|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  159 160 [161] 162 163   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
6.5.2011 23:30:02   
Anoniman
muaaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   aaaaaaaaaaaa  odma na foto kuhanje nek neko oda tajnu  poce mi voda na usta u ove kasne sate user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 4001
   RE: Fondant
6.5.2011 23:30:51   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image za pevaljkuuser posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image muaa

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 4002
   RE: Fondant
6.5.2011 23:33:12   
mama75
zvanicno: odustajem i od pokusaja da napravim fondant!!! Ima li igdje gotovi da se kupi?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4003
   RE: Fondant
6.5.2011 23:42:40   
Niobe
IZVORNA PORUKA: Iman83

- kažeš da si ispod pravila reform- po kojem receptu? Imaš li link?
http://www.coolinarika.com/recept/reform-torta-8211-3-nacin/

- Jesi li oblagala i s butter creamom ili ne?
stavljala sam ganache kremu, 200 gr čokolade milka mlijecne sa 150 ml vrhnja za kuhanje. naravno, moze i buttercreme.

- Kako si spojila dva sprata torte, s čim?
kad pokrijem prvu, zabodem 4 stapica za raznjice i odrezem u visini donje torte, kako bih pojačala osnovu.
onda samo spustim gornju na to. Ona je dovoljno teska da ne spada i ne ''leta''.






sretno user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4004
   RE: Fondant
6.5.2011 23:52:48   
madam x
http://img36.imageshack.us/img36/7909/dsc00270ar.jpg

Jedna kombinovanauser posted image .

< Poruku je uredio zinanina -- 6.5.2011 23:53:25 >

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 4005
   RE: Fondant
6.5.2011 23:56:21   
Honey3
muaaa super ti je ova tortauser posted image ,de molim te kazi koliko si vremena radila ovu ruzu,ja bi danima i na kraju bi dobila uvelu ruzuuser posted image
Visnja tortica je super i slika super stoji cime si je zalijepila a da si vidjela moje slike na fondatu,bila je za user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 4006
   RE: Fondant
7.5.2011 0:02:25   
Niobe
joj mua, torta je betoooooooooon!!!!!!!!! KAKO???

šnjavi, preslatko, lijepe boje :)


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 4007
   RE: Fondant
7.5.2011 0:08:14   
emi7908
Višnja tortica je super, odlično si ti ovo utananila.... Ja se samo brinem za sliku hem je pevaljka hem je došla od nekud ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mua divno i ostale ženice svka čast... ali Maja me osvojila svojim djelomuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 4008
   RE: Fondant
7.5.2011 0:14:20   
Dzenana_G
Ja napravila fondant. Jel ga ostavljam ukese i u frizider do sutra kad cu ga bojiti i raditi figurice?

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 4009
   RE: Fondant
7.5.2011 0:15:42   
Ilhana RR
Heej posto pisem sa nob nemogu slike moji torti postaviti al koristila sam fondant iz alpera i omg fenomenalan je, da mi je alper blizu nebi radi nekih 12 km se mucila da pravim. Ako Bog da planiram ponijeti kilu sa sobom za moj rodjendan da pravim :)))

Sefika, pevaljka ti je ispala predobro :))

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 4010
   RE: Fondant
7.5.2011 0:25:40   
Honey3
IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Ja napravila fondant. Jel ga ostavljam ukese i u frizider do sutra kad cu ga bojiti i raditi figurice?
nemoj u frizider,na sobnoj temperaturi ostavi,samo dobro zamotaj u kesu da nema zrakauser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 4011
   RE: Fondant
7.5.2011 0:28:37   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Ja napravila fondant. Jel ga ostavljam ukese i u frizider do sutra kad cu ga bojiti i raditi figurice?


stavi ga u kese i ostavi na sobnoj temperaturi.
kao takav može stajati 2-3 dana...
tako je najbolje...
tako preporučuje minjina kuharicauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 4012
   RE: Fondant
7.5.2011 0:38:36   
Honey3
IZVORNA PORUKA: zaha

IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Ja napravila fondant. Jel ga ostavljam ukese i u frizider do sutra kad cu ga bojiti i raditi figurice?
nemoj u frizider,na sobnoj temperaturi ostavi,samo dobro zamotaj u kesu da nema zrakauser posted image

ovo me Hanady naucilauser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 4013
   RE: Fondant
7.5.2011 0:42:16   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: zaha

IZVORNA PORUKA: zaha

IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Ja napravila fondant. Jel ga ostavljam ukese i u frizider do sutra kad cu ga bojiti i raditi figurice?
nemoj u frizider,na sobnoj temperaturi ostavi,samo dobro zamotaj u kesu da nema zrakauser posted image

ovo me Hanady naucilauser posted image


user posted image user posted image
obavezno naglasiti da s ezna ko je u teoriji doktor fondatauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 4014
   RE: Fondant
7.5.2011 0:42:16   
bananica
istina da nije vezano za temu, al da pitam koliko moze tijesto stajati u frizideru, ja sam prekljuce potkuhala za pogacu i evo mi jos nadolaziuser posted image

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 4015
   RE: Fondant
7.5.2011 0:44:01   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica

istina da nije vezano za temu, al da pitam koliko moze tijesto stajati u frizideru, ja sam prekljuce potkuhala za pogacu i evo mi jos nadolaziuser posted image

user posted image user posted image user posted image

za pitu 2 dana...48 sati

a tjesta za pogače ako ima jaja 24 sata, ako nema jaja 48 sati

a ludo tjesto ako si za njega čula punih 7 dana...ili čudo tijesto kako ga ko zoveuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 4016
   RE: Fondant
7.5.2011 0:55:16   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: zaha

muaaa super ti je ova tortauser posted image ,de molim te kazi koliko si vremena radila ovu ruzu,ja bi danima i na kraju bi dobila uvelu ruzuuser posted image
Visnja tortica je super i slika super stoji cime si je zalijepila a da si vidjela moje slike na fondatu,bila je za user posted image user posted image user posted image



ostalo mi buter krema pa sam premazala fondant i zalijepilauser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 4017
   RE: Fondant
7.5.2011 0:55:52   
bananica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: bananica

istina da nije vezano za temu, al da pitam koliko moze tijesto stajati u frizideru, ja sam prekljuce potkuhala za pogacu i evo mi jos nadolaziuser posted image

user posted image user posted image user posted image

za pitu 2 dana...48 sati

a tjesta za pogače ako ima jaja 24 sata, ako nema jaja 48 sati

a ludo tjesto ako si za njega čula punih 7 dana...ili čudo tijesto kako ga ko zoveuser posted image



aaaa sta cu sad s tim, ne izlazi mi se po noci baciti pticama, a u kantu nikako, a mama dolazi ranom zoromuser posted image user posted image , sad ce opet prica kako sam neodgovornauser posted image , kako se to meni samo desavauser posted image user posted image , a ja totalno zaboravila

evo smajlijauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4018
   RE: Fondant
7.5.2011 0:57:01   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: emi7908

Višnja tortica je super, odlično si ti ovo utananila.... Ja se samo brinem za sliku hem je pevaljka hem je došla od nekud ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mua divno i ostale ženice svka čast... ali Maja me osvojila svojim djelomuser posted image user posted image user posted image


fotka dosla iz cazina...user posted image ako neko ne moze naci fotku koju zeli potoji covjek koji vam posalje za dan iz cazina ...cjenan 5 km


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 4019
   RE: Fondant
7.5.2011 1:01:21   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: emi7908

Višnja tortica je super, odlično si ti ovo utananila.... Ja se samo brinem za sliku hem je pevaljka hem je došla od nekud ....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mua divno i ostale ženice svka čast... ali Maja me osvojila svojim djelomuser posted image user posted image user posted image


fotka dosla iz cazina...user posted image ako neko ne moze naci fotku koju zeli potoji covjek koji vam posalje za dan iz cazina ...cjenan 5 km


Torta je divna...vidim kuca i sve pozdrave i želje čiko na slikamauser posted image

a znači bute cream pa slika...dobro sma skontala kako bi najbolje bilouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4020
   RE: Fondant
7.5.2011 7:59:16   
Dzenana_G
Joj user posted image Meni se sinoc prispalo nisam mogla docekati odgovor, iako ste bile dosta brze za on o doba user posted image . Ja ga stavila u frizider. Jesam ga sad zeznula? Hocu li ga sad samo izvaditi?

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4021
   RE: Fondant
7.5.2011 9:30:22   
Cickolini
IZVORNA PORUKA: ladyblue

drage žene, ja vam se divim kada gledam ove torte. ja od palačinaka dalje dobacila nisamuser posted image


Ista sam ti ... kad vidim ove tortice pozelim i ja odmah da napravim jednu, ali brzo skontam da to nije za mene hahahaha


_____________________________

Mamina djevojcica - 24. januar 2011
Mamin djecak - 07. decembar 2012

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 4022
   RE: Fondant
7.5.2011 10:50:48   
Anoniman
Visnja kako slova na torti ispisa user posted image   haj ovo drugo nekako skontah  al slova user posted image jel ima kaakav sablon user posted image


ja sam za ove torte-things duduk 

Ako ima kakva zena dobre volje pa da mi sve od pocetka dok torta ne bude gotova objasni t.e nacrtauser posted image da pokusam , castim ko me prosvetiuser posted image user posted image


(odgovor članu dush)
  Neposredna veza do poruke: 4023
   [Obrisana poruka]
7.5.2011 10:58:04   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Niobe)
  Neposredna veza do poruke: 4024
   RE: Fondant
7.5.2011 10:59:32   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: triputmama

Visnja kako slova na torti ispisa user posted image   haj ovo drugo nekako skontah  al slova user posted image jel ima kaakav sablon user posted image


ja sam za ove torte-things duduk 

Ako ima kakva zena dobre volje pa da mi sve od pocetka dok torta ne bude gotova objasni t.e nacrtauser posted image da pokusam , castim ko me prosvetiuser posted image user posted image



ovo kod visnje je ja mislim ova jestiva slika samo se stavi preko torte zaljepi se na slag odstoji par sati i deluje kao da ste  sami crtaliuser posted image a srca oklo su od fondata bar sam ja tak skntala ako dobrio kontamuser posted image


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  159 160 [161] 162 163   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  159 160 [161] 162 163   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *