|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  799 800 [801] 802 803   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:21:07   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

Hanady

http://www.hm.com/dk/product/97152?article=97152-B 

http://www.hm.com/dk/product/92054?article=92054-K

http://www.hm.com/hr/product/96459?article=96459-C#article=96459-C



bebacha prvi link ne mogu da otvorim...
a ova haljina...mi smo dobile već one kity ista ova smao druge boje...ljetne su baš baš...user posted image

a džemperak je super...mi ga imamo iz poršle je kolekcije on...svaka od njih tri ima po jedna i pedi deri jeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 20001
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:22:20   
bebacha
ova haljinica je roze-crvena sa narandzastom masnom a cipelice roze,naprijed tamnije roze

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20002
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:23:02   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Neca xxx



A dobra ideja za proslavu. Morat cemo i mi tako nesto iskombinovati.





zamisli mene ja po cijelu godinu razmišljam...jedna mi u februaru a druga u junu rođenauser posted image

mene muž odavno otpisao i progalsio mamo koja je rodila lutke sebi da ih presvlači i slavi im rođendaneuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 20003
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:24:37   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

ova haljinica je roze-crvena sa narandzastom masnom a cipelice roze,naprijed tamnije roze


e da vidjela sma te baletnake mi imamao takve zlatne...hanadi ima mislimuser posted image

da ti kažem, kombinacija je zaista lijepa...al baš...samo haljina bojim se da vam je tankauser posted image

ne znam...to je baš ono kombinacija da u porljeće ako zahladni ili ljeti prebacite džemperak prekouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 20004
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:31:57   
bebacha
a ja sam skontala da je haljina ista ko ta vasa sivo-crna samo druga boja.znaci ipak nijeuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20005
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:34:37   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

a ja sam skontala da je haljina ista ko ta vasa sivo-crna samo druga boja.znaci ipak nijeuser posted image


nije...ovo ti je ljtne pamučna...tanka skroz...iz nove kolekcije...imaju rozo-crvenu, plavo-bijelu i onu plavo-bijelo-crveno kitty fol...mi dobile iz njemačke u nedelju kittikeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 20006
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:36:06   
Neca xxx
Bebcha, i mi smo narucili ovakvu haljinicu da nam tetka donese. Meni se bas dopada. user posted image

A Hanady, i mm je isti. Njemu je to sredjivanje djece peglancija i uvijek kaze: obuci joj hlace i majicu. A ja sam toliiko godina presvlacila lutke i barbike, pa kako da onda sada ne ćejfim sa svojom princezom. user posted image

A pusti ti muskarce, vidim ja kako se njima okice zacakle kada vide svoje djevojcice sredjene tip top. user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20007
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:36:54   
bebacha
znaci to je ista ko mornarska Kittyuser posted image pih znas otpada.a to joj je najdraza bojauser posted image

a majki je rekla da holje za rodendan od nje majicu i suknjicu hello kitty.gdje naci suknjicu s mackurinom


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20008
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:39:24   
Anoniman
Trava se zove bejturan, meni je jedan ljekar koji je u penziji, pa se sad bavi travama, a zivi u CG preporucio, a i Ladyblue mi je prva rekla za ovu travu, Muz njen je malog trebao voditi na operaciju krajnika, u medjuvremenu je privijao ovu travu i krajnici od nje kao rukom odneseni. Ne steti mi nista da probam. Nabavila sam je pa cekam sledecu upali, nadam se da nece bitu ubrzo iskreno pa da probam sa tim oblogama, kad probam reci cu vam rezultat.

(odgovor članu Neca xxx)
  Neposredna veza do poruke: 20009
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:39:26   
anidla
danas sam crkla....radila do 9 navece....dosla kuci ispeglala 15 kosulja mm user posted image ruke me bole...sutra ujutro moram jos peglati...odoh spavati....

laku noc svima....

Lijepe snove zelim user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 20010
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:39:57   
Hanady RR
jjoj bebacha imaš kitty na svakom ćoškuuser posted image

hej pogledam ti ja u oviese...ja sma mojima kupila na poršlom sniženju tregešlise teksasne kitty...
znaš kako su medeniuser posted image ako bude ja ti slikamuser posted image

neca...i moj kukumače..al kad ih vidi kad gdje krenemo neda mi d aih ja za ruku vodim...on se hvaliuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 20011
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:42:14   
Neca xxx
Bebacha, i ja mislim da je ovo tanka ljetna haljinica. 

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 20012
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:43:44   
bebacha
Hanady kod nas ima majica kitty al suknjice neuser posted image
pogledaj toil nam prodaj od Farahuser posted image user posted image


< Poruku je uredio bebacha -- 12.1.2012 0:44:13 >


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20013
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:44:21   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Trava se zove bejturan, meni je jedan ljekar koji je u penziji, pa se sad bavi travama, a zivi u CG preporucio, a i Ladyblue mi je prva rekla za ovu travu, Muz njen je malog trebao voditi na operaciju krajnika, u medjuvremenu je privijao ovu travu i krajnici od nje kao rukom odneseni. Ne steti mi nista da probam. Nabavila sam je pa cekam sledecu upali, nadam se da nece bitu ubrzo iskreno pa da probam sa tim oblogama, kad probam reci cu vam rezultat.

hej moja mama ima ovu travku posađenuuser posted image
majkemi davno govirla d aje ljekovita...vidi info...baš ću je sutra pitatai đe joj je saksijauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20014
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:45:20   
Anoniman
Ta biljka je inace otrovna za oralnu upotrebu i treba biti pazljiv sa njom, ali kazu za obloge za krajnike je no 1

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 20015
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:45:40   
bebacha
Jelo gdje si to nasla

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20016
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:47:01   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bebacha

Hanady kod nas ima majica kitty al suknjice neuser posted image
pogledaj toil nam prodaj od Farahuser posted image user posted image



ne znam je vam velik ja njoj 110/116 uzelauser posted image user posted image
vi 104 nosite...a opet ako ne bude..hebat ga šaljemo vam pa ga prekroji amo nemoj kitty odsjećuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 20017
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:47:51   
anidla
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ta biljka je inace otrovna za oralnu upotrebu
i treba biti pazljiv sa njom, ali kazu za obloge za krajnike je no 1


mene strah user posted image a kako ces joj obloge od toga praviti? koliko dugo i cesto ?

hanady, ako uspije Jeli, trazi od mame za Nou, sevap je user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20018
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:48:15   
bebacha
sto ti to djete rasteuser posted image
nije valjda da taj broj nosi
ja sad gledam u Ajle hlace 98user posted image jesu joj knap al su 98user posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20019
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:50:14   
Anoniman
Ima toga u bosni dosta, to se prije po selima sijalo u blizini kuca da zmije kuci ne prilaze jer je to dosta opora biljka, sa oporim mirisom pa zmijama taj miris smeta, pa se ja nadam da ce i krajnicima zasmetatiuser posted image

Nasla mi svekrva susenu kod jedne prijateljice.

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 20020
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:50:56   
Hanady RR
bebacha mašallah...njoj 98 hlače male...a 104 je stisnu na sred ulice mi se rakopčavauser posted image

evo rođendansk je 110 i knap joj...reko muž da joj smanjimo hljjeb ako nam se udeblja ovaj mjesec nećemo imat haljinu za rođkasuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 20021
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:52:32   
Anoniman
Kuva se anidla pa se stavlja na vrat, znaci ne pije se pa da otruje. umotas u gazu i na vrat privijes. Mojoj curi ne smetaju obloge, cak jadna sta vise cim je grlo boli sama sebi stavlja, tako da to nece biti problem.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20022
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:53:01   
bebacha
user posted image user posted image user posted image user posted image joj  jadno djete,znas li koliko ima do rodendana

Ajla ima 15,5kg,nije sita kad je vidis al et..a visoka je 100


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20023
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:54:28   
bebacha
Jelo nemoj se ljuti al ja ismija user posted image user posted image
ja odma kontam ono popiijes pa il ce se otrovat il krajnici nestat 
joj nisam dobro nikakouser posted image
moram trazit tu travuuser posted image user posted image


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 20024
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
12.1.2012 0:55:54   
anidla
IZVORNA PORUKA: bebacha

Jelo nemoj se ljuti al ja ismija user posted image user posted image
ja odma kontam ono popiijes pa il ce se otrovat il krajnici nestat 
joj nisam dobro nikakouser posted image
moram trazit tu travuuser posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

lijepo me nasmija za laku noc user posted image

laku noc user posted image po sesti putuser posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 20025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  799 800 [801] 802 803   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  799 800 [801] 802 803   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

8 mart
salmy

kako proslavljate 8 mart? ako opste slavite....

zensko drustvo (34%)

kolegice s posla na ruckic... (3%)

navecer idete sa muzem (12%)

ne idem nigdje... (50%)


Broj svih glasova: 122

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *