|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  315 316 [317] 318 319   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 11:44:54   
Amani12
Ma presmijesan je,al imena su user posted image
Ne zaboravi da je ovo generacija '09.
S njima je sve moguce.user posted image



_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 7901
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 11:48:20   
Anoniman
Dobro jutro
vidim neki su boljeuser posted image user posted image ...neki jos nisuuser posted image user posted image leona...svakako je odvedi dr...a probajj joj napraviti i karamel...meni je to mama uvijek pravila...i dan danas kad trebauser posted image ...fakat pomogne

pricate o pekmezu od smokava...joj ja toga imam svake godine...poklanjam okolo jer ga ne volimouser posted image ...haj sjetim se sljedece godine da vam donesemuser posted image ...mozda cak imam jos...moram plakar preroviti...mi na moru imamo veliku smokvu...ono sto ne pojedemo ide u serpu...moja nona ih je znala i susiti...sad to nazalost vise niko ne radi...a to sam voljela jesti....to je ona nesto u moru kuhala...moja nonauser posted image

napravila sam jeline pogaciceuser posted image user posted image user posted image ...dobri su...mada mislim da su mogli jos bolji ispasti da sam bila strpljivijauser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 7902
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 11:48:59   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Amani12

Tekja i mi imamo izmisljeno drustvo.user posted image
Samo njihova su imena,najblaze receno,cudna.
Kimbe.Minde i Pinde user posted image user posted image user posted image
Sega ziva.user posted image Kako li je samo to uspio smisliti,mislim,ovakva imena...user posted image
hB pa je djecak bolje,nek tako i ostane,da nam cim rpije potpuno ozdravi user posted image
Nanika pa ti imas malu vrijednicu u kuci,nista ne brini user posted image


user posted image user posted image user posted image ja sam ko mala imala imaginary prijateljicu zvanu Bajauser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 7903
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 11:56:01   
gvendolina
morgenuser posted image
ja jos pijem jutarnju kaficu a Ajdin cisti kucu,uzeo prskalicu i brise sve redomuser posted image
mi petak i subotu nismo bili kuci isli kod nane i dede,pa malo u grad....kupili smo sinoc ljubimca,jaje sto se stavi u vodu i sad cekamo da nam se izlezeuser posted image

vidim jos bolesne djecice,nadam se da ce brzo prociuser posted image ...cujem zavladala je i epidemija zausnjakauser posted image treba izbjegavati guzve i zatvoren prostor




_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 7904
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 11:58:01   
teacher75
mi smo odlucili definitivno da narednih mjeseci dok ovi virus haraju i dok joj je oslabljen imunitet izbjegavamo zatvorene prostore u potpunosti. cim lana dodje sebi, u obzir dolaze samo kratke setnje vani, odlasci na planinu i kod prijatelja. dosta mi je traumauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 7905
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 12:04:51   
Anoniman
mi odosmo sad uhvatiti ovo sunceuser posted image moram ga nekako izmoriti...jucer nije izasao iz kuce, imali smo goste...danas je napola krejziuser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 7906
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 12:06:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

mi odosmo sad uhvatiti ovo sunceuser posted image moram ga nekako izmoriti...jucer nije izasao iz kuce, imali smo goste...danas je napola krejziuser posted image
kod nas samo magla i mrazuser posted image nidje sunca ni na zvizgu .
Jutros neki leden vjetar pa raznosi od zime babine huke sto se kaze vidis snijeg sitan  da prohuja .....
A vani je da ti se sline u nosu zaledeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7907
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 12:08:54   
SailorMoon
Zene drage,  ja jedva na oci gledam. Moja mala nesta njije u redu, neznam sta je ali nesta nestima. Citavu noc se je budila od pola8 do 12. U 12 je mi prenjeli kod nas u krevet. I zaspala je ona ali sve uz mene, nepopusta me. I sve je pomalo plakala ali nista strasno do nekih 5 sati. Poce plakati, pokazuje sve nesta rukom, ustade i nikako da se smiri poce pravo vristati. Onda je legla na MM i smirila se. Kaze on prevruce joj bil u vreci za spavanje. ali ja nevjerujem. Neznam sta da radim. MM se boji da je nije neko ureko.....

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7908
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 12:10:56   
Anoniman
igrajul se vasa djeca pantomime moja seka A naucila ja njega gledam on se recimo zaigra sam vidim igra se izmisljenim stvarima koji nema . Ko fol nareda sudja plasticnog i pravi jelo pa ko fol proba zvace na prazno .
Il vozi autic ja ga nako bezz zezam reko stoj milicija user posted image ne vozi brzo a on meni pruza ruku vice ejo paka -evo marka user posted image potkupljuje me sigurno ga to seka naucila bas sam se iznenadila .
Il, uzme bebu pa joj ko fol daje da jede vice edi bebo emoj pakat edi user posted image
Jutros meni pokazuje na ocima sta je to reko koje drzi prst na obrvi, reko to je obrva a one jebivauser posted image   ja reko A. nidje veze jebiva obrva ja ponavljam a on opet jebiva !

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 7909
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 12:21:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Zene drage,  ja jedva na oci gledam. Moja mala nesta njije u redu, neznam sta je ali nesta nestima. Citavu noc se je budila od pola8 do 12. U 12 je mi prenjeli kod nas u krevet. I zaspala je ona ali sve uz mene, nepopusta me. I sve je pomalo plakala ali nista strasno do nekih 5 sati. Poce plakati, pokazuje sve nesta rukom, ustade i nikako da se smiri poce pravo vristati. Onda je legla na MM i smirila se. Kaze on prevruce joj bil u vreci za spavanje. ali ja nevjerujem. Neznam sta da radim. MM se boji da je nije neko ureko.....

Da nisu  zubici ...Moj Adi je tako jedno vrijeme dok su zubici rasli....

(odgovor članu SailorMoon)
  Neposredna veza do poruke: 7910
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 12:27:37   
SailorMoon
Marina dala koj pred spavanja ibuprofen-sirup. pa nemogu da nimalo djeluje

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7911
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 12:37:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Marina dala koj pred spavanja ibuprofen-sirup. pa nemogu da nimalo djeluje


Zar se ibruprofen smije davati djeci??

(odgovor članu SailorMoon)
  Neposredna veza do poruke: 7912
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 12:46:24   
niki83
Drage tete user posted image help me..
Moje dijete od jucer ima proliv, jutros jednom povratila, cijelu noc sam je pratila, nista od temp., ukljucila joj jos jucer odmah one Prolife ampule, caj od sipka, ali jutros povrati i  hoce na tutu, a joj puna tuta, sama tecnostuser posted image
Naumpalo mi je da sam ovdje citala da su neka djecica bila bolesna, ne znam ni cijauser posted image ali cini mi se da ste spominjale neki lijek, nesto sa rizom da se daje kod proliva, molim vas budite fine i prosvijetlite meuser posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7913
   [Obrisana poruka]
20.11.2011 12:47:01   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7914
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 12:48:32   
bananica
IZVORNA PORUKA: niki83

Drage tete user posted image help me..
Moje dijete od jucer ima proliv, jutros jednom povratila, cijelu noc sam je pratila, nista od temp., ukljucila joj jos jucer odmah one Prolife ampule, caj od sipka, ali jutros povrati i  hoce na tutu, a joj puna tuta, sama tecnostuser posted image
Naumpalo mi je da sam ovdje citala da su neka djecica bila bolesna, ne znam ni cijauser posted image ali cini mi se da ste spominjale neki lijek, nesto sa rizom da se daje kod proliva, molim vas budite fine i prosvijetlite meuser posted image



da sto prije prestaneuser posted image

jednostavno skuhas rizu na vise vode, rizu nemoj prati i kuhaj je duze neg inaceuser posted image

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 7915
   [Obrisana poruka]
20.11.2011 12:49:19   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu niki83)
  Neposredna veza do poruke: 7916
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 12:50:29   
Anoniman
niki mozes i bananu i stapice znaci  sve suho rizu s mrkvom napravi kuhano pa daji.Uzmi joj rehidramixs mislim da se tak zove inf.sto se u vodiprokuha pa se daje ako nastavi proliv il povracanje da ne gubi tecnosti .
Da nam brzo ozdraviuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 7917
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 12:57:18   
koka i po
evo mene opet da vas utusim user posted image
nanika opekotine ne smiju curiti zapamti...ako slucajno primjetis da su procurile kroz zavoj moras odmah na novo previjanje jer se bakterije iz izucevine mnoze i moze doci do jace infekcije.meni su curile ali su sntibiotici sredili stvar.tako da cisto sumnjm da ces imati problema.ali i to je moguce pa da znas.
tekja...stari se jelde user posted image user posted image dok se okrenes ono nasa djeca imaju "simpatiju"user posted image
e sad dobar dan user posted image
ja sve sredila najela se pogace sa sirom i pusem ko puhuser posted image
S.spava I.gleda film mm na pecanju a ja meditiram uz rruser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7918
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 13:00:58   
Anoniman
koka, jel suhim sirom mmmm vidi zaboravii sinoc od mame donet sira cabrenjakauser posted image to uz vrucu pogacu lepinu mmmm sto mi nasmaga !

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 7919
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 13:03:45   
niki83
Hvala vam mnogouser posted image
Nevjerovatno kako mozak, pa ne mogu nicega da se sjetim..
Evo upravo se probudila, i sva je nikakva, teska, samo bi lezala ili da je nosim, ccc, kako mala bebauser posted image
A jos jutros kad smo se probudile oko joj se desno zacepilo od krmeljcica, eh tako me potsjeti na ono vrijeme prije 2god. kad je bas bila mala..


_____________________________

N&N

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7920
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 13:06:38   
nanika
IZVORNA PORUKA: koka i po


nanika opekotine ne smiju curiti zapamti...ako slucajno primjetis da su procurile kroz zavoj moras odmah na novo previjanje jer se bakterije iz izucevine mnoze i moze doci do jace infekcije.meni su curile ali su sntibiotici sredili stvar.tako da cisto sumnjm da ces imati problema.ali i to je moguce pa da znas.


Koko hvala za informacijuuser posted image


Zene dajete li vi redovno D3 kapi????


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 7921
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 13:06:42   
teacher75
ima li ista gore nego kad su nam bolesna djecicauser posted image ovo je bas zavladalo nakon ljeta, fino ljeto, rijetko ko je bio bolestan... bas mi je zao pilica. ova moja spava, evo sve cekam da se probudi i strijepim kakva ce bitiuser posted image onda me uhvate strahovi i oko ove bebe u pupi, kakvo ce biti, hocel i biti bolesljivo.... dobro mi je mama rekla kad sam rodila: stoli si bila mirna u zivotu, bila si, od sad pa dok ne umres neces imati mira i uvijek ces se brinuti za dijete koliko god staro da je...

< Poruku je uredio teacher75 -- 20.11.2011 13:07:44 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 7922
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 13:08:05   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: Iman83

Mahanje i od nas...

mi smo postali ranoranioci...ovo moje dijete prije sedam se digne...a kako je prije znala odvaliti do 9h...dobra stara vremena user posted image ...

Kako se pravi onaj čaj za kašalj??? Onaj luk i jabuka(jel ono bi jabukauser posted image )...znate na što mislim...i je li on za suhi kašalj ili?? Dijete mi počelo jutros kašljati pa rekoh da joj skuham, mada čisto sumnjam da će ga htjeti piti.

Sva je slinava, balava, nos začepljen...konjuktivis...user posted image user posted image user posted image uz to je i nervozna...

Al nikle su nam još 2 četvorke uz ovo svo ludilo...

Pozdravljamo bebice i mamice!



m aza ovaj caj skuhas jabuku i luk,ja stavim jednu jabuku i jedan luk...ali ja hocu da povratim dok se to kuhauser posted image a i A sve govori sta to midiuser posted image ...naravno nije ga htio ni pomirisati,a neki kazu da vole piti taj caj,pa probaj

A je nedavno imao konjuktivitis,evo tek sad vidim da Iman ima...jak je vjetar puhao i uhvatila ga prehladica i konjuktivitis,dobili neke kapi i mazu...ali to je bila borba dok mu stavim kapi,katastrofa,a mazu sam mu mazala preko kapaka kad zaspe nisma mogla drugacije....proci ce to aBd za par dana,samo trebas nastaviti terapiju i kada simptomi prodju jos 2-3 dana


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7923
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 13:08:31   
teacher75
IZVORNA PORUKA: nanika

IZVORNA PORUKA: koka i po


nanika opekotine ne smiju curiti zapamti...ako slucajno primjetis da su procurile kroz zavoj moras odmah na novo previjanje jer se bakterije iz izucevine mnoze i moze doci do jace infekcije.meni su curile ali su sntibiotici sredili stvar.tako da cisto sumnjm da ces imati problema.ali i to je moguce pa da znas.


Koko hvala za informacijuuser posted image


Zene dajete li vi redovno D3 kapi????


ja sam ih trebala kupiti u pocetkom novembra i zaboravila skroz od sve ove frkeuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 7924
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
20.11.2011 13:09:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: nanika

IZVORNA PORUKA: koka i po


nanika opekotine ne smiju curiti zapamti...ako slucajno primjetis da su procurile kroz zavoj moras odmah na novo previjanje jer se bakterije iz izucevine mnoze i moze doci do jace infekcije.meni su curile ali su sntibiotici sredili stvar.tako da cisto sumnjm da ces imati problema.ali i to je moguce pa da znas.


Koko hvala za informacijuuser posted image


Zene dajete li vi redovno D3 kapi????

d3 dajem nekad zaboravim al vecinom dajem

(odgovor članu nanika)
  Neposredna veza do poruke: 7925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  315 316 [317] 318 319   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  315 316 [317] 318 319   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *