|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  145 146 [147] 148 149   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 15:10:17   
Anoniman
bebice su nam sve preslatke redom,da nenabrajamo medeni su......user posted image user posted image

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 3651
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 15:14:20   
milenium
user posted image user posted image user posted image user posted image ilhana ova me slika vratila u djetinjstvo,ja sam imala sličnu haljinu,samo malo jače boje,isti na crne točkice,i dan danas se sjećam da mi je bilo ugodno u njoj kad sam je nosila,ozbiljno.ako nađem sliku postaviću.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3652
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 15:18:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milenium

user posted image user posted image user posted image user posted image ilhana ova me slika vratila u djetinjstvo,ja sam imala sličnu haljinu,samo malo jače boje,isti na crne točkice,i dan danas se sjećam da mi je bilo ugodno u njoj kad sam je nosila,ozbiljno.ako nađem sliku postaviću.

mene ova malena podsjeca na lutkice iz izloga!!!Moze stat u izlog kako je medenauser posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 3653
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 15:51:16   
Apotekarka
Felix nemoj biti zajebana svekriva,prodaj se malo nek dama izađe s obojicom i nek izabere

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3654
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 16:15:30   
reallove
Sonja,Adin je presladak.Ilhana,Lamija je prava slatkica..ova tema mi je najdraza,sve bebe su tako medene..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 3655
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 16:21:41   
Nunichi
user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Lutak medeni, evo i mi obje njemu saljemo puse! user posted image

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 3656
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 18:01:27   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Felix nemoj biti zajebana svekriva,prodaj se malo nek dama izađe s obojicom i nek izabere

Nemojte se svađati,obojica ce dobiti priliku da nas upoznaju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Ne mozemo jos uvijek da se odlucimo jer su oboica med medeni u ovom slucaju ce karakter da presudi.Napominjemo da smo malo zeznute jer imamo i hercegovacke krviuser posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 3657
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 18:07:19   
Anoniman
.Napominjemo da smo malo zeznute jer imamo i hercegovacke krviuser posted image user posted image

znamo se mi s takvim nositiuser posted image .....
ona je nama medena ,,,i da ima bilo koju krv nasa je !!!!!!
user posted image

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 3658
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 18:09:58   
myb@by

IZVORNA PORUKA: felix

.Napominjemo da smo malo zeznute jer imamo i hercegovacke krviuser posted image user posted image

znamo se mi s takvim nositiuser posted image .....
ona je nama medena ,,,i da ima bilo koju krv nasa je !!!!!!
user posted image


Cura ce da odluci.Ima jos slatkih curica npr curica od teacher 75,onda curica od cuchi.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3659
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 18:11:14   
Honey3
jedna veeeeeeeeelika pusa za sve ove medene babiceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 3660
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 18:12:29   
teacher75

IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: felix

.Napominjemo da smo malo zeznute jer imamo i hercegovacke krviuser posted image user posted image

znamo se mi s takvim nositiuser posted image .....
ona je nama medena ,,,i da ima bilo koju krv nasa je !!!!!!
user posted image


Cura ce da odluci.Ima jos slatkih curica npr curica od teacher 75,onda curica od cuchi.user posted image user posted image user posted image user posted image

hehhe, jesu vala svi slatki:)) hvala myb@by

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 3661
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 18:46:10   
Anoniman
evo slikica za sve slatke curiceuser posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 3662
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 19:14:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Felix nemoj biti zajebana svekriva,prodaj se malo nek dama izađe s obojicom i nek izabere

uhhh,izvinjavam se ja tek do kraja procitala post bas samuser posted image moze neka izadje pa neka javi tko je veci kavaliruser posted image necemo se ljutit neka,malena izabereuser posted image

(odgovor članu myb@by)
  Neposredna veza do poruke: 3663
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 19:16:47   
noaa
felix smanjuj slike ebem ti tvoj namjestaj samo njega vidim jos ti djete nisam vidilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3664
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 19:47:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noaa

felix smanjuj slike ebem ti tvoj namjestaj samo njega vidim jos ti djete nisam vidilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
eh,moram smanjit rezoluciju na foticuuser posted image user posted image
nego zeno idi na taj link i cekaj da se skroz slika spusti do dna malo sporo cekat da se otvori al vidices strpljenjaaaaaauser posted image

(odgovor članu noaa)
  Neposredna veza do poruke: 3665
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 21:47:06   
myb@by

IZVORNA PORUKA: felix

evo slikica za sve slatke curiceuser posted image
user posted image
user posted image


Potencijalni zet mi je mashallah ko med user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3666
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 22:39:08   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noaa

felix smanjuj slike ebem ti tvoj namjestaj samo njega vidim jos ti djete nisam vidilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , e luda si zeno

Ma za Anelom ce trcati djevojcice sa svih strana, vidi ti samo osmijeha, med, a ti si tako mlada i lijepauser posted image

(odgovor članu noaa)
  Neposredna veza do poruke: 3667
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 22:42:54   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: noaa

felix smanjuj slike ebem ti tvoj namjestaj samo njega vidim jos ti djete nisam vidilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


E uze mi rijec iz usta... user posted image
Svaki put mi zablokira, otvaraaaaaaaaa, otvaraaaaaaaa...


A Anel je ko medic, osmijeh za 10!

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 3668
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 22:56:09   
neki
Reallove,Nunichi,Tajra i Dadada,hvala vam na komplimentimauser posted image user posted image user posted image

Tajra,moramo se dogovoriti da se sprijateljimouser posted image user posted image user posted image A i ja sam ubijedjena da bi opet bio djecakuser posted image user posted image

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 3669
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:12:05   
myb@by
Ti Neki probaj treca srecauser posted image user posted image user posted image user posted image .Pa i da bude djecak bas su ti slatki djecaci.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 3670
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:15:02   
noaa
Neki ima kod veeselee recept za dobiti curicuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ev ja imam pisulju al sam recept zaboravilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 3671
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:15:20   
neki
IZVORNA PORUKA: myb@by

Ti Neki probaj treca srecauser posted image user posted image user posted image user posted image .Pa i da bude djecak bas su ti slatki djecaci.

Hvala ti dushoooooooooooooooooooooooooouser posted image user posted image user posted image
Doduse,a i lahko ih radjamuser posted image Bice aBd,cim se malo prosirimo u kuci,jos koja sobica,pa onda bebarauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 3672
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:15:58   
neki
IZVORNA PORUKA: noaa

Neki ima kod veeselee recept za dobiti curicuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ev ja imam pisulju al sam recept zaboravilauser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 3673
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:20:22   
Apotekarka
Evo jedna za Ajšuuser posted image
user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 3674
   RE: Slike naših beba :)
25.1.2010 23:20:48   
Apotekarka
user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 3675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  145 146 [147] 148 149   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  145 146 [147] 148 149   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

'Propuh'


Vjerujete li u 'propuh' i pazite li sebe i dijete od iste? Zanimljivo mi koliko smo mi u Bosni opterećeni propuhom, dok recimo u nekim djelovima svijeta ne znaju ni šta je propuh?

Da, pazim (71%)

Ne, ne pazim (24%)

Šta je propuh?:) (4%)


Broj svih glasova: 98

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *