|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  317 318 [319] 320 321   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 14:14:34   
Anoniman
ma lijepo vani...sta vam jeuser posted image ...taman da pocnete djecu celiciti prije minusauser posted image ...barem se mi celicimo...valjamo se po liscu i tako touser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 7951
   [Obrisana poruka]
20.11.2011 14:45:05   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu gvendolina)
  Neposredna veza do poruke: 7952
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 14:48:54   
Lady26
Helou....ja evo pravim rucak, tj sam se pravi u pretisu user posted image , mm i Lana se igraju, ja pijem kafu uz RR i Balasevica user posted image , kako mi je zao sto nisam isla.... user posted image user posted image

Ja sam bolje sto se stomaka tice i sra*ke user posted image , ali me uhvatila prehlada ili sta je vec, kisem, slinim, sve me boli...imamo danas i jedan rodjendan, pa ne znam...Domacica je rekla da ne zahebavam i da dodjem a meni nezgodno...pa vidjet cu...
Kako ste vi, sve redom? Teacher kako je Lana?
NAnika, kako ruke?
Niki, sta je curici?
Pusa svima velika user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7953
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 14:50:40   
Mirkica

Dan zene  , samo da pozdravim mamice i divnu djecicu . 

Iman  pomejsaj joj caj s necim sto voli da pije  malo soka malo caja pa neka dijete popije .


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 7954
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 14:51:31   
rose 87
danuser posted image
mi cemo vam samo poslati puno user posted image user posted image idem da pravim rucak


_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 7955
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 15:16:06   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Lady26

Helou....ja evo pravim rucak, tj sam se pravi u pretisu user posted image , mm i Lana se igraju, ja pijem kafu uz RR i Balasevica user posted image , kako mi je zao sto nisam isla.... user posted image user posted image

Ja sam bolje sto se stomaka tice i sra*ke user posted image , ali me uhvatila prehlada ili sta je vec, kisem, slinim, sve me boli...imamo danas i jedan rodjendan, pa ne znam...Domacica je rekla da ne zahebavam i da dodjem a meni nezgodno...pa vidjet cu...
Kako ste vi, sve redom? Teacher kako je Lana?
NAnika, kako ruke?
Niki, sta je curici?
Pusa svima velika user posted image

drago mi je da si bolje, i mene je grlo popustilo, uzimala sam lysobact pastile, jedino su mi njih smjeli dati u apoteci jer sam user posted image i jela sam meda. lana je maloprije ustala, spavala vise od 2 sata i sada hvala bogu hoda i igra se. jela je pilece supe i malo piletine sa rizom i mrkvom i tikvicom i ne smijem nista vise reci da ne ureknem


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 7956
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 16:06:56   
bananica
mi rucali, mm pravi kafu, D skace,a ja ne mogu da disem, svaka cas_t na receptuuser posted image user posted image user posted image preukusno je, bas prste da polizes

< Poruku je uredio bananica -- 20.11.2011 16:07:13 >

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7957
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 16:19:02   
R&T@
Dobro jutro user posted image

Ja otisla da uspavam R. i uspavala sebe...
sva sam slomljena...
jadna ja user posted image user posted image user posted image

Te maslnice su super, cesto ih pravim...

Probaj i tijesto za picu s medom, user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7958
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 16:19:59   
bananica
a kako to ideuser posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 7959
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 16:22:53   
teacher75
joj, ja bih tako voljela da znam praviti jela sa tijestom, npr. malseniu,. al nisam nikad, strah me da ne zeznemuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7960
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 16:25:22   
tekja
dan...

ja sam se ubila zeljanicom...user posted image ...pa dnstanom junetinom...pa muffinima...pa nessicom i necu daljeuser posted image ...sramota me...

Mi danas nismo izlazili, iako je V. sasvim okej, neka ga danas u kuci...

Lady drago mi je da si bolje...na rodjendan ne idi ako ima djecice...ako te je tek sada uhvatilo, onda si full zarazna i trebas u karantinuser posted image ...

Tiki, drago mi je da je pahuljca dobro...

Niki, kako curica sada?

Iman, sirup/caj se kuha 8 min. nakon sto prokuha...vode stavis tik da potopis luk i jabuke...

Prosle zime V. sam dava 3 kapi, sad sam mu uzela perlice sa vitaminom A i d3...svaki dan po jednu...
eto...ljubim vas sve..posebno drugaricu iz "druge" drzaveuser posted image



_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7961
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 16:35:16   
R&T@
IZVORNA PORUKA: bananica

a kako to ideuser posted image user posted image


http://www.ringeraja.ba/forum/m_128071/mpage_4/key_/tm.htm

Sad cu da potkuham jer ocekujemo goste na veceriuser posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7962
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 16:38:06   
Anoniman
vece
moje djete usisava mami a ja mahalamuser posted image ccc voli usisavac sam donese nedam dugo ode struja sto nije na baterije bogdom kus bolje meraaka aneluuser posted image
MM. na poslu mi sami i tak .....
Tekja , ti se vidim"ubila" jeduciuser posted image ajd neka pusa drugu ...
Tajra da bas vrijeme se ubilo za spavanje al nisam htjela sta cu veceras reko radituser posted image ima da se, preko zime ucrvam samo lecarimo.
Hocu i ja Tajra recept s medom taj za picu user posted image ja i A.obozavamo jest picu .
Tiki kako je lana danas.


(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 7963
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 16:38:53   
Anoniman
Ola, mi bile vanka, tako da smo zakasnili sa spavanjem, sad spava a ja ne znam sta prije po kuci, brlog praviuser posted image
I ja sam vrijedna, danas musaka ali uzela sam purece mljeveno, ono drugo ne volemuser posted image
Pusa svima, djecici zelim mnogo zdravljauser posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 7964
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 16:44:51   
teacher75
lana je jos uvijek ok, kucam u drvo da ne ureknem, nadam se da ce tako i ostati, drzite figeuser posted image bilo bi super dai ma neki kurs kuhanja al samo te tjestenien pa da se prijavim, javnajbolje naucim kad gledam kako se to radi, po receptu me strahuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7965
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 17:00:57   
Anoniman
tiki i sama sam takva sto se tice kolaca 0 bodova nista ne znam znam samo kad vidim kako drugi pravi upamtim odma a vala mozes mi napisat po slovo sve dzaba mene opet strah da nesto ne zeznem
dok kad vidim odma ga zapamtim i znam napraviti odma bez recepta sutra dan sama .
Nisam neka vrsna kuharica sigurno , al znam nesto osnovno user posted image .....

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 7966
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 17:11:14   
Leena
mahanje i od nas svima! Preksinoc koncert, sinoc film, pa sam danas u frci sto oko kuce, sto oko esme... sada vas citam, ali nemam energije za pisanjeuser posted image

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7967
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 17:43:29   
Anoniman
Ola,ola kod nas po starom sve ,jelo.polje spavanje,jelo igra kupanje itd....Ja sam vam peh da ne  mogu veci biti user posted image

(odgovor članu Leena)
  Neposredna veza do poruke: 7968
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 17:46:31   
Anoniman
sta je bilo Marina nisam nesto ni ja danas sto se kaze nagodna nikako lijena sam ubi boze

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7969
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 18:13:58   
teacher75
lana se sad igrala odlaska u shopping i kaze: ide lana kupit majicu bebiuser posted image i vraca se i stavlja svoju majicu meni na stomakuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7970
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 18:40:33   
gvendolina
jutro i od meneuser posted image i mi se uspavljivali,pa me prenijelo user posted image

danas smo bili vrijedni,A nakon sto je zavrsio sa brisanjem izvukao i usisivac pa sam morala i usisatiuser posted image
Iman evo napisala ti je tajra kuhas par min ,kao i drugi caj...a zaboravih napisati da joj pomjesas sa nekim sokicem,mozda tako popije...ja sam stavljala domaci sok od borovnice,ali nije ni to upalilouser posted image

marinciiii ima li promjena kod vas sa piskenjem...mi smo bili 2 dana ko dmojih i ja ponijela kamaru stvari,ali se nije ni jednom upiskio.mislila sam da je proslo,ali danas ponovo cak 3 puta sam ga presvlacilauser posted image   najgore je sto se moramo komplet presvuci,trenerka,strample,bodi cak i pape plus majice sto ubali....neki dan neko pisa da se ne presvlaci puno, a mi samo danas punu masinu skupiliuser posted image


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7971
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 18:52:36   
marinčii
gvendolina kod nas je bolje situacija desi mu se al to bude samo kap na malim gačicama tako da samo  njih promjenim mada se pitam dali i moram jer bude samo kap user posted image ,evo je danas počeo kašljat nije puno strašno al dajem mu trpučev sirup i masiram balzamom valjda pomogne,temmp,nije imo od jučer oko 15h,pa mislim da se više i neće vraćat(bar se nadam)
teacher puse Lanici,šta su ti djevojčice ovi muški samo neke štete prave ,M danas samo bi sve svcoje stvari baco u smeće,izdero svoje slikovnice ,p aih baca i gazi po njimauser posted image user posted image


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 7972
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 19:04:45   
teacher75
neki dan je ko fol pravila caj i donosi soljicu, stavlja na moj stomak i kaze: pije beba cajuser posted image a pocela mi je i ljubiti stomak, kaze ljubi bebu a mene i dalje nece da poljubi

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 7973
   [Obrisana poruka]
20.11.2011 19:59:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 7974
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 20:22:48   
tekja
Iman, u pretisu...junetinu isjeces na komadice, tipa kocke cokolade, ubacis u pretis, dodas dvije tri mrkve, malo svjezeg persina, kasicicu soli ili vegete, solju vode i zatvoris u pretis 15-20 min. Doduse, ovo danas je sveki pravila i stvarno je bilo njami, cak i meni neljubitelju mesa...user posted image

A jede li malena jogurt? On je bolji od mlijeka...uhar ti je i 100 ml, ostalo nadomjesti sirom, pavlakom...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  317 318 [319] 320 321   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  317 318 [319] 320 321   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *