|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  290 291 [292] 293 294   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 22:31:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Noa, puši ti, puši...u hladnom...
tako celicis jajnikeuser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image ko zna imam li ih ikakouser posted image user posted image user posted image joj moram na remont a strah meuser posted image svi dolaze s pricama da puno mlađih zena ima rakuser posted image user posted image user posted image ja sam prestravljena i dabogda da ne cvrknem do pregledauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 7276
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 22:33:30   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: dadada
e sad kad rose spominje oftalmologa...meni opet oko "skace"...to mi se relativno cesto desava...sto moze bitiuser posted image ...nerv njaki...jel'' de

je li ti oko skače ili kapakuser posted image ...
more bit da je nerv možda nervus opticususer posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7277
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 22:36:32   
bananica
evo i mene, veceruser posted image

sta ima? kako su djecica?
moja spava, napokon malo mira i tisineuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7278
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 22:41:03   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: bananica

evo i mene, veceruser posted image

sta ima? kako su djecica?
moja spava, napokon malo mira i tisineuser posted image


blago tebi moj i sad budan, skače sa kreveta na pod, izluđuje me, da mi je doživit da mi dijete zaspi u 20h ili 21h. On nas uspava, te mi i ne znamo kad on zaspiuser posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 7279
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 22:43:14   
Anoniman
Breskva ukljuci mu Rinostopuser posted image user posted image user posted image user posted image nakon 10 min zaspalo djeteuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7280
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 22:44:48   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: noa

Breskva ukljuci mu Rinostopuser posted image user posted image user posted image user posted image nakon 10 min zaspalo djeteuser posted image user posted image user posted image user posted image

probat ćemo i to user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7281
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 22:46:04   
bananica
IZVORNA PORUKA: noa

Breskva ukljuci mu Rinostopuser posted image user posted image user posted image user posted image nakon 10 min zaspalo djeteuser posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image to je cini mi se touser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7282
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 22:48:07   
Anoniman
al stvarno na moju djeluje tako i bilo me malo strah juceuser posted image user posted image user posted image mm vec govori da bi joj mogli nastaviti davati u ''kriznim'' situVacijamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 7283
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 22:49:58   
bananica
user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7284
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 22:50:25   
bananica
user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7285
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 22:50:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva


IZVORNA PORUKA: dadada
e sad kad rose spominje oftalmologa...meni opet oko "skace"...to mi se relativno cesto desava...sto moze bitiuser posted image ...nerv njaki...jel'' de

je li ti oko skače ili kapakuser posted image ...
more bit da je nerv možda nervus opticususer posted image
kapak...kapakuser posted image ...cak se i vidi...ko kakva budala...trepcemuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7286
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 22:51:10   
Anoniman
idem sutra u apoteku, malo mu curi nosićuser posted image a meni se čini i da je kihnuo nekad danasuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7287
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 22:51:20   
bananica
IZVORNA PORUKA: bananica

user posted image user posted image


evo dobre igreuser posted image user posted image user posted image ova zuta mi je najbolja, morala bih cesto varatiuser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7288
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 22:52:01   
bananica
IZVORNA PORUKA: Breskva

idem sutra u apoteku, malo mu curi nosićuser posted image a meni se čini i da je kihnuo nekad danasuser posted image



bolje sprijeciti na vrijemeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7289
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 22:52:36   
bananica
user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7290
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 22:52:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

al stvarno na moju djeluje tako i bilo me malo strah juceuser posted image user posted image user posted image mm vec govori da bi joj mogli nastaviti davati u ''kriznim'' situVacijamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sjeti me na dom za vjesanje kad pivo daju djeciuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7291
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 22:52:55   
bananica
IZVORNA PORUKA: bananica

user posted image


a moze i ovauser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 7292
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 22:56:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: noa

al stvarno na moju djeluje tako i bilo me malo strah juceuser posted image user posted image user posted image mm vec govori da bi joj mogli nastaviti davati u ''kriznim'' situVacijamauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sjeti me na dom za vjesanje kad pivo daju djeciuser posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image pa znas li ti da su prije zene na selu jadne morale raditi, pa djeci kuhale mak i davale da spavaju dok su one na njiviuser posted image user posted image user posted image
ovo je ziva istina ja pitala jednu zenu..

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7293
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 22:59:26   
bananica
zato moja nena prica kako smo mi kao male kod nje znali spavati po 3 sata po danuuser posted image user posted image , uvijek sam mislila da preuvelicava, hajd sad znaj sta nam je mutilauser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7294
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 23:00:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa



user posted image user posted image user posted image user posted image pa znas li ti da su prije zene na selu jadne morale raditi, pa djeci kuhale mak i davale da spavaju dok su one na njiviuser posted image user posted image user posted image
ovo je ziva istina ja pitala jednu zenu..


daj receptuser posted image ...to je za mene dobro

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7295
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 23:01:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: noa



user posted image user posted image user posted image user posted image pa znas li ti da su prije zene na selu jadne morale raditi, pa djeci kuhale mak i davale da spavaju dok su one na njiviuser posted image user posted image user posted image
ovo je ziva istina ja pitala jednu zenu..


daj receptuser posted image ...to je za mene dobro





samo nemoj štrudlu napravitiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7296
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 23:03:06   
tekja
vece...

V. boli stomakuser posted image

jadnicak, zali se k'o veliki...ugrijali smo ga, popio je caj i zaspao...nadam se da mi necemo fasovati ovaj stomacni virususer posted image

hvala za 'like' slikeuser posted image

eto,odoh da budem user posted image  ...a vi nastavite da se zezateuser posted image user posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7297
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 23:04:43   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: noa



user posted image user posted image user posted image user posted image pa znas li ti da su prije zene na selu jadne morale raditi, pa djeci kuhale mak i davale da spavaju dok su one na njiviuser posted image user posted image user posted image
ovo je ziva istina ja pitala jednu zenu..


daj receptuser posted image ...to je za mene dobro





samo nemoj štrudlu napravitiuser posted image user posted image user posted image user posted image


predozirat ću se ne smijemuser posted image ...s obzirom kako kipe iz tepsije ne smijem ni zamisliti koliko bi ja maka doziralauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7298
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 23:05:30   
bananica
IZVORNA PORUKA: tekja

vece...

V. boli stomakuser posted image

jadnicak, zali se k'o veliki...ugrijali smo ga, popio je caj i zaspao...nadam se da mi necemo fasovati ovaj stomacni virususer posted image

hvala za 'like' slikeuser posted image

eto,odoh da budem user posted image  ...a vi nastavite da se zezateuser posted image user posted image



user posted image nadam se da ce maleni sutra biti sasvim ok

jesam li ja glasala??

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 7299
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 23:06:19   
Anoniman
tekja neka teuser posted image bit ce Dado ok,to je nesto trenutnouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tekja)
  Neposredna veza do poruke: 7300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  290 291 [292] 293 294   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  290 291 [292] 293 294   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *