|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant 2
5.11.2012 12:23:48   
palachinken
Jede se, ukusa je groznog user posted image , makar meni, to je šećer u prahu. Djeca vole, na Mahdijevom rođendanu su pocuclali sve figurice.
A ne kontam te ovo drugo...može raznih glazura preko torte, ali fondant je za ove stvari br. 1. S tim da se ja sad okrećem prema čokoladi i tim tehnikama.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 1651
   RE: Fondant 2
5.11.2012 12:29:21   
anđelo
eh ,došao i NOVEMBAR
MOM PRVJENCU ROĐENDAN ZA 17 DANA
davno sam pitala šta treba za fondat skontala kakve ćemo figure napraviti i sve 5

eh sad zanima me gdje se ima kupiti onaj vatromet za tortu jel se tako kaže,kao prskalica?

_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 1652
   RE: Fondant 2
5.11.2012 12:29:26   
Nedi
Mene konkretno zanimju 2 torte. Okrugle. Strandardni precnik ali da su visočije od onih sto je Mya pravila za regionalno prosle godine. Ono sto ce biti preko nije vazno od cega je. Znaci vazno je da je ukusno, jestivo i vjerovatno ce sve biti ravno i nacrtano tj. bez figurica pored i na torti.

U nadi da ce mahdica biti zdrav u decembrua i mama njegova raspolozena za tortisanje.

PS. A mozda nam nece ni dati da u vrtic donesemo tortu to joj trebam vidjeti.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 1653
   RE: Fondant 2
5.11.2012 12:30:47   
Nedi

IZVORNA PORUKA: anđelo

eh ,došao i NOVEMBAR
MOM PRVJENCU ROĐENDAN ZA 17 DANA
davno sam pitala šta treba za fondat skontala kakve ćemo figure napraviti i sve 5

eh sad zanima me gdje se ima kupiti onaj vatromet za tortu jel se tako kaže,kao prskalica?


Ima svgdje...u bingu sam kupovala. Ali N je rođkas 24.12. tj pred N.godinu i Bozic pa onda ima na svakom cosku svih vrsta pitotehnickih sredstvaa

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 1654
   RE: Fondant 2
5.11.2012 12:33:23   
gerberka

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: gerberka


IZVORNA PORUKA: palachinken

Boje imaš i u Bingu i Ekri


tnx user posted image

jel u bingu kupis sve ili moras ici dalje..mislim na vocni secer
gdje su tvoje tortice ima li slika user posted image

Fruktozu u dm-u, Fruchtzucker user posted image na zdravoj hrani, a sve ostalo po samoposlugama. Naravno, glicerin u apoteci.


A ovo je moja zadnja i sad odmaram
user posted image



nisam od tebe nista manje niocekivala!!!
genijalno!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 1655
   RE: Fondant 2
5.11.2012 12:57:33   
lepetetka
palačinko zavidim ti, zlatne su ti ruke, torta je tako elegantna,a tako jednostavna, svježa, i ima super efekat jer je u pitanju kombinacija samo dvije boje user posted image user posted image , ja bih je rado poželjela na svojoj svadbi, ali pošto se ne mislim više udavati user posted image user posted image budi nama zdrava i živa dok djecu počnemo ženiti i udavati pa da teta Palačinka zasuče rukave
anđelo bilo je vatrometa u Bingu, viđala sam i u Merkatoru čini mi se.. ako ne nađeš dam ti ja jednu prskalicu user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 1656
   RE: Fondant 2
5.11.2012 13:06:40   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Nedi

Mene konkretno zanimju 2 torte. Okrugle. Strandardni precnik ali da su visočije od onih sto je Mya pravila za regionalno prosle godine. Ono sto ce biti preko nije vazno od cega je. Znaci vazno je da je ukusno, jestivo i vjerovatno ce sve biti ravno i nacrtano tj. bez figurica pored i na torti.

U nadi da ce mahdica biti zdrav u decembrua i mama njegova raspolozena za tortisanje.

PS. A mozda nam nece ni dati da u vrtic donesemo tortu to joj trebam vidjeti.

Voljela bih vam izaci u susret, ali ja bas bas nemam vremena narudžbe, jer kad pravim za nekog ko nije ja i moji najbliži, tu baš treba sve da bude pod konac, a ako iole sumnjam da bi mogla izvesti kako valja, onda necu nikako. Kontaš me, i ti si perfekcionista u nekim stvarima :)


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 1657
   RE: Fondant 2
5.11.2012 13:09:09   
Nedi
Narafskiuser posted image

Zato sam i ubacila onaj dio "mama bude raspolozena"user posted image

Nego jesi li primjetila da ti jedno oko vece no drugouser posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 1658
   RE: Fondant 2
5.11.2012 13:19:54   
gerberka
palacinko evo vidjela sam tnx..samo se ne mogu otvoriti videa za posebne torte ono sunđer bob npr..

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 1659
   RE: Fondant 2
5.11.2012 13:20:09   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Nedi

Narafskiuser posted image

Zato sam i ubacila onaj dio "mama bude raspolozena"user posted image

Nego jesi li primjetila da ti jedno oko vece no drugouser posted image

Napuhalo me user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 1660
   RE: Fondant 2
5.11.2012 13:21:49   
palachinken

IZVORNA PORUKA: gerberka

palacinko evo vidjela sam tnx..samo se ne mogu otvoriti videa za posebne torte ono sunđer bob npr..

Sunđer Bob je najlakša torta za napraviti, ima i kod mene na FB u albumu...Samo zadaš pravougaonik i razne boje fondana

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 1661
   RE: Fondant 2
5.11.2012 17:56:03   
gerberka

IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: gerberka

palacinko evo vidjela sam tnx..samo se ne mogu otvoriti videa za posebne torte ono sunđer bob npr..

Sunđer Bob je najlakša torta za napraviti, ima i kod mene na FB u albumu...Samo zadaš pravougaonik i razne boje fondana


ja cu poceti od Sunđer Boba user posted image za vikend..
nego gdje cu kupiti jestive perlice i ukrase..

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 1662
   RE: Fondant 2
5.11.2012 18:41:58   
anđelo

IZVORNA PORUKA: gerberka


IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: gerberka

palacinko evo vidjela sam tnx..samo se ne mogu otvoriti videa za posebne torte ono sunđer bob npr..

Sunđer Bob je najlakša torta za napraviti, ima i kod mene na FB u albumu...Samo zadaš pravougaonik i razne boje fondana


ja cu poceti od Sunđer Boba user posted image za vikend..
nego gdje cu kupiti jestive perlice i ukrase..


gerbo ja ti stvarno ne znam za perlice...ja znam napraviti svakakvih torti ,ali bez ukrasa,fondana itd...mom I za 17 dana rođendan pa ću se i ja prvi put s tim sad aBd okušati user posted image

_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 1663
   RE: Fondant 2
5.11.2012 18:45:19   
ElmaB
Imaš perlice u Alperu, u tržnim centrima, ali su mala pakovanja i u čaroliji na Dobrinji.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 1664
   RE: Fondant 2
5.11.2012 18:50:01   
gerberka
anđelo dobro mila user posted image
elma ja sam iz ze user posted image pogledat cu draga po nasim marketima i poslugama, jer ne znam ni kako to izgleda user posted image

nije da nemam smisla za torte ali nikada nisam radila fondant..cini mi se preambiciozno ..a htjela bih makar jednu malu loptu ili sunđer boba ..bilo sta sto ide jednom djecaku malom user posted image
mozesli mi molim te preporuciti neku laganu tacnije najlaksu plssss user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 1665
   RE: Fondant 2
5.11.2012 19:25:21   
gerberka
samo da se zahvalim ElmiB na drugarskoj pomoci user posted image user posted image user posted image user posted image lutala sam po receptima, sad mi je lakse , mislim slozila sam neke stvaru u glavi user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

valjda i ja nekad uspijem napraviti :)
mada gledajuci elmuB, palacinku, pa jasminu......ooooooo svaka cast!!!

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 1666
   RE: Fondant 2
5.11.2012 19:28:34   
emina08
ZVORNA PORUKA: gerberka

anđelo dobro mila user posted image
elma ja sam iz ze user posted image pogledat cu draga po nasim marketima i poslugama, jer ne znam ni kako to izgleda user posted image

nije da nemam smisla za torte ali nikada nisam radila fondant..cini mi se preambiciozno ..a htjela bih makar jednu malu loptu ili sunđer boba ..bilo sta sto ide jednom djecaku malom user posted image
mozesli mi molim te preporuciti neku laganu tacnije najlaksu plssss user posted image


lopta ti je pravo lagana  za napraviti evo pogledaj moju ,nije savršena ali je ispunila svoj ciljuser posted image


(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 1667
   RE: Fondant 2
5.11.2012 19:29:39   
emina08
i prekrivena je šlagom a ne fondanom

(odgovor članu emina08)
Neposredna veza do poruke: 1668
   RE: Fondant 2
5.11.2012 19:29:55   
gerberka
emina super user posted image user posted image user posted image user posted image ma meni je to sasvim dovoljno user posted image user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu emina08)
Neposredna veza do poruke: 1669
   RE: Fondant 2
5.11.2012 19:56:03   
emina08
mi smo imali rođendan prije mjesec dana,bila nam je frka pa se nismo pretrgli praveći figurice ,niti su torte izgledale savršeno ali je E svakako bila oduševljena
možda posluži kao ideja nekuser posted image ome
user posted image

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 1670
   RE: Fondant 2
5.11.2012 20:14:04   
lepetetka
emina08 draga torte su ti divne, a malena je medena u ovoj haljinici user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu emina08)
Neposredna veza do poruke: 1671
   RE: Fondant 2
6.11.2012 16:53:35   
emina08
hvala lepetetkauser posted image
a za haljinu ako vam se sviđa mi vam je sačuvamo,user posted image

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 1672
   RE: Fondant 2
12.11.2012 11:57:13   
Lejlini
 Pozdrav drage zenice, djevojke, mamice i ostale:) Nova sam ovdje, citam i citam, ali svakako ne mogu sve na forumu procitati, pa me uputiteuser posted image user posted image  Namjeravam svom bebiju za prvi rodjendan praviti tortu strumfove, pa me zanima je li ko pravio?Gledala sam tutorijale, ali vecinom su mi bas nesto bezveze izgledali. Ljubac svima!

(odgovor članu emina08)
Neposredna veza do poruke: 1673
   RE: Fondant 2
12.11.2012 21:41:42   
mayra
Elma imas PP.user posted image

_____________________________

Ja sam vasar.Eto sta !
Ja sam tristo cuda.
Muzika sam. Guzva. Smeh.
Vrteska. I luda.

(odgovor članu Lejlini)
Neposredna veza do poruke: 1674
   RE: Fondant 2
13.11.2012 6:37:14   
ElmaB

IZVORNA PORUKA: mayra

Elma imas PP.user posted image

Nisam sinoć vidjela poruku, jutro sam ti odgovorila, draga. :)

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 1675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  65 66 [67] 68 69   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *