|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  131 132 [133] 134 135   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
20.4.2011 23:18:22   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: marijanna

 ovu tortu sam pravila malenoj necakinji povodom prvog rodjendana, moglo je biti i bolje,kore su mi bile neravne i svasta nesto sam iskomplicirala al na kraju nije lose ispalouser posted image
user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
jao premedenouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3301
   RE: Fondant
20.4.2011 23:26:44   
Anoniman
hvala dragauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 3302
   RE: Fondant
20.4.2011 23:29:34   
Amani12
IZVORNA PORUKA: marijanna

ovu tortu sam pravila malenoj necakinji povodom prvog rodjendana, moglo je biti i bolje,kore su mi bile neravne i svasta nesto sam iskomplicirala al na kraju nije lose ispalouser posted image
user posted image



Prekrasno Marijanna user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3303
   RE: Fondant
20.4.2011 23:34:03   
muaaa
Superuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 3304
   RE: Fondant
20.4.2011 23:37:07   
myb@by
Marijana super user posted image user posted image user posted image ja bih bila prezadovoljna kada bi moja torta ovako ispala.

Evo i ja napravi fondant, zamotala sam ga u kesu i stavila u frizider, jer mi tek sutra treba za ukrasavanje. Nadam se da je to ok?!

Mislim da je dobro ispao fondant, barem tako izgleda user posted image . Sad jos moram naci na youtube kako se pravi mašna.
Imam osjecaj da je ovaj fondan pravo zarazan user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 3305
   RE: Fondant
20.4.2011 23:38:44   
Amani12
IZVORNA PORUKA: myb@by

Marijana super user posted image user posted image user posted image ja bih bila prezadovoljna kada bi moja torta ovako ispala.

Evo i ja napravi fondant, zamotala sam ga u kesu i stavila u frizider, jer mi tek sutra treba za ukrasavanje. Nadam se da je to ok?!

Mislim da je dobro ispao fondant, barem tako izgleda user posted image . Sad jos moram naci na youtube kako se pravi mašna.
Imam osjecaj da je ovaj fondan pravo zarazan user posted image


Sretno draga,ja nesto ne sumnjam da ce ispasti predivan.
Jedva cekam slikice da postavis.
A kome spremas torticu?
user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 3306
   RE: Fondant
20.4.2011 23:39:07   
muaaa
Jeste,jeste zarazan 100 na satuser posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 3307
   RE: Fondant
20.4.2011 23:39:08   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: myb@by

Marijana super user posted image user posted image user posted image ja bih bila prezadovoljna kada bi moja torta ovako ispala.

Evo i ja napravi fondant, zamotala sam ga u kesu i stavila u frizider, jer mi tek sutra treba za ukrasavanje. Nadam se da je to ok?!

Mislim da je dobro ispao fondant, barem tako izgleda user posted image . Sad jos moram naci na youtube kako se pravi mašna.
Imam osjecaj da je ovaj fondan pravo zarazan user posted image


izvadi ga iz frižidera i čuvaj na sobnoj temperaturi...


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 3308
   RE: Fondant
20.4.2011 23:43:24   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Amani12

IZVORNA PORUKA: myb@by

Marijana super user posted image user posted image user posted image ja bih bila prezadovoljna kada bi moja torta ovako ispala.

Evo i ja napravi fondant, zamotala sam ga u kesu i stavila u frizider, jer mi tek sutra treba za ukrasavanje. Nadam se da je to ok?!

Mislim da je dobro ispao fondant, barem tako izgleda user posted image . Sad jos moram naci na youtube kako se pravi mašna.
Imam osjecaj da je ovaj fondan pravo zarazan user posted image


Sretno draga,ja nesto ne sumnjam da ce ispasti predivan.
Jedva cekam slikice da postavis.
A kome spremas torticu?
user posted image


Amani meni je rođendan u petak, ali ovo su pripreme za rođendan moje braticne. Njoj je rođendan u augustu i snaha me zamolila da pravim tortu za prvi rođendan, pa se moram sada šteliti, valjda uspijem do augusta imam jos tri rođendana.

Hanady hvala na odgovoru. Valjda bud edobro user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 3309
   RE: Fondant
21.4.2011 0:14:01   
Honey3
e sad drage moje, ja prvog juna imam jednu svadbu,zeni mi se djever i ja bila brzopleta i obecala mladencima tortu ali veliku bas za mladence,prvo neznam za oblik,imam kalup srce pa mozda prvi sprat da bude kocka a drugi srce ili...user posted image eh sad voljela bi sa fondantom ali jos do sad nisam ni probala napraviti,sta da radim,hajte prijedloge please i vi koje pravite na sprat torte koja je najpogodnija za to

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 3310
   RE: Fondant
21.4.2011 0:15:03   
Honey3
joj u koje doba ja trazim pomoc,moze i sutra nije hitnouser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 3311
   RE: Fondant
21.4.2011 0:17:49   
myb@by
Uh zaha baš si uzela veliku obavezu na sebe. To ti je super ideja sa srcem. Ako te strah fondana mozes uzeti boje za kolace i ofarbati šlag u recimo crvenu boju. Onda to ukrasiti pravim bijelim ružama. danas sam u Tušu kod interexa vidjela prelijepe labudove. Mozes i njih kupiti pa staviti, takođe imaju i prelijepe perle, koje su baš elegantne. MA imam tonu nekih ideja za tu tortu user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 3312
   RE: Fondant
21.4.2011 0:17:58   
muaaa
cvrste torte su najbolje,a mozes taj oblik super ce biti,a fondan probaj npraviti onako jedan da vidis kako to ide,no sikiriki tu smo da pomognemo savjetima sta bude trebalouser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 3313
   RE: Fondant
21.4.2011 0:19:25   
Anoniman
hej moja Zahouser posted image user posted image user posted image , šta obeća ljudimauser posted image user posted image user posted image
Odmah sutra sklepaj malu torticu i probaj raditi sa fondantom, jest da lijepo izgleda ali nije baš lako...Probaj vidi kako ti ide ako ne ide onda šlag i vozdra...

< Poruku je uredio Breskva -- 21.4.2011 0:20:31 >

(odgovor članu Honey3)
  Neposredna veza do poruke: 3314
   RE: Fondant
21.4.2011 0:23:34   
Honey3
ma ja cu prvo isprobati sa fondantom pa ako mi ne bude bas islo,bojit cu slag i kupiti nekih djidja sto kaze myb@by,da se ne bi provalila jer ipak oni ocekuju "tortu"

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3315
   RE: Fondant
21.4.2011 0:23:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

hej moja Zahouser posted image user posted image user posted image , šta obeća ljudimauser posted image user posted image user posted image
Odmah sutra sklepaj malu torticu i probaj raditi sa fondantom, jest da lijepo izgleda ali nije baš lako...Probaj vidi kako ti ide ako ne ide onda šlag i vozdra...




Zaho ne sekiraj se kad je Breskva uspjela moze svakuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 3316
   RE: Fondant
21.4.2011 0:27:11   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: Breskva

hej moja Zahouser posted image user posted image user posted image , šta obeća ljudimauser posted image user posted image user posted image
Odmah sutra sklepaj malu torticu i probaj raditi sa fondantom, jest da lijepo izgleda ali nije baš lako...Probaj vidi kako ti ide ako ne ide onda šlag i vozdra...


Zaho ne sekiraj se kad je Breskva uspjela moze svakuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


i to što kažešuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 3317
   RE: Fondant
21.4.2011 0:28:19   
myb@by
Ja fakat ne znam kako cu mašnu napraviti od fondanta user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3318
   RE: Fondant
21.4.2011 0:31:30   
muaaa
Imas postupak na youtube,bas fino objasnjeno

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 3319
   RE: Fondant
21.4.2011 0:34:17   
Honey3
IZVORNA PORUKA: myb@by

Ja fakat ne znam kako cu mašnu napraviti od fondanta user posted image
pa jesi li gledala na youtubu,je li bas tako komplikovanouser posted image
mescini da ja necu ni pokusavati fondantuser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 3320
   RE: Fondant
21.4.2011 0:35:34   
muaaa
ma nije komplikovano uopste samo malo prakse i to je touser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 3321
   RE: Fondant
21.4.2011 0:38:48   
myb@by

IZVORNA PORUKA: muaaa

Imas postupak na youtube,bas fino objasnjeno

Ma nesto sma gledala nekad davno stavljaju neku vatu između fondana, ali ne mogu sada da nađem user posted image . Zaho fondan je lako napraviti, barem ovaj s abonbonama, samo ne znam kako ce mi ici razvijanje i oblikovanje istog.

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 3322
   RE: Fondant
21.4.2011 0:39:42   
Amani12
IZVORNA PORUKA: zaha

IZVORNA PORUKA: myb@by

Ja fakat ne znam kako cu mašnu napraviti od fondanta user posted image
pa jesi li gledala na youtubu,je li bas tako komplikovanouser posted image
mescini da ja necu ni pokusavati fondantuser posted image



Pokusaj i ja sam sigurna da ces uspjeti...user posted image
Podrska nece izostati...
Samo vjezbaj i zovi nas da probamo i vidimo user posted image user posted image


_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 3323
   RE: Fondant
21.4.2011 0:41:58   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Amani12

IZVORNA PORUKA: zaha

IZVORNA PORUKA: myb@by

Ja fakat ne znam kako cu mašnu napraviti od fondanta user posted image
pa jesi li gledala na youtubu,je li bas tako komplikovanouser posted image
mescini da ja necu ni pokusavati fondantuser posted image



Pokusaj i ja sam sigurna da ces uspjeti...user posted image
Podrska nece izostati...
Samo vjezbaj i zovi nas da probamo i vidimo user posted image user posted image


user posted image user posted image bujrum
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 3324
   RE: Fondant
21.4.2011 0:42:09   
muaaa
meni se nesvidja s bomb.laksi je za raditi ovaj po Minjinoj kuhinji.Probala sam oba i drzim se ovog drugog.a umjesto vate moze i ubrus kuhinjski ili sto ja uvjek stavaljm od folije onu rolnu kad istrosim foliju

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 3325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  131 132 [133] 134 135   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  131 132 [133] 134 135   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *