|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
11.8.2010 0:22:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Ja bih samo savjetovala mamama koje prave tortu sa receptom u koji ide glicerin da stave manje secera, 800 grama je sasvim dovoljno!!! I da pogledaju video iz "Minjine kuhinjice" nama je puno pomogao.... Samo sto je 800 gr.sasvim, sasvim dovoljno...





gdje cu traziti glicerin u MO ili da trazim steluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






ma nase apotekarke suuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image mene napala za linex... reci cu prijateljici iz Splita da mi donese jer treba mi za sestru i kumu.......... svi nalozeni na fondant

Ne znam vjeruj, ja kad mami kupujem lexilium uvijek me napadnuuser posted image user posted image user posted image Ne usudujem ih se ni pitati... Ja sam dobila preko stele ( kod nas je sve preko stele pa i glicerinuser posted image user posted image user posted image ) donjela mi rodicina kuma koja radi u ljekarniuser posted image user posted image Imam ja jos za jedno pravljenje, ako ti treba da ti dobacim nekakouser posted image


(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 951
   RE: Fondant
11.8.2010 0:22:54   
Anoniman
a sta uradi od postauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 952
   RE: Fondant
11.8.2010 0:27:11   
sporty mamaa
Sutra ja pitam rodice da pita ovu drugu prijateljicu (sto isto radi u ljekarni, ali ova u gradskojuser posted image user posted image user posted image ) prave li oni to i moze li extra naruciti ako ne prave pa ti javim.... 

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 953
   RE: Fondant
11.8.2010 0:37:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Sutra ja pitam rodice da pita ovu drugu prijateljicu (sto isto radi u ljekarni, ali ova u gradskojuser posted image user posted image user posted image ) prave li oni to i moze li extra naruciti ako ne prave pa ti javim.... 





ok.al stvarno mi ne pada na pamet da pitam inace zaobilazim Lupriv otkad sam imala fajt sa jednom ''savjesnom'' apotekarkomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 954
   RE: Fondant
13.8.2010 7:45:38   
ena0002
Konacno sam i ja napravila tortu sa fondanom.....slike cu postaviti kad budem mogla user posted image . Pravila sam od bombona, posto su bile rozo-bijele fondan nije bio skroz bijel ali nema veze. Mene su najvise zeznule boje user posted image ...kupila sam one u tubama u merkatoru, dodje crvena, zuta, zelena i bijela.....ali su katastrofa...citava tuba na malu kolicinu fondana i opet nije obojilo kako treba, pa je dekoracija skroz druga od one koju sam ja zamisljala user posted image . E sad mozda sam se malo zeznula sto sam fondan poprilicno tanko razvukla, ali nije se raspadao i dobro se zalijepio user posted image ....i figurice se prilicno tanke, ali drugi put ce biti bolje ako uopste bude drugog puta user posted image user posted image ....jer sam se bas umorila....ustvari problem je sto sam ja napravila sve u jednom danu i jos plus dvije pite, sto je puno puno je user posted image user posted image user posted image .
E jos jedna stvar.....kad sam stavila fondan na tortui bilo m i je malo mjehurica i nisam se sjetila samo da ih malo cackalicom probodem, ali su poslije nestali user posted image ....i za ruke i radnu podlogu sam koristila biljni mrs...nije ko'''' kod nane user posted image user posted image  vec Vitalov ali to je isto user posted image
Eto ja se plaho ispisah a slika nigdje user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio ena0002 -- 13.8.2010 7:51:21 >


_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 955
   RE: Fondant
13.8.2010 8:03:43   
maja78 RR
ena to nisu boje za bojenje vec mislim da je to za pisanje po torti, ako mislis na te

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 956
   RE: Fondant
13.8.2010 8:06:28   
ena0002
E bas na te user posted image user posted image ...skontala sam i ja da nesto nije u redu s njima user posted image ....nema veze ostalo mi je fondana, stavila sam ga u foliju pa u kutiju ali nisam u frizider vec u spajz, pa kad se opet nakanim user posted image  kupicu odgovarajuce boje

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 957
   RE: Fondant
13.8.2010 8:19:04   
maja78 RR
ma stavi ti nama slcice, bez obzira sto ti se boje ne svidjaju, bitna je zelja :)

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 958
   RE: Fondant
13.8.2010 8:21:52   
ena0002
Jos kad bi mi neko stavio link kako da ih stavim user posted image user posted image user posted image ....ne mogu da nadjem na forumu ona uputstva, a ne mogu prije veceras ili sutra

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 959
   RE: Fondant
13.8.2010 20:16:55   
IvanaTz
Evo je tortica za nasu w.pooh i njenog Farisa...user posted image

user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 960
   RE: Fondant
13.8.2010 20:21:28   
bananica
torta je super, sve pohvale

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 961
   RE: Fondant
13.8.2010 22:41:51   
rokoko
 Koliko toga sam ja propustila prethodnih dana.sad sam probala da to prelistam,user posted image user posted image user posted image  za sve vrednice.
Nisam ni ja bila bas besposlena user posted image user posted image
user posted image

user posted image


(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 962
   RE: Fondant
13.8.2010 22:53:44   
rokoko
I ovaj poduhvat

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 963
   RE: Fondant
13.8.2010 23:01:13   
mama_debeljuca
Pored ovih vaših umjetničkih djela, mene stid da postavim svoje "umjetničko djelo" user posted image Ali moram se pohvalit user posted image

user posted image


user posted image

< Poruku je uredio mama_debeljuca -- 13.8.2010 23:02:24 >


_____________________________

:-)

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 964
   RE: Fondant
13.8.2010 23:15:38   
Hannica
Svidjaju mi se ove torte s kiglicama okolo,ako ikad vise pravila tortu s fondantom ukrast cu vam tu ideju.user posted image
Ali mislim da cu pravljenje torte,od sada pa na dalje i u buduce,prepustit strucnjacima.user posted image
Mama debeljuca user posted image ,super je tortica,nadam se da je sin bio zadovoljan.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 965
   RE: Fondant
13.8.2010 23:30:49   
w.pooh

IZVORNA PORUKA: IvanaTz

Evo je tortica za nasu w.pooh i njenog Farisa...user posted image

user posted image


Hvala user posted image user posted image
Sve je već rečeno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 966
   RE: Fondant
13.8.2010 23:36:42   
salmy
IZVORNA PORUKA: w.pooh


IZVORNA PORUKA: IvanaTz

Evo je tortica za nasu w.pooh i njenog Farisa...user posted image

user posted image


Hvala user posted image user posted image
Sve je već rečeno user posted image user posted image user posted image
Predivnauser posted image user posted image user posted image user posted image  a kako mi da porucimo nesto na ovaj fazon? predobra je!

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 967
   RE: Fondant
13.8.2010 23:55:12   
mama_debeljuca

IZVORNA PORUKA: Hannica
Mama debeljuca user posted image ,super je tortica,nadam se da je sin bio zadovoljan.user posted image


E hvala ti user posted image
Cijeli dan sam ja muku mučila user posted image
Auto je trebao da bude crven, jer je to Munjeviti Jurić, ali nisam uspjela da nađem crvenu boju, nažalost. Ali sve jedno, moj momak je zadovoljan izgledom, ješćemo je tek u nedelju.user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 968
   RE: Fondant
14.8.2010 0:02:00   
milenium
mama debeljuca,ja sam odmah skužila da se radi o ''munjevitom''user posted image
super si oblikovala ovaj autić,divnouser posted image

ivana i rokoko vas ne trebam hvalit vi ste već stručnjaci,dokazali ste touser posted image

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 969
   RE: Fondant
14.8.2010 8:36:17   
ena0002
Evo moje torte, slike su malo mutne, dekoracije nije ona koju sam htjela pa sam na kraju htjela sto prije da zavrsim i stavila samo par detalja, ali sta je tu je user posted image


user posted image

user posted image

< Poruku je uredio ena0002 -- 14.8.2010 8:37:55 >


_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 970
   RE: Fondant
14.8.2010 9:16:33   
R&T@
IZVORNA PORUKA: rokoko

user posted image  






Meni je ova vrh user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne mogu da vjerujem da detalji mogu biti ovako savrseni, a ideja toliko jednostavna...
Ja bih bas ovakvu jestivu cvjetnu livadu sebi za rodjendan u sred zime user posted image user posted image ...

Rokoko, zavidim tvojoj djecici kakvu umjetnicu za mamu imaju...user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 971
   RE: Fondant
14.8.2010 9:58:44   
nella
Enci pa ovo je super user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sve ce se ovo jednom zvati juce

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 972
   RE: Fondant
14.8.2010 10:03:47   
Mya_81 RR
Mama debeljuca i Ena.....superrrrrrrrrrr user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu nella)
Neposredna veza do poruke: 973
   RE: Fondant
14.8.2010 10:12:09   
ena0002
Hvala user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 974
   RE: Fondant
14.8.2010 11:24:58   
mama_debeljuca
Hvalaaa user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *