|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  133 134 [135] 136 137   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
21.4.2011 22:28:00   
LaCici
Nisam izasla iz kuhinje od 14. user posted image I ne ustelila se. 

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 3351
   RE: Fondant
21.4.2011 22:31:15   
palachinken
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: palachinken

Hanady, ima njih po ebay-u...ali mi cijenom nešto ne odgovaraju user posted image Ispašće skuplja pita od tepsije. Ako naletim na neku povoljnu ponudu, objavicu!


ma znam moja znam...al pomislih ima brže...jer 14 laicic učila da pravi fondant a 21 već ima wilton boje...pa reko d anije nabavila ngdje kod nekih naših dilera...to sma kontalauser posted image


Ah, puste sreće, no nema user posted image

Evo ovdje sam najpovoljnije načačkala
http://cgi.ebay.com/Wilton-Icing-Colors-1-oz-New-Various-Colors-/190493499091?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item7216f6e6ae

Dođe jedna posudica gel-boje sa dostavom 5,40KM. Eh, ako mi neko može garantovati da s njihovom crnom dobijem crnu, ja cu narucit user posted image



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3352
   RE: Fondant
21.4.2011 22:35:20   
LaCici
E evo trik za dobijanje crne boje: zelena, braon, ljubicasta (po jedna kesica u prahu) i 3 kesice crne pomijesati i bojiti dok se ne dobije crna. Ja upravo umjesila, a trik sam procitala u jednoj knjizi. Kazu da se mora biti uporan i stavljati ovaj mix dok se ne dobije. Ovo je kao neki "recept" za dobijanje dark black. 

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3353
   RE: Fondant
21.4.2011 22:35:34   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: palachinken

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: palachinken

Hanady, ima njih po ebay-u...ali mi cijenom nešto ne odgovaraju user posted image Ispašće skuplja pita od tepsije. Ako naletim na neku povoljnu ponudu, objavicu!


ma znam moja znam...al pomislih ima brže...jer 14 laicic učila da pravi fondant a 21 već ima wilton boje...pa reko d anije nabavila ngdje kod nekih naših dilera...to sma kontalauser posted image


Ah, puste sreće, no nema user posted image

Evo ovdje sam najpovoljnije načačkala
http://cgi.ebay.com/Wilton-Icing-Colors-1-oz-New-Various-Colors-/190493499091?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item7216f6e6ae

Dođe jedna posudica gel-boje sa dostavom 5,40KM. Eh, ako mi neko može garantovati da s njihovom crnom dobijem crnu, ja cu narucit user posted image



vidi nešto ja sma ti onaj sajt minjine kuharice samo 10 dana čitala...pa tek ond akrenula na fondat pravituser posted image
al ja ko štreber ono studiozno...i tamo napišu da su te wilton boje najbolj i da s esmao njima prava crvena i prava crna mogu dobit...
uglavnom minja žena sa te meradi wilton bojama i materijalom tim i vjeruj ti vidiš u njenom radu razliku između crne...recimo ja vidim razliku i u čvrstoći fondantauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3354
   RE: Fondant
21.4.2011 22:35:43   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: LaCici

Nisam izasla iz kuhinje od 14. user posted image I ne ustelila se. 


Ali, svejedno je tvoj talenat nerealno moćan! Sedmica, a već ovakva čuda praviš, razumiješ se u boje, u potrepštine... Ne mogu da ne kažem opet, a sigurna sam mnoge će se forumašice složiti samnom - nevjerovatno da neko ovakvu vještinu savlada i ovoliko znanja o bojama i ostalom usvoji u jednoj  sedmici!


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu LaCici)
Neposredna veza do poruke: 3355
   RE: Fondant
21.4.2011 22:41:35   
LaCici
E to je onda vjerovatno nesto iznutra, uvijek sam imala tu kreativnu crtu, samo sam cekala kad cu je izbaciti iz sebe user posted image
Hvala.

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 3356
   RE: Fondant
21.4.2011 22:46:48   
palachinken
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: palachinken

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: palachinken

Hanady, ima njih po ebay-u...ali mi cijenom nešto ne odgovaraju user posted image Ispašće skuplja pita od tepsije. Ako naletim na neku povoljnu ponudu, objavicu!


ma znam moja znam...al pomislih ima brže...jer 14 laicic učila da pravi fondant a 21 već ima wilton boje...pa reko d anije nabavila ngdje kod nekih naših dilera...to sma kontalauser posted image


Ah, puste sreće, no nema user posted image

Evo ovdje sam najpovoljnije načačkala
http://cgi.ebay.com/Wilton-Icing-Colors-1-oz-New-Various-Colors-/190493499091?pt=LH_DefaultDomain_0&var=&hash=item7216f6e6ae

Dođe jedna posudica gel-boje sa dostavom 5,40KM. Eh, ako mi neko može garantovati da s njihovom crnom dobijem crnu, ja cu narucit user posted image



vidi nešto ja sma ti onaj sajt minjine kuharice samo 10 dana čitala...pa tek ond akrenula na fondat pravituser posted image
al ja ko štreber ono studiozno...i tamo napišu da su te wilton boje najbolj i da s esmao njima prava crvena i prava crna mogu dobit...
uglavnom minja žena sa te meradi wilton bojama i materijalom tim i vjeruj ti vidiš u njenom radu razliku između crne...recimo ja vidim razliku i u čvrstoći fondantauser posted image


Znaš šta, ja cu sad da narucim jednu bočicu crne...pa kad god stigne. Nadam se da je neće čačkati na carini previše.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3357
   RE: Fondant
21.4.2011 23:30:28   
M kao Mama
lacici, ti ono bješe iz sarajeva, kod nas svaki novi kolačić , mislim član bogami, pa koji još ima hajra od RR, donese da s proba njegova rukotvorina.

de nam kaži šta nam pripremaš i da li će to biti za ovo druženje u subotu, nedjelju, ili BB

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3358
   RE: Fondant
21.4.2011 23:31:09   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

lacici, ti ono bješe iz sarajeva, kod nas svaki novi kolačić , mislim član bogami, pa koji još ima hajra od RR, donese da s proba njegova rukotvorina.

de nam kaži šta nam pripremaš i da li će to biti za ovo druženje u subotu, nedjelju, ili BB

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
evo sad ćeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3359
   RE: Fondant
21.4.2011 23:33:45   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

lacici, ti ono bješe iz sarajeva, kod nas svaki novi kolačić , mislim član bogami, pa koji još ima hajra od RR, donese da s proba njegova rukotvorina.

de nam kaži šta nam pripremaš i da li će to biti za ovo druženje u subotu, nedjelju, ili BB

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
evo sad ćeuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3360
   RE: Fondant
21.4.2011 23:36:35   
M kao Mama
Vas dvije se ne javljajte, muaa brate troškali sa tortama, a i breskvicama, a i ti Hanady i ti si perfekcionista, samo malo ti bubamare lete , i pčele, ali nema veze,

đe nestade lacici, ja ozbiljna Bogami, pa ni u babe nema đabe.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 3361
   RE: Fondant
21.4.2011 23:38:51   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Vas dvije se ne javljajte, muaa brate troškali sa tortama, a i breskvicama, a i ti Hanady i ti si perfekcionista, samo malo ti bubamare lete , i pčele, ali nema veze,

đe nestade lacici, ja ozbiljna Bogami, pa ni u babe nema đabe.

ja ću bogami Alma napravit kolače sa fondatom za Grand u subotu...htjela sma samo cvijeće al ako želiš za tebe piće i pčela i bubamara ako ti je Farah do zore ne pojedeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3362
   RE: Fondant
21.4.2011 23:42:26   
M kao Mama
a, jel od boba ili glicerina

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3363
   RE: Fondant
21.4.2011 23:44:21   
muaaa

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

a, jel od boba ili glicerina

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3364
   RE: Fondant
21.4.2011 23:44:48   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

a, jel od boba ili glicerina

ma glicerinksi...
pa znaš da sma ja prije godinu dana pravila sa bobama dvije torte...ma ni blizu nisu ovim glicerinskim fondaticama...
ma kakvi nema šanse od glicerina onako lijepu bubamaru i pčelicu dobituser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3365
   RE: Fondant
21.4.2011 23:45:56   
muaaa
a jos kad stavis Wilton boje,nema fuleuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3366
   RE: Fondant
21.4.2011 23:46:27   
M kao Mama
A, ja mislila Luj Vi Ton, jel se vako piše, hahahahahaha, pukla ja

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 3367
   RE: Fondant
21.4.2011 23:47:58   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: muaaa

a jos kad stavis Wilton boje,nema fuleuser posted image user posted image user posted image

ih i d asmi je kakva knjiga vako dobro porfeionalna za mješanje boja...
nego ja napamet mješala da mami ljubičastu potrefim za 8. mart...al zadovoljna sma dobro mi je ispala...
smo nemojte naručivat boga vam do mene neć mi više nikda nako ispastuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 3368
   RE: Fondant
21.4.2011 23:48:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mama alma RR

A, ja mislila Luj Vi Ton, jel se vako piše, hahahahahaha, pukla ja





ti veceras dibidus nepismenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image osvanut ces na temi kritike,sugestije itduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 3369
   RE: Fondant
21.4.2011 23:49:10   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

A, ja mislila Luj Vi Ton, jel se vako piše, hahahahahaha, pukla ja





ti veceras dibidus nepismenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image osvanut ces na temi kritike,sugestije itduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3370
   RE: Fondant
21.4.2011 23:49:20   
Anoniman
Hanady dzaba ti sve nisi ti talentuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 3371
   RE: Fondant
21.4.2011 23:51:26   
muaaa
mama Alma taman si potrefila ime Luj Vi Tonuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
dobar je Luj Vi Tonuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3372
   RE: Fondant
21.4.2011 23:52:31   
M kao Mama
Mislim, hanady ako me pamčenje služi, ja ti rekla koje boje da pomješaša, ali nema veze, ja sam ekspert za mješanje, boja mislim,

a ti Julia iz Hercegovine, nit sam Dara Bubamara, nit Seka Aleskić, pa da znam kako se piše, ja brate po Vuku

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3373
   RE: Fondant
21.4.2011 23:53:45   
Anoniman
a sta vi radite ovdjeuser posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 3374
   RE: Fondant
21.4.2011 23:54:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

a sta vi radite ovdjeuser posted image




mjesimo fondantuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 3375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  133 134 [135] 136 137   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  133 134 [135] 136 137   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *