|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  752 753 [754] 755 756   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
8.1.2012 17:17:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 18826
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 17:19:25   
leona81
moja nikad nije jela jaje na oko ni kajganu a kuhano jeste al sad nece ni to...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 18827
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 17:20:58   
teacher75

IZVORNA PORUKA: leona81

mene M iznenadila danas, nakon jucerasnje epizode, bila kod moje mame zaspala tek u 16 20? navecer smo je jedva uspavali, tek u 00 zaspala, a ja moram uciti...jutros smo ustali u 8 30 i mm je izveo sat vremena, i u 12 legla, zaspala u 13 i spavala do 14 45, jela jutros puru za dorucak s jogurtom i pola banane, kasnije pola kasice hipp s jogurtom, poslije budjenja punu zdjelu supe sa mesom, povrcem i hljebom i sad jedan kolac, popila jutros caj i sad sok od grejpa, narandze i limuna...jos jucer ujutru popila kras express, ja pala na dupe? inace nikad ne pije nista s mlijekom. sta vi dajete djeci za dorucak? ja vise nemam ideja. jaja vise nece, cokolino joj ne dajem od epizode s bivsim vrticem jer se navukla skroz na njega i trazila ga za svaki obrok, ostaje nam da nesto namazemo, ili hrenovke, ustipci i pura...ne znam sta bih za veceru joj dala?

evo, ja sam gore napisala, imaju samo 4 jela koja hoce za dorucak i to joj pravim naizmjenicno sigurno od kad je pocela jesti cvrstu hranu, nista drugo nece: griz ili pura na mlijeku sa umixanim mladim sirom, jaje-kajgana ili omlet i droba sa jajima (u zagrijano mlijeko dodam malo putera, udrobim hljeba i dodam jaje pa to jos jednu minutu mijesam dok se grije, i dodam isto mladog sira). ona meni nece nikakve mazalice i ne pije nikako mlijeko pa joj zato stalno pravim nesto na mlijeku

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 18828
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 17:22:20   
teacher75
ja joj veceru rijetko pravim jer ruca oko 4-5 a spava oko 8, pa joj obicno dam ono sto joj je ostalo od rucka ili jabuku, nekad griz ako je ranije rucala

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 18829
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 17:23:20   
teacher75
leona, probaj joj napraviti ovu "drobu"- pravo je kaloricna a ima u sebi sve sto joj treba- jaje, mlijeko, hljeb, mozes umjesto sira dodati pavlaku

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 18830
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 17:25:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

leona, probaj joj napraviti ovu "drobu"- pravo je kaloricna a ima u sebi sve sto joj treba- jaje, mlijeko, hljeb, mozes umjesto sira dodati pavlaku



koliko od prilike stavis mlijekauser posted image ovo bi i ja da probamuser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 18831
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 17:28:45   
teacher75
150-200dcl- zavisi koliko vam moze pojesti, kad se otopi puter, nadrobim joj sitno hljeba i onda dodam jaje, pa mijesam mozda minutu da se sjedini i dodam malo mladog sira (moze i pavlaka ili abc, a moze i bez sira)user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18832
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 17:29:20   
teacher75
lana to pravo voli, a i griz i puru,a jaje-kajganu nekako na silu jedva pojede

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 18833
   [Obrisana poruka]
8.1.2012 17:29:31   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18834
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 17:31:46   
Visnja RR
tema o hrani bebica do 2 g
klik

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 18835
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 17:32:23   
Anoniman
Noa opet ne jede,nekad mi dođe da placem pa se onda sjetim da sam ja imala 15 kg u prvom osnovne pa onda ''ohanem'' malouser posted image user posted image user posted image danas npr cijeli dan jede voce user posted image pojela je 5 kasikica juhe i to je touser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 18836
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 17:33:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

tema o hrani bebica do 2 g
klik




u koju ne spadamo jer imamo 3user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 18837
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 17:35:23   
teacher75
moja sve isto jede kao i prije godinu dana, samo sto vise ne blendamouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18838
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 17:35:41   
mama75
Koliko kg imaju i koliko su visoki vasi dvogodisnjaci  (i oni malo veci) Moja ima 2g5mj, visoka oko 83 i 10kg user posted image
Visnja jel pvp link zbog ovih recepata? Nemoj nas zezati, ovo je hrana za ove nase razmazene dvogodisnjake user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18839
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 17:37:42   
teacher75
ja sam spominjala ovaj "recept" i na toj temi davnouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 18840
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 17:38:11   
teacher75
moja je visoka oko 94cm i teska oko 12kg

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 18841
   [Obrisana poruka]
8.1.2012 17:40:45   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 18842
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 17:40:49   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

tema o hrani bebica do 2 g
klik

u koju ne spadamo jer imamo 3user posted image


A ne spadamo ni ovdje pa smo još tu user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18843
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 17:40:50   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

tema o hrani bebica do 2 g
klik




u koju ne spadamo jer imamo 3user posted image




o ishrani djece na pdf o Djeci user posted image
klik

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18844
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 17:43:27   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: mama75

Koliko kg imaju i koliko su visoki vasi dvogodisnjaci  (i oni malo veci) Moja ima 2g5mj, visoka oko 83 i 10kg user posted image
Visnja jel pvp link zbog ovih recepata? Nemoj nas zezati, ovo je hrana za ove nase razmazene dvogodisnjake user posted image



Negdje je bila i tema o tome koliko su visoki i teški...ne mogu da se sad sjetim...




_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 18845
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 17:44:44   
Anoniman
vidi došla nam noauser posted image user posted image ...nemoj da mi se sekiraš
veče ženice ili jutro ja sam skoro ustala...nema ništa bolje najedeš se i malo se baciš u horizontaluuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 18846
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 17:44:57   
R&T@
IZVORNA PORUKA: noa

malo ujedam user posted image user posted image user posted image
ja sam ti tipicni ovan idem ''glavom kroz zid'' i nema da nesto ne moze!!!!


Gdje si ti, R. mojauser posted image
Ne biste vas dvije to...user posted image

A cuj 15 kg u prvom osnovneuser posted image

Moja skoro trogodisnjakinja ima 17 kg user posted image
a sestra joj 27user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18847
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 18:47:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

Noa opet ne jede,nekad mi dođe da placem pa se onda sjetim da sam ja imala 15 kg u prvom osnovne pa onda ''ohanem'' malouser posted image user posted image user posted image danas npr cijeli dan jede voce user posted image pojela je 5 kasikica juhe i to je touser posted image
ovako sam i jauser posted image user posted image ...mene je teska torba drzala za zemlju kad jaci vjetar puseuser posted image user posted image ...toga se sjecam pravouser posted image ...i da mi je mama dala da se sasije djubretarac od cohe...bio tezak...tezi od meneuser posted image user posted image ...bucem ga...poklopi meuser posted image user posted image

Ja upravo pravim kiflice iz voza...vi ste kriveuser posted image user posted image
mi smo danas hodali...po finom, cistom, smogu...dosli kuci...oboje se ubandaciliuser posted image

Tajra...hocu i ja u pozoriste...al nemam naviku da gledam kad sta igra...kada opet vidis nesto intristing za djecu...pp-isi meuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 18848
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 19:00:48   
R&T@
Mi planiramo opet za 15 dana...
Predstava je Hrabri zecic uplasic...

Za tu te pp-isemuser posted image

A imas sad Aladina u petak (19 sati) i u nedjelju (11 sati)...

Mozda ce mm ici s njima...ako do tada ne poludi sam s njimauser posted image user posted image





_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18849
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
8.1.2012 19:06:30   
teacher75
i mi smo kontali mozda na tu predstavu za 15 dana, da lanu odvedemo 1.put u pozoristeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 18850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  752 753 [754] 755 756   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  752 753 [754] 755 756   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *