|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  798 799 [800] 801 802   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 23:56:35   
Anoniman
Mi se moramo pohvaliti da imamo preko 13,5kg, jos malo i idemo "goMna" vaditi iz usta.

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 19976
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 23:57:46   
anidla
IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Anidla, ja sam primala extencilin kada sam bila mala jer sam imala 3. krajnik i jake i ceste upale krajnika. Non-stop sam bila na injekcijama. Uzas. I onda su mi davali extencilin  kao zastitnu terapiju koja djeluje 21 dan. I cini mi se da su mami rekli da bi mi to mogla biti dugotrajna terapija.

Ja sam se svega toga rijesila kada sam sa 4 godine izvadila sva tri krajnika i rijesila se muka za sva vremena.



pa ako ce nama sprijeciti narednih godinu dana antibiotike i pencilinske sirupe dala bih i ja Noi do navrsene 3 godine ovu inekciju...ma joj ne znam.....lupam sad.....al sve se vrtimo u krug, imam osjecaj user posted image

do sada bezbroj sirupa: amalacin, ospen, zinat, sumamed, pencilini u guzu...uzas....


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 19977
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 23:58:04   
bebacha
Djeca vec odavno u horizontaliuser posted image
a Alen je nemirko pravi al sreca nije ljutica i umiljat je pa mu oprastamuser posted image i nekako ga trpim
danas galamim na njega a on se penje po meni,ljubi me i govori "ubavi"(ljubavi)a ja se topimuser posted image

redovno mi govori šutiuser posted image seki samo ponovlja "ustani" sto znaci da nigdje joj nema smirituser posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 19978
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
11.1.2012 23:59:14   
anidla
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Mi se moramo pohvaliti da imamo preko 13,5kg, jos malo i idemo "goMna" vaditi iz usta.


user posted image user posted image user posted image user posted image   masanla

mogu misliti koliko se radujes....a ja opet nisam ni pomislila da cemo vaditi krajnike, i evo me sad, samo istrazujem i citam i pitam o tome....




_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19979
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:01:22   
bananica
user posted image

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 19980
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:02:11   
Neca xxx
Ma kakva crna ovca Hanady! Druzba je druzba, a sluzba je sluzba. user posted image user posted image

Jelena, mene je vađenje krajnika prreporodilo. Ja sam inace pocinjala plakati cim se priblizimo domu zdravlja na manje od 50 m. user posted image I cim neko kihne u vrticu, ja vec imam upalu krajnika. A nakon vadjenja u 4. godini do 10. nisam primila injekciju, a i tada sam dobila pencilin zbog cira na kozi. Slijedeca boca je bila tek u 16. godini. Kod mene se to pokazalo kao super potez.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19981
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:02:45   
Anoniman
Ma ja kazem nek ostane na tome. Ne dao Bog kakvih bolesti ima krajnici su nista. Ja se nadam da cemo se sa vadjenjem krajnika kotarisati i antibiotika, jer ona do sad sto je bila bolesna to je sve bilo zbog krajnika, drugih boljkih hvala Bogu nikad nije imala. A nasla sam i jednu travu po preporuci nase ladyblue i jednog travara pa cu probati i sa tim, kazu da definitivno od nje krajnici nestaju, povlace se skroz.

(odgovor članu anidla)
  Neposredna veza do poruke: 19982
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:04:02   
bebacha
Jelo mozel pp za te traveuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19983
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:05:17   
bebacha
a slazem se za krajnike,ja se ponovo rodila kad to go... izvadi iz usta.da su bar i prije

bananice sto ovaj user posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 19984
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:05:51   
Hanady RR
evo cipelica...za H iF...a i sari smo iste kupili već smo im sinoć odnijeliuser posted image
http://www4.slikomat.com/11/0112/45o-110120.jpg
evo haljine za slavljenicu
http://www4.slikomat.com/11/0112/yul-110120.jpg
a evo haljine za stariju seku..ovakva je ista i kod sareuser posted image
http://www4.slikomat.com/11/0112/o4t-110120.jpg


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19985
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:06:03   
Neca xxx
Anidla, ja se ne sjecam bas najbolje, jer sam bila bas mala, ali mislim da ovaj extencilin pruza zastitu u trajanju od 21 dana. Nesto se ne sjecam pauze od godinu dana bez injekcija u tom periodu. user posted image



(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 19986
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:07:35   
leona81
@hanady jeste uzeli cipelice u hmu? ima li ih jos?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 19987
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:07:40   
anidla
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ma ja kazem nek ostane na tome. Ne dao Bog kakvih bolesti ima krajnici su nista. Ja se nadam da cemo se sa vadjenjem krajnika kotarisati i antibiotika, jer ona do sad sto je bila bolesna to je sve bilo zbog krajnika, drugih boljkih hvala Bogu nikad nije imala. A nasla sam i jednu travu po preporuci nase ladyblue i jednog travara pa cu probati i sa tim, kazu da definitivno od nje krajnici nestaju, povlace se skroz.


mogu li znati kakvu travu i kod koga??? jel neko vec probao?


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19988
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:07:53   
bebacha
Hanady prelijepo.
a ovo zadnje haljine,bas je simpa


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 19989
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:08:58   
anidla
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

evo cipelica...za H iF...a i sari smo iste kupili već smo im sinoć odnijeliuser posted image
http://www4.slikomat.com/11/0112/45o-110120.jpg
evo haljine za slavljenicu
http://www4.slikomat.com/11/0112/yul-110120.jpg
a evo haljine za stariju seku..ovakva je ista i kod sareuser posted image
http://www4.slikomat.com/11/0112/o4t-110120.jpg



haljina mi je user posted image po mom ukusu....


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19990
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:10:10   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: leona81

@hanady jeste uzeli cipelice u hmu? ima li ih jos?


jesmo...
a nemama pojma jel ih ima još nisma tamouser posted image

meni kolegica stigla iz slovenije i donijela ve naručenouser posted image
to su već sada povukli sa stranice i ima nova kolekcija izložena...al možeš pokušato ako nekaog imaš ani jer meni je kolegica za stariju našla u gracu čakuser posted image u petak popodneuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 19991
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:11:21   
Neca xxx
Hanady, super je haljinica i cipelice! user posted image user posted image Je li ovo Farah za rođendan? user posted image jde mi javni gdje nalazis ove stvarcice. Samo nemoj reci mm da si mi otkrila tajnu.

I nama ce uskoro 2. rođendan, a ja nemam pojma kako da proslavim.user posted image Prosle godine smo imali dva derneka jedan za rodbinu, a drugi za nasu raju. Eh, ove godine bih jos htjela napraviti proslavu i sa djecicom, njenim vrsnjacima. I sada nikako ne znam kako da to iskombinujem a da ne slavim mjesec dana. user posted image

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 19992
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:12:40   
Hanady RR
eh sad na ovo imamoa i neke sitnice da sredimo...tipa štramplice kao traka oko struka...
satenske mašnice na kikice itd...al otom potom

pa seki štrample i frizura...
jer neću ih šišati do porljeća...

f sam kupila ispod haljine u okaidiju divnu košuljicu okrugli vrat...kragnu nema la su rukaviću puf is tegnuti oko ruke...baš lijepo ide...samo tražim strample u dezenu bijele sa crnim tufnama istoga dezena kao na traku u stuku haljine...ako ko nađe nek uzme za mene 110 broj ja dolazim i u tunguziju po njihuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19993
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:13:02   
Neca xxx
Vidim sada: HM. Naravno. user posted image

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 19994
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:13:08   
leona81
@hanady imam, bas u austriji, nema ih fakat na stranici, buahahahahuser posted image koliko su bile para?

< Poruku je uredio leona81 -- 12.1.2012 0:15:10 >


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 19995
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:15:26   
Neca xxx
Kada si kupila tu bluzicu u Okaidiju. I meni bi trebalo tako nesto ispod haljinice. L je prosle godine imala slicnu kosuljicu, pa je sada meni palo na pamet da bih je mozda mogla ja sasiti. Nafurala sam se da znam da sijem. user posted image

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 19996
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:15:39   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Hanady, super je haljinica i cipelice! user posted image user posted image Je li ovo Farah za rođendan? user posted image jde mi javni gdje nalazis ove stvarcice. Samo nemoj reci mm da si mi otkrila tajnu.

I nama ce uskoro 2. rođendan, a ja nemam pojma kako da proslavim.user posted image Prosle godine smo imali dva derneka jedan za rodbinu, a drugi za nasu raju. Eh, ove godine bih jos htjela napraviti proslavu i sa djecicom, njenim vrsnjacima. I sada nikako ne znam kako da to iskombinujem a da ne slavim mjesec dana. user posted image



ja imam tu sreću ( ili pak nesreću) da imam prijateljice koje skaču po radnjama u inostramnstvu za meneuser posted image

ja nađem na on line stranicama one hodaju i kupuju, nekad mi pošalju potštom, nekada autobusom a počesto i dolaze u sa pa nose sa sobom, od poštenih žena ja švercerku sad pa sad stvorimuser posted image

A mi smo i poršle godine a i ove ćemeo...
od 16-18 igraonica za malu raju...torta kupljena...onda kući meza za užu familiju od 19 h torta napravljena...i mi sve rješimo u isti danuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 19997
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:19:22   
bebacha
Hanady

http://www.hm.com/dk/product/97152?article=97152-B 

http://www.hm.com/dk/product/92054?article=92054-K

http://www.hm.com/hr/product/96459?article=96459-C#article=96459-C


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19998
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:19:36   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: leona81

@hanady imam, bas u austriji, nema ih fakat na stranici, buahahahahuser posted image koliko su bile para?


nepunih 25 Km su cipelice bileuser posted image

ako imaš kolegicu pošalji ti nju...nije još stara kolekcija raspordata...a na sniženju je stara kolekcija zvanično do 5 janura...ove cipe nisu snižene ni ove dvije haljine...al meni smješano...ja sma za sve tri cure i 2 dečkića kupila komlet obleku za novac koji bi samo za haljinu u lindexu i jedne cipe u astri dala za slavljenicuuser posted image

neca...košuljicu sma uzela poršle sedmice u četvrtak navečer kad je krneulo sniženje u okaidijuuser posted image 36 Km je koštala...ona ima naprijed 2 dugmića i kao mali volančić al to se nama ispor haljinke uopće ne vidi...a koša je superuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 19999
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:21:05   
Neca xxx
Ma imam i ja dijasporaca koje tako povremeno maltretiram, a imamo i tetku koja je slaba na L. a zivi u Zapadnoj Evropi. Pa i ja tako pravim narudzbe. Uoci proslog rodjendana nikako nismo uspjeli naci crne cipelice i zato smo se ove godine obezbjedili jos ljetos sa malim crnim baletankicama. user posted image I ja takodje razmisljam po pola godine unaprijed. user posted image

A dobra ideja za proslavu. Morat cemo i mi tako nesto iskombinovati.



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  798 799 [800] 801 802   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  798 799 [800] 801 802   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *