|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  112 113 [114] 115 116   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
4.3.2011 0:45:13   
idacha
user posted image

evo malko vece slike :)


_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 2826
   RE: Fondant
4.3.2011 0:45:44   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: idacha

hej, zenice, evo malo ''sramotno'' ali da i ja postavim svoju prvu fondantusicu... ''sramotno'' kazem zbog vasih vele umijeca, ali buduci da su meni placikne i cupavci jedino slatko koje sam pravila, ova tortica je bila pravo umijece za mene...
Inace, isla je u poklon mojoj bratisni, za drugi rodjendan,... meni je njen osmijeh i odusevljenje Bumbom bilo dovoljno :)


user posted image

imala sam problem sa prekrivanjem torte... fondan je pucao, pa se nadam da ce drugi put biti bolje...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

prelijepa tortica i bumbouser posted image user posted image user posted image

nemoj govoriti sramotno kad je zaista super...i to pucanje fondanta s euopšte ne visi a divno se sjajiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 2827
   RE: Fondant
4.3.2011 0:48:35   
idacha
user posted image hvalaaa...

ma, meni je fakat drago da su se klinci i klinceze odusevili Bumbom, bubamarom, leptiricem, cvjeticima...
Naravno da svi stariji nisu vjerovali da sam ja pravila, ali to je vec licne prirodeuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 2828
   RE: Fondant
4.3.2011 0:51:12   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: idacha

user posted image hvalaaa...

ma, meni je fakat drago da su se klinci i klinceze odusevili Bumbom, bubamarom, leptiricem, cvjeticima...
Naravno da svi stariji nisu vjerovali da sam ja pravila, ali to je vec licne prirodeuser posted image user posted image user posted image user posted image



a nemoj to da te brine...
meni su iza leđa dok su djeca puhala pričali kako im nije jasno zašto fino ne kažem gdje sam je kupilauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 2829
   RE: Fondant
4.3.2011 0:51:32   
myb@by

IZVORNA PORUKA: idacha

user posted image

evo malko vece slike :)


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 2830
   RE: Fondant
4.3.2011 1:20:35   
milenium
IZVORNA PORUKA: idacha

user posted image

evo malko vece slike :)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



i ja sam svoju dovršila prije sat vremena.nije loša ali leptiri mi nikako neće da stoje,padaju tj vraćaju se dole prema torti,ako me kontate a još sam njih najprije napravila misleći da će se ukočiti u hladnjaku ali izgleda ništa od togauser posted image

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 2831
   RE: Fondant
4.3.2011 8:40:39   
palachinken
Millenium, moraš ispod krila staviti nešto čvrsto u obliku u kojem zelis da se osuše.
Evo ovako:
user posted image




_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 2832
   RE: Fondant
4.3.2011 9:04:21   
emi7908
eh da javim ženicama kojima treba,; jučer sam u mercatoru kupovala boje za fondant i nađem onaj zlatni sjaj ili  prah kako hoćete. ima ga i u drugim bojama pa kome treba za ukrašavanje trk u mercator na socijalnom user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2833
   RE: Fondant
4.3.2011 9:06:19   
palachinken
Ima toga i u Bingu, oko 3.5km komad.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 2834
   RE: Fondant
4.3.2011 10:11:54   
dush
Ja sam ih ovako stavljala da se suse preko noci:

user posted image

Ovi veci su se trebali susiti vise od 1 dana, ovi manji su se brzi osusili i ostali u ovom obliku. I nisam ih stavljala u frizider, nego sam ih na stolu ostavila, jer bi mi se raspeckali u frizideru. Moraju biti na suhom, u frizideru ima dosta vlage.

< Poruku je uredio dush -- 4.3.2011 10:13:02 >

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 2835
   RE: Fondant
4.3.2011 11:12:48   
milenium
ja nemam kalup za leptire pa sam ih pravila iz 2 dijela zato ne mogu stajat,ali ipak sam ih stavila da prenoće u nečem kosom ali dosta su veliki pa im se opet krila malo savijaju,držala sam ih u hladnjaku jer mislim da bi mi se rastopili na 22 temperaturi kolika mi je trenutno u kuhinji.s obzirom da je prva drugi put će biti bolje,opraštam sama sebiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dush)
Neposredna veza do poruke: 2836
   RE: Fondant
4.3.2011 11:15:50   
aida.

IZVORNA PORUKA: idacha

user posted image

evo malko vece slike :)


predobro ljubice user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 2837
   RE: Fondant
4.3.2011 11:16:14   
aida.

IZVORNA PORUKA: milenium

ja nemam kalup za leptire pa sam ih pravila iz 2 dijela zato ne mogu stajat,ali ipak sam ih stavila da prenoće u nečem kosom ali dosta su veliki pa im se opet krila malo savijaju,držala sam ih u hladnjaku jer mislim da bi mi se rastopili na 22 temperaturi kolika mi je trenutno u kuhinji.s obzirom da je prva drugi put će biti bolje,opraštam sama sebiuser posted image user posted image user posted image

hocemo sliku user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 2838
   RE: Fondant
4.3.2011 12:12:31   
milenium
IZVORNA PORUKA: aida.


IZVORNA PORUKA: milenium

ja nemam kalup za leptire pa sam ih pravila iz 2 dijela zato ne mogu stajat,ali ipak sam ih stavila da prenoće u nečem kosom ali dosta su veliki pa im se opet krila malo savijaju,držala sam ih u hladnjaku jer mislim da bi mi se rastopili na 22 temperaturi kolika mi je trenutno u kuhinji.s obzirom da je prva drugi put će biti bolje,opraštam sama sebiuser posted image user posted image user posted image

hocemo sliku user posted image


://img339.imageshack.us/i/p2260793.jpg/

i pogled odozgor ://img694.imageshack.us/i/p2260795.jpg/


< Poruku je uredio milenium -- 4.3.2011 12:18:51 >

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 2839
   RE: Fondant
4.3.2011 12:17:10   
maja78 RR
 

://img339.imageshack.us/i/p2260793.jpg/


super ti je ispala



_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 2840
   RE: Fondant
4.3.2011 12:29:47   
milenium
hvala Maje, nisam ove boje imala u planu ali eto...dok se uštelimuser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 2841
   RE: Fondant
4.3.2011 14:01:10   
aida.
milenium super je user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 2842
   RE: Fondant
4.3.2011 14:03:42   
Amila_ra
Hvala vam cure na odgovoru ja sam kupila gotov fondant i kalupe za leptirice i cvjetice. pravim tortu tek 1 aprila a 2 cu da stavljam fondant. Znaci fondant moze da stoji dugo.

Jos jedno pitanje gdje da stavim tortu kad je ukrasim sa fondantom u frizider ili na sobnoj T i figurice cu praviti dan prije gdje su njih da stavim da se suse jel isto na sobnoj T?

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2843
   [Obrisana poruka]
4.3.2011 14:10:15   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu idacha)
  Neposredna veza do poruke: 2844
   [Obrisana poruka]
4.3.2011 14:12:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Amila_ra)
  Neposredna veza do poruke: 2845
   RE: Fondant
4.3.2011 14:14:30   
palachinken
IZVORNA PORUKA: Amila_ra

Hvala vam cure na odgovoru ja sam kupila gotov fondant i kalupe za leptirice i cvjetice. pravim tortu tek 1 aprila a 2 cu da stavljam fondant. Znaci fondant moze da stoji dugo.

Jos jedno pitanje gdje da stavim tortu kad je ukrasim sa fondantom u frizider ili na sobnoj T i figurice cu praviti dan prije gdje su njih da stavim da se suse jel isto na sobnoj T?


Obavezno na sobnoj, samo ih poklopi zbog prašine. Eno moje figurice od prosle nedjelje stoje, sad su kao kamen. Nema se tu šta pokvariti, sve je šećer :)


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Amila_ra)
Neposredna veza do poruke: 2846
   RE: Fondant
4.3.2011 14:15:59   
Amila_ra
Palacinko znaci i tortu i figurice na sobnoj T ?

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 2847
   RE: Fondant
4.3.2011 14:19:04   
sheri
Amila_ra, a gdje si klupila gotov fondant? jesi u BiH?

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Amila_ra)
Neposredna veza do poruke: 2848
   RE: Fondant
4.3.2011 14:20:17   
palachinken
A ne tortu :) Samo figurice. Tertu u frižider.  A kad je sutradan izvadiš, možda se pojavi nešto slično rosi po površini, što taman iskoristiš da polijepiš figurice. Osušiće se brzo, svakako.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Amila_ra)
Neposredna veza do poruke: 2849
   RE: Fondant
4.3.2011 14:22:26   
Amila_ra
IZVORNA PORUKA: sheri

Amila_ra, a gdje si klupila gotov fondant? jesi u BiH?


Nisam draga nego u Holandiji narucivala 1 kg je 5 e a ja sam narucila 2 kg bijelog . Onda po 250 gr rozog i 250 gr lila i 250 gr crnog i 250 zutog.

Hoceliu mi ovo biti dovoljno za dvije torte?

< Poruku je uredio Amila_ra -- 4.3.2011 14:23:05 >

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 2850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  112 113 [114] 115 116   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  112 113 [114] 115 116   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *