto o cemu oni odmah razmisljaju!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3724
   RE: Slike naših beba :)
26.1.2010 9:39:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: myb@by

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dusa slatka kako je meden.Gdje li nam je onaj Anelko pokupice mu Antonio curu.user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image ej,zeno sta to radis dok nas nema nemoj varat,koristis guzvu kad nas nema  necu se ja tak igrati heheh
cuj postavljas fotke bez nas lopuzeeeeee,varate .......
Antonio je meddd
III,mi cekamo odg.jel se malena odlucila koga ce???!!!
user posted image

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 3725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  147 148 [149] 150 151   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  147 148 [149] 150 151   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Zenska imena
euphronia

Od ponuđeni imena koje bi odabrali?

Amani (25%)

Danija (18%)

Dija (6%)

Džana (15%)

Isra (6%)

Uma (29%)


Broj svih glasova: 191

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *