|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  151 152 [153] 154 155   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
2.5.2011 0:37:07   
Ilhana RR
Joj zene sta mislite dal bi ja koja sam antitalenat sto se tice ove umjetnosti, mogla napraviti nesto ovako?

user posted image

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Amila_ra)
Neposredna veza do poruke: 3801
   RE: Fondant
2.5.2011 0:38:27   
bananica
IZVORNA PORUKA: Ilhana*

Joj zene sta mislite dal bi ja koja sam antitalenat sto se tice ove umjetnosti, mogla napraviti nesto ovako?

user posted image



za tebe ne znam, al definitivno sam ubjedjena da ja to ni u snu ne bih mogla izvesti

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3802
   RE: Fondant
2.5.2011 0:39:23   
Ilhana RR
Vecina su vidjeli moje torte pa zato pitam, znaju kako su mi uspijevale... a ova je bas al ono bas poteska izgleda...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 3803
   RE: Fondant
2.5.2011 0:40:55   
bananica
IZVORNA PORUKA: Ilhana*

Vecina su vidjeli moje torte pa zato pitam, znaju kako su mi uspijevale... a ova je bas al ono bas poteska izgleda...



meni izgleda prava misterijauser posted image
a ti naravno ako imas dara za to , obavezno probaj napraviti i ne zaboraviiii slikati

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3804
   RE: Fondant
2.5.2011 0:42:35   
Amila_ra
Zasto da ne bi mogla stavis jedan fondan preko prve torte pa ove trake poljepis. Pa satim ovaj zeleni preko al ga ono isjeces da ti ide krivuljavo ne ravno. Napravis prakice zaljepis na rubove zelenog . Drugi dio torte gornji napravis od plazme i isto tako ukrasavas nije komplikovano napravis cvjetice sa kalupima poljepis i to je to user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3805
   RE: Fondant
2.5.2011 0:42:56   
Ilhana RR
ma ja postavljam slike svega pa bi naravno i toga al mislim da cu preskociti ovaj put ovu, mozda drugom prilikom je napravim hahaha... nesto cu lakse izabrati... al mi je prelijepa...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 3806
   RE: Fondant
2.5.2011 0:43:38   
Amila_ra
Samo zene puno je isto od vaznosti pribor nozici kalupi flomasteri itd bas puno pomaze.


(odgovor članu Amila_ra)
Neposredna veza do poruke: 3807
   RE: Fondant
2.5.2011 0:43:45   
bananica
IZVORNA PORUKA: Ilhana*

ma ja postavljam slike svega pa bi naravno i toga al mislim da cu preskociti ovaj put ovu, mozda drugom prilikom je napravim hahaha... nesto cu lakse izabrati... al mi je prelijepa...



istina, prelijepa jeuser posted image user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3808
   RE: Fondant
2.5.2011 0:46:21   
Ilhana RR
mejbi ipak bide ova
user posted image
... ah skontam nesto :/

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3809
   RE: Fondant
2.5.2011 0:48:55   
Rimljankaa
IZVORNA PORUKA: Ilhana*

Joj zene sta mislite dal bi ja koja sam antitalenat sto se tice ove umjetnosti, mogla napraviti nesto ovako?

user posted image



Bas si smjesna!Sumnjas u sebe sa tako bogatim iskustvom,da mozda ne mozes napraviti ovakvu tortu,a nepovedes se primjerom LaCici,koja je za 7 dana postala pravi profi u pravljenju slicnih!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3810
   RE: Fondant
2.5.2011 0:49:29   
Amila_ra
Mom svekru je 5 maja rodjendan i radi sa novinama puni 50 godina a voli puno da cita avaz preko interneta pa sam mislila nesto ovako a ono da je logo avaza i kao avazove novine. I onda tekst da ide tj clanak. Udarna vijest danas Ramiz slavi 50 rodjendan i nesto da ispisem o njemu. A njega cu da nacrtam na tortu flomasterom crnim. Danas sam njegovu sliku preratila u kao crtano rukom stavila papir na komp i precrtavala pa ce mi iti lakse da ga nacrtam na tortu . Ovako i to izgledalo otprilike.

user posted image

(odgovor članu Amila_ra)
Neposredna veza do poruke: 3811
   RE: Fondant
2.5.2011 0:52:35   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

IZVORNA PORUKA: Ilhana*

Joj zene sta mislite dal bi ja koja sam antitalenat sto se tice ove umjetnosti, mogla napraviti nesto ovako?

user posted image



Bas si smjesna!Sumnjas u sebe sa tako bogatim iskustvom,da mozda ne mozes napraviti ovakvu tortu,a nepovedes se primjerom LaCici,koja je za 7 dana postala pravi profi u pravljenju slicnih!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Napravi cu sta pozelis digitalnom umjetnoscu ili interijer al ovako rukama najbolja sam sa makazama hahahahha =)

Al nekad probam naravno i ovu.... znam svoj talenat, voljela bih da mogu kao niobe raditi jer ona za mene radi prelijepe torte... al nemozemo svi biti nadareni istim talentom ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 3812
   RE: Fondant
2.5.2011 0:54:10   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Ilhana*

mejbi ipak bide ova
user posted image
... ah skontam nesto :/


joj ilhana ova mi je totalno mrak
user posted image user posted image user posted image

meni seova dopada najviše...
i da poDapisujem rimljankuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3813
   RE: Fondant
2.5.2011 0:55:34   
Ilhana RR
Moram samo jos skontati gdje da nadjem jagodicu bobicu u sweden... oni nemaju jos toliko puno jagodica bobica kao dole kod nas... malo kasne sa crtanima isto :/

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3814
   RE: Fondant
2.5.2011 0:56:24   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Amila_ra

Mom svekru je 5 maja rodjendan i radi sa novinama puni 50 godina a voli puno da cita avaz preko interneta pa sam mislila nesto ovako a ono da je logo avaza i kao avazove novine. I onda tekst da ide tj clanak. Udarna vijest danas Ramiz slavi 50 rodjendan i nesto da ispisem o njemu. A njega cu da nacrtam na tortu flomasterom crnim. Danas sam njegovu sliku preratila u kao crtano rukom stavila papir na komp i precrtavala pa ce mi iti lakse da ga nacrtam na tortu . Ovako i to izgledalo otprilike.

user posted image


joj super idjela...
al bi bilo kul totalno d avidim sliku njegovu kad ugleda vjeti u avazu...r slavi rođendanuser posted image user posted image user posted image
super ideja...
kod nas nema crnih jestivih flomastera nažalost...a onaj najtanji kist bome neće fino da crta bar meniuser posted image

al fakat jedva čekam novine i opis šta kaže na torticu
svaka čast za idejuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Amila_ra)
Neposredna veza do poruke: 3815
   RE: Fondant
2.5.2011 0:56:48   
Medić*
Aman zene ja postadoh ovisna o ovoj temi gledajuci ljepote od torti, ma sve su extra user posted image

pravi profesionalci user posted image

Ilhana meni ljepsa ova druga tortica user posted image

Ja ne bih znala ni cokoladnu glazuru staviti preko torte a kamoli ovo raditi, divim se vasem umijecu i kreativnosti.

OT Hanady draga, ja koliko vidim ovih dana si u zizi ineresovanja nekima user posted image  neko te ocigledno uzeo na oko user posted image



_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Amila_ra)
Neposredna veza do poruke: 3816
   RE: Fondant
2.5.2011 0:59:04   
Ilhana RR
i meni je ova druga ljepsa... al ona mi je cool jer mislim da bi Lamija vise reagovala na onu prvu...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 3817
   RE: Fondant
2.5.2011 0:59:28   
Amila_ra
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Amila_ra

Mom svekru je 5 maja rodjendan i radi sa novinama puni 50 godina a voli puno da cita avaz preko interneta pa sam mislila nesto ovako a ono da je logo avaza i kao avazove novine. I onda tekst da ide tj clanak. Udarna vijest danas Ramiz slavi 50 rodjendan i nesto da ispisem o njemu. A njega cu da nacrtam na tortu flomasterom crnim. Danas sam njegovu sliku preratila u kao crtano rukom stavila papir na komp i precrtavala pa ce mi iti lakse da ga nacrtam na tortu . Ovako i to izgledalo otprilike.

user posted image


joj super idjela...
al bi bilo kul totalno d avidim sliku njegovu kad ugleda vjeti u avazu...r slavi rođendanuser posted image user posted image user posted image
super ideja...
kod nas nema crnih jestivih flomastera nažalost...a onaj najtanji kist bome neće fino da crta bar meniuser posted image

al fakat jedva čekam novine i opis šta kaže na torticu
svaka čast za idejuuser posted image

Ako neko hoce ja dolazim u bosnu 17 jula pa mogu da mu ponesem nesto sto bas bas nema tamo kod nas. Ovi flomasteri su fenomenalni ima s jedne strane skros tanko tnko a sa druge malo deblje za pisanje .

Hvala Hanady user posted image

< Poruku je uredio Amila_ra -- 2.5.2011 1:00:04 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3818
   RE: Fondant
2.5.2011 1:00:58   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Aman zene ja postadoh ovisna o ovoj temi gledajuci ljepote od torti, ma sve su extra user posted image

pravi profesionalci user posted image

Ilhana meni ljepsa ova druga tortica user posted image

Ja ne bih znala ni cokoladnu glazuru staviti preko torte a kamoli ovo raditi, divim se vasem umijecu i kreativnosti.

OT Hanady draga, ja koliko vidim ovih dana si u zizi ineresovanja nekima user posted image  neko te ocigledno uzeo na oko user posted image




a bome ima šta i uzet na oko...
jeldeuser posted image
user posted image user posted image

na stranu šala...Ilhana draga zar su šveđani tako zaostali...majketi dođi vamo da djetetu kupim jagodicu bobicu...evo možda nam la cici nešto odradi u huminatren srvhe ja sma se strašno istrošila i imama treškoća u životuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 3819
   RE: Fondant
2.5.2011 1:01:18   
Rimljankaa
Medic,i ja sam sve cesce na ovom forumu.Prije par dana tek sam i skontala po kom principu se stvaraju ovakve lijepe torte..I vec ozbiljno razmisljam da probam i ja napraviti jednu za mm rodjendan u junu

_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 3820
   RE: Fondant
2.5.2011 1:02:00   
Ilhana RR
btw, lahko je postaviti fondant na tortu... haj ovo napravite...

http://www.youtube.com/watch?v=XnM6zbgPIYA&feature=fvwrel

ja kako sam vidjela ovo ja istrazivam o pravim sastojcima ovog buttercream jer treba nesto sto se zove shortening, nesto slicno margarinu al masnije i bijelo....

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3821
   RE: Fondant
2.5.2011 1:02:07   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Amila_ra

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Amila_ra

Mom svekru je 5 maja rodjendan i radi sa novinama puni 50 godina a voli puno da cita avaz preko interneta pa sam mislila nesto ovako a ono da je logo avaza i kao avazove novine. I onda tekst da ide tj clanak. Udarna vijest danas Ramiz slavi 50 rodjendan i nesto da ispisem o njemu. A njega cu da nacrtam na tortu flomasterom crnim. Danas sam njegovu sliku preratila u kao crtano rukom stavila papir na komp i precrtavala pa ce mi iti lakse da ga nacrtam na tortu . Ovako i to izgledalo otprilike.

user posted image


joj super idjela...
al bi bilo kul totalno d avidim sliku njegovu kad ugleda vjeti u avazu...r slavi rođendanuser posted image user posted image user posted image
super ideja...
kod nas nema crnih jestivih flomastera nažalost...a onaj najtanji kist bome neće fino da crta bar meniuser posted image

al fakat jedva čekam novine i opis šta kaže na torticu
svaka čast za idejuuser posted image

Ako neko hoce ja dolazim u bosnu 17 jula pa mogu da mu ponesem nesto sto bas bas nema tamo kod nas. Ovi flomasteri su fenomenalni ima s jedne strane skros tanko tnko a sa druge malo deblje za pisanje .

Hvala Hanady user posted image


uh baš fino...pamtim pa se javim na PPuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Amila_ra)
Neposredna veza do poruke: 3822
   RE: Fondant
2.5.2011 1:04:24   
Amila_ra
Meni nema problema sa fondantom meni su problem torte nekad mi kore napuknu ma uzas zivi. A jel moze fino da ide fondant na kore od bjelanaka? ¨posto sam mislila andjela da pravim.

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 3823
   RE: Fondant
2.5.2011 1:06:35   
Ilhana RR
samo pazi se ti sa tim flomasterima, citala sam negdje da su zabranjeni u dosta drzava jer imaju nesto u sebi sto nije zdravo za jesti...

ovdje u svedskoj su zabranjeni po fizickim buticima... samo mozes naruciti preko interneta, online prodajom...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Amila_ra)
Neposredna veza do poruke: 3824
   RE: Fondant
2.5.2011 1:07:03   
Amila_ra


Hanady slobodno se javi sta god ti zatreba i ostalim forumasicama koje su zaljubljene u fondant. Ne mogu vam ponijeti bas neku veliku torbu user posted image  ali par nekih stvari koje su potrebne mogu.

< Poruku je uredio Amila_ra -- 2.5.2011 1:11:25 >

(odgovor članu Amila_ra)
Neposredna veza do poruke: 3825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  151 152 [153] 154 155   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  151 152 [153] 154 155   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *