|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  429 430 [431] 432 433   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 15:33:24   
teki
i ja bi da mi stolar napravi krevet jer nisam nigdje vidila onako kako sam ga ja skontala da je malo podignut i da ima ispod ko ormaric jer mu je mala soba, a ne bi ono sto sam vidjala onako puno podignut da je toga me strah da ne padne iako ima ono sastrane ali nesto mi se ne svidja.

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 10751
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 15:42:06   
Malenaoduvijek
hvala salmy

vidis dobra je to udeja sa stolarom jer je sigurno povoljnije nego u cileku

a neki dan srela dadadu i kaze ona tebi bi bila super ona djidja sto se nazad doda na kolica da dijete stoji,ja sam to vidjela u katalogu jednom,bilo oko 100 Km,skuplje od i kolica user posted image

eh da mi je i to napraviti,skontala sam ja,moze se uzeti daska od skateborda i nju prepraviti, eh samo zakacke jos skontati i to je to.

a felix sta bi onda za mene rekla ja dva momka imam user posted image ,ali ja sam svojoj sestricni kupovala te gluposti za curice,snalice gumice i ostalo.

a teki mislim da sve mozes napraviti u onim firmama sto prodaju materijal pa se raspitaj...

< Poruku je uredio MALA1994 -- 1.12.2011 15:43:29 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 10752
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 15:46:39   
teki
ma ja jest lakse otici i kupiti ali mislim tako pogotvo u koga je mala djecija soba kao u mene da je bolje napraviti bas dobro skontati kako bi sta trebalo i naci dobrog majstora. cilek je skup ali zna biti onih snizenja pa nisu lose tako cjene ako je stvarno kvalitetno kao sto tvrde

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 10753
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 15:49:09   
teki
a od kojeg uzrasta vi kontate vasu djecu preseliti u njihovu sobu. mom ce uskoro 2 godine ali ne mislim bar prije iduceg ljeta ili dok napuni 3 tj dok vise ne mogne stati u svoj krevetac

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 10754
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 15:53:17   
Malenaoduvijek
moji se jos uvijek bude po noci tako da ne misim jos nidje da ih selim jer bi onda morala hodati po kuci kao kakav zombi..samo mi jos to treba user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 10755
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 15:55:57   
teki
heheh jest i kod mene se zna nekad buditi, bas se pitam kad ce i to prestati sta ako se bude do 30 te budio user posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 10756
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 15:57:41   
Malenaoduvijek
valjda nece nadam se user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 10757
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 16:13:27   
niki83
Pozdravcic svimauser posted image
Citam da jelenina mala opet ima upaluuser posted image bas mi je zao..
Nama je kao poceo djelovati ovaj antib., pa cijeli dan nije imala temp., ali evo kako pada mrak lagano se i njoj povecava, tako da je jos jedna noc pred namauser posted image
Mm sam rekla da nam za vikend obavezno aBd planira bijeg iz ovog smoga, dijete mi je zeljno cistog kisika udahnuti..joj da samo vidite kako je kod nas u Zeuser posted image ne pamtim prije koliko smo vidjeli sunce, pa sigurno dvije sedmice i vise..
Mi se idemo druziti, imate mahanje..


_____________________________

N&N

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 10758
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 16:15:38   
teki
isto ti je i u Sarajevu ne sjecam se ni kako izgleda plavo nebo

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 10759
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 16:26:15   
Anoniman
Ja sam Anu prebaicila u njenu sobu sa 14 mjeseci i dijete mi dosta bolje spava kako sama spava u sobi nego sa nama, inace ima bas lagan san, a valjda mama i tata bucniuser posted image , salim se. Jos malo i Luku cu kod nje prebaciti i milina. S tim da Ana spava jos u krevetcu, ona hoda u snu, pa se baca, a i nikad mi nije zaspala na krevetu nema sanse. Ona ne voli da se uspavljuje, ljulja i ostalo, vec voli da sama skace u krevetcu dok se ne izmori i onda legne i zaspe.

(odgovor članu teki)
  Neposredna veza do poruke: 10760
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 16:30:56   
teki
hahahah super je njen nacin uspavljivanja, nemem ni ja sa tim problema ali moram i ja ostati u sobi dok on ne zaspe iako nekad mu kazem tu je mama spavaj ti i ja izadjem i on suti i zaspe mislim da nam je tome pomogao vrtic malo jer prije vrtica spavao je sa nama u krevetu toje bilo grozno nisam nikako tad spaval jer se on vazda popne na mene ili me izgura skroz. a mislim da bi se i navikao da bude sam u sobi

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10761
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 16:36:01   
zanzibarka
Opet ja s pitanjem, jucer sam na lijevoj ruci gdje je primila bsg vakcinu primjetila kao da je malo oteklo, a danas je to punoooooooooooooo vece, jel to normalna pojava? user posted image

_____________________________

Naša princeza, naše malo sunce došlo je na ovaj svijet 27.10. Hvala Uzvišenom na najljepšoj blagodati!!!

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 10762
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 16:41:27   
teki
da mislim da je normalno jer i nama tako bilo i dugoooooo je imao ko ranicu od te vakcine jer je podkozu daju.

(odgovor članu zanzibarka)
Neposredna veza do poruke: 10763
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 16:43:42   
Anoniman
Teki mi ni ne budemo u sobi, nego poljubimo se, spustim je u krevetac dam neku igracku i izadjem. Ona nekad kroz deset minuta zaspe, nekad se zna tako i dva sata igrati, skakati i ostalo pa tek zaspe.
Ja imam dobrog stolara i imam u planu dobar krevet, ali necu ga jos praviti jer i ako mi je djecija soba ogromna ne zelim bez razloga da zatrpavam prostor im za igranje dok god su u krevetcu.

(odgovor članu zanzibarka)
  Neposredna veza do poruke: 10764
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 16:47:34   
teki
ma naravno ni ja vala ne volim pretrpane sobe volim da ima sto vise prostora i za igru, a i za nas, a ne gdje se got okrenem da udarim od nesto i prasine onda uuuu mrzim cistiti prasinu sa nekih ukrasa i tonu namjestaja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10765
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 16:54:10   
R&T@
Dobro jutrouser posted image

Jelena,bas mi je zao mrvice drageuser posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 10766
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 17:04:51   
Apotekarka
Večer...Vratija se Šime...
Nisam bila u elementu,neke me stvari pogodile,presla sam preko toga i vratila se....Ne mogu fali mi moja najdraza tema Bebe 1-2...Toliko toga je tu napisano da nisam imala src da se ne vratim....Svaki dan sam pomalo virila da vidim desavanja s vama i djecicom....Vidim ima i bolesnih zelim brzo ozdravljenje,a vidim neki i s putovanja dosli,neki u kupnju hoce,neki se pripremaju zas SV.Nikolu....Nekima sam falila, vecini nisam ali sta me briga vratila sam se....
Sta cu navukla se ne mogu bez vas

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 10767
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 17:06:40   
bebacha
dobrodosla nazad.falila si

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 10768
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 17:10:32   
Apotekarka
Virila sam,virila upratih da felix ima problem s gospođom,mnoa je isla na pregled cekamo informacije ako vas vec nije izvjestila,Anuskica bolesna,pojedini na antibioticima....Lady pms uhvatio pripreme za rockas,bebacha kako maleni

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 10769
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 17:11:31   
tekja
apotekarkouser posted image dobrodosla nazaduser posted image



_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 10770
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 17:13:59   
R&T@
Apotekarkouser posted image

Boli te uho za one koji ti ne odgovaraju...

Kako tvoje zdravlje?
Je li ti tesko na poslu?


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 10771
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 17:14:14   
nanika
IZVORNA PORUKA: teki

da mislim da je normalno jer i nama tako bilo i dugoooooo je imao ko ranicu od te vakcine jer je podkozu daju.
[/quotI
mi smo dugo imali problema od ove vakcine, bilo oteceno  pa se i gnojilo, bilo mu je 8 mjeseci kada je prestalo


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 10772
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 17:15:45   
nanika
IZVORNA PORUKA: tajra

Apotekarkouser posted image

Boli te uho za one koji ti ne odgovaraju...




user posted image potpisujemuser posted image


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 10773
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 17:16:48   
Apotekarka
Osim standardnih aftica(jedna) u zimskom periodu ostalo je hb za sad ok...Svi u kuci kasljemo ali nije strasno,i da znate ako djecu muci slajm koji ne znaju izbaciti HUSTAGIL SIRUP je bas Antoniu pomogao izbacuje kroz nos ima jos slajma ali bolji je a prospan nam nista nije pomogao,dzabe ga popio....
Evo bas sam na poslu,malo zatisje,neke kalkulavije unosila,pocetak mjeseca bilo je guzve ali val se ocekuje s penzijama tj 05.12

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 10774
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
1.12.2011 17:17:23   
R&T@
Kako ruke?

Ja sinoc sprzila samo palac, pa jaukala kao Luda Mara, a sve se pitala kako li je tebi...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 10775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  429 430 [431] 432 433   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  429 430 [431] 432 433   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

kucni ljubimac
amaniamanic

Da li imate kucnog ljubimca-kojeg?

da imam (52%)

ne nemam (48%)


Broj svih glasova: 66

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *