|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  322 323 [324] 325 326   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:26:02   
Malenaoduvijek
ideje su uvijek dobro dosle.user posted image

on isto nije htio palacinke sad ih jede,one tvije americke mu najcesce pravim.

a nema mi druge onda ce jedti makarone i gotovo.

hajde daj koju ideju, u sustini ja njemu sve sto pravim samo izblendam i kao sos pospem po makarona ali napisi ti meni koju.

a gljive ne dajem strah me.user posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8076
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:26:33   
bebacha
Mala kakva je to Omega,jel sirup i koliko kosta.moji zavrsavaju pikovit,pa kontam sta sad

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 8077
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:27:24   
teki
blago tebi marinćii, moj bi isto najradije samo gluposti jeo iako pojede i on ostalog ali nekad se bas namucim. a nama je najveci problem sa vocem jos mu napravim vucnu salatu i slag izmutim da malo to kamufliram, kad uzme prvo samo malo slaga samog mmm hoce jos umotam voca malo u slag posise slag a voce ispljune user posted image

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 8078
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:27:41   
R&T@
Marina, gledaj to s pozitivne strane...
(opet ja, jesam dosadnauser posted image )

Ali bolje da proba namirnice pod kontrolom ljecnika, nego da negdje slucajno pojede i dobije jaku reakciju...

Bit ce to super... morauser posted image



MALA, ti samo pravi i serviraj...
njemu pribor u ruke i sto ne pojede skloni
postepeno ce sve jesti...

Mojoj R. niko nista ne moze staviti u usta...
sve mora sama...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8079
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:28:45   
Mya_81 RR
Joj, ne spominjite mi hranu. M je postala strašno zeznuta! Jedan dan voli meso, drugi ne voli, pa onda tako s krompirom, pa s povrćem, o voću da ne govorim.

E, kad se sjetim kako sam bila sretna kad smo tek krenule s dohranom. Sve je jela, a sad ne jede ni trećinu od tih namirnica user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 8080
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:30:52   
marinčii
teki ni ovaj moj ne okuša voće skoro godinu dan ništa od voća nije pojeo i evo zdrav je hvala bogu,ja se nekako tješim da ovo naše voće i nije zdravo pa i nema neke koristi od njega ,a bome i ovo mlijeko kupovno čitam da nekoliko puta prebrišu rok i opet daju isto mlijeko u prodaju ,ma to je užas,ma vašta ja smislim kad s tješim user posted image


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu teki)
Neposredna veza do poruke: 8081
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:30:57   
R&T@
IZVORNA PORUKA: bebacha

Mala kakva je to Omega,jel sirup i koliko kosta.moji zavrsavaju pikovit,pa kontam sta sad


Medex Omega-3
Kosta oko 25 KM, kutija je bijelo-plava s nacrtanim "pametnim" ribicama...

Nama je super...
kuc-kuc

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 8082
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:32:09   
R&T@
Zaboravih pitati:

Kakve veze ima ispijanje mlijeka i malokrvnost?user posted image

Moja ispije litar dnevno...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 8083
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:32:50   
Malenaoduvijek
tekja AD3 su izbacili iz upotrebe iz nekog razloda se daje samo D3...
meni rekose omegu ili riblje ulje jer su vec veliki a perlice ne ispod 3 godine radi aspiracije.

rose moj Luka je pio esbesul prije par sedmica, ma on je za blaze upale.ne znam sta bih ti rekla, a jeste vi kod Adnana i vrazovoj bili?a jesi probala onak sirup sa lovorom i smedjim secerom da joj das

marina a inace nema problema kad to ne jede, moras li ga mazati posebnim kremama?

tajra Igor kad god da legne nadigne se u 6 pola 7..user posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8084
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:33:08   
Anoniman
To si u pravu inaceovdjevode brigu o tome u djecijim institucijama,skolama,ali opet  ljudi koji nisu upuceni u razne nazive recimo za jaja kojih ima najmanje 10,moze doci do  greske..Gdje god odem moram ili nositi od kuce hranu ili ispitivati..Ali sinoc sam naprailalistu pitanja za hecima prije   nego pocne s radom da ja izvrsim inspekciju....Sta,kako,ako,zasto,kada imam  20 pitanja,al sta cu moram se informisati,pa nek misle da sam dosadna ....

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 8085
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:34:11   
bananica
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: bebacha

Mala kakva je to Omega,jel sirup i koliko kosta.moji zavrsavaju pikovit,pa kontam sta sad


Medex Omega-3
Kosta oko 25 KM, kutija je bijelo-plava s nacrtanim "pametnim" ribicama...

Nama je super...
kuc-kuc



za sta je ova omega?? vitamini ???

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 8086
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:34:49   
Lady26
IZVORNA PORUKA: tajra

Medex Omega-3
Kosta oko 25 KM, kutija je bijelo-plava s nacrtanim "pametnim" ribicama...


Sto je to, za sta je to? user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 8087
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:36:13   
marinčii
tajra mlijeko smanjuje resorpciju željeza ,nama je doktor i savjetovo da ga ne pije ,bolje je uvijek fermentirane proizvode tj,jogurt,al evo M i ne pije nešto puno mlijeka a često je anemičan 

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8088
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:36:14   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: tajra

Zaboravih pitati:

Kakve veze ima ispijanje mlijeka i malokrvnost?user posted image

Moja ispije litar dnevno...


mlijeko usporava vezivanje kisika u celijama ako se popije u velikim kolicinama vecim od 1/2 litre do 600 ml.
eh sad

bebacha evo tajra ti rece, a postavljala sam ti ja sliku jednom vec tog sirupa.kazu da je ovaj sirup najbolji.


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 8089
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:36:53   
bebacha
evo sad sam nasla.jel on ide od godine

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 8090
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:36:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

dadada a sta to ima zdravo u tjestenini,mislim volim je pa etuser posted image daj recepte za soseve

Svako ko misli da hljeb treba preskakati-grijesi...naravno da je najzdravije ako uzimas integralni hljeb, tjesteninu...ili onu sa raznim zitaricama...sta hocu da kazemuser posted image zitarice su jako zdrave...a tjestenina je od zitarica...tj. imas minerala, vlakana etc. u njoj...pa skontaj da sportasi najvise tjestenine upravo jeduuser posted image ...ne opterecuje stomak tj. zeludac, ne sadrzi pezpotrebne masnoce...hranjiva je...vari se brzo...a daje ogrganizmu energiju koja mu je potrebna...naravno da je bitno i da je kvalitetna...kao i da je ne jedes tipa sa kecapom...nego da napravis pravi sos....

postavim nekad sve recepte koje znam...samo da kafu popijemuser posted image

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 8091
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:38:00   
Anoniman
 
IZVORNA PORUKA: MALA1994

marina a inace nema problema kad to ne jede, moras li ga mazati posebnim kremama?



Odkako smo izbacili jaja,nikakvih problema...Nekad  mu iskoci na zglobovima malo ekcema,za to imam posebnu kremu...Ali svaki dan 3 puta koristimo ekstra  masnu kremu za noge ,ruke,...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 8092
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:38:02   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: tajra

Medex Omega-3
Kosta oko 25 KM, kutija je bijelo-plava s nacrtanim "pametnim" ribicama...


Sto je to, za sta je to? user posted image


to je za razvoj mozdanih celija,daje se umjesto D3 kapi vecoj djeci.dobra je i za kosti.
a ima i dodatne vitamine u sebi, Luka je pije od prosle nove godine sa kratkom pauzom


Sirup za djecu, trudnice i dojilje pripremljen je iz meda,
ribljega ulja, folne kiseline i vitamina A, C, Di B12. Bogatje
DHA i EPA u omjeru 5:1, koji je sličan omjeru u majčinom
mlijeku (4:1). Sirup ugodno utječe na razvoj mozga,
povećava sposobnost koncentracije, smanjuje mogu-
ćnostpojave hiperaktivnosti i agresivnos


http://www.medex.si/brosure/Zdravi_z_naravo_SLO_HR.pdf

< Poruku je uredio MALA1994 -- 21.11.2011 10:40:53 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8093
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:38:33   
bebacha
nemoj mi kecap diratuser posted image user posted image user posted image ja volim tjesteninu u svakom obliku. i ovo me obradova.hajdi cim stignes postavi recepte i javi ovdje kad postavisuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8094
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:39:33   
R&T@
IZVORNA PORUKA: rose

...elem jutros je odvedosmo u Vrazovu. dr je poslusao, pregledao grlo...nije crveno i nije nista ozbiljno ali ipak dao esbesul...da li je neka mama koristila...


Ako si bila kod Adnanauser posted image , on daje taj sirup kao pozdrav...

Mi imamo barem 10 recepata za istiuser posted image
Ako si ga vec podigla u apoteci, baci ga u smece...

Ako ga dajes s mlijekom, povratit ce... pokvarit ce joj stolicu, a nista "preventivno" nece djelovati...

Djevojcica nema upale i stvarno ti ne treba da je trujes i kvaris joj imunitet...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 8095
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:40:12   
Mya_81 RR
Marina, sretno danas i ljubi nam drugara user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 8096
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:46:02   
Anoniman
Dadada kod mene Adi rijetko kad jede bijeli  hljeb,ali kupujemo crni kako ga zovemo tj integralni  ili ja pravim kifle sa mrkvom i raznim zitaricama...Moze se ovdje kupiti na kilu fino samljevenih pa pomjesam sa brasnom..Ispadnu super...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 8097
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:48:09   
Anoniman
Hvala svima na podrsci idemo se spremati u pola jedan moramo  biti na klinici...Cujemo se kasnije

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8098
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:48:19   
rose
IZVORNA PORUKA: MALA1994

rose moj Luka je pio esbesul prije par sedmica, ma on je za blaze upale.ne znam sta bih ti rekla, a jeste vi kod Adnana i vrazovoj bili?a jesi probala onak sirup sa lovorom i smedjim secerom da joj das



aha...kod Adnana...da ne cekamo + moja S nekako vise voli muskarce pa je pregled prosao bez suza i mogao je i poslusati

kako se pravi sirup s lovorom i smedjim secerom?

Jedino sto mi je u noci palo na pamet je da joj napravim ono mlijeko sa secerom user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 8099
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:50:23   
Anoniman
dobro jutrouser posted image Noi vise nije promukla user posted image user posted image mislim da je napokon ok. ne smijem na glas reci al cini se da ne balimo viseuser posted image user posted image user posted image
Marina sretno Adiju a i tebiuser posted image iskreno ja bih voljela da je pored mene bio kakav doktor kad smo uvodili jaje,meni je to bila trauma iako nemamo sklonosti ka alergijama,ustvari bilo bi dobro da je bio pedijatar za Nou a psihijatar za meneuser posted image user posted image


(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 8100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  322 323 [324] 325 326   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  322 323 [324] 325 326   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *