|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  751 752 [753] 754 755   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 12:00:33   
mama2009
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Dan i od nasuser posted image
Hvala vam svima na cestitkama od srca...

Kod nas sinoc bilo bas veselo, a Ana i ako je imala temperaturu bila je zvjezda veceru, slusali smo i pjevali djecije pjesmice a djete igralo, cak i na stoluuser posted image . Trebala sam je vama u sator poslatiuser posted image . Zaspala oko pola 12 tek, a i Luka odsjelio do pola jedanaest pa se ja nadala da ce jutros odrinjcati, ali jok, taj po protokolu oko pola pet se nadigao. Nama gosti bili do dva nocas, pa dok sam sklonila, raspremila, legla u tri, sreca ja spavala sa Anom u sobi jer kenkala, a mm sa Lukom pa je njega jutros driblao. tako da sam ja otkunjala do sedam, pa onda smjena, mm legao a ja sa razbojnicima. Sad oboje stavila u krevet, a trece "dijete" se nije ni budilo, a meni milina u tisini, mozak da odmorim malouser posted image
Zato veceras imam goste bas po mome ukusu i ima ja na stolu da igramuser posted image



cujjjj, a ko li su ti user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18801
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 12:01:47   
Anoniman
Ma izmedju ostalog doci ce i tamo jedna sto je sinoc otracasmouser posted image

ps. volim ja tebe bona da znasuser posted image ...da i ne nabacujem seuser posted image

(odgovor članu mama2009)
  Neposredna veza do poruke: 18802
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 12:52:18   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Ma izmedju ostalog doci ce i tamo jedna sto je sinoc otracasmouser posted image

ps. volim ja tebe bona da znasuser posted image ...da i ne nabacujem seuser posted image



a koja, a koja?user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18803
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 13:10:22   
Leena
jeste mene tracali?user posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 18804
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 13:17:31   
R&T@
Danuser posted image

Mi se vratile s prve R. predstave u Pozoristu mladih...

Nevjerovatno, ali u dahu je sve pregledala...user posted image

Otisle i vratile se pjesice...
sto je s nasim mjestom stanovanja: ekspedicija...user posted image
pada snijeg, ali je bas lijepo, idila...user posted image
i nije hladno...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 18805
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 13:19:09   
R&T@
Ticerko, koji si film gledala?

Ja po x put onaj Zivot je lijep...

tako me "pogodi", ali poslije njega danima mi nista nije tesko...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 18806
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 13:47:07   
Lady26
Jutro user posted image user posted image user posted image
Ja ustala skoro u 12h, jedva dodjoh sebi user posted image user posted image
Ne volim vikende kad moram duze spavati user posted image ...
Lana spava, ja spremila rucak i cekam kumu da dodje na kafu, ne pamtim kad smo se posljednji put vidjele user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 18807
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 14:07:28   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Lady26

Jutro user posted image user posted image user posted image
Ja ustala skoro u 12h, jedva dodjoh sebi user posted image user posted image
Ne volim vikende kad moram duze spavati user posted image ...
Lana spava, ja spremila rucak i cekam kumu da dodje na kafu, ne pamtim kad smo se posljednji put vidjele user posted image

blago tebi, da mi je to docekati, nisam od kako sam se porodila a ni ranijeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 18808
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 14:07:55   
teacher75

IZVORNA PORUKA: tajra

Ticerko, koji si film gledala?

Ja po x put onaj Zivot je lijep...

tako me "pogodi", ali poslije njega danima mi nista nije tesko...

pisala sam maloprije na temi film za preporucit pa da ne ponavljamuser posted image a i zivot je lijep je super al nemam zivaca da ga opet gledam, pretezak miuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 18809
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 14:16:40   
Lady26

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Lady26

Jutro user posted image user posted image user posted image
Ja ustala skoro u 12h, jedva dodjoh sebi user posted image user posted image
Ne volim vikende kad moram duze spavati user posted image ...
Lana spava, ja spremila rucak i cekam kumu da dodje na kafu, ne pamtim kad smo se posljednji put vidjele user posted image

blago tebi, da mi je to docekati, nisam od kako sam se porodila a ni ranijeuser posted image

Pa ustanem ja u pola 8, nahranim i spremim Lanu i sveki dodje po njju...dovede je kad je vrijeme dorucku
user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 18810
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 15:09:31   
R&T@
Rina tek zaspauser posted image

I ja zamalo... serpa na peci mi nije dala...user posted image

Sad kontam gdje cemo veceras...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 18811
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 15:44:45   
tekja
dan...
kod nas, hB, sve ok...

Cekamo da rucak bude gotov - ja vikendom ne kuham, pa isti malo kasniuser posted image ... ni mi jos nismo skontali gdje i sta predvece, moji momci tek ustaliuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 18812
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 15:52:58   
ladyblue RR
ja sam sahatak odspavala ali bih mogla čini mi se još 2-3. N spava a ja se razletila po kući...veš, suđe itd. čekam je da ustane pa da idemo u goste.

i da, danas nema temperaturu. ja pojma nemam šta je sa ovim djetetom? jučer gorila, skoro 39 oko podne bila. pred veče 37,7 i ja joj prije spavanja dala Panadol jer sam izlazila pa da ne brinem. i nema više temperature kao da je nikada nije ni bilo. fakat mi ništa nije jasno?!
počela je samo tako da me maltretira sa jelom. drži zalogaj u ustima dok se na proste atome ne rastavi i opet neće da proguta. jutros je pola jajeta jela pola sata i onda sam odustala a za ručak je Hipp kašicu jela isto tako pola sata. ali je zato Monte pojela za pola minute

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 18813
   [Obrisana poruka]
8.1.2012 15:56:25   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 18814
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 15:57:45   
R&T@
Tekja, strpljen spasen...
bolje malo cekati nego kuhati...user posted image

Ladyblue, sve upucuje na zube...boli je i strah je zvakati...user posted image
Pokusaj s malo hladnijom tecnom hranom...
npr. jogurt (ako ga hoce)...

I pretvaraj se da ti je svejedno sto ne jede...da joj se hranjenje ne pretvori u "naduravanje"...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 18815
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 15:58:43   
R&T@
Hajde sto ona dadada pise sto ja mislim...
sad i Iman pocelauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 18816
   [Obrisana poruka]
8.1.2012 16:02:43   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 18817
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 16:05:44   
ladyblue RR
ma i ja kontam da su zubi ali Hipp koji sam joj dala nije bio topao nego onako, sobna temperatura i jedva sam joj ugurala u usta. temperatura jedan dan? wtf? prošli vikend smo imali temperaturu 2 dana! pa ništa mi nije jasno.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 18818
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 16:14:20   
Rabi
IZVORNA PORUKA: ladyblue

ma i ja kontam da su zubi ali Hipp koji sam joj dala nije bio topao nego onako, sobna temperatura i jedva sam joj ugurala u usta. temperatura jedan dan? wtf? prošli vikend smo imali temperaturu 2 dana! pa ništa mi nije jasno.


i kod moje curice je bila dva dana i dvije noci temp. i jednu noc se popela do 39,2. bez ikakvih simptoma!
odvela je dr. grlo crvenouser posted image pocela piti sirup i temp. odmah prestala!!!


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 18819
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 16:23:51   
Anoniman
da se i ja malo javim Iman mi puca minuse danimauser posted image user posted image user posted image
ekipi provokatora iz šatora šaljemuser posted image user posted image kako su me nalozile nocasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kod mene nista novo,noa otisla s tetkom u šetnju a ja odmaramuser posted image

(odgovor članu Rabi)
  Neposredna veza do poruke: 18820
   [Obrisana poruka]
8.1.2012 16:53:59   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18821
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 16:58:51   
Anoniman
ama mori me ovo iscekivanje nalaza a i PMSuser posted image user posted image user posted image malo ujedam user posted image user posted image user posted image
ja sam ti tipicni ovan idem ''glavom kroz zid'' i nema da nesto ne moze!!!! onda se nađem u situaciji da cekam da mi neko nesto uradi jer sam ja po tom pitanju nemocna i to me ubijauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 18822
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 17:01:09   
leona81
mene M iznenadila danas, nakon jucerasnje epizode, bila kod moje mame zaspala tek u 16 20? navecer smo je jedva uspavali, tek u 00 zaspala, a ja moram uciti...jutros smo ustali u 8 30 i mm je izveo sat vremena, i u 12 legla, zaspala u 13 i spavala do 14 45, jela jutros puru za dorucak s jogurtom i pola banane, kasnije pola kasice hipp s jogurtom, poslije budjenja punu zdjelu supe sa mesom, povrcem i hljebom i sad jedan kolac, popila jutros caj i sad sok od grejpa, narandze i limuna...jos jucer ujutru popila kras express, ja pala na dupe? inace nikad ne pije nista s mlijekom. sta vi dajete djeci za dorucak? ja vise nemam ideja. jaja vise nece, cokolino joj ne dajem od epizode s bivsim vrticem jer se navukla skroz na njega i trazila ga za svaki obrok, ostaje nam da nesto namazemo, ili hrenovke, ustipci i pura...ne znam sta bih za veceru joj dala?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18823
   [Obrisana poruka]
8.1.2012 17:10:14   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 18824
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 17:12:36   
leona81
i mi nekad muffine znamo napraviti, ali ne znam sta vise da izmisljam, jedno vrijeme je bar jela kuhano jaje za dorucak sad ni to nece...nekad zna abc sira pojesti onako bez hljeba, i ne znam stvarno sta vise da joj dam...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 18825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  751 752 [753] 754 755   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  751 752 [753] 754 755   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *