|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
6.8.2010 23:13:52   
sporty mamaa
mileniumuser posted image user posted image user posted image user posted image i hvala svim ostalim... odo kaze mm neda mu se odljepit fondant od podlogeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 926
   RE: Fondant
7.8.2010 21:12:39   
ena0002
Mene interesuje sta je kod nas zamjena za famozni crisco user posted image  Pregledala sam dosta klipova za fondan od bombona i skoro na svakom mazu radnu povrsinu i ruke ovim puterom da se ne bi lijepo za ruke user posted image
Cure koje ste pravile fondan od bombona jeste li koristile taj puter user posted image
Uh od kada se ja kanim da ga napravim vise me stid ista pitati user posted image ...ali eto prikupljam informacije user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 927
   RE: Fondant
7.8.2010 21:59:27   
Mya_81 RR
Nemam pojma šta bi mogla biti zamjena za crisco. I ja sam to vidjela, ali ne znam user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 928
   RE: Fondant
8.8.2010 11:24:14   
ivana st
Ova bijela torta od Ivane izgleda jako lijepo!

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 929
   RE: Fondant
8.8.2010 16:57:51   
Hannica
IZVORNA PORUKA: ena0002

Mene interesuje sta je kod nas zamjena za famozni crisco user posted image  Pregledala sam dosta klipova za fondan od bombona i skoro na svakom mazu radnu povrsinu i ruke ovim puterom da se ne bi lijepo za ruke user posted image
Cure koje ste pravile fondan od bombona jeste li koristile taj puter user posted image
Uh od kada se ja kanim da ga napravim vise me stid ista pitati user posted image ...ali eto prikupljam informacije user posted image


Ja sam koristila biljnu mrs.U recepti kojim sam se sluzila je tako pisalo.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 930
   RE: Fondant
9.8.2010 14:28:40   
ena0002
IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: ena0002

Mene interesuje sta je kod nas zamjena za famozni crisco user posted image  Pregledala sam dosta klipova za fondan od bombona i skoro na svakom mazu radnu povrsinu i ruke ovim puterom da se ne bi lijepo za ruke user posted image
Cure koje ste pravile fondan od bombona jeste li koristile taj puter user posted image
Uh od kada se ja kanim da ga napravim vise me stid ista pitati user posted image ...ali eto prikupljam informacije user posted image


Ja sam koristila biljnu mrs.U recepti kojim sam se sluzila je tako pisalo.

Je li ona nasa biljna mrs u onim kanticama sto dodje, i sto ima ona reklama isto ko' kod nane user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 931
   RE: Fondant
9.8.2010 14:29:48   
Hannica
user posted image user posted image user posted image user posted image   Eh...to je to.Bravo za tebe.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 932
   RE: Fondant
9.8.2010 14:32:29   
Hannica
http://www.coolinarika.com/recept/marshmallow-fondant
Evo ti recept sa sastojcima koje mozes kupiti na nasem trzistu.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 933
   RE: Fondant
9.8.2010 15:12:27   
ena0002
Imam recept i to odavno user posted image , imam i biljnu mrs user posted image user posted image user posted image  samo mi jos treba volje da se nakanim i napravim user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 934
   RE: Fondant
9.8.2010 18:20:42   
mama_debeljuca

IZVORNA PORUKA: mamine oci


IZVORNA PORUKA: mama_debeljuca

Jao žene, torte su vam prekrasne. Moj momak 15.avg.aBd puni 4 god. , izjavio je i želju u vezi torte, veliki crveni auto user posted image A ja nemam pojma kako to da izvedem. Prošle godine je želio Tomicu, nekako sam sklepala ali ovo...user posted image

samo kupis sliku sa auticima i priljepis na tortu one su od 3-5km a mozes kupiti neki jeftiniji veci atic plasticni operes ka dobro napravis nesto kao keks tortu iz auta izvuces one djelove samo da ti ostane ona maska kao kalup napunis ga okrenes i smjesa izadje ukrasis a gostima neku klasicnu to samo za njega da ga prodje merakuser posted image



Super ideja za kalup, mamine oči! Hvala ti punooo! Moram jedan smajlić user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 935
   RE: Fondant
9.8.2010 23:55:51   
IvanaTz
Nova tortica user posted image

user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 936
   RE: Fondant
10.8.2010 0:39:16   
mama_debeljuca
Imam pitanja za iskusne poslastičare. Kada napravim fondant, kada, nakon koliko vremena ga mogu koristit za oblaganje torte? I kada stavljate boju u smjesu, odmah po izradi ili? Koja je torta najbolja za oblaganje?

_____________________________

:-)

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 937
   RE: Fondant
10.8.2010 11:08:36   
IvanaTz
mama_debeljuca, mozes ga koristiti odmah, ostavis ga 20ak minuta da odstoji i to je to, mozes ga koristiti i nakon dan-dva, cuvas ga u frizideru pa ga prije upotrebe malo ugrijes u mikrovalnoj, mada je meni najbolji kad se odmah koristi. Ja boje stavljam u fondant kad ga zamijesim, znaci otkines komadic i onda umijesis boju a neko stavlja i u fruktozu direktno pa tako boji... Za oblaganje fondantom su pogodne crvsce torte, znaci ne mozes stavljati fondant na slag ili slicne kremaste filove, mozes zavrsiti tortu korom pa obloziti ili filom koji u sebi ima maslaca ili margarina pa se u frizideru lijepo stisne a mozes i cijelu tortu premazati buttercreamom (imas ovdje na temi recept, prelistaj) pa oblagati. Eto, to je to, peace of cake...user posted image

Evo nasih novih torti...

user posted image

user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 938
   RE: Fondant
10.8.2010 11:11:39   
Mya_81 RR
Fondant se ne čuva u frižideru već dobro zatvoren u nekoj posudi i na sobnoj temperaturi na nekom mračnim mjestu.

Ivana, već ste odavno ovladale fondantom user posted image Svaka čast user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 939
   RE: Fondant
10.8.2010 11:19:37   
Nedi
Ivana svaka ti čast - torte izgledaju prekrasnouser posted image . Niti ne pokušavam ih ukrašavati baš sam antitalenat za detalje, kad bi stavila sliku nekog svog kolača prepale bih se user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 940
   RE: Fondant
10.8.2010 13:07:59   
R&T@
Da mi je Ivana tvoja masta samo jedan dan...
Ja danima smisljam kakvu tortu da narucim (podvlacim ovo narucim, a ne napravim), pa ne mogu da smislim...
Oci mi ispadose "guglajuci"...
A jos samo 15 dana do rodjendana moje velike princeze...

Do sad je imala tvitija, barbi i pepeljugu...
Crtane nesto posebno ne gleda...
Bajke voli...

Imate li neku ideju?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 941
   RE: Fondant
10.8.2010 13:18:43   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: tajra

Da mi je Ivana tvoja masta samo jedan dan...
Ja danima smisljam kakvu tortu da narucim (podvlacim ovo narucim, a ne napravim), pa ne mogu da smislim...
Oci mi ispadose "guglajuci"...
A jos samo 15 dana do rodjendana moje velike princeze...

Do sad je imala tvitija, barbi i pepeljugu...
Crtane nesto posebno ne gleda...
Bajke voli...

Imate li neku ideju?

imala je negdje slika Ilhana je pravila barbi mislim da je na prvim stranicama teme torte pogledaj zaista lijepa torta a i ako se ona javi mogla bi ti pomoci kako ide jer je majstor

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 942
   RE: Fondant
10.8.2010 13:31:02   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: tajra

Da mi je Ivana tvoja masta samo jedan dan...
Ja danima smisljam kakvu tortu da narucim (podvlacim ovo narucim, a ne napravim), pa ne mogu da smislim...
Oci mi ispadose "guglajuci"...
A jos samo 15 dana do rodjendana moje velike princeze...

Do sad je imala tvitija, barbi i pepeljugu...
Crtane nesto posebno ne gleda...
Bajke voli...

Imate li neku ideju?


heh bas ti hvala... pregledaj temi inspiracija za torte, mozda tamo nadjes nesto sto ti odgovara!


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 943
   RE: Fondant
10.8.2010 15:57:08   
milenium
ivana baš si majstor.nego meni uvjek oči padnu na one podloge ispod torte,prije su bile okrugle vidim sad je četvrtasta.ja sam viđala samo one bijele kartonske.gdje ti nađeš te zlatne i fineuser posted image ?

tajra,pošto si barbi i pepeljugu imala,ja bih sad snjeguljicu i 7 patuljaka ili hallo kitty,micki maus ...

< Poruku je uredio milenium -- 10.8.2010 15:58:10 >

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 944
   RE: Fondant
10.8.2010 16:22:01   
sporty mamaa
Ja bih samo savjetovala mamama koje prave tortu sa receptom u koji ide glicerin da stave manje secera, 800 grama je sasvim dovoljno!!! I da pogledaju video iz "Minjine kuhinjice" nama je puno pomogao.... Samo sto je 800 gr.sasvim, sasvim dovoljno...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 945
   RE: Fondant
10.8.2010 16:27:02   
IvanaTz
Kupujem ih u Bingu, imaju i cetvrtaste i okrugle (i zlatne i srebrne)... Ne znam imate li i vi Bingo?

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 946
   RE: Fondant
10.8.2010 16:34:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Ja bih samo savjetovala mamama koje prave tortu sa receptom u koji ide glicerin da stave manje secera, 800 grama je sasvim dovoljno!!! I da pogledaju video iz "Minjine kuhinjice" nama je puno pomogao.... Samo sto je 800 gr.sasvim, sasvim dovoljno...





gdje cu traziti glicerin u MO ili da trazim steluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sporty mamaa)
  Neposredna veza do poruke: 947
   RE: Fondant
10.8.2010 21:06:55   
ena0002
Ja imam jedan prijedlog...sad ne znam koliko je to curama komplikovano, ako jeste nista. Naime torte su vam super user posted image user posted image user posted image  pa mi naumpade, evo Ivana i Rokoko to jako profesionalno i cesto rade, da li je problem da nam pokazu korak po korak kako prve figurice, slike i sl. Bi li bilo puno da se mozda otvori nova tema sa postupcima ili da to stavljaju na ovoj temi user posted image . Opet kazem mozda bi to curama bilo komlikovano ali bi bilo jako poucno za nas ostale user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 948
   RE: Fondant
11.8.2010 0:14:53   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: noa

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Ja bih samo savjetovala mamama koje prave tortu sa receptom u koji ide glicerin da stave manje secera, 800 grama je sasvim dovoljno!!! I da pogledaju video iz "Minjine kuhinjice" nama je puno pomogao.... Samo sto je 800 gr.sasvim, sasvim dovoljno...





gdje cu traziti glicerin u MO ili da trazim steluuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ne znam vjeruj, ja kad mami kupujem lexilium uvijek me napadnuuser posted image user posted image user posted image Ne usudujem ih se ni pitati... Ja sam dobila preko stele ( kod nas je sve preko stele pa i glicerinuser posted image user posted image user posted image ) donjela mi rodicina kuma koja radi u ljekarniuser posted image user posted image Imam ja jos za jedno pravljenje, ako ti treba da ti dobacim nekakouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 949
   RE: Fondant
11.8.2010 0:17:05   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: ena0002

Ja imam jedan prijedlog...sad ne znam koliko je to curama komplikovano, ako jeste nista. Naime torte su vam super user posted image user posted image user posted image  pa mi naumpade, evo Ivana i Rokoko to jako profesionalno i cesto rade, da li je problem da nam pokazu korak po korak kako prve figurice, slike i sl. Bi li bilo puno da se mozda otvori nova tema sa postupcima ili da to stavljaju na ovoj temi user posted image . Opet kazem mozda bi to curama bilo komlikovano ali bi bilo jako poucno za nas ostale user posted image


To ti je dobar prijedlog... Usput, ako ti bas treba, imas na stranici "Minjina kuhinjica" nekoliko torti korak po korakuser posted image Fifi je bas super objasnjena, mi mislili praviti, ali nije bas za prvi put... A super bi bilo da se otvori ta tema recimo naziva "S fondantom korak po korak"user posted image user posted image

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *