|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  191 192 [193] 194 195   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Re: Slike naših beba :)
17.6.2010 22:55:35   
many
user posted image
jedna kad je bila mala Lana,2mijeseca(i pospana)user posted image

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 4801
   RE: Re: Slike naših beba :)
17.6.2010 22:56:31   
*pcelica*
bebice su prelijepe neznam koja je ljepsa a evo par slika mojih djevojcica



user posted image

user posted image



_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 4802
   RE: Re: Slike naših beba :)
17.6.2010 23:00:45   
Apotekarka
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 4803
   RE: Re: Slike naših beba :)
17.6.2010 23:12:54   
teacher75
IZVORNA PORUKA: many

i mene to bas zanima koliko ima Lanica,ja znam za dvije moju i od teacher75.......ima li ih jos......ko zna?

i lady26 user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu many)
Neposredna veza do poruke: 4804
   RE: Re: Slike naših beba :)
17.6.2010 23:19:32   
many
aha znaci za sad koje znamo su nas tri s Lanama....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 4805
   RE: Re: Slike naših beba :)
17.6.2010 23:27:16   
myb@by

IZVORNA PORUKA: many

hahahhahahahhahahha NE MOGU DA VJERUJEM ja sam isto Manela drago mi je
I meni je drago,meni su vec rekli da ima jos jedna manela na forumu....bas super prvi put upoznajem(u sustini samo preko foruma)nekog da se zove kao i ja........user posted image user posted image user posted image

Malo cu Ot,bas rijetko ime Manela.Ja sam u gimnaziji imala profesoricu Manelu, mozda je jedna od vas dvije bas moja profesorica user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu many)
Neposredna veza do poruke: 4806
   RE: Re: Slike naših beba :)
18.6.2010 13:28:20   
many

IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: many

hahahhahahahhahahha NE MOGU DA VJERUJEM ja sam isto Manela drago mi je
I meni je drago,meni su vec rekli da ima jos jedna manela na forumu....bas super prvi put upoznajem(u sustini samo preko foruma)nekog da se zove kao i ja........user posted image user posted image user posted image

Malo cu Ot,bas rijetko ime Manela.Ja sam u gimnaziji imala profesoricu Manelu, mozda je jedna od vas dvije bas moja profesorica user posted image

user posted image ja nisam,mislim bila ti profesorica ja radim kao kasirka..........mozda je ova druga manela,tvoja prof....buser posted image

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 4807
   RE: Re: Slike naših beba :)
19.6.2010 21:39:24   
koka i po
Evo i nas ponovo.Dan je bio super pa ga iskoristili za jednu šetnjicu.
user posted image

user posted image
user posted image

Valjda nismo fulali temuuser posted image .Ima nas i velikih i malih beba.user posted image

(odgovor članu many)
Neposredna veza do poruke: 4808
   RE: Re: Slike naših beba :)
19.6.2010 21:43:45   
Dida79

IZVORNA PORUKA: myb@by


IZVORNA PORUKA: many

hahahhahahahhahahha NE MOGU DA VJERUJEM ja sam isto Manela drago mi je
I meni je drago,meni su vec rekli da ima jos jedna manela na forumu....bas super prvi put upoznajem(u sustini samo preko foruma)nekog da se zove kao i ja........user posted image user posted image user posted image

Malo cu Ot,bas rijetko ime Manela.Ja sam u gimnaziji imala profesoricu Manelu, mozda je jedna od vas dvije bas moja profesorica user posted image


I ja sam isto imala jednu radnu kolegicu Manelu i ona je iz Sokolovic kolonije bilo bi mi drago da si ti tauser posted image

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 4809
   RE: Re: Slike naših beba :)
19.6.2010 21:46:52   
Dida79
Koka i po nick ti odgovara savrsenouser posted image A maleni je masalla sladak ko med user posted image tm ne smijem ni komentarisati da ne bi bilouser posted image user posted image user posted image
Btw licis mi na moju profesoricu bosanskog jezika u srednjoj skoli ako Buba vidi ovu sliku mislim da ce se i ona sloziti sa mnomuser posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 4810
   RE: Re: Slike naših beba :)
19.6.2010 21:50:00   
koka i po
Btw licis mi na moju profesoricu bosanskog jezika u srednjoj skoli ako Buba vidi ovu sliku mislim da ce se i ona sloziti sa mnom



Aman dido postara ti mene pravouser posted image  A ja sve govorim da mi je 23user posted image (al u žutom)

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 4811
   RE: Re: Slike naših beba :)
19.6.2010 21:51:46   
Dida79

IZVORNA PORUKA: koka i po

Btw licis mi na moju profesoricu bosanskog jezika u srednjoj skoli ako Buba vidi ovu sliku mislim da ce se i ona sloziti sa mnom



Aman dido postara ti mene pravouser posted image  A ja sve govorim da mi je 23user posted image (al u žutom)


Sta ako je profesorica onda je starauser posted image cekaj samo kad vide ovo nase profesorice sa foruma user posted image user posted image bice tebiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 4812
   RE: Re: Slike naših beba :)
19.6.2010 21:54:30   
Anoniman
eeeeeeeee koko koko... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  upravo ovako sam te i zamisljala... a djeca su masallah... medenjaci pravi... eh vala jos da im jednu sekicu podaris... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kad su 'vako fini... user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 4813
   RE: Re: Slike naših beba :)
19.6.2010 21:55:00   
many
koka i po i ja se slazem sa Dida79 nik ti pristaje....maleny je pravi ljepotan......nisam znala da ima uoce toliko Manela,ali prosto mi je drago zbog toga....ovdje na forumu saznajem da ih ima malo vise nego sta sam mislila....a nisam ti ja ta manela radna kolegica......lijepppiii pozzzuser posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 4814
   RE: Re: Slike naših beba :)
19.6.2010 21:55:54   
koka i po
eh vala jos da im jednu sekicu podaris... kad su 'vako fini...




Bambi ...da ti nisi šta večeras popila dušo moja?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4815
   RE: Re: Slike naših beba :)
19.6.2010 22:00:53   
acudesa
IZVORNA PORUKA: koka i po

Evo i nas ponovo.Dan je bio super pa ga iskoristili za jednu šetnjicu.
user posted image

user posted image
user posted image

Valjda nismo fulali temuuser posted image .Ima nas i velikih i malih beba.user posted image

koko, da smo se negdje danas srele..imala sam na sebi ISTE pantalone i ISTE cipeleuser posted image ...
super izgledaš...djeca mashala

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 4816
   RE: Re: Slike naših beba :)
19.6.2010 22:03:46   
koka i po
Kažem ja tebi da smo mi tu negdjeuser posted image .Osjetim kroz tvoje postoveuser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 4817
   RE: Re: Slike naših beba :)
19.6.2010 22:08:53   
acudesa
user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 4818
   RE: Re: Slike naših beba :)
19.6.2010 22:12:43   
Lady26
Evo nas da dosadjujemo jos malo hihihihihhi user posted image user posted image

user posted image

sad volim da se kupam kad mogu da sjedim i da se igram user posted image
user posted image

user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 4819
   RE: Re: Slike naših beba :)
19.6.2010 22:14:35   
Anoniman
AIDA user posted image evo tvog andjela otvorila sam ti slikicuuser posted image
user posted image
bas je andjeo ma premeden
Kao i ostale bebare velike i maleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu amela2208)
  Neposredna veza do poruke: 4820
   RE: Re: Slike naših beba :)
19.6.2010 22:15:12   
acudesa
user posted image user posted image user posted image ...ona je za razglednice beba.....premedena je
uh...moram dodati-sva su, stvarno, naša djeca preslatka

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 4821
   RE: Re: Slike naših beba :)
19.6.2010 22:25:47   
Apotekarka
evo i par slika sa sinosnjeg partya Antonio isao u zivotuser posted image
user posted image
user posted image
user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 4822
   RE: Re: Slike naših beba :)
19.6.2010 22:46:19   
aida.

IZVORNA PORUKA: felix

AIDA user posted image evo tvog andjela otvorila sam ti slikicuuser posted image
user posted image
bas je andjeo ma premeden
Kao i ostale bebare velike i maleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4823
   RE: Re: Slike naših beba :)
19.6.2010 22:49:10   
Lady26
Meni su sve bebe preslatke, bez izuzetka.... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 4824
   RE: Re: Slike naših beba :)
19.6.2010 22:52:13   
neki
Masallah lijepe djecice,neka su vam zivi i zdraviuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 4825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  191 192 [193] 194 195   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  191 192 [193] 194 195   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Simptomi porođaja.
пеперутка16

Koji su bili vaši posljednji simptomi prije porođaja tog dana ili dan-dva ranije? Ako ste imali bilo kakve simptome?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *