|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  320 321 [322] 323 324   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 23:33:58   
bebacha
skidam i dvicu al peko torentauser posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 8026
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 23:34:01   
bananica
nego noa dolazimo li mi po pekmez user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 8027
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 23:36:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

nego noa dolazimo li mi po pekmez user posted image



glupo pitanje,nego sta nego dolaziteuser posted image user posted image user posted image a sto se ti mene ne sjetis kad prodajes one male haljiniceuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 8028
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 23:38:57   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: bananica

nego noa dolazimo li mi po pekmez user posted image



glupo pitanje,nego sta nego dolaziteuser posted image user posted image user posted image a sto se ti mene ne sjetis kad prodajes one male haljiniceuser posted image user posted image user posted image user posted image



hajd nek smo to rijesiliuser posted image user posted image ja mislila ti ozbiljna zena, ne nosis kratkouser posted image user posted image user posted image sta bi mahala pricalauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8029
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 23:41:26   
Anoniman
ama bona ja minjake nosam po kuci,ono nacifram se kad muž dolazi s poslauser posted image user posted image user posted image user posted image procitah na forumu da mu uvjek moram biti tip top da me ne ostaviuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 8030
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 23:42:13   
bananica
a ispadne li ti cesto nesto na poduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8031
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 23:44:53   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

ama bona ja minjake nosam po kuci,ono nacifram se kad muž dolazi s poslauser posted image user posted image user posted image user posted image procitah na forumu da mu uvjek moram biti tip top da me ne ostaviuser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8032
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 23:45:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

a ispadne li ti cesto nesto na poduser posted image user posted image user posted image



jok da ne pomisli da sam trapavauser posted image user posted image user posted image ja onako ko prava zena sagnem se i ribam pod ili usisavamuser posted image user posted image user posted image
spojim ugodno s korisnimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 8033
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 23:48:17   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: bananica

a ispadne li ti cesto nesto na poduser posted image user posted image user posted image



jok da ne pomisli da sam trapavauser posted image user posted image user posted image ja onako ko prava zena sagnem se i ribam pod ili usisavamuser posted image user posted image user posted image
spojim ugodno s korisnimuser posted image user posted image user posted image



zrelo razmisljanjeuser posted image svaki pogresan potez utice na sigurnost brakauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8034
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 23:50:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image jesam nakon duge i teške bolestiuser posted image user posted image user posted image user posted image ustvari nakon svađe s dadadauser posted image user posted image user posted image na jednoj temiuser posted image user posted image user posted image
mi se nikad nismo svadjaleuser posted image ...mi smo imale zucnu raspravuuser posted image user posted image user posted image
odoh vam spavati
nemojte dugo..ko ce vas sutra citatiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8035
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 23:52:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image jesam nakon duge i teške bolestiuser posted image user posted image user posted image user posted image ustvari nakon svađe s dadadauser posted image user posted image user posted image na jednoj temiuser posted image user posted image user posted image
mi se nikad nismo svadjaleuser posted image ...mi smo imale zucnu raspravuuser posted image user posted image user posted image
odoh vam spavati
nemojte dugo..ko ce vas sutra citatiuser posted image




kakvo je spavanje u ova dobauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8036
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 23:53:01   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image jesam nakon duge i teške bolestiuser posted image user posted image user posted image user posted image ustvari nakon svađe s dadadauser posted image user posted image user posted image na jednoj temiuser posted image user posted image user posted image
mi se nikad nismo svadjaleuser posted image ...mi smo imale zucnu raspravuuser posted image user posted image user posted image
odoh vam spavati
nemojte dugo..ko ce vas sutra citatiuser posted image




dobijas minus poen, ne smije se  napustati prije isteka radnog vremenauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8037
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 23:55:02   
bananica
ova dadada nije pravila naucilauser posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 8038
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 23:55:33   
Anoniman
dadada bit ce ti odbijeno od plaćeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 8039
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 0:00:47   
bananica
nista ona, sigurno otisla ispusiti jednu, nadam se da je code i vecerasuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8040
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 7:59:48   
Bambi09
Dobro jutro generacijo!!!
Saljem vam svima ogroman user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 8041
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 8:03:24   
ladyblue RR
jutro i od mene...

curu odvela u jaslice a ja danas ostala kući. sutra ću na posao. kafa u miru i tišini-neprocjenjivouser posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 8042
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 8:03:33   
bananica
jutro bambiuser posted image

sta se radi? kako zivot?

kako i kad cemo se mi dogovoriti za one stvariuser posted image hajde da idemo preko moje rodice, vazi, das mi broj tel da te ona nazove kad bude mogla preuzeti

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 8043
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 8:04:14   
bananica
IZVORNA PORUKA: ladyblue

jutro i od mene...

curu odvela u jaslice a ja danas ostala kući. sutra ću na posao. kafa u miru i tišini-neprocjenjivouser posted image


uzivajuser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 8044
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 8:05:49   
Bambi09
bananice, ma nekakva frka trka, ludnica ukratko... al ne dam se ja tako lahko user posted image  ma moze nije problem, dogovorit cemo se user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 8045
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 8:06:09   
bananica
eh samo da vam kazem, procitala pravila, sa nekim se i slazem, a sa jednim dijelom i ne bas, al nije ni vazno,  bitno je da znam da ne prekrsih niti jedno da mogu mirne duse spavatiuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio bananica -- 21.11.2011 8:09:03 >

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 8046
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 8:06:56   
bananica
IZVORNA PORUKA: Bambi09

bananice, ma nekakva frka trka, ludnica ukratko... al ne dam se ja tako lahko user posted image  ma moze nije problem, dogovorit cemo se user posted image


nesto ozbiljno?
hajd super, samo da nam ne omanja dok se mi dogovorimouser posted image

(odgovor članu Bambi09)
Neposredna veza do poruke: 8047
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 9:28:53   
Anoniman
jutro
mi smo sinoc imali cudnu noc u neka doba se budio i toliko plakaouser posted image bas plakao jedva se smirio pa sam kontala da ga reko nisam pricepila ko spava pored mene da ga nisam udarila slucajno jer se primakne uz mene user posted image svasta mi je na um padalo, il je nesto ruzno sanjao zar je to moguceuser posted image al bas sam se prepala bila ,to nam se nije desilo ih odavno.
Smirio se i opet nekako zaspo.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8048
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 9:32:25   
Malenaoduvijek
dobro jutro

koje ste vi romane pisali za vikend...

mi smo imali goste na konaku,druzili se s njima, a pravo su nam dragai a nisu ovdje pa je uvijek lijepo kada dodju user posted image

koonnoooo sta je s tobom, vidm imas nekih problema sa tutom user posted image
jesi bolje jutros

ladyblue
sto se zvakanja tice to je od djeteta do djeteta.u sustini djeca uce da zvacu vec sa 8 mjeseci bez obzira imali zube ill ne.
moj Igor je odmah poceo sve da zvace i dok nije imao zubice, a LUku nisam forsirala jer nije imao zubica i sama sebi napravila problem jer nije htio da zvace.dan danas pravi probleme a ima skoro 3 godine.

tekja ja ti tu dr ne znam, to je dezura bila nije ona iz vrazove
a kako nam je Dado jutros dusica mila user posted image

jelena jesi nasla te tbl, kako guras sa upalom user posted image

apotekarka kako si nam ti jutros

ostali bolesni jedan veliki user posted image
ne mogu se vise sjetiti ko je jos bio bolestan ne zamjerite

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 8049
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
21.11.2011 9:35:00   
tekja
jutro...
jedva V. dadoh dorucak...mislim da sam dvadeset_ puta rekla, puna su ti usta, nemoj pricati, prvo pojedi, ugusices seuser posted image

mala, on je nakon samo jedne doze antb k''o zmaj... dolazim u iskusenje da mu ga ne dajem do krajauser posted image  


< Poruku je uredio tekja -- 21.11.2011 9:38:19 >


_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 8050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  320 321 [322] 323 324   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  320 321 [322] 323 324   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *