|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  134 135 [136] 137 138   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
21.4.2011 23:55:25   
muaaa

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: dadada

a sta vi radite ovdjeuser posted image




mjesimo fondantuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


i to od boba,molim te lijepo ili se pridruzi ili odstupiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3376
   RE: Fondant
21.4.2011 23:55:43   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: dadada

a sta vi radite ovdjeuser posted image

evo moja dada noa me sikira...
kaže da nisma talent...
a kakve torte pravim...nakon smao godinu mješanja fondanta...neda mi da se ''porbijem'' na tržišteuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3377
   RE: Fondant
21.4.2011 23:57:06   
muaaa
neka bona Hanadi ne tuguj probit cemo se valjda nekakouser posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3378
   RE: Fondant
21.4.2011 23:57:21   
M kao Mama
to se kaže bobamo fondan

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3379
   RE: Fondant
21.4.2011 23:59:16   
rokoko
Evo nešto na šta sam baš ponosna,ali baš bašuser posted image Mojoj Maši.


user posted image

user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3380
   RE: Fondant
22.4.2011 0:00:00   
Anoniman
mjesite...mjesiteuser posted image user posted image user posted image user posted image

Hanady...nis ti njih ne slusaj...to one ljubomorneuser posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 3381
   RE: Fondant
22.4.2011 0:01:43   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image rokokouser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu rokoko)
  Neposredna veza do poruke: 3382
   RE: Fondant
22.4.2011 0:01:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: rokoko

Evo nešto na šta sam baš ponosna,ali baš bašuser posted image Mojoj Maši.


user posted image

user posted image

i tako dodje rokoko i sve nas sjeuser posted image ko fokeuser posted image user posted image user posted image user posted image

ja tebi i tako nemam vise nista za reciuser posted image

(odgovor članu rokoko)
  Neposredna veza do poruke: 3383
   RE: Fondant
22.4.2011 0:02:01   
muaaa
Rokoko e zaista nemam rijeci,svaka castuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3384
   RE: Fondant
22.4.2011 0:04:20   
Hanady RR
jao vidi kod rokoko svi patuljci tuuser posted image user posted image user posted image user posted image
prelijeo totalno...

rokoko kao i uvijek....držiš rekord talenta i prakse na ovoj temi...user posted image

dadada ne brini sreća školovah se pa mi torta nije osnov egzistencije još...ne moram vala kuhati kad nisma talent...
user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3385
   RE: Fondant
22.4.2011 0:05:55   
rokoko
Evo ih malo

user posted image

user posted image

user posted image

I tako redom...

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 3386
   RE: Fondant
22.4.2011 0:09:03   
rokoko
IZVORNA PORUKA: dadada i tako dodje rokoko i sve nas sjeuser posted image ko fokeuser posted image user posted image user posted image user posted image

ja tebi i tako nemam vise nista za reciuser posted image



E hvala ti do nebauser posted image .Kako si me samo nasmijala,probudiću djecu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3387
   RE: Fondant
22.4.2011 0:16:07   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: rokoko

IZVORNA PORUKA: dadada i tako dodje rokoko i sve nas sjeuser posted image ko fokeuser posted image user posted image user posted image user posted image

ja tebi i tako nemam vise nista za reciuser posted image



E hvala ti do nebauser posted image .Kako si me samo nasmijala,probudiću djecu.


i tako dadada je u pravuuser posted image user posted image user posted image user posted image


e al patuljci su ludilouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 3388
   RE: Fondant
22.4.2011 0:18:16   
muaaa
Ma hajd bolje i Rokoko nego neko drugiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3389
   RE: Fondant
22.4.2011 0:20:51   
rokoko
Patuljci su na polici u kuhinji,ja malo malo pa stanem i gledam ih.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 3390
   RE: Fondant
22.4.2011 0:22:00   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: rokoko

Patuljci su na polici u kuhinji,ja malo malo pa stanem i gledam ih.

jao niste ih pojeliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jao to me raduje jer ećinu tvojih torti odplačem što je neko nožem započeo rezatuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 3391
   RE: Fondant
22.4.2011 0:28:12   
rokoko
Ne,ne,ovo nismo daliuser posted image
Hvala vam svima na lijepim riječima!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3392
   RE: Fondant
22.4.2011 2:23:13   
myb@by
Evo zavrsih i ja svoju torticu. Fondant je meni super stvar. Pravila sam onaj sa bonbonama, iako vi kazete da je onaj sa glicerinom laksi onda jos bolje. Sljedeci put pravim onda sa glicerinom. Meni je moja tortica ok. Prvi put da radim sa fondantom, nadam se da ce sljedeci put biti jos bolje i da cu se aBd do augusta bas izvjezbati. Bice i slikica i zelim iskrene komentare, jer odlicno podnosim kritike user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 3393
   RE: Fondant
22.4.2011 8:10:29   
palachinken
Rokoko...mislim, stvarno..mislim..nije fer...
sve je to fondan? Ili si počela sa gumpastom?


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 3394
   RE: Fondant
22.4.2011 8:11:55   
myb@by
Evo moje prve torte.

http://img852.imageshack.us/i/20694418440669941941616.jpg/

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3395
   RE: Fondant
22.4.2011 8:21:27   
palachinken
IZVORNA PORUKA: myb@by

Evo moje prve torte.

http://img852.imageshack.us/i/20694418440669941941616.jpg/


Pa ništa se ne vidi....


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 3396
   RE: Fondant
22.4.2011 8:32:52   
LaCici
Mene mama alma nesto opasno proziva user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3397
   RE: Fondant
22.4.2011 9:00:33   
maja78 RR
joj rokoko stvarno na tvoje radove nemam rijeci vec odavno

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu LaCici)
Neposredna veza do poruke: 3398
   RE: Fondant
22.4.2011 9:10:38   
LaCici
Rokoko je nenadmasiva, svaka cast, treba vremena i zivaca za ovakve figure user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 3399
   RE: Fondant
22.4.2011 9:38:57   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: LaCici

Mene mama alma nesto opasno proziva user posted image



Pa naravno da te prozivam, čekamo kolače, odnosno degustaciju, svi moraju da prođu žiri RR-a

(odgovor članu LaCici)
Neposredna veza do poruke: 3400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  134 135 [136] 137 138   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  134 135 [136] 137 138   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *