|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  394 395 [396] 397 398   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 19:36:29   
Honey3
vece moje dameuser posted image malo ja i pofatam sta ste pisaleuser posted image dovoljno da vidim da se tajra vratila i da se lijepo provela,bome a kako i ne bi pola svijeta obislauser posted image user posted image sve vas puuuuuno ljubimouser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 9876
   [Obrisana poruka]
28.11.2011 19:54:05   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9877
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 20:11:46   
gvendolina
nista od moje skitnje ne bi....moja tajra meni se neda do Konzuma otici,nadam se da se nece sve razgrabitiuser posted image moja A bas danas od svih dana izabrao da spava,ne znam jesam li user posted image ili user posted image

dadada citam sad ovo za A i vadjenje krvi,samo ne  skontah zbog cega vadite,je li samo onako da provjerite zeljezo user posted image
Najbolje ti je porani u dz i neka dr napise uputu i da odma idete vaditi krv...meni su oni u O.Maslic bas super,ekspeditivni i ljubazni...a nalazi budu isti dan gotovi
mi kada smo radili nalaze vadili su mu iz prsta,samo mali vise istisnu u onu epruveticu....a moj A ni glasa nije pustio,dusa mamina hrabra(nije na mene ,ja ne smijem ni da gledamuser posted image ) aliii zato kad se sisamo dere se ko da ga davi i roni krokodilske suzeuser posted image    e to mi stvarno ne ide u glavuuser posted image zato ga i ne vodim na sisanje ja ga sama sisamuser posted image

< Poruku je uredio gvendolina -- 28.11.2011 20:13:18 >


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9878
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 20:16:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: koka i po

tako mora biti ,rekla sam ti.mazi dermazinom.
joj....ja volim svoje zube user posted image
koko haj ima uvjek socijalkiuser posted image user posted image salim se .......
user posted image
Iman hvala draga na info .
Zaha prijo, sta na curka radi slusal ona imalouser posted image .
Gvendolina user posted image pozzzz...


(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 9879
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 20:23:34   
gvendolina
hello felixuser posted image ,sta radite,slusa li A...jeste li vi gdje danas hodaliuser posted image
mi nigdje nismo mrdnuli,ruzno vrijeme,maglauser posted image ....ispade bolje kad ne hodamo,bar ga mogu uspavatiuser posted image
Jest se bunio i neckao i ja legnem kod njega da se smiri,na kraju se naljuti i pljusnu me po licu,ma oko mi zasuzilo koliko me mlatnuouser posted image ...ja sam se samo usutila i zazmirila ,valjda je skontao da je pogrijesio i onda se smirio i zasapo
u zadnjih par dana kad se naljuti bas ima naviku da me mlatne po licu,ne znam odakle mu to....ili mu je jednostavno najzgodnijeuser posted image


< Poruku je uredio gvendolina -- 28.11.2011 20:29:09 >


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9880
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 21:08:38   
dafri
veče,
tajra i ja zavidimuser posted image user posted image
teacher drago mi je što ste se  fino proveli

moja U.zna nekada udariti ali samo mm-a, juče se ko nešto posvađali i mm govori da će naći sebi drugu curicu a ona mene zagrli i kaže  mi ćemo naći drugog tatuuser posted image

sinoć je dobro spavala,nosić je prestao curiti,ima još šlajma iskašljava ga ali to se može podnijeti samo nek se nos stabilizirao 


_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 9881
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 21:50:48   
Anoniman
gvendi...ma samo da vidim kakvo mu je zeljezo...nismo vadili krv 2 god. a i vise...ma pravo da ti akzem ni ne zuri mi se...jos sam sad sa prijateljicom pricala...kaze mi da ne idem u Dz ako nije bolestan...a ja ga ni bolesnog tamo ne vodimuser posted image ...kaze mi da je epidemija zausnjaka pa nesto ne trcim...vidjecu jos...razmislicu i o domu zdravlja i o sanasi

(odgovor članu dafri)
  Neposredna veza do poruke: 9882
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 22:00:03   
R&T@
Vecer, moje dameuser posted image

Samo vi zavidite... nama zenama je to jedini nacin da ubijedimo sebe da se odmaknemo od kuce...user posted image

Evo, sve vas koje niste iz Sarajeva, ja primam ovakouser posted image

Jesti i piti se ima, hB...a i potpetice su mi dobre za setnju po gradu...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9883
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 22:06:36   
teacher75
uh jeste se raspisale, jedva stigoh da sve pomalo preletim. vidim tema vadjenje krvi, mi smo je apsolvirale zadnjih mjeseci nazalost, i iz vene i iz prstica. i nama su u DZ omera maslic (dr gordana vukovic) rekli da se zeljezo moze vaditi samo iz vene, a iz prstica su joj vadili za kompletnu sliku i hemoglobinuser posted image sad smo vadili iz vene gore na DIP-u i prezadovoljna sam kako su joj izvadili ,naravno plakala je, al place i kad joj vade iz prstica a to puuuuuuno duze traje, ovako je malo plakala i nabrzinu su joj izvadili krvi cak za 3 epruete, da su vadili iz prstica, trajalo bi pola sata. odmah je prestala plakati cim su zavrsili ,ponasala se kao da nije ni izvadila krv ostatak dana, uopce nije bila malaksala. sada nam valja cekati jos nalaze...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 9884
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 22:14:57   
Anoniman
Tajra dobrodosla user posted image , nadam se da si se lijepo provela i izuzivala user posted image

Marina prvenstveno mama2009 se zahvali, ona je "krivac" sto su sad slikovnice kod vasuser posted image

Teacher mi smo danas vadili zeljezo iz prsta i dr Gordana nas poslala, ali kao sto sam vec rekla ako hematokrit iz prsta pokaze niske vrijednosti onda je valjana slika zeljeza iz prsta. S tim da ako je hematokrit dobar onda je i zeljezo dobro sigurnouser posted image

Kod mene ce ovo biti duuuuga noc izgleda, luku muci nosic dijete nikako da prodise, kapam mu sve i svasta u nosic, luk stavila, ovlazila zrak, ma sve moguce ali nema sanse, od osam se vec pet puta budio. Anuska veceras imala 37,6 temp sto i nije visoko s obzirom da je sinoc bila 39,1. Taman prikunja da zaspi brat u susjednoj sobi zaplace pa i ona skoci i evo jos nije zaspala, nadam se da ce brzo

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 9885
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 22:15:38   
R&T@
Da li su svoj djeci nekada vadili krv?
Ima li iko da ne zna krvnu sliku svog djeteta?

Ja citam i mislim koliko li je pametno uraditi analizu krviuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 9886
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 22:19:02   
Anoniman
Tajra zasto nije pametno?

Ako si ikad vadila djetetu leukocite onda se vadila i krva slika djeteta. Sad se radi "masinski" tako da odmah bude uz leukocite gotova i krva slika i diferencijalna krva slika +trombociti. Mada ja koja sam radila jedan kratak period u laboratoriji ne vjerujem bas aparatima danasnjice, jer ako se na vrijeme ne bazdari pogresno ce pokazati i to velika odstupanja. Moje misljenje je zivjelo rucno brojanje hemoglobina, leukocita i eritrocita koje je danas nemoguce uraditi, jedino ako hoce maksuz neki stari laborant to odraditi, nazalost mladi laboranti i ne znaju kako se to radi. Milina kad zasijes stanice krvi pa fino pod mikroskop izbrojis.

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 9887
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 22:19:24   
R&T@
jelena, hvala...

Ali zar opet bolest kod vas...
bas ti se ne da da malo odahnes...

Nadam se da ces imati mirnu noc...

Je li Ana ikako isla u vrtic?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9888
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 22:20:21   
teacher75

IZVORNA PORUKA: tajra

Da li su svoj djeci nekada vadili krv?
Ima li iko da ne zna krvnu sliku svog djeteta?

Ja citam i mislim koliko li je pametno uraditi analizu krviuser posted image

a zasto mislis da nije pametnouser posted image mada, da nas nije snaslo ovo sa upalom pluca, ko zna kad bi je uradili, al ja ipak volim da znam na cemu sam i da se moze pravovremeno reagovati ukoliko nesto fali. meni je zao sto ne znam koja je krvna grupa, vani cim se dijete rodi automatski odredjuju krvnu grupu a kod nas mozes komotno do trudnoce ostati u neznanju koja si krvna grupa

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 9889
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 22:21:59   
R&T@
Jelena, ne sumnjam da je pametno... pitam da li bi trebalo, recimo jednom godisnje, uraditi nalaze zdravom djetetu...

Hvala Bogu dragom, bilo kakvo vadjenje krvi nas je zaobislo...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9890
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 22:23:35   
Anoniman
Tajra sastavila cijela tri dana u vrticu posle mjesec dana pauze i evo opet je uhvatilo. Pisala sam danas leukociti mirni, limfociti malo poviseni tako da mislimo da cemo bez antibiotika proci ovaj putuser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 9891
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 22:23:45   
teacher75

IZVORNA PORUKA: tajra

Jelena, ne sumnjam da je pametno... pitam da li bi trebalo, recimo jednom godisnje, uraditi nalaze zdravom djetetu...

Hvala Bogu dragom, bilo kakvo vadjenje krvi nas je zaobislo...

zdravom ne bih sigurno vadila ni par godina, jednostavno bi mi bilo mrsko da je vodim i mltretiram, mada ne tvrdim da je to pametnouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 9892
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 22:26:37   
ladyblue RR
moju Nađu su izboli u bolnici da mi neće pasti na pamet prilično dugo da joj vadim krv. svaki put kada hoće da vide popravlja li se ABS, bodu dijete. a boli su je po 3 puta dnevno. prsti su joj imali, svaki po 3 uboda. a ona, srca moje i nije plakala. par puta jeste ali više onako od muke.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 9893
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 22:26:37   
Anoniman
Tajra hvala Bogu pa imas zdravu djecu, svaka cast, da tako i ostane.

U RS, Srbiji i Hrvatskoj se bebe vode na sistematski pregled sa mjesec, tri mjeseca, sest i godinu i sa tri, sest i godinu se pod obavezno radi krvna slika djeteta. Evo npr kod nas se ne radi i da Luka neki dan nije bio slinav i da nemamo super pedijatricu koja nije dala antibiotik vec poslala nalaze da uradimo ne bi ni saznali da je dijete bas anemicno.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9894
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 22:28:15   
Hanady RR
tajra šuti gdje jesi...kakvo vađenje krvi...bjež bogati i meni djeci izvadiše pa me isprepadaše...al lijepi pekmezi i domaća klopauser posted image

Nego sutra dolazim na krofne naravno...i nosim pekmeze spremneuser posted image baš jedva čekam d ate vidim...sad vjerujem svjetliš mi ko lampa puna pozitivne eneregije...da te dotaknem da i na mene pređe...
a sad čitam amketu...kaže ženo 5 dana put pod noge za Novu...mogu djeca sa nanom lijepo im jeuser posted image
reko moj make tajra me se sjetila u pordavnici hrane...moš mislit mene na tom sniženjuuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 9895
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 22:36:24   
R&T@
Hanady, moj Adi se samo smijao... u svakoj prodavnici ja se sjetim neke zenice...

A ovo mi je nakon 6 godina trudnoca i pelena stvarno trebalo...
i ja vjerujem da ces se i ti organizirati ubrzo...

Haljinice mi se nisu svidjele...sve nesto sljasti...
ali gluposti su me opcinile...


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9896
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 22:38:51   
Hanady RR
ah draga mojauser posted image
stižu kombinacije haljina u decembru to je mama obavila...za februar se spremamo...user posted image

oh kako si nahranila dušu...
i da i ja ću svoju...
Bože večeras uđem u osbu kad pelena na podu...srce mi stalo...reko otkud nama ovo i to s avriskom...kad ostala jedna sariuser posted image user posted image ooooooo nosite mi je sa očiju ...čista je u kanti završilauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 9897
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 22:42:16   
Anoniman
Ma ja sam A. eto kontala da izvadim...reko... red jeuser posted image ...samo su mu sa 6 mj. kad je imao trodnevni vadili...i to po preporuci dr. mire...a inace, nikad...a posto se ja sama cekiram godisnje...a niko me ne tjerauser posted image   za razliku vas koji radite po skolamauser posted image ...pa sad ti zamisli koja sam ja diagnoza kad dr. zdrava i dobrovoljno idemuser posted image ...gdje onda necu vlastito dijeteuser posted image ...moja mama... a i moj D. joj se prikljucio, tvrde da nisam normalnauser posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 9898
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 22:45:57   
R&T@
Ne rekoh vam...

Cijene su im super...
milka velika 1,5 eura, elmex junior je 1 e...

Smijem li jos primjera navestiuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 9899
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
28.11.2011 22:46:00   
Hanady RR
dadada koji ti je vraguser posted image
Najprije sigurno će mu stresno biti...zašto dijete izlagati bespotrebno stresuuser posted image

Meni su sa starijom za svaki pregled, dovineu vakcinu pošto je daju znali reći evo vam uputnica da joj porvjeite krvnu sliku ona blijeda...
ja nisma nikadauser posted image
onda rodim mlađu još blijeđu...evo vam uputnica oan blijeda...
reko doktorice ''jesma ja vama rumena boga vam'' žena s enasmija kaže ...znači mamin tenuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  394 395 [396] 397 398   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  394 395 [396] 397 398   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Koje
mamina enica

Koje Vam se ime vise svidja?

emna (11%)

ena (45%)

edna (12%)

adna (11%)

amna (22%)


Broj svih glasova: 128

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *