|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  291 292 [293] 294 295   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 23:07:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: noa

al stvarno na moju djeluje tako i bilo me malo strah juceuser posted image user posted image user posted image mm vec govori da bi joj mogli nastaviti davati u ''kriznim'' situVacijamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sjeti me na dom za vjesanje kad pivo daju djeciuser posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image pa znas li ti da su prije zene na selu jadne morale raditi, pa djeci kuhale mak i davale da spavaju dok su one na njiviuser posted image user posted image user posted image
ovo je ziva istina ja pitala jednu zenu..

a zato ja volim makuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7301
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 23:14:50   
Anoniman
ja vala ne volim mak nikakouser posted image   a posebno osmjeh nakon snite makovnjačeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7302
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 23:16:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

ja vala ne volim mak nikakouser posted image   a posebno osmjeh nakon snite makovnjačeuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image a  to jest...bas je sexyuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7303
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 23:18:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: bananica

user posted image


a moze i ovauser posted image



Hebo vas ja kontala da sam zalutala na veselinu vrucu temu user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 7304
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 23:19:32   
bananica
Hebo vas ja kontala da sam zalutala na veselinu vrucu temu user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7305
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 23:19:46   
Anoniman
dadada vala mogla si Noi poslati čips user posted image user posted image user posted image user posted image ja nisam bas za slatka a sad mi se nesto grickauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7306
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 23:21:22   
Anoniman
ja nemam više snage, moram ići, a baš mi se piše i zahebaje sa vama al eto krevet zove, čitam vas sutra...laku noć drage moje slatkiceuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7307
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 23:23:42   
tekja
[/quote]


user posted image nadam se da ce maleni sutra biti sasvim ok

jesam li ja glasala??

[/quote]

hvala, isto se nadamuser posted image

a ne, mi se ne takmicimouser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7308
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 23:23:57   
Anoniman
Nocka Breskva

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7309
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 23:24:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

dadada vala mogla si Noi poslati čips user posted image user posted image user posted image user posted image ja nisam bas za slatka a sad mi se nesto grickauser posted image user posted image user posted image user posted image
cccccc...jesam ti rekla da ne dirate to...to jer njenouser posted image user posted image user posted image ...znala sam ja da jadno dijete nis od onog nece okusiti...priznaj ti maliuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7310
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 23:25:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

ja nemam više snage, moram ići, a baš mi se piše i zahebaje sa vama al eto krevet zove, čitam vas sutra...laku noć drage moje slatkiceuser posted image
dje ces bona...u krevetu te svi znajuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7311
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 23:26:23   
bananica
IZVORNA PORUKA: tekja




user posted image nadam se da ce maleni sutra biti sasvim ok

jesam li ja glasala??



hvala, isto se nadamuser posted image

a ne, mi se ne takmicimouser posted image


zastouser posted image premeden je u svakom slucajuuser posted image

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 7312
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 23:27:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Breskva

ja nemam više snage, moram ići, a baš mi se piše i zahebaje sa vama al eto krevet zove, čitam vas sutra...laku noć drage moje slatkiceuser posted image
dje ces bona...u krevetu te svi znajuuser posted image




nemoj tako dadada ona je zaposlena zenauser posted image user posted image user posted image mora da spavauser posted image user posted image user posted image Mrkačouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7313
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 23:29:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: noa

dadada vala mogla si Noi poslati čips user posted image user posted image user posted image user posted image ja nisam bas za slatka a sad mi se nesto grickauser posted image user posted image user posted image user posted image
cccccc...jesam ti rekla da ne dirate to...to jer njenouser posted image user posted image user posted image ...znala sam ja da jadno dijete nis od onog nece okusiti...priznaj ti maliuser posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image majke mi ja u zivotu nisam pojela 200 gr čokoladeuser posted image user posted image user posted image user posted image ja sam tip za slanouser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7314
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 23:29:37   
bananica
negdje sam procitala da ce  McDonalds birati djecu iz BiH da ulaze sa fudbalerima na stadion, zna neko o tome stauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7315
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 23:37:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: Breskva

ja nemam više snage, moram ići, a baš mi se piše i zahebaje sa vama al eto krevet zove, čitam vas sutra...laku noć drage moje slatkiceuser posted image
dje ces bona...u krevetu te svi znajuuser posted image




nemoj tako dadada ona je zaposlena zenauser posted image user posted image user posted image mora da spavauser posted image user posted image user posted image Mrkačouser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
ups...zaboravila sam da je biznis vumenuser posted image user posted image potreban joj je bjuti slipuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7316
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 23:38:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: noa

dadada vala mogla si Noi poslati čips user posted image user posted image user posted image user posted image ja nisam bas za slatka a sad mi se nesto grickauser posted image user posted image user posted image user posted image
cccccc...jesam ti rekla da ne dirate to...to jer njenouser posted image user posted image user posted image ...znala sam ja da jadno dijete nis od onog nece okusiti...priznaj ti maliuser posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image majke mi ja u zivotu nisam pojela 200 gr čokoladeuser posted image user posted image user posted image user posted image ja sam tip za slanouser posted image user posted image

i pivuuser posted image user posted image user posted image
vi cete sutra da uzivateuser posted image ...a jauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7317
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 23:39:25   
N_N
Vidi ove dvije..... sastale se user posted image user posted image user posted image user posted image pa oplele user posted image

Dobro veče i laku noć user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7318
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 23:45:21   
Anoniman
dadada gdje cu ja da uzivam jadnauser posted image ja sam u kucnom pritvoruuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu N_N)
  Neposredna veza do poruke: 7319
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 23:47:44   
Hanady RR
pa dobro dadada majka mu stara noa u mostaru pa joj teža korodinacija do zetre...al šta tebi bi...pred nosom pa propuštašuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7320
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 23:47:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

dadada gdje cu ja da uzivam jadnauser posted image ja sam u kucnom pritvoruuser posted image user posted image user posted image user posted image
pa zar ne ides ii ti na koncerAtuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7321
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 23:48:48   
Anoniman
dje cesuser posted image
IZVORNA PORUKA: N_N

Vidi ove dvije..... sastale se user posted image user posted image user posted image user posted image pa oplele user posted image

Dobro veče i laku noć user posted image

(odgovor članu N_N)
  Neposredna veza do poruke: 7322
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 23:49:29   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image NE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image koda ti se nebi javila da dolazimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7323
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 23:50:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

pa dobro dadada majka mu stara noa u mostaru pa joj teža korodinacija do zetre...al šta tebi bi...pred nosom pa propuštašuser posted image user posted image
eeeeee...islo mi se sa D.... a on radi...nema meni koncerata dok ne zaposle jos stafauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 7324
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 23:51:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image NE user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image koda ti se nebi javila da dolazimuser posted image
oli ja znan...sto bi moj dida rekaouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  291 292 [293] 294 295   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  291 292 [293] 294 295   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *