|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  577 578 [579] 580 581   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 18:32:17   
teacher75
vratili se upravo s marketa, lana uzivala na vozicu, prvi put se vozila i to sa mamomuser posted image nekako sam se uvalila. prepala se maskota mede i pingvina, sve govorila "bojim" i bjezala, razocarala me i sa deda mrazom jer mu nije htjela sjesti u krilo, pa se slikala tak osto sam je ja drzala pored- prosle godine nismo imale problema, vaoljda bila mala pa nije kontalauser posted image a ocekujemo jos 2 deda mraza, u mojoj firmi i zaovinoj pa cemo vidjeti kako ce to proci i hoce li se oslobodit straha.mada sumnjam...svratili smo i u pub, ja jela sudzukice, lana mi smazala jednuuser posted image nismo isli u igraonu jer je za djecu od 4 godine, tako da smo jos mali...sve u svemu ,lijepo smo se proveli, osim sto se mm smrzao

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14451
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 18:51:49   
Anoniman
Breskva, misa mu malog, hajd dobro da je kakio, a za paketic ma svaka cast, dijete pametnouser posted image

tiki, ja kontala A voditi na market ali bas nesto prehladno, ima fore do 15. januara

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14452
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 18:59:40   
teacher75
a ja kontam bice samo gore, najavljuju kisu i snijeg, rekoh da ugrabim dok je suho, a obukla sam je ko za planine, tako da ne vjerujem da joj je bilo hladno, al se mm zalediouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14453
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 19:10:42   
R&T@
Mi cekamo snijeg...
nadam se da nas prognoza nece prevariti...

Danas nam je prava nedjelja...
samo cistimo i jedemouser posted image

Upravo se svadjaju s tatom...ne moze on ocistiti sipka koliko one mogu pojestiuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14454
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 19:17:57   
emi7908
Mi cekamo snijeg...
nadam se da nas prognoza nece prevariti...

Danas nam je prava nedjelja...
samo cistimo i jedemouser posted image

Upravo se svadjaju s tatom...ne moze on ocistiti sipka koliko one mogu pojestiuser posted image



hahahahaahah  jao preslatke su user posted image

Veče mame ... kako ste danas, kako dječica?
Tajra postavim ti čizmice poslije ja totalno zaboravila

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 14455
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 19:22:19   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: teacher75

vratili se upravo s marketa, lana uzivala na vozicu, prvi put se vozila i to sa mamomuser posted image nekako sam se uvalila. prepala se maskota mede i pingvina, sve govorila "bojim" i bjezala, razocarala me i sa deda mrazom jer mu nije htjela sjesti u krilo, pa se slikala tak osto sam je ja drzala pored- prosle godine nismo imale problema, vaoljda bila mala pa nije kontalauser posted image a ocekujemo jos 2 deda mraza, u mojoj firmi i zaovinoj pa cemo vidjeti kako ce to proci i hoce li se oslobodit straha.mada sumnjam...svratili smo i u pub, ja jela sudzukice, lana mi smazala jednuuser posted image nismo isli u igraonu jer je za djecu od 4 godine, tako da smo jos mali...sve u svemu ,lijepo smo se proveli, osim sto se mm smrzao



tiki kod tebe bas usitnilo :)))) jos malo i gotovo
JA  sam malca vodila isto kod Djeda Mraza djete kad nije crklo placuci pa samo kad ga pogleda u plac nismo uspjeli se uslikati ali cizmo smo uzeli:)))))


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14456
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 19:46:16   
marinčii
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Sta nam je s marinci nesto se ne javlja
mila tu sam ja čitam često al se rijetko javljam nešto sam postala lijena a bome sad imam i obaveza kako se bliži Božić,M  je dobro ponekad se zakašlje al suho skroz nije strašno,ljubi mi Antonia i nadam se da će i kod njega kašalj proćiuser posted image


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 14457
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 19:49:44   
teacher75
mirkice, ima jos 2- 2 i po mjeseca, al brzo vrijeme prolaziuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 14458
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 20:03:20   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


a znam 100% javni servis iako je na BiH nivou ima super paketiće i seupr zabavuuser posted image


javni servis sam sebe finansira pa oni mogu a svi koji zavise samo od državnog budžeta - 0 bodova. na nivou BiH nije bilo paketića 5 ili 6 godina jer Trezor ne dozvoljava da se na to pare troše.

< Poruku je uredio ladyblue -- 18.12.2011 20:05:36 >


_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 14459
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 20:14:47   
teacher75
kod nas paketic u vrijednosti od 50km skola placa 30km a mi ucestvujemo sa 20 km, kao i prosle godine

< Poruku je uredio teacher75 -- 18.12.2011 20:15:18 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 14460
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 20:22:39   
ladyblue RR
ja na poslu organizovala DM-a. svako da donese paketić za svoje dijete i platit ćemo DM-a i kićenje sale i eto...biće oko 40 djece i trebalo bi biti superiška.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 14461
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 20:51:13   
Anoniman
Dobro veceruser posted image

praaaaaaava nedeljauser posted image ...A. nije iz pidzame izasao...ne bih ni ja da nisam morala do prodavnice...nismo setali...nismo nista...citav dan slinimo

Imam jedno pitanjce...daans mi je popio dvije case cijedjene narandze (6 naranci) da li je to previseuser posted image premda je narandza teska...kazu...a drugo pitanje za tajru/saharu/klemzi...kaze li se sest naranadza ili dzi ili ciuser posted image user posted image



(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 14462
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 21:11:34   
Anoniman
gosti odose,ja da malo virnem pa idem uciti.. joj dadada blago tebi,cuj 6 naranci ,pa Nikola nije toliko ukupno u ovih pola godine popio,eh da bar ja imam takve mukeuser posted image  


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14463
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 21:20:09   
Neca xxx
Dadada mislim da mu nece nista biti od tog soka. Neka malo C vitamina. user posted image
I mi smo danas bili na novogodisnjem marketu. L. se vozila na vrtesci i naravno i ja s njom. Kao da se dijete provoza, a ja moram da je cuvam. user posted image user posted image
Moramo i jedno vece otici tamo, pretpostavljam da je okiceno pa da nocu jos bolje izgleda.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14464
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 21:24:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marijanna

gosti odose,ja da malo virnem pa idem uciti.. joj dadada blago tebi,cuj 6 naranci ,pa Nikola nije toliko ukupno u ovih pola godine popio,eh da bar ja imam takve mukeuser posted image  


suti...tvoj sigurno jede meso i povrce...a moj A. nije meso okusio 1,5 god.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14465
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 21:25:41   
Anoniman
ladyblue, ti rece da si u pravosudju, mozda smo u istoj zgradi.

dadada, pravopis veli: od naranča genitiv mnozine glasi naranača ili naranči
a od narandža gen. mn. glasi naranadža ili narandžiuser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 14466
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 21:27:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

ladyblue, ti rece da si u pravosudju, mozda smo u istoj zgradi.

dadada, pravopis veli: od naranča genitiv mnozine glasi naranača ili naranči
a od narandža gen. mn. glasi naranadža ili narandžiuser posted image
znaci ispravno je i narandza i naranca...to ne znadohuser posted image user posted image ...al svasta ja ne znam tako da nje nikakvo cudouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14467
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 21:29:28   
Anoniman
Vazno je da je dijete popilo sok a ostalo je nebitnouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14468
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 21:32:15   
ladyblue RR
moje dijete nije nikada popilo narandžu. neće, nema teorije.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14469
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 21:32:21   
R&T@
user posted image  za Andreja... zna on sta je dobro...

U mojoj skoli svake godine imamo paketice od Sindikata... i zabavu s Dedicom...
ove godine tek 30.12.
Nadam se da me R. nece opet "ubaciti u kadar"user posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14470
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 21:35:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sahara

Vazno je da je dijete popilo sok a ostalo je nebitnouser posted image
isto kao sto je ovo neznadoh ili ne znadohuser posted image user posted image ...joj majko...kako se ja provaljujemuser posted image user posted image user posted image ...al idem onom...covjek uci dok je zivuser posted image user posted image valljda cu pozivjeti 100 god. da naucimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14471
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 21:37:14   
Anoniman
ma mene kolicine strah...jer kazu da je narandza teska...a 6 kom. nije malo
inace sa vocem nemamo problema...jer je slatkouser posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14472
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 21:44:17   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: sahara

ladyblue, ti rece da si u pravosudju, mozda smo u istoj zgradi.



imaš pp

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14473
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 21:53:03   
Lady26

IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


a znam 100% javni servis iako je na BiH nivou ima super paketiće i seupr zabavuuser posted image


javni servis sam sebe finansira pa oni mogu a svi koji zavise samo od državnog budžeta - 0 bodova. na nivou BiH nije bilo paketića 5 ili 6 godina jer Trezor ne dozvoljava da se na to pare troše.

Kod nas su paketici dijeljeni posljednji put za 2008/2009 novu godinu...i otad nista vise user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 14474
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
18.12.2011 21:59:02   
Emica_sa
Dobro vece i od nas,ja imam pravo problema sa laptopom,nema mu spasa,a novi mi je trenutno investicijauser posted image

Nama je u subotu bilo divnoooo,ja sam se slomila,jedno 60 puta preznojila nosajuci Farah,ali bilo je superuser posted image

Upoznali smo puno mama,sve su divne,a djecica jos ljepsauser posted image

evo jedan user posted image user posted image za sve od user posted image user posted image


Eh da i pocahontas stvarno lici na pocahontas,divna je stvarnouser posted image



_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 14475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  577 578 [579] 580 581   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  577 578 [579] 580 581   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *