|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  135 136 [137] 138 139   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
22.4.2011 9:53:41   
LaCici
To neka nepisana pravila? user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3401
   RE: Fondant
22.4.2011 9:54:05   
mamine oci
mene zanima ko je ziriuser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu LaCici)
Neposredna veza do poruke: 3402
   RE: Fondant
22.4.2011 9:56:23   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: LaCici

To neka nepisana pravila? user posted image


LaCici...imas na pdf zajednica ta pravila...vrlo jasno napisana.user posted image

Evo npr. ja pletem samo u rekreativne svrhe...jer sada cuvam trudnocu...i "moram" svoja pletiva da "poklonim" nekim forumasicama....
To je bit foruma i druzenja,,,,

user posted image user posted image user posted image user posted image

P.S. Pusti almu....donesi meni na degustaciju.user posted image

< Poruku je uredio Skvo RR -- 22.4.2011 9:58:13 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu LaCici)
Neposredna veza do poruke: 3403
   RE: Fondant
22.4.2011 9:56:41   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: mamine oci

mene zanima ko je ziriuser posted image


Evo ja.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 3404
   RE: Fondant
22.4.2011 10:00:13   
M kao Mama
mamine oči jel se ti šališ,

pa evo da te podsjetim, svojevremo nekada prije nekoliko godina pojavi se odoba pod nikom mama1, elma, napravi bum i razvije posao, koja god akcija je bila žena se odmah odazvala i ni sam ane znam broj žena koje su probale elmine torte na humanitarnim akcijama

onda se pojavila muaa, i ponudila se da i ona učestvuje sa slatkim programom za bebe iz Goražda, ali Višnja joj je rekla da ne mora ovaj put da će biti prlike, i zaista kada je bio rođendan djece iz Doma, muaa je napravila tortu koju je okusilo preko 100 osoba (zaista mali žiri nema šta),

pa eto i ti sama si donosila kiflice na bazar,

amrino, se priva javila da pravi mafine za Nejrinu akciju,

Ja govorim za sarajevo, mada probala sam i kolače i tortu od mie,

e, ako treba još neko pojašnjenje slobodno se javi,

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 3405
   RE: Fondant
22.4.2011 10:01:35   
LaCici
Nista onda ako su takva "pravila" prvom prilikom pravim ogromnu tortu specijalno za mamu almu i drustvo user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 3406
   RE: Fondant
22.4.2011 10:01:40   
Skvo RR
Dobro alma i ti si u ziriju....user posted image user posted image user posted image

Ubjedila si nas...
Evo moj prijedlog ...
Ziri:
Skvo RR
Mama alma RR
mamine oci...

user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3407
   RE: Fondant
22.4.2011 10:06:21   
mamine oci
mama alma naravno da se salim malo sla nije na odmet:)

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 3408
   RE: Fondant
22.4.2011 10:30:07   
calahoe

IZVORNA PORUKA: LaCici

Hvala vam zene user posted image
Ja sam inace perfekcionista tako da mi svaki detalj mora biti na svom mjestu. Jedino mi zbog toga ode pravo puno vremena za jednu tortu ali vriejdi, bas uzivam u kreacijama. Sto se tice cijene ja nemam pojma kako se krecu i voljela bih da me neko posavjetuje oko toga ko se bavi prodajom. Ovu tortu za Esmu sam prodala za 50 KM, a utrosila sam oko 26 KM materijala ako ne i 30. Iskreno, imam osjecaj da ovakve torte trebaju biti i skuplje s obzirom na trud i vrijeme koje se ulozi. A boje sam dobila iz Amerike Wiltonove i savrsene su. U paketu dodje 12 boja u vrlo malim tubama ali su one u gelu tako da se malo i stavlja u fondan.



Vidi nesto,50 km za tortu koja nije na sprat nije malo,kazes i sama da si ulozila maximalno 30 km,to je cvaja ciste zarade.Napravim i ja poneku torticu sa fondanom,da ti pravo kazem najradije bih kad trebam naplatiti rekla ,,Daj sta das"
A bogme nijedna od nas ne palca nikakve poreze na ovaj prihod,cast zenama sa registrovanim biznisom.
Mislim ti torte naplacuj 100 km sto se mene ticeuser posted image ,al tankosavu ces zaraditi,nema narod para ,a meni brate i ceif djecu obradovati.
Drugo,golemo ti brzo stigose boje iz Amerike,meni drugarica poslala paket haj ,haj davno i jos ga neJmauser posted image


(odgovor članu LaCici)
Neposredna veza do poruke: 3409
   RE: Fondant
22.4.2011 10:38:23   
LaCici
Ok, pa i trazila sam savjet da znam koliko da naplacujem jer nisam u tim vodama. Boje su mi stigle brzo jer je ta sestrina zaova dala nekoj zeni koja se vracala od tamo u bosnu i ponijela mi. Zato je brzo doslo.

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 3410
   RE: Fondant
22.4.2011 10:41:49   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Dobro alma i ti si u ziriju....user posted image user posted image user posted image

Ubjedila si nas...
Evo moj prijedlog ...
Ziri:
Skvo RR
Mama alma RR
mamine oci...

user posted image


i ja i jauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 3411
   RE: Fondant
22.4.2011 10:43:15   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Dobro alma i ti si u ziriju....user posted image user posted image user posted image

Ubjedila si nas...
Evo moj prijedlog ...
Ziri:
Skvo RR
Mama alma RR
mamine oci...

user posted image


i ja i jauser posted image user posted image user posted image

E pa nemre to brez mene proci,user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3412
   RE: Fondant
22.4.2011 10:44:15   
Amrino
Ocu i ja Luj Vi Ton boje user posted image user posted image user posted image . Alma bona de ti znas bruku ljudi, potegni kakvu stelu za te boje pa ce biti degustacije ko u prici user posted image .

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu LaCici)
Neposredna veza do poruke: 3413
   RE: Fondant
22.4.2011 10:45:30   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: myb@by

Evo moje prve torte.

http://img852.imageshack.us/i/20694418440669941941616.jpg/

sličica je mala...ali meni izgleda lijepo...user posted image

samo malo mšna prevelika il mi s ečini na ovoj slici...al opet super sjajiuser posted image
ih do avgusta ima da budešš profeionalacuser posted image

i stavrno glicernin je lakši za rad...i rukama i bojama....

kad s eodlučiš javi se da ti odmha dam spisak gdje šta da kupiš i koliko košta pa paravo na ta mjesta i pokupuješ jednom a imaš za 4-5 tortiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 3414
   RE: Fondant
22.4.2011 10:46:02   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Amrino

Ocu i ja Luj Vi Ton boje user posted image user posted image user posted image . Alma bona de ti znas bruku ljudi, potegni kakvu stelu za te boje pa ce biti degustacije ko u prici user posted image .

I ja bi moja Amrino a i Hanady bi sigurnouser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 3415
   RE: Fondant
22.4.2011 10:49:31   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: Amrino

Ocu i ja Luj Vi Ton boje user posted image user posted image user posted image . Alma bona de ti znas bruku ljudi, potegni kakvu stelu za te boje pa ce biti degustacije ko u prici user posted image .

I ja bi moja Amrino a i Hanady bi sigurnouser posted image

ja jos nisam pravila fondat ali hocu ove boje, moram ih imati makar da gledam u njihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 3416
   RE: Fondant
22.4.2011 10:53:29   
dush
IZVORNA PORUKA: rokoko

Evo ih malo

user posted image

user posted image

user posted image

I tako redom...




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 3417
   RE: Fondant
22.4.2011 11:13:06   
palachinken
Ja se sinoć nameračila da naručim Luja Vitona s ebay-a kad po pehu, nestalo im crne.
Onda ponovo preračunam dolare u marke i ispadne 6.5km jedna bočica. A to mi puno vala.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 3418
   RE: Fondant
22.4.2011 11:23:35   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: palachinken

Ja se sinoć nameračila da naručim Luja Vitona s ebay-a kad po pehu, nestalo im crne.
Onda ponovo preračunam dolare u marke i ispadne 6.5km jedna bočica. A to mi puno vala.


mozda traje dugo ta jedna bocica ,nemislim na rok trajanja, nego mozda je dovoljna jedna kap-dvije da oboji u odnosu na neke gdje ode cjela boca


_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3419
   RE: Fondant
22.4.2011 11:28:32   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: palachinken

Ja se sinoć nameračila da naručim Luja Vitona s ebay-a kad po pehu, nestalo im crne.
Onda ponovo preračunam dolare u marke i ispadne 6.5km jedna bočica. A to mi puno vala.


mozda traje dugo ta jedna bocica ,nemislim na rok trajanja, nego mozda je dovoljna jedna kap-dvije da oboji u odnosu na neke gdje ode cjela boca


pa sve boje tečne mogu s ekoristiti duže od onih u prahu...lokiga...
jer da dobiješ crnu iz vrećice one male trebaš puno vrećica da pogoviš teksturu i ton...dok sa bojama koje su tečne to ide boplje...
kod nas ima kupiti tečnu eterika, ja uzimala zelenu trajat će mi dugo ali vskakao nije ni bliska kvaliteti postizanja boje kao wilton boja....
međutim ja sam eteriku platila 4 Km ...koristila tri kapi...mogu ti reći bezveze skupa investicija ako s ene baviš profesionalno ovim hobijem...
ko zna kad će meni opet majsko zelena zatrebat a ukupan fondant sa bojama u pragu me izađe 4 KM...

tako da smao porfesionalno ko s ebavi pordajom ima isplativost da kupi sebi wilton boje i ja ih svakome preporučila...jer sma čitala dosta i ulazila na stranice na kojima se prodaju svi wilton amterijali za fondant.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 3420
   RE: Fondant
22.4.2011 11:35:59   
palachinken
Tako nekako hanady. Doduše, ja bih uzela te neke boje koje često trebaju a teško se dobiju, crna i crvena npr. Eto kad stigne opet, ako ima neko zainteresovan pa da podijelimo poštarinu makar.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3421
   RE: Fondant
22.4.2011 11:47:16   
M kao Mama
Eto vidiš, lacicia, sad je žiri, šta isliš da je kakav upravni odbor, to bi već bio problem, a što se mene tiče, ja sam ti samo za vizaulni identitet zaduženja, za probanje ne msijem, pijem terapiju, tako da pomisliš šta drugo ne daj bože, hahah

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3422
   RE: Fondant
22.4.2011 11:59:38   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: myb@by

Evo moje prve torte.

http://img852.imageshack.us/i/20694418440669941941616.jpg/

sličica je mala...ali meni izgleda lijepo...user posted image

samo malo mšna prevelika il mi s ečini na ovoj slici...al opet super sjajiuser posted image
ih do avgusta ima da budešš profeionalacuser posted image

i stavrno glicernin je lakši za rad...i rukama i bojama....

kad s eodlučiš javi se da ti odmha dam spisak gdje šta da kupiš i koliko košta pa paravo na ta mjesta i pokupuješ jednom a imaš za 4-5 tortiuser posted image user posted image user posted image user posted image

Hvala mila, upravu si za mašnu, trebala je biti malo manja, malo sam se preracunala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Slika je mala iz razloga sto smo slikali sa mm mobitela. pa onda to prebacili na njegov fb profil i onda sam je skidala sa profila i stavila na rr. Međutim vjerovatno fb konacno štiti korisnike, i mogla sam je na kompic prebaciti samo u malom formatu.
Obavezno ti se javim kada budem pravila ovaj sa glicerinom, pravo sam se zarazila. user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3423
   RE: Fondant
22.4.2011 18:32:52   
milenium
kako da zalijepim npr 2 cvijeta od fondata jedan na drugog? s vodom i šećerom mislim da bi se rastopio,raspaouser posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3424
   RE: Fondant
22.4.2011 18:33:40   
M kao Mama
slobodno malo čatkicom vlažnom "pomaži" i zaljepi

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 3425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  135 136 [137] 138 139   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  135 136 [137] 138 139   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *