|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  122 123 [124] 125 126   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
23.3.2011 8:56:33   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: palachinken

IZVORNA PORUKA: mala86

ja u petak pravim torticu za mamu user posted image

skontala sam se da mi je najbolje(a i najlakse za oblikovat)da ispod bude plazma torta(koliko moze stajat?jel rano da je napravim u cetvrtak,treba za subotu,a vjerovatno ce ostat i za nedelju)

e sad me interesuje jel mogu stavit glazuru od cokolade,pa preko ovu smjesu sa bombonama(negdje procita da moze sve sto nema u sebi vodu-slagovi,...)

i imate li ideju kako napraviti ono obicno "lezece" cvijece(ne ruze),imam oblik srca,zvijezde,al nigdje ne mogu naci modlu u obliku cvijetica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Posudicu ti ja sve modle koje ti trebaju, srce, leptir, cvijet, latica, samo viči



Malena,ako treba pomoc vikaj,ja sam za juce pravila tortu andjeo ( neko je ovdje napisao) i svi su bili odusevljeni.
Palacinken,gdje si kupila te modle? ja obisla cio grad nigdje ne nadjoh :( a neke boje sam narucila iz Svedske.
ps.ja imam kalup za tortu u obliku paceta,bas zgodno za djeciji rodjendan ako nekom treba rado cu posuditi :)

< Poruku je uredio hatepsut -- 23.3.2011 8:57:06 >

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3076
   RE: Fondant
23.3.2011 8:59:28   
palachinken
Modle mi donijela prijateljica iz Beča, iz neke radnjice tipa naš Mars user posted image Vidi kod tih svojih u ŠveCkoj.  Nisam ovdje, pravo da ti kažem, nigdje vidjela.

Nego, te boje, daj me ubaci u šemu naručivanja user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 3077
   RE: Fondant
23.3.2011 9:34:26   
Dzenana_G
U kojem merkatoru ima crne boje?
Ja sam trazila u ovinm po Alipasinom nema user posted image Nema ni u Binguuser posted image
A treba mi danas...

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3078
   RE: Fondant
23.3.2011 9:36:33   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

U kojem merkatoru ima crne boje?
Ja sam trazila u ovinm po Alipasinom nema user posted image Nema ni u Binguuser posted image
A treba mi danas...

ima na socijlanom u onome velikom, ja sma je tu nalazilauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 3079
   RE: Fondant
23.3.2011 9:43:46   
Dzenana_G

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

U kojem merkatoru ima crne boje?
Ja sam trazila u ovinm po Alipasinom nema user posted image Nema ni u Binguuser posted image
A treba mi danas...

ima na socijlanom u onome velikom, ja sma je tu nalazilauser posted image

Hvala. Javit cu mm da pogleda veceras..

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3080
   RE: Fondant
23.3.2011 10:01:50   
palachinken
U nedjelju je muž bio u tom mercatoru i kaze u prahu ima samo plava boja. Imaju neke u gelu, no opet nema crne. Eh sad, on je ipak muško user posted image treba to uzeti s rezervom. Pogledaj u tusu na stupu.



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 3081
   RE: Fondant
23.3.2011 10:17:05   
Dzenana_G
Palacinken hvala user posted image


_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3082
   RE: Fondant
23.3.2011 10:45:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nunichi

Nisam ni sumnjala. user posted image
Hajd odoh usisavat, vidimo se sutra. user posted image


vrijednice, pruži taj kabl malo do Brčanskeuser posted image user posted image user posted image
Jedva čekam da smažemo Doruuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Breskva -- 23.3.2011 10:47:49 >

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 3083
   RE: Fondant
23.3.2011 11:14:41   
Dzenana_G
Fondant napravljen user posted image Valjda ce biti dobar user posted image
E sad trebam da ga ostavim 30 minuta da se ohladi jel tako? I jel torta ya to vrijeme treba da stoji van frizidera? Jel se butter cream stavlje odmah pred oblaganje?


_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3084
   RE: Fondant
23.3.2011 11:19:16   
palachinken
Ako ti je torta prespavala u frižideru, ovih pola sata ti ništa neće učinit, svejedno gdje je čuvaš. Namaži je buttercreamom i stavi malo u fružider, pa onda opleti po fondanu. Sretno! :)


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 3085
   [Obrisana poruka]
23.3.2011 11:20:43   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Dzenana_G)
  Neposredna veza do poruke: 3086
   [Obrisana poruka]
23.3.2011 11:21:19   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu palachinken)
  Neposredna veza do poruke: 3087
   RE: Fondant
23.3.2011 11:22:41   
Dzenana_G
Torta je od sinoc u frizideru, pa me zanim jel mora biti malo van frizidera prije oblaganja?
E sad me zbuni Iman sa tim butter creamom. jel i s njimtreba torta u frizideru stajat ili ne?
Naravno slikca kad bude gotovo...

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3088
   RE: Fondant
23.3.2011 11:30:08   
palachinken
Nek bude u frižideru,  sve skupa sa buttercreamom, nek se stisne,
ali nije ti presudno, kazem ti, pola sata gore dole ne čini neku aman zaman razliku. Ja sam zadnji put mazala buttercream noc prije, a na tortu prije toga minut pred oblaganje fondanom i nisam neku razliku primjetila user posted image


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 3089
   RE: Fondant
23.3.2011 12:03:56   
ilmy
treba mi savjet..user posted image user posted image user posted image mnoge prijateljice koje su vidjele moje torte sto sam pravila od fondana kazu da su super valjda ne lazuuser posted image user posted image pa mi govore i pitaju jel moguce naruciti tortu da im napravim.. pa sad se malo dvoumim da li da se upustim u to ili ne.. stvarno uzivam praviti to sve al nekako mi ako neko zatrazi nesto a ne mogne ili ne znadnem napraviti sta ondauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3090
   RE: Fondant
23.3.2011 12:13:52   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: palachinken

Modle mi donijela prijateljica iz Beča, iz neke radnjice tipa naš Mars user posted image Vidi kod tih svojih u ŠveCkoj.  Nisam ovdje, pravo da ti kažem, nigdje vidjela.

Nego, te boje, daj me ubaci u šemu naručivanja user posted image



Vidjet cemo koliko su kupili,ako bude vise budem te "pogurala",u subotu posiljka stize.ja sam trazila tecne ili u gelu jer kod nas takve nisam nasla.a iskreno neprijatno mi da ih cimam i za modle,mada bi mi trebale user posted image nece oni pare da im dam,a onda nebi da budem bezobrazna i napravim im spisak svega onog sto mi treba.
Ali ako budem ovo ljeto prolazila kroz Srbiju ili i ja isla u SveCku budem nam svasta kupila user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 3091
   RE: Fondant
23.3.2011 12:22:13   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: ilmy

treba mi savjet..user posted image user posted image user posted image mnoge prijateljice koje su vidjele moje torte sto sam pravila od fondana kazu da su super valjda ne lazuuser posted image user posted image pa mi govore i pitaju jel moguce naruciti tortu da im napravim.. pa sad se malo dvoumim da li da se upustim u to ili ne.. stvarno uzivam praviti to sve al nekako mi ako neko zatrazi nesto a ne mogne ili ne znadnem napraviti sta ondauser posted image user posted image user posted image


Ako se nikad niko otrovao od torti koje si spremala za sebe,ne znam zasto bi i od onih koje napravis za prodaju.i meni je to hobi,i napravila sam do sad ne znam ni broja,mada ja recimo umjesto poklona napravim tortu za rodjendan.prema tome,bez bojazi.jaje se vidi golim okom(nosom) ako je pokvareno,mlijeko isto tako.
Za sve ima prvi put,a znas sta pravis i kazes ja to pravim tako i tako.ako ti poznanici traze koji su vec probali znaju kako pravis i sta pravis.Ja kad sam prvi put pravila fondan,doslovno sam se igrala praveci cvijetice i figurice,dosla komsinica s djecom i sve pojeli kazu jesu lijepe bombone user posted image U principu uvijek se sjetim svoje profesorice poslasticarstva koja je znala reci "u poslasticarstvu se nista ne baca" i bas je tako sto god da eventualno "pokvaris" mozes recimo bombice napraviti.



(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 3092
   RE: Fondant
23.3.2011 12:27:10   
hatepsut
Usput,slucano sam vidjela da si ti radila onu tortu "arsenal"(slabo ti ja pratim nickove user posted image ) pa zeno ti si umjetnica user posted image .ja sam ti "ukrala" recept i juce sam je pravila za jednog djecaka svi su bili odusevljeni,mada sam ja smanjila secer i margarin,jer ja volim manje slatku i manje margarina. tortu su jela djeca i zaista su bili zadovoljni.

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 3093
   RE: Fondant
23.3.2011 12:48:26   
ilmy
user posted image user posted image user posted image bas ti hvala dala si mi nadeuser posted image user posted image da se znaci pokrenem.. mnogi pitaju kontaju da sam kupila kad kazem da sam pravila zacude se .. pa pitaju kad im trebadne da naruce bil pravila a ja se sve dvoumim.. hvala Bogu pa postoji RR pa ako sta ne znadnem ima me ko posavjetovatiuser posted image user posted image user posted image znaci da krenem u to sveuser posted image user posted image user posted image user posted image
lagano onda krecemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 3094
   RE: Fondant
23.3.2011 12:52:46   
hatepsut
Torta ti je super po izgledu ,a i po ukusu jer sam i ja pravila po tvom receptu ! Nemas sta cekat nego prikupljaj narudjbe i da nam budes bolja od Minje !

(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 3095
   RE: Fondant
23.3.2011 13:01:35   
ilmy
user posted image user posted image user posted image user posted image e bas me nasmija.. to sigurno necu biti al hvala u svakom slucajuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 3096
   RE: Fondant
23.3.2011 13:23:29   
Dzenana_G
Jos samo jedno pitanje user posted image
Gdje da cuvam tortu do sutra? Nemam nikakvih figurica koje stoje ili tako nesto, nego samo par oblika koji su tanki i yaljepljeni ya tortu... nadam se da sam fino objasnila.
Moye li u frizider?

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 3097
   RE: Fondant
23.3.2011 13:59:03   
ilmy
kod mene u frizideru stoji uvijek nista joj ne budeuser posted image user posted image prezivi do sutrauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 3098
   RE: Fondant
23.3.2011 23:38:51   
Dzenana_G
Torta gotova. Malo sam na kraju zbarljala i nije bas ispalo kako sam htjela, ali za prvi put nije lose. Sto je najbitnije muzek je zadovoljan user posted image

user posted image

user posted image

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu ilmy)
Neposredna veza do poruke: 3099
   RE: Fondant
23.3.2011 23:44:28   
myb@by

IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Torta gotova. Malo sam na kraju zbarljala i nije bas ispalo kako sam htjela, ali za prvi put nije lose. Sto je najbitnije muzek je zadovoljan user posted image

user posted image

user posted image

Ma nije da nije loše vec je odlicno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja nikako da s enakanim da pravim fondant

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 3100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  122 123 [124] 125 126   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  122 123 [124] 125 126   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *