|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  289 290 [291] 292 293   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 18:46:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MALA1994



eee
ja bila sad u ovom cm-u sto su adaptirali u titovoj, imaju djecije pidjame po 16KM alma ras, premedene i vrece po 15KM na spratu
hebemu misa...opet cu morati u sarajevouser posted image ...pa sto mi to prije nerece...ja na cijapi kupila boga pitaj sta za te pareuser posted image

ako moras do cipsa haj sa mnom sutrauser posted image

(odgovor članu Malenaoduvijek)
  Neposredna veza do poruke: 7251
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 19:51:38   
rose
ja se vratila s puta danas i vidim maloj crveno ispod oka i ogrebotina...mm kaze da je jutros povukla na sebe nocnu lampu (medo koji svira i svijetliu) ...poteska je inace a ne mogu zamisliti koliko je dobila na tezini pri padu...pro padu se zaglavila na rub krevetica ali ju je i udarila jer je ona stajala i povukla na sebe...e sad cini mi se da na donjem dijelu beonjaace vidim kao da su malo popucali kapilari...inace je imala puknute kapilare pri rodjenju i to je proslo nakon nekog vremena...ovo je sada mrezasto i tacno se vidi da je od udarca...ne znam imate li kakve savjete...da li je voditi doktoru ili ce proci kao bilo koja druga modrica?

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7252
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 19:57:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: rose

ja se vratila s puta danas i vidim maloj crveno ispod oka i ogrebotina...mm kaze da je jutros povukla na sebe nocnu lampu (medo koji svira i svijetliu) ...poteska je inace a ne mogu zamisliti koliko je dobila na tezini pri padu...pro padu se zaglavila na rub krevetica ali ju je i udarila jer je ona stajala i povukla na sebe...e sad cini mi se da na donjem dijelu beonjaace vidim kao da su malo popucali kapilari...inace je imala puknute kapilare pri rodjenju i to je proslo nakon nekog vremena...ovo je sada mrezasto i tacno se vidi da je od udarca...ne znam imate li kakve savjete...da li je voditi doktoru ili ce proci kao bilo koja druga modrica?


Suzi li joj oko?Trepce li ?Vidis li da joj smetta?Trlja li oci?Ja bih za svali slucaj odvela ocnom da vidi da nije ogrebala gornji sloj oka...

(odgovor članu rose)
  Neposredna veza do poruke: 7253
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 20:08:10   
nanika
Pozdrav od spečeneuser posted image
Hvala svim zenicama koje su pitale za moje sprzene rukeuser posted image
Nisam nista citala sta ste pisale, citav dan sam bila sa djecom kod mame da malo ove ruke pokusam sacuvati da se oporaveuser posted image
Danas to jos gore izgleda ali manje boli.


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7254
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 20:10:36   
rose
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: rose

ja se vratila s puta danas i vidim maloj crveno ispod oka i ogrebotina...mm kaze da je jutros povukla na sebe nocnu lampu (medo koji svira i svijetliu) ...poteska je inace a ne mogu zamisliti koliko je dobila na tezini pri padu...pro padu se zaglavila na rub krevetica ali ju je i udarila jer je ona stajala i povukla na sebe...e sad cini mi se da na donjem dijelu beonjaace vidim kao da su malo popucali kapilari...inace je imala puknute kapilare pri rodjenju i to je proslo nakon nekog vremena...ovo je sada mrezasto i tacno se vidi da je od udarca...ne znam imate li kakve savjete...da li je voditi doktoru ili ce proci kao bilo koja druga modrica?


Suzi li joj oko?Trepce li ?Vidis li da joj smetta?Trlja li oci?Ja bih za svali slucaj odvela ocnom da vidi da nije ogrebala gornji sloj oka...


ne suzi joj oko u ovo par sati koliko sam provela vrijeme sa njom do spavanja, a trlja oci samo kad joj se spava i prvo je trljala desno pa onda lijevo to gdje ju je udarilo i cini mi se da je ne boli na dodir jer je trljala ko i inace i nije kenjkala...sad je vec zaspala


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7255
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 20:15:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: rose

ja se vratila s puta danas i vidim maloj crveno ispod oka i ogrebotina...mm kaze da je jutros povukla na sebe nocnu lampu (medo koji svira i svijetliu) ...poteska je inace a ne mogu zamisliti koliko je dobila na tezini pri padu...pro padu se zaglavila na rub krevetica ali ju je i udarila jer je ona stajala i povukla na sebe...e sad cini mi se da na donjem dijelu beonjaace vidim kao da su malo popucali kapilari...inace je imala puknute kapilare pri rodjenju i to je proslo nakon nekog vremena...ovo je sada mrezasto i tacno se vidi da je od udarca...ne znam imate li kakve savjete...da li je voditi doktoru ili ce proci kao bilo koja druga modrica?


Suzi li joj oko?Trepce li ?Vidis li da joj smetta?Trlja li oci?Ja bih za svali slucaj odvela ocnom da vidi da nije ogrebala gornji sloj oka...
i ja bih...vjerovatno ce dobiti kapi...nista strasno...ljubi pile

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7256
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 20:21:51   
Anoniman
Vazno je d a nije izgrenab gornji sloj jer tad se mogu skupiit bakterije i  eto upale...a ako nema modrice ili oko nije podkrvavilo onda je ok..Vidi kako se ponasa sutra,pa procijeni....

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7257
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 20:31:32   
rose
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Vazno je d a nije izgrenab gornji sloj jer tad se mogu skupiit bakterije i  eto upale...a ako nema modrice ili oko nije podkrvavilo onda je ok..Vidi kako se ponasa sutra,pa procijeni....


za sada je samo donji kapak malo crven i blago  natekao i rub nosica kod oka (valjda ju je ti dokacilo) i mala ogrebotina ispod donjeg kapka...nisam sigurna jer nisam bas najbolje vidjela ali moguce je da je ispod donjeg kapka beonjaca malo crvena kao kapilarcici kad popucaju ostatak beonjace tj sve sto se vidieje nepromjenjeno...upratit cu sutra stanje pa cu procjeniti da li da je vodim


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7258
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 20:41:42   
Mya_81 RR
Leona, sretan rodjendan zelimo curici...i da ozdravi sto prije...nadam se da se temperatura nije vracala...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 7259
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 21:34:36   
leona81
hvala puno svimauser posted image  temp se nije vracala ali kaslje sad i po danu jako, toliko da se cini da ce da povrati svaki put...jucer je uzimala caj od jabuke i luka cijeli dan, i danas samo malo jer ga pljuje i nema sanse da je natjeram...sljez dajem i dalje, mazem dr theiss, med, propolis, eto ne znam sad zasad sta jos da ukljucim. mozda cemo sutra doktoru samo da je poslusa.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 7260
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 21:40:29   
ladyblue RR
leona, sretan rođendan velikoj djevojčici!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 7261
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 21:43:20   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

leona, sretan rođendan velikoj djevojčici!


upratila sam da ti je Nadja bolje al da je sad tebe strefilo? hajd valjda vas popusti da malo dahnete dusom


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 7262
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 21:45:12   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: rose

ja se vratila s puta danas i vidim maloj crveno ispod oka i ogrebotina...mm kaze da je jutros povukla na sebe nocnu lampu (medo koji svira i svijetliu) ...poteska je inace a ne mogu zamisliti koliko je dobila na tezini pri padu...pro padu se zaglavila na rub krevetica ali ju je i udarila jer je ona stajala i povukla na sebe...e sad cini mi se da na donjem dijelu beonjaace vidim kao da su malo popucali kapilari...inace je imala puknute kapilare pri rodjenju i to je proslo nakon nekog vremena...ovo je sada mrezasto i tacno se vidi da je od udarca...ne znam imate li kakve savjete...da li je voditi doktoru ili ce proci kao bilo koja druga modrica?


zijani su počeliuser posted image . ne vjerujem da joj je nešto strašno jer bi plakala i dirala bi to oko. N se svako malo opali nečim ili je neko opali u jaslicama i ima nekih flekica po i oko očiju. prođe to samo od sebe poslije par dana. ljubac za drugaricu koja pravi zijane.

btw, moja je nemoguća. samo belaj po kući pravi. počela je da pravi po korak-dva ali je odmah baci na ruke i nastavi puzati. mislim da će jako brzo prohodati.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 7263
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 21:46:57   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: rose

upratila sam da ti je Nadja bolje al da je sad tebe strefilo? hajd valjda vas popusti da malo dahnete dusom



ozdravila je, napokon. u ponedjeljak će nazad u jaslice pa ćemo vidjeti koliko će potrajati. svi smo u kući imali njen virus (osim svekrveuser posted image ). baš smo se ispeglali momački u ovih 7 dana.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 7264
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 21:48:59   
rose
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: rose

ja se vratila s puta danas i vidim maloj crveno ispod oka i ogrebotina...mm kaze da je jutros povukla na sebe nocnu lampu (medo koji svira i svijetliu) ...poteska je inace a ne mogu zamisliti koliko je dobila na tezini pri padu...pro padu se zaglavila na rub krevetica ali ju je i udarila jer je ona stajala i povukla na sebe...e sad cini mi se da na donjem dijelu beonjaace vidim kao da su malo popucali kapilari...inace je imala puknute kapilare pri rodjenju i to je proslo nakon nekog vremena...ovo je sada mrezasto i tacno se vidi da je od udarca...ne znam imate li kakve savjete...da li je voditi doktoru ili ce proci kao bilo koja druga modrica?


zijani su počeliuser posted image . ne vjerujem da joj je nešto strašno jer bi plakala i dirala bi to oko. N se svako malo opali nečim ili je neko opali u jaslicama i ima nekih flekica po i oko očiju. prođe to samo od sebe poslije par dana. ljubac za drugaricu koja pravi zijane.

btw, moja je nemoguća. samo belaj po kući pravi. počela je da pravi po korak-dva ali je odmah baci na ruke i nastavi puzati. mislim da će jako brzo prohodati.


ma ja sigurnija je na sve 4...ova moja je zijan napravila cim je progledala jutros...on otisao u kuhinju da nesto donese ...nije se ni uhavizao a ona valjda ustala...uspjela dohvatiti taj kabl za koji smo mislili da joj je jos daleko i povukla...on samo cuo jak udarac i njen plac...yatekao je kako sjedi u kreveticu...sreca da se zaustavilo na rubu krevetica...moglo je mnogo gore zavrsiti...elem medo je otkacen


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 7265
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 22:11:12   
R&T@
Moja R. veceras prvi put ostala bez rijeciuser posted image
na probi Krofnica...
Izgledala je kao ovaj smajli: user posted image

Sad ce vjerovatno tri dana o tome pricati...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 7266
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 22:15:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Moja R. veceras prvi put ostala bez rijeciuser posted image
na probi Krofnica...
Izgledala je kao ovaj smajli: user posted image

Sad ce vjerovatno tri dana o tome pricati...
sad kad te pocne peglati da i ona ideuser posted image user posted image ...dusa dragauser posted image
meni sega kako Andrej svaki put kad mu dam mlijeko stavi na obraz...vidio od nas...fol da on provjeri temperaturuuser posted image ...a zna mi i vratiti da ohladimuser posted image ...ma se svadjamo
e sad kad rose spominje oftalmologa...meni opet oko "skace"...to mi se relativno cesto desava...sto moze bitiuser posted image ...nerv njaki...jel'' de

< Poruku je uredio dadada -- 17.11.2011 22:16:34 >

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 7267
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 22:20:16   
R&T@
Otkud ti, mama, znas kad je mlijeko dobrouser posted image

I ja jedva cekam da ti i A. progovorite isti jezik...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7268
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 22:22:04   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: dadada

e sad kad rose spominje oftalmologa...meni opet oko "skace"...to mi se relativno cesto desava...sto moze bitiuser posted image ...nerv njaki...jel'' de


malo te "maznuo" propuh. i meni se to zna desiti...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7269
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 22:22:30   
Anoniman
vidi sto su se raspricaleuser posted image user posted image user posted image user posted image ja se smrzoh u kuhinji al to ne moze da me natjera da prestanem pušitiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 7270
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 22:23:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Otkud ti, mama, znas kad je mlijeko dobrouser posted image

I ja jedva cekam da ti i A. progovorite isti jezik...
joj i jauser posted image
bas me vise nervira...zna on "cesto" bubnuti nesto...samo se ne trudi svaki dan...to me izludjuje...kontam da opet posjetimo Irmu...promijenila sam i ja taktiku...vise mu neugadjam...cekam da kaze...samo sto on zna otici...ko veli...nema sanse da kazem...pa makar i voda u pitanju bila

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 7271
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 22:25:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ladyblue

IZVORNA PORUKA: dadada

e sad kad rose spominje oftalmologa...meni opet oko "skace"...to mi se relativno cesto desava...sto moze bitiuser posted image ...nerv njaki...jel'' de


malo te "maznuo" propuh. i meni se to zna desiti...
probabli

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 7272
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 22:27:17   
R&T@
Noa, puši ti, puši...u hladnom...
tako celicis jajnikeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7273
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 22:29:29   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

vidi sto su se raspricaleuser posted image user posted image user posted image user posted image ja se smrzoh u kuhinji al to ne moze da me natjera da prestanem pušitiuser posted image user posted image user posted image user posted image
znaci i tiuser posted image user posted image ...i mi bjezimo u kuhinju...fol radi A....a on uvijek sa namauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 7274
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
17.11.2011 22:31:41   
selebriti
user posted image Dobro vam veče...

Leona, sretan rođendan prinčipesi, ..
Nanika, ... nak manje boli pa kako god da izgleda, ...
Ladyblue,  baš mi je drago da je curica bolje... od početka sam nekako čitala njenu adaptaciju u jaslicama (jer sam i ja svoju trebala upisati u ta neka doba, al et .. to se nije desilio), ... i ne mogu da vjerujem da se toliko virusa može pokupit, toliko dijete da se izmuči, to je strašno.... valjda ste sad stekle taj neki imunitet o kojem svi pričajiu da se stekne nakon određenog vremena, ...

Tajra, 'oćel to i druga malo da pjeva user posted image  

Tekja, Amani, Lady26, Megi user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 7275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  289 290 [291] 292 293   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  289 290 [291] 292 293   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *