|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  124 125 [126] 127 128   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
29.3.2011 14:03:28   
ilmy
ok hvala a one tecne jel samoo onako stavljam ko i ove u prahuuser posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3126
   [Obrisana poruka]
29.3.2011 14:05:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ilmy)
  Neposredna veza do poruke: 3127
   RE: Fondant
29.3.2011 14:21:04   
ilmy
ok hvala vam punouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3128
   RE: Fondant
29.3.2011 15:15:04   
Anoniman

user posted image


kako se ovo izvodiuser posted image user posted image   i sve one torte tipa spongebob i cars   jel ovo gotova smesa pa se kupiuser posted image i doda  il se i to nekako pravi


(odgovor članu IvanaTz)
  Neposredna veza do poruke: 3129
   RE: Fondant
29.3.2011 15:29:24   
palachinken
a di ti je slika? ne vidim je!


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3130
   RE: Fondant
29.3.2011 15:51:56   
Anoniman
evo torte sto sam je neki dan ukrasavala prijateljicinoj djevojcici za rodjendanuser posted image
user posted image

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 3131
   RE: Fondant
29.3.2011 16:29:28   
Anoniman
e pa palachinken veciti problem imam sa postavljanjem slika  al eto bilo koju recimo ovu tortu od marijaneuser posted image   ili one prethodne super torte od ivane  kako to izvestuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 3132
   RE: Fondant
31.3.2011 10:31:13   
calahoe
evo jedna super vijest za majstorice za fondant http://www.torteco.com/
Torteco ce uskoro poceti vrsiti isporuku i za BiH,a oni su zastupnici Wiltona koji ima ludilo stvari za izradu,modeliranje,bojanje itd fondanta.,
Ja cekam veliku,veliku posiljku iz Amerike,prijateljca mi je kupila puno dzidza bas od Wiltona,boje,kalupe,pribor za izradu itd.
Također druga prijateljica ide uskoro za Norvesku i ona ce nam kupiti ponesto,ne monogo,jer je u Norveskoj bruka skuplje.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3133
   RE: Fondant
31.3.2011 10:41:16   
palachinken
Super vijest! Baš me interesuje da li su wilton boje stvarno toliko bolje! Gledam, nije cijelna prestrašna, dalo bi se šta naručiti, pogotovo kad sve više žena skupi pa podijele poštarinu


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 3134
   RE: Fondant
31.3.2011 10:44:43   
calahoe
Nemam iskustva,ja sam dosada koristila samo eterikine boje u prahu,meni su ok(kad bolje nisam ni probalauser posted image )
Mada,svi koji su imali priliku kazu da su im boje fantazija,da je daleko lakse raditi sa tim bojama.
Meni uskoro stize posiljka dobicu i tecnih i boja u gelu pa javim impresije.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3135
   RE: Fondant
31.3.2011 12:15:05   
Umihana
Pitanje za ROKOKO..kako pravite cvjetice koji su vam na polovini torti..npr. ona ljubicasta Kitty? Je li imate kalup ili je to rucni rad :)

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 3136
   RE: Fondant
31.3.2011 14:21:10   
dush
IZVORNA PORUKA: calahoe

evo jedna super vijest za majstorice za fondant http://www.torteco.com/
Torteco ce uskoro poceti vrsiti isporuku i za BiH,a oni su zastupnici Wiltona koji ima ludilo stvari za izradu,modeliranje,bojanje itd fondanta.,
Ja cekam veliku,veliku posiljku iz Amerike,prijateljca mi je kupila puno dzidza bas od Wiltona,boje,kalupe,pribor za izradu itd.
Također druga prijateljica ide uskoro za Norvesku i ona ce nam kupiti ponesto,ne monogo,jer je u Norveskoj bruka skuplje.




Super!!! Ja sam narucivala od njih kod rodice u Srbiju, pa se peglala da mi to neko donese u SA, pa onda dok sam ja dosla po to iz Slovenije.... Komplikovano... A interesanto je da je dosta stvari kod njih jeftinije nego npr. u Sloveniji... U Srbiji isto ima jos ona jedna prodavnica sto Minja narucuje one folije za cokoladu ili cokoladne transfere (cini mi se da je Slatki Dekor ili tako nesta), ali ni oni jos ne salju u BiH, mada su govorili da ce i oni uskoro...

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 3137
   RE: Fondant
31.3.2011 14:23:29   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: triputmama


user posted image


kako se ovo izvodiuser posted image user posted image   i sve one torte tipa spongebob i cars   jel ovo gotova smesa pa se kupiuser posted image i doda  il se i to nekako pravi




na sta tacno mislis (posto nema slike)? na figuricu carsa ili...?


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3138
   RE: Fondant
31.3.2011 14:25:04   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: palachinken

Super vijest! Baš me interesuje da li su wilton boje stvarno toliko bolje! Gledam, nije cijelna prestrašna, dalo bi se šta naručiti, pogotovo kad sve više žena skupi pa podijele poštarinu



Jesu, vjeruj mi... Mi kad smo nakon onih nasih u prahu probale wilton boje ostale smo user posted image ...


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3139
   RE: Fondant
31.3.2011 14:37:14   
dush
Ivana, gdje dobijes uopte te Wilton boje? Ja sam gledala da u Sloveniji,  Hrvatskoj i BiH niko nije zastupnik za Wilto... Dodje mi da otvorim zastupnistvo... I onako su zene masovno pocele same da prave torte i da se igraju.... :D

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 3140
   RE: Fondant
31.3.2011 14:43:15   
IvanaTz
Ja sm narucivala po rodbini iz Amerike a i bila sam par puta u Tortecu u Pancevu, cesto idem u Bgd a Pancevo je blizu... Te boje traju toliko dugo da kad se jednom "podmiris"user posted image miran si sto godina...

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 3141
   RE: Fondant
31.3.2011 15:20:06   
palachinken
Da vas pitam...da li je iko kombinacijom eterikinih prah boja uspio dobiti hot pink boju, poput ove na mom avataru. Znači ne pastelna nego ciklama roza.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 3142
   RE: Fondant
31.3.2011 15:26:29   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: palachinken

Da vas pitam...da li je iko kombinacijom eterikinih prah boja uspio dobiti hot pink boju, poput ove na mom avataru. Znači ne pastelna nego ciklama roza.




ja kada sam lajli pravila tortu roze boju sam dobila od mrvice crvenog praha, znači da bi crvena mogla biti dobitna kombinacija

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3143
   RE: Fondant
31.3.2011 15:28:44   
Anoniman
Pitah na temi torte ali mi niko en odgovara a hitno mi je jer pocinjem praviti, pa ako neko moze a zna ovdje d ami kaze. Za Americku tortu onaj fil sa vrhnjem i cokoladom, kad se doda vrhnje u cokoladu je li se muti mikserom ili rucno, jer jedni mi kazu mikserom, jedni rucno, a niko nije siguran user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 3144
   RE: Fondant
31.3.2011 15:29:25   
calahoe
Palachinken ovo je najpink sto sam ja uspjela dobiti sa eterikinim bojama.Cijela kesica roze + trunka crvene.Sve to stavljeno u trecinu od jedne mjere fondana
user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 3145
   RE: Fondant
31.3.2011 15:36:20   
M kao Mama
E, pa to je to, znači sa crvenim bojama neka ide i dobit će ciklamu, jer one boje su ludilo, ja otvorila žuta ona ko narandža, a otvorim narančastu žuta, roza i crvena kada se otvore haman iste, porbaj sa crvenim i vjerujem da će ti uspjeti.

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 3146
   RE: Fondant
31.3.2011 15:41:18   
palachinken
calahoe to je oootprilike ta. Imam i jednu eterikinu u gelu, pa ću isprobavati.

jelena ja zagrijem vrhnje do tačke ključanja (ne smije da provri) i onda ubacim u to razlomljenu čokoladu, sklonim sa vatre i malo promiješam kašikom dok se čokolada ne otopi. Ohladim je i onda mikserom. Tako da ti niko nije slagao user posted image



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 3147
   RE: Fondant
31.3.2011 15:43:26   
Anoniman
Palachinken je li ohladis skroz pa onda mikserom user posted image . MM sutra rodjendan, a obozava cokoladuuuuu a taj mi fil bas nekako cokoladan, s tim da cu ja kore od dr torte i visnje stavljati, kombinujem sto on voli user posted image . I jos koja je kod tebe mjera palachinken, tj kakav je recept, ja imam neki od 500ml vrhnja i 700gr cokolade.

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 3148
   RE: Fondant
31.3.2011 15:47:24   
palachinken
Kod mene je recept sa 500gr tamne + 200gr mliječne na pola litre vrhnja. U receptu piše da se prvo otopi čokolada na pari pa onda doda zagrijano vrhnje. MOže i to user posted image



< Poruku je uredio palachinken -- 31.3.2011 15:48:11 >


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3149
   RE: Fondant
31.3.2011 15:54:34   
calahoe
meni bi trebao tutorijal ili link neke stranice gdje ima objasnjeno kako napraviti autic od fondana (al step by step objasnjenouser posted image ),ove trenutno in autice
munjevitog Jurica,Slepu i sl
Ako koja od vas zan nesto tako nek mi postavi link
hvala unaprijeduser posted image

< Poruku je uredio calahoe -- 31.3.2011 15:55:38 >

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  124 125 [126] 127 128   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  124 125 [126] 127 128   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *