|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  146 147 [148] 149 150   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:21:04   
myb@by

IZVORNA PORUKA: neki

IZVORNA PORUKA: myb@by

Ti Neki probaj treca srecauser posted image user posted image user posted image user posted image .Pa i da bude djecak bas su ti slatki djecaci.

Hvala ti dushoooooooooooooooooooooooooouser posted image user posted image user posted image
Doduse,a i lahko ih radjamuser posted image Bice aBd,cim se malo prosirimo u kuci,jos koja sobica,pa onda bebarauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za bebaru.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 3676
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:22:08   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Evo jedna za Ajšuuser posted image
user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sto me lijepo nasmija.Evo Ajsa spava pa ne znam njenu reakciju a moja reakcija na Antonija jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 3677
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:23:02   
noaa

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

user posted image

sjatki moj Bosanacuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 3678
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:24:06   
teacher75
bas je cool sa ovom ogrlicom i sladak mu smijeh, medic

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 3679
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:25:48   
Apotekarka
ma to vam je velika maza,a noa nemoj nam se sad udvarati kad se motamo oko druge cure,imali ste prilike user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 3680
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:26:13   
Honey3
apotekarka bebac je med medeni evo mu jedna pusica i od moje pjesmiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 3681
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:26:54   
Apotekarka
zahauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 3682
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:27:36   
Hanady RR
mašallah...vidi mu poze ko veliki BOOS, med medeni user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 3683
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:27:59   
Apotekarka
Ajsa vidis kako mami pomazem pa ti sad skontaj tko ce to momak biti...
user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 3684
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:29:16   
myb@by
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image dusa slatka kako je meden.Gdje li nam je onaj Anelko pokupice mu Antonio curu.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 3685
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:30:30   
Apotekarka
Ma on sad spava sigurno nije cestit ko mi u ovo doba usisavamouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 3686
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:30:55   
Honey3
nemojte se vi stiditiuser posted image malo mi lici na moju Esmicu,evo mu jos jedna pusica i jedan user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 3687
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:37:06   
noaa

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

ma to vam je velika maza,a noa nemoj nam se sad udvarati kad se motamo oko druge cure,imali ste prilike user posted image user posted image user posted image

jah eto ces se ti pitatiuser posted image user posted image user posted image mi cemo to vamo s tajom dogovoritiuser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 3688
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:37:54   
Apotekarka
user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image  ludo jednauser posted image user posted image user posted image
ma dam ti tajuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 3689
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:38:18   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   apotekarko prodato, herke u akciji user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 3690
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:38:19   
nikita
IZVORNA PORUKA: noaa


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

ma to vam je velika maza,a noa nemoj nam se sad udvarati kad se motamo oko druge cure,imali ste prilike user posted image user posted image user posted image

jah eto ces se ti pitatiuser posted image user posted image user posted image mi cemo to vamo s tajom dogovoritiuser posted image


sta to ja cujem user posted image


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 3691
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:40:29   
myb@by
http://img14.imageshack.us/img14/6629/1002107g.jpg
Evo jedna za Antonija samo sto mami nikako ne uspjeva da odma ubaci sliku,vec vi morate otvoriti.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 3692
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:41:22   
Apotekarka
bucka mala,ma prava bosanka sa stidljivim osmjehom sarmira nema sta...user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 3693
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:42:19   
noaa

IZVORNA PORUKA: nikita

IZVORNA PORUKA: noaa


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

ma to vam je velika maza,a noa nemoj nam se sad udvarati kad se motamo oko druge cure,imali ste prilike user posted image user posted image user posted image

jah eto ces se ti pitatiuser posted image user posted image user posted image mi cemo to vamo s tajom dogovoritiuser posted image


sta to ja cujem user posted image


prijo to ja samo demonstriram sta bidne kad Herka sapu stavi na nekoguser posted image user posted image user posted image Noa je na mamu,jedan muskarac za cijeli zivotuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 3694
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:44:23   
Apotekarka
hi hi noa nemoj sada zabusavati,prija ti stgla pa neces da priznas da ti se svidio Antonio,ma to ti je zeno Bosanac i glavom i bradom ali imamo mi svoju curu novu

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 3695
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:46:54   
Hanady RR
a mi na ovo možemo samo zapjevat

...čudna jada od mostara graaaaaaaaada sve od lani pa evo do sada....

user posted image

user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 3696
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:47:14   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: myb@by

http://img14.imageshack.us/img14/6629/1002107g.jpg
Evo jedna za Antonija samo sto mami nikako ne uspjeva da odma ubaci sliku,vec vi morate otvoriti.


user posted image

Ma premedena sam! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 3697
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:48:18   
myb@by
Hvala imamo i mi smijalice kao drugarica Zarauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 3698
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:48:32   
Apotekarka
Cudo da je premedena,ljubi je svekrva njenauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 3699
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:49:19   
noaa
Hanady vidi se da gleda s nenom zvjezde granda mikrofon pa u usta ko prava pevaljkauser posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  146 147 [148] 149 150   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  146 147 [148] 149 150   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

koju školu izabrati?
amdi

Neodlučna sam pa mi pomozite ...ako išta znate o ovim školama ili učiteljicama napišite

Malta (59%)

Čengić Vila 1 (22%)

Aleksa Šantić (10%)

Fatima Gunić (8%)


Broj svih glasova: 49

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *