|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  316 317 [318] 319 320   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 13:10:08   
nanika
Ja mu i dalje dajem 3 kapi, skroz sam zaboravila pitati dr trebam li vecu dozuuser posted image .
Mame ko zna???


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7926
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 13:10:24   
koka i po

IZVORNA PORUKA: felix

koka, jel suhim sirom mmmm vidi zaboravii sinoc od mame donet sira cabrenjakauser posted image to uz vrucu pogacu lepinu mmmm sto mi nasmaga !



e nijeeeeuser posted image
ovo je recept by me user posted image
zamjesis tijesto kao za pogacu ali dodas jaja i mlijeka.podjelis na dvoje,pa premazes prvu polovicu smjesom kao za sirnicu i poklopis drugom polovicom i peces.
na kraju malo poprsces vodom i potusis kakvim plasticnim vajnigom da omeksa user posted image
ma prste da polizes.
hoces da ti posaljem komad na ppuser posted image


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7927
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 13:10:37   
teacher75
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: nanika

IZVORNA PORUKA: koka i po


nanika opekotine ne smiju curiti zapamti...ako slucajno primjetis da su procurile kroz zavoj moras odmah na novo previjanje jer se bakterije iz izucevine mnoze i moze doci do jace infekcije.meni su curile ali su sntibiotici sredili stvar.tako da cisto sumnjm da ces imati problema.ali i to je moguce pa da znas.


Koko hvala za informacijuuser posted image


Zene dajete li vi redovno D3 kapi????

d3 dajem nekad zaboravim al vecinom dajem


po koliko kapi dnevno se sada daje?


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7928
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 13:10:39   
Anoniman
d3 idu samo 3 kap, tako nama rekla . 

(odgovor članu nanika)
  Neposredna veza do poruke: 7929
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 13:11:04   
koka i po

IZVORNA PORUKA: nanika

Ja mu i dalje dajem 3 kapi, skroz sam zaboravila pitati dr trebam li vecu dozuuser posted image .
Mame ko zna???




pet kapi dnevno.


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 7930
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 13:12:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: koka i po


IZVORNA PORUKA: felix

koka, jel suhim sirom mmmm vidi zaboravii sinoc od mame donet sira cabrenjakauser posted image to uz vrucu pogacu lepinu mmmm sto mi nasmaga !



e nijeeeeuser posted image
ovo je recept by me user posted image
zamjesis tijesto kao za pogacu ali dodas jaja i mlijeka.podjelis na dvoje,pa premazes prvu polovicu smjesom kao za sirnicu i poklopis drugom polovicom i peces.
na kraju malo poprsces vodom i potusis kakvim plasticnim vajnigom da omeksa user posted image
ma prste da polizes.
hoces da ti posaljem komad na ppuser posted image

ccc jesi neka sta smagas heheh da se bogdom moze ja nebi nikad onda spremalauser posted image zicala bi se preko pp


(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 7931
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 13:14:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: koka i po


IZVORNA PORUKA: nanika

Ja mu i dalje dajem 3 kapi, skroz sam zaboravila pitati dr trebam li vecu dozuuser posted image .
Mame ko zna???




pet kapi dnevno.

5 kapi se daje bebama malim a vecim djeci max 3 kapi ....
Tako bar kod nas ped. savjetuju
Jer znam rece mi neku noc drugarica bebu ima od 5 mjes dok je rekao da nesto neznam sto daje ovaj mjes. 2 puta po 5 kapi valjda zbog fontanele bebi pa za mjesec na kontrolu.


(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 7932
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 13:16:50   
teacher75
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: koka i po


IZVORNA PORUKA: nanika

Ja mu i dalje dajem 3 kapi, skroz sam zaboravila pitati dr trebam li vecu dozuuser posted image .
Mame ko zna???




pet kapi dnevno.

5 kapi se daje bebama malim a vecim djeci max 3 kapi ....
Tako bar kod nas ped. savjetuju
Jer znam rece mi neku noc drugarica bebu ima od 5 mjes dok je rekao da nesto neznam sto daje ovaj mjes. 2 puta po 5 kapi valjda zbog fontanele bebi pa za mjesec na kontrolu.



svasta, a nama rekli da idu po 3 kapi dok je bila beba, uvijek sam joj toliko davalauser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7933
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 13:19:22   
SailorMoon
Smije Marina, ovo je sirup za bebe sa iboprofenom i daje se po kilazi

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7934
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 13:20:25   
koka i po

IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: koka i po


IZVORNA PORUKA: nanika

Ja mu i dalje dajem 3 kapi, skroz sam zaboravila pitati dr trebam li vecu dozuuser posted image .
Mame ko zna???




pet kapi dnevno.

5 kapi se daje bebama malim a vecim djeci max 3 kapi ....
Tako bar kod nas ped. savjetuju
Jer znam rece mi neku noc drugarica bebu ima od 5 mjes dok je rekao da nesto neznam sto daje ovaj mjes. 2 puta po 5 kapi valjda zbog fontanele bebi pa za mjesec na kontrolu.




ovo je izgleda od doktora do doktora .
meni je receno pet kapi.
mozda zato sto je moj Sejo potezak za svoju dob pa bi mu tri bilo malouser posted image


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7935
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 13:22:50   
Anoniman
nista NAJBOLJE bi bilo da se FINO posavjetujete sa VASIM pedijatrom on ce vam rec koliko treba da ide kapi ,...
Tako sam ja , mogu pitat na rr al opet sam se posavjetovala da znam tacno jer sam kao bebi davala 5 kapi a sad nam rekla 3.kapi. ! .


(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 7936
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 13:45:15   
bananica
ja ne dajem d3 kapi, al moja je vec cura
prosle zime sam joj uzimala riblje perlice, popila turu i nisam vise
nesto i ne mislim da joj treba, al eto mozda i ove godine kupim

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7937
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 13:55:03   
Anoniman
koji bRezobrazluk i prozivanje moje malenkostiuser posted image user posted image user posted image user posted image imala sam gosteuser posted image e onaj pekmez kupljen na pijaci u Vrapčićimauser posted image pa eto sad vidite sta i kako al obavezno javite ako cete dolaziti pa da ja odem kod mameuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 7938
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 14:03:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: koka i po


IZVORNA PORUKA: nanika

Ja mu i dalje dajem 3 kapi, skroz sam zaboravila pitati dr trebam li vecu dozuuser posted image .
Mame ko zna???




pet kapi dnevno.

5 kapi se daje bebama malim a vecim djeci max 3 kapi ....
Tako bar kod nas ped. savjetuju
Jer znam rece mi neku noc drugarica bebu ima od 5 mjes dok je rekao da nesto neznam sto daje ovaj mjes. 2 puta po 5 kapi valjda zbog fontanele bebi pa za mjesec na kontrolu.



svasta, a nama rekli da idu po 3 kapi dok je bila beba, uvijek sam joj toliko davalauser posted image

i nama ovako...nikad vise od 3..i meni nisau rekli da dalje dajem

mi se vratili...vani je predobrouser posted image ...eto da znateuser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 7939
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 14:04:42   
koka i po

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: koka i po


IZVORNA PORUKA: nanika

Ja mu i dalje dajem 3 kapi, skroz sam zaboravila pitati dr trebam li vecu dozuuser posted image .
Mame ko zna???




pet kapi dnevno.

5 kapi se daje bebama malim a vecim djeci max 3 kapi ....
Tako bar kod nas ped. savjetuju
Jer znam rece mi neku noc drugarica bebu ima od 5 mjes dok je rekao da nesto neznam sto daje ovaj mjes. 2 puta po 5 kapi valjda zbog fontanele bebi pa za mjesec na kontrolu.



svasta, a nama rekli da idu po 3 kapi dok je bila beba, uvijek sam joj toliko davalauser posted image

i nama ovako...nikad vise od 3..i meni nisau rekli da dalje dajem

mi se vratili...vani je predobro[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/bravo.gif[/image]...eto da znateuser posted image





user posted image ..sve mi se cin da pingvini majku traze

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7940
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 14:05:16   
Anoniman
dadada de opisi mi vase vrijeme user posted image user posted image tamoK
Kod nas magla tmurno zima mraz se ne dize od jutra do mrakauser posted image sad bi cojk reko da je 5 sati a ne 2,i 5minuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7941
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 14:07:27   
Anoniman
Jest zimzeleno...nista strasno...ima sunca...lijepo je za hodati...naravno po suncuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7942
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 14:07:31   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

koji bRezobrazluk i prozivanje moje malenkostiuser posted image user posted image user posted image user posted image imala sam gosteuser posted image e onaj pekmez kupljen na pijaci u Vrapčićimauser posted image pa eto sad vidite sta i kako al obavezno javite ako cete dolaziti pa da ja odem kod mameuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


hajd mi napisi svoju adresu na pp da ti posaljem paketuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7943
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 14:08:37   
bananica
mi se vratili...vani je predobrouser posted image ...eto da znateuser posted image



moja sad izadje vani da se igra sa djecom, mozda sam je i pretoplilauser posted image pojma nemam kako je vani, je li hladnouser posted image treba li kapauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7944
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 14:08:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

Jest zimzeleno...nista strasno...ima sunca...lijepo je za hodati...naravno po suncuuser posted image
ljubomorna sam priznajemuser posted image kod nas nista od toga e pa da znadete da cu vam poslat malo snijega mraza magluscine i tmurnosciuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7945
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 14:09:12   
koka i po

IZVORNA PORUKA: dadada

Jest zimzeleno...nista strasno...ima sunca...lijepo je za hodati...naravno po suncuuser posted image



ja i ti macak smo u drugoj "drzavi"user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7946
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 14:09:52   
bananica
IZVORNA PORUKA: felix

dadada de opisi mi vase vrijeme user posted image user posted image tamoK
Kod nas magla tmurno zima mraz se ne dize od jutra do mrakauser posted image sad bi cojk reko da je 5 sati a ne 2,i 5minuser posted image




iz kuce vidim da sunce sija kao da je proljece, al je sigurno zubatouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7947
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 14:11:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: koka i po


IZVORNA PORUKA: dadada

Jest zimzeleno...nista strasno...ima sunca...lijepo je za hodati...naravno po suncuuser posted image



ja i ti macak smo u drugoj "drzavi"user posted image
moguce , moguceuser posted image user posted image hebote kao da zivim na sjevernom polu samo gledam odakle ce iskocit pigvini
Vni nidje zive duse nema tu i tam naleti neko auto, ja kad bi po ovom sad vremenu izasla s djetom van rekli bi iz kuca "ova je zeljna doktora "user posted image

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 7948
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 14:11:51   
bananica
ja cekam da mi tijesto narasteuser posted image , pravim one punjene maslenice, neka je od vas postavila recept, nadam se da ce mi ispasti kako treba

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7949
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 14:13:48   
Anoniman
ozbiljno vam kazem da oce kisa pastiuser posted image mama mi nema vode redukcija opet pola gradjana nema vode a zima sad odakle donositi katastrofa nezapamcena je susa bila ove godine nema odakle se natec kad, nema kisa slabo.....
Nadam se da ce udariti samo zbog voda sto znam, da mnogi svjet nema pate se.

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 7950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  316 317 [318] 319 320   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  316 317 [318] 319 320   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *