|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  321 322 [323] 324 325   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 9:35:55   
Lady26
Jutro i od mene...
Ja sam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sve ovo....

Sinoc smo isli na onaj rodjendan, frka, guzva, puno djece...Lana se budila 2-3 puta placuci, pa hoce da je u neka doba ljuljam na jastuku user posted image  da bi jutros oko 6 plakala, hoce kod mene da spava, sto nije nikad al nikad za 2 godine...i ja je stavim kod sebe kontajuci da ce traziti da ide u krevet, al jok, dijete se ususilo uz mene i nastavila spavati...a ja user posted image  - ni oka vise nisam sklopila....
Ne znam kako neko moze spavati sa djetetom, nikad mi nece biti jasno...pa ja bih se ukocila ili ne bih mogla spavati razmisljajuci hocu li je probuditi, ugnjeciti i sl...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8051
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 9:37:00   
Malenaoduvijek
felix
Luka se zna tako probuditi i plakati, odnosno u polusnu place i jedino nosanje tada pomaze i onda legnemo i smiri se.
IGor je jednom ii dva puta tako plakao do sada

a ja to pripisujem dogadjaji preko dana koje oni intenzivno prezivljavaju po noci

ljubi tog medenjaka user posted image



_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8052
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 9:44:09   
Anoniman
mala a moguce je nemam pojma ja stala pipkat ga jel citavuser posted image strah me il reko nesto sanjao ,,al on se treso sav kad je plakao boze .
Smirio se i zaspo .
Pusa i vama

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 8053
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 9:45:53   
Anoniman
Jutro i od  nas ..On se igra   pomalo  gleda ratatulia vise ja gledam...Spremamo se danas idemo u  bolnicu...Ttrema me hvata,najradije bi  otkazala sve i nastavili po staromuser posted image user posted image ...Dace  mu oni danas jaje da pojede pa ce  pratiti reakciju,al mene opet strah  sta ako ovo ono,milion stvari mi je u glavi...Kazedr da je t o opasno nebi ni pokusavali ,al dzaba  sad bi sjela i plakala od muke...Nedaj mi Boze da mu se nesto desi,ne bi jutra docekalauser posted image user posted image ...Vidjecu  kad dodjem  da mi opet objasne proceduru,ako bude bez velikih rizika nastavit cemo,inace  kupim dijete  i kuci....
Izvinite ja kukam na sabahu,paranoja me puca,oka sklopila nisam nocasuser posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 8054
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 9:49:16   
Malenaoduvijek
moja Marina

razumijem te potpuno ali pokusaj da se malo smiris.nisam znala da se na taj nacin ispituju alergije.
aBd bice to sve u redu moras sama sebi tako da govoris user posted image

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8055
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 9:49:50   
marinčii
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: marinčii

iman  M isto mlijeko slabo pije ja sva sretna ako dnevno unese i 150ml i to samo s čokolinom,samo neće nikako,još što je belaj on neće ništa od mliječni proizvoda,ni sir ni kajmak,ni jogurt ma čudo od djetetauser posted image ,kad vidim i čujem šta ostala djeca jedu plače mi seuser posted image ,kod njega svako jutro doručak čokolino,neće nikakve mazalice,ni palaćinke ,ni uštipke ma ništa
,voća nije okusio doslovno godinu dana a ni jaje ,ako ga natjeram odma sve povrati tako da sam odustala,sreća pa jede svo povrće i meso ali i sad ga moram usitniti da žvače nema šanseuser posted image

e vidis...a moj vise od godinu nije okusio ni meso ni povrce...a zato pije mlijeko i jede voce...skupa daju "savrseno" dijeteuser posted image
procice i to...valjda...samo nek su zdraviuser posted image

a znam i počinjem misliti da tog "savršenog" i nema.al eto nekad mi doće da se požalim inače nisam takva da kukam al eto ,ne zamjerite


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8056
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 9:50:23   
Lady26
Marina, pa jel on ima bas jaku reakciju na jaje ili?
Ali probaj se rasteretiti, ipak ce biti pod strucnim nadzorom...i sto kazu ne bi to radili da je tako opasno....
Probaj misliti pozitivno user posted image user posted image  bit ce to aBd sve u redu, sretno Adi user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8057
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 9:59:58   
Malenaoduvijek

IZVORNA PORUKA: marinčii

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: marinčii

iman  M isto mlijeko slabo pije ja sva sretna ako dnevno unese i 150ml i to samo s čokolinom,samo neće nikako,još što je belaj on neće ništa od mliječni proizvoda,ni sir ni kajmak,ni jogurt ma čudo od djetetauser posted image ,kad vidim i čujem šta ostala djeca jedu plače mi seuser posted image ,kod njega svako jutro doručak čokolino,neće nikakve mazalice,ni palaćinke ,ni uštipke ma ništa
,voća nije okusio doslovno godinu dana a ni jaje ,ako ga natjeram odma sve povrati tako da sam odustala,sreća pa jede svo povrće i meso ali i sad ga moram usitniti da žvače nema šanseuser posted image

e vidis...a moj vise od godinu nije okusio ni meso ni povrce...a zato pije mlijeko i jede voce...skupa daju "savrseno" dijeteuser posted image
procice i to...valjda...samo nek su zdraviuser posted image

a znam i počinjem misliti da tog "savršenog" i nema.al eto nekad mi doće da se požalim inače nisam takva da kukam al eto ,ne zamjerite



marinci
moj Igor je sve jeo ai bukvalno sve, u nazad mjesec dana nece dijete nista "kasikom".supu nije pojeo ne pamtim.
on sve hoce sam, neda meni da ga hranim, ja stvarno vise ne znam sta da radim.

on hoce hljeb, bananu, jabuku (voce koje moze copkati prsticima), povrce nece (tipa mrkve da jede rukicom ili da nabada viljuskicom)
probala sam mu praviti sosove od povrca pa to preko makarona, ali ne moze svaki dan jesti makarone.
meso (sniclu da jede nece, on to pocne bacati po kuci..

ja stvarno vise ne znam sta da mu darim, dr sam pitala zena mi nije mogla nista pomoci i ukljucili smo mu multivitamin sa omegom.

rijetko treba ali sada mi stvarno treba jer sam ostala bez ideje
SAVJET

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 8058
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:00:40   
marinčii
marina rauzimim te u potpunosti al mki mame svašta izdržimo zbog naše dječice,bit će to sve ok vidjet ćeš,pusa A
TEKJA nemoj prekidati antibiotik znam da se može vratiti upala ako se doza koja je propisana ne potroši,osim ako si sigurna da on i nema upalu grla
felix i nama se znalo dešavati da tako po noći plače al je prošlo ,vjerovatno sanjaju nešto
lady M s nama spava od 6 mjeseci i ja se stalno budim ukočena s glavoboljom al šta mogu on neće u krevetić a bome sad ne bi ni ja bez njeg moglauser posted image
malauser posted image


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8059
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:03:09   
Lady26
Kono, zao mi je, ja ti samo imam reci - dobro dosla u moj svijet user posted image user posted image user posted image ....
Meni je tako evo ima godina... za vikend kad se sve sabere ne znam jel pojela 1 obrok kako treba sveukupno....
I danas ponovo kupujem multivitamol...

< Poruku je uredio Lady26 -- 21.11.2011 10:04:51 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 8060
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:05:18   
Malenaoduvijek
da on hoce 5 kasika pojesti ja bih bila sretna ali nece ni jednu....

majke mi strah me da ne dobije secer, on bi samo slatko jeo user posted image

dajes li ti njoj, omegu ili riblje ulje ...

zaboravih napisati da nasa pedijatrica Igoru isto nije dala AD kapi nego omegu i meni zena rece u apoteci da je ona medexova bolja od ribljeg ulja jer ima i med i jos neke vitamine u sebi.

a moji su popili flasicu pikovita i sad sam uzela apivit sa medom ( noa ga je spominjala) i to cu im kombinovati sa omegom

< Poruku je uredio MALA1994 -- 21.11.2011 10:09:12 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 8061
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:05:45   
Anoniman
Mala mi smo vec radili alergo test bockanje na kozi i pokazao je alergiju na jaja,ljesnjake,krvni test je pokazao alergiju na kikiriki i kod njega se to odrazava svrabom...Tad su nam rekli da se strogo pridrzavamo od te tri namirnice..Znam da je rekao  da  on moze pojesti jaje i da mu se nista ne desi a opet  moze i da bude bas nagla reakcija,..Mi nismo jeli jaja od juna mjeseca...Znam   ja daje on tamo pod nazorom al opet moram ja to opet ispitati sve u detalje..Kaze  dr  alergije  kao sto su njegove prodju do polaska  u skolu vecinom i moguce je naviknuti  organizam....

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 8062
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:07:56   
Leena
Jutro, moje dame!

Ja samo da pozelim dobro jutro! Esma se budila svu noc i jutros od 7 plakala nesto, ne znam sta joj bi... Cim sam je odvela kod nane, zagrlila nanu, i nama mase, ko veli: samo vi svojim putem, znam ja gdje mi je najljepseuser posted image . Joj, postala je presmijesna stvarno. Juce stavila moj sesir neki na glavu i pred ogledalo, sita se ispricala, ja je pitam s kim prica, a ona: " sa esom!"user posted image . A ja joj kupila banane neki dan, neke sitne slatke bas, nista mi nece od vocauser posted image i slijedi dijalog:

Ja: Esmice, evo ti banana!
E: Nece bnana (vrlo smireno)
Ja: A vidi mama ti kupila...
E: Nece! (malo iznervirano)
Ja: Vidi kako su fine, male, za djecu...
E: Aaaaaa! Nece za decu!!! (vrlo iznervirano)user posted image

Marina, user posted image samo hrabro, navijamo za vas!

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 8063
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:10:21   
tekja
mala1994, mislim da svako dijete prodje taj period nejela...bar sva djeca koju ja poznajem...
nekako mislim da ce Igor ubrzo biti onaj stari, jer je inace poguzija...jesi mu probala kuhati povrce na pari, pa da ga sam jede? I sama znas da ces morati igrati po njegovom, jer tjeranjem neces nista dobro postici...

marinci, a, ne, necu ja njemu prekinuti antb - to sam se ja htjela nasaliti - izgleda bezuspjesnouser posted image user posted image ....samo sam komentarisala da mu je bukvalno 5ml sirupa pomoglo...mislim da je u pitanju adekvatna terapija i provodimo je do kraja naravnouser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 8064
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:15:43   
Malenaoduvijek
mala1994, mislim da svako dijete prodje taj period nejela...bar sva djeca koju ja poznajem...
nekako mislim da ce Igor ubrzo biti onaj stari, jer je inace poguzija...jesi mu probala kuhati povrce na pari, pa da ga sam jede? I sama znas da ces morati igrati po njegovom, jer tjeranjem neces nista dobro postici..


sve ja ovo znam, a probala mrkvicu, brokulu, da stavim na tanjiric onako i pilecu sniclu ali on to samo uzme i baca.

bas je blentav, ne mogu ja reci da on ne jede nego ne jede nista sto je imalo zdravo.on bi samo gluposti jeo.

moram probati jos neke gluposti jer mi je bas dozlogrdilo.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 8065
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:16:45   
marinčii
tekja  ja znači pogrešno shvatila,user posted image sorry ujutro nisam baš najboljauser posted image ,ma nek je on dobro to je najvažnije
mala neznam šta reći meni pedijatrica veli da sva djeca dobro skoro sva imaju fazu da odbijaju određenu hranu ali da to prođe s vremenom ,pa se ja nadam da je tako,ovaj moj neće slatko ništa da okusi osim pudinga,ja maloprije jedem kruh i šunku i on me ugledo i veli ,"matej beži,mama skoni to" i napravio facuuser posted image ,a tanjur graha i juhe pojede samo tako čim vidi da nosim uzima kašiku i trči da sjeda


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 8066
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:17:20   
Malenaoduvijek
Shvatila sam ja tebe da ste vi vec prije radili testove.a kako se kod njega manifestovala ta alergija, jeli osip dobio ili sta.

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8067
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:17:35   
Anoniman
mala...ja ti sad mogu ispisati kilometarski post da probas ovo i ono...sve to vec i sama znas...meni nista nije uspjevalo
dosta toga sam iscitala na stranjskim sajtovima...njihov savjet-ne silit dijete ni pod koju cijenu...ako je "zapeo" samo na jednoj namjernici...tipa makarona...probati praviti razne sosove...nece njemu nista biti sto jede makarone svaki dan...znam da je to iscrpljujuce...ja sam znala plakati od muke...al nekako se pomiris...mi naravno svaki dan njemu ponudimo ono sto i mi jedemo...on odbije...a nadam se da ce jednog lijepog dana sjesti sa nama i poceti normalno jesti...kod njega to ide polako...npr. nije prije htio ni pizzu...sad je vec jede...nije htio palacinke...sad ih jede...pa se tako nadam da ce jednog lijepog dana doci i do graha

A ako ti treba recepata za sosove...samo reci...to stvarno znam  sa mesom, paradajzom, brokulama, jajima,gljivama (ako mu ih dajes) ... i jos jedna cinjenica koja nije za zanemarit...makaroni tj. tjestenina je jako zdravauser posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 8068
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:19:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Mala mi smo vec radili alergo test bockanje na kozi i pokazao je alergiju na jaja,ljesnjake,krvni test je pokazao alergiju na kikiriki i kod njega se to odrazava svrabom...Tad su nam rekli da se strogo pridrzavamo od te tri namirnice..Znam da je rekao  da  on moze pojesti jaje i da mu se nista ne desi a opet  moze i da bude bas nagla reakcija,..Mi nismo jeli jaja od juna mjeseca...Znam   ja daje on tamo pod nazorom al opet moram ja to opet ispitati sve u detalje..Kaze  dr  alergije  kao sto su njegove prodju do polaska  u skolu vecinom i moguce je naviknuti  organizam....
misamuuser posted image pa nisam znala...kad mu se to pojavilouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8069
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:20:29   
rose
pozz zene..,mi smo generalno ok...oko nam je bolje, dobili smo kapi i mast i preporuku da ako zelimo bolje da se pregleda vodimo dijete na ocnu klikniku...njoj se crvenilo iz beonjace povuklo  pa mislim da nema potrebe da je jos i na ocnoj traumiram...vec dvije noci mi kaslje i to je neki skripavi suhi kasalj koji je budi a opet u grlu kao da ima sekreta...elem jutros je odvedosmo u Vrazovu. dr je poslusao, pregledao grlo...nije crveno i nije nista ozbiljno ali ipak dao esbesul...da li je neka mama koristila...vidim da se daje i kao preventivno sredstvo za preveniranje upale pluca...citam maloprije uputstvo i kaze da se ne daje djeci koja su ikada imala zuticu s zutilom koze i beonjaca...moja S je imala novoredjenacko zutilo i bila na suncanju (imala je zute beonjace kad se vratila kuci)...sad da li da joj dajem sirup ili ne...planirala sam od veceras

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 8070
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:21:16   
bebacha
jutro
Ajla u proslu nedelju ispila antibiotik zbog upale grla i laringitisa.a od petka opet kaslje,mislim nije to nesto pun cim sam je i u obdaniste poslala al pocelo je.ne kontamuser posted image
Marina sretno
Leena to je jedna mudrica
dadada a sta to ima zdravo u tjestenini,mislim volim je pa etuser posted image daj recepte za soseve


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8071
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:22:56   
tekja
Marina, sretno vam...Adi drzimo fige da sve prodje okejuser posted image

mala, ja sam V. uzela Ad3 - alkaloidov...je l' to ne valja?

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 8072
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:23:17   
R&T@
Dobro jutrouser posted image

Moje sinoc zaspale skoro u 12, sto se nikada nije desilo...
i nije lose, jer su jutros spavale do 9user posted image

Doruckovale smo przenice, i svidjele su im se...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 8073
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:23:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MALA1994

Shvatila sam ja tebe da ste vi vec prije radili testove.a kako se kod njega manifestovala ta alergija, jeli osip dobio ili sta.


Pored djecijeg ekcema od kojih ima par flekica na pregibu  koljena ne na casicama vec s druge strane i na unutrasnjoj strani nogu iznad koljena nema vise nigdje,ali on se dok nismo znali uzasno cesao nije imao osipa nigdje ,ali je rane sebi praio od silnog drpanja,po glavi,vratu stomaku...Dok smo konzumirali jaja nikad npr poslije unosa jelom nije imao crvenila,osipa,kasljanja,gusenja ili bilo kojeg drugog simptoma,ali noci nije mogao spavati koliko ga je  svrbilo...To i Nedzad ima isto,isao mi je na zivce koliko se ceso nocu...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 8074
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 10:24:36   
marinčii
mala a hoće li čorbice da jede,ja npr, skuham pileći temeljac i onda ubacim ,brokulu ,cvjetaču i mrkvu i to malo još kuham ,onda mu to vilicom zgnječim i on to pojede ko supicu
I nama sad kad smo se prehladili doktorica dala pikovit  da pijemo,to je prvi put da uzimamo nešto ,ja u to i nešto ne vjerujem al eto davat ću mu ,nemam šta izgubit


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 8075
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  321 322 [323] 324 325   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  321 322 [323] 324 325   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *