|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  160 161 [162] 163 164   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
7.5.2011 11:01:14   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Dzenana_G)
  Neposredna veza do poruke: 4026
   RE: Fondant
7.5.2011 14:40:45   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Joj user posted image Meni se sinoc prispalo nisam mogla docekati odgovor, iako ste bile dosta brze za on o doba user posted image . Ja ga stavila u frizider. Jesam ga sad zeznula? Hocu li ga sad samo izvaditi?


Nisiuser posted image !
Izvadi ga iz frižidera, ako bude tvrd za raditi, malko 5-10 sekundi ga stavi u mikrovalnu i biće odličan. I moj je bio prenoćio u frižideru i ko gips otvrdnuo,al mikrovalna je pomogla!


Ali pazi da ti prst ne ostane u fondanu vrelom kao meni i onda muka mojih,plik jedno 10 danauser posted image user posted image user posted image a boliiiiii

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4027
   RE: Fondant
7.5.2011 19:07:51   
Dzenana_G
Eh sad sam u jos goroj situaciji. Nemam mikrovalnu user posted image Moze li sta drugo da se uradi?

< Poruku je uredio Dzenana_G -- 7.5.2011 19:08:26 >


_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 4028
   RE: Fondant
7.5.2011 19:10:38   
N_N
U mlaku rernu dzenana, slobodno user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 4029
   RE: Fondant
7.5.2011 19:11:30   
Dzenana_G

IZVORNA PORUKA: N_N

U mlaku rernu dzenana, slobodno user posted image

Samo onako na kratko da je stavim dok omeksa?

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 4030
   RE: Fondant
7.5.2011 19:13:44   
N_N
Da.
Ali sačekaj još malo da vidimo šta misle ove fondant majstorice user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 4031
   RE: Fondant
7.5.2011 19:41:43   
Niobe
IZVORNA PORUKA: N_N

Da.
Ali sačekaj još malo da vidimo šta misle ove fondant majstorice user posted image


moze user posted image
(pazi mene što se svrstah user posted image )


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 4032
   RE: Fondant
7.5.2011 19:49:50   
R&T@
IZVORNA PORUKA: Niobe

IZVORNA PORUKA: N_N

Da.
Ali sačekaj još malo da vidimo šta misle ove fondant majstorice user posted image


moze user posted image
(pazi mene što se svrstah user posted image )



Definitivno opravdano poslije one Miniceuser posted image


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 4033
   RE: Fondant
7.5.2011 22:32:23   
palachinken
Evo ih, moje prve komercijalne torte (i mafini) user posted image

Za male cujice:
user posted image

I za male dječake:
user posted image
user posted image







_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 4034
   RE: Fondant
7.5.2011 22:35:39   
Honey3
IZVORNA PORUKA: palachinken

Evo ih, moje prve komercijalne torte (i mafini) user posted image

Za male cujice:
user posted image

I za male dječake:
user posted image
user posted image






preslatkouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4035
   RE: Fondant
7.5.2011 22:40:16   
Ilhana RR
user posted image

user posted image
evo moje dvije, nisu dobre fotke jer bila losa svijetlost a telefonom slikala... al prezadovoljna sam kako su mi ispale jer nisam imala ni noza kako treba a kamoli ostatak pribora...

< Poruku je uredio Ilhana* -- 7.5.2011 22:41:22 >


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 4036
   RE: Fondant
7.5.2011 22:41:39   
muaaa
Palachinken,Ilhana superuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 4037
   RE: Fondant
7.5.2011 22:42:23   
happysmile
eh zene moje otkad ja vas citam i zapisujem sve sto se fondana tice, i danas isla u kupnju svega, nabavila sutra samo jos da odem u apoteku po glicerin da napomenem uopste nije bio prob. naci ga, ja upitah ima li jestivi glicerin i teta kaze za ceg ti treba ja objasnim kaze nije prob, koliko ti treba litar, dva?? oni prave taj glicerin u apoteci i ja rekoh pola litra, ako kome bude trebalo neka mi se javi. elem sutra ide jedna probna tortica sa fondanom to nikada radila nisam, pa da vidimo, to je pripremna jer da vidim kako ce mi uspjeti posto obecah zaovi napraviti jednu za njen rodj. Ja se pravo spremila, ali za pocetak necu nikakve figurice praviti dok ne razradim nego cvjetice, krugice, srcad.... da ja vidim kako to ide, pa cwmo kasnije i talenat za figurice da vidimo

javim se svakako ako nesto zaboravim, da vas priupitam
ljubac za sve

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 4038
   RE: Fondant
7.5.2011 22:43:38   
Honey3
Ilhana bas su medene torticeuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 4039
   RE: Fondant
7.5.2011 22:51:42   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: happysmile

eh zene moje otkad ja vas citam i zapisujem sve sto se fondana tice, i danas isla u kupnju svega, nabavila sutra samo jos da odem u apoteku po glicerin da napomenem uopste nije bio prob. naci ga, ja upitah ima li jestivi glicerin i teta kaze za ceg ti treba ja objasnim kaze nije prob, koliko ti treba litar, dva?? oni prave taj glicerin u apoteci i ja rekoh pola litra, ako kome bude trebalo neka mi se javi. elem sutra ide jedna probna tortica sa fondanom to nikada radila nisam, pa da vidimo, to je pripremna jer da vidim kako ce mi uspjeti posto obecah zaovi napraviti jednu za njen rodj. Ja se pravo spremila, ali za pocetak necu nikakve figurice praviti dok ne razradim nego cvjetice, krugice, srcad.... da ja vidim kako to ide, pa cwmo kasnije i talenat za figurice da vidimo

javim se svakako ako nesto zaboravim, da vas priupitam
ljubac za sve



sretno draga,samo ti je bitno da imaš dobar kupovni šećer u prahu i po minjici lagano i nema greške.



Ova palačikenka, je čudotvorac, hajd onu tortu što uzdiriše, ali kako one mafine onako napravi i onakoih nacrta.

Svaka čast

(odgovor članu happysmile)
Neposredna veza do poruke: 4040
   RE: Fondant
7.5.2011 22:53:26   
happysmile
ja vala nisam ni gledala koji sam secer uzimalauser posted image user posted image
koji je najbolji za fondan, kod mene je neki plavi ( plava vrecica )

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 4041
   RE: Fondant
7.5.2011 22:59:01   
palachinken
Hvala cure user posted image

Šećer u prahu koji ja koristim je Master, bijela kesa. crvena slova i pokazao mise dobar. Samo je bitno da nema grudvica krupnijih.






_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu happysmile)
Neposredna veza do poruke: 4042
   RE: Fondant
7.5.2011 23:00:14   
happysmile

IZVORNA PORUKA: palachinken

Hvala cure user posted image

Šećer u prahu koji ja koristim je Master, bijela kesa. crvena slova i pokazao mise dobar. Samo je bitno da nema grudvica krupnijih.









odlicno je palachimken

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4043
   RE: Fondant
7.5.2011 23:01:48   
Niobe
palacinken, me 2. Torte su too cute!

Ilhana, preslatko :))


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4044
   RE: Fondant
7.5.2011 23:55:50   
iv@ncica
palacinken-ooooooooooooooo  cudoooooo,  mafini  su  mi  bas  zanimljivi..fino si  ti  to  ispraxirala  cudouser posted image !

Ilhana-  mogu  mislit  kako  su  dobre  u  zivo  kad  se  zalios  na   ovo  svjetlo...bas  su  preeeeeslatke  i  lijepe, jos  prva  mi  je  ono uredna i  prekokrasnauser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 4045
   [Obrisana poruka]
8.5.2011 0:05:05   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 4046
   RE: Fondant
8.5.2011 0:09:26   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image cinkouser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ilha

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 4047
   RE: Fondant
8.5.2011 0:25:35   
Dzenana_G
Opet ja u gluho doba
Evo pravim cvjetice za tortu, gdje da ih drzim do stavljanja na tortu?

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4048
   RE: Fondant
8.5.2011 7:11:46   
palachinken
Hvala user posted image

Dzenana, stavi ih u neku plastičnu zdjelu sa poklopcem, da se ne praše, pa nek stoje na sobnoj temperaturi.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 4049
   RE: Fondant
8.5.2011 8:52:55   
Hannica
Palacinko user posted image ,tortice su za svaku pohvalu,bas su lijepe i vesele.
Kako pravis slova?
Ilhana user posted image i tvoja torta je super.


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 4050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  160 161 [162] 163 164   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  160 161 [162] 163 164   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *