|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
6.6.2010 21:26:02   
IvanaTz
Woooow, ne dodjem dva dana na RR i "torata" k'o u prici user posted image user posted image user posted image ... Ma sve su za 10, fenomenalno!

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 601
   RE: Fondant
6.6.2010 22:07:17   
kaktuscic
Fala svjemauser posted image
Ma sve su torte lijepe, i mislim da sve ljepse izgledaju u zivouser posted image a vala kad vidim ovu svoju na slici nesto mi ko ćelavauser posted image user posted image user posted image
Enisa hajd ti pravi torte a ja cu naci zivce za fondantuser posted image vala kad pomislim na mikser i mućkanje zlo mi, pa mozemo se onda udruzit navece i raditi, ionako ne spavamo po cijelu nocuser posted image
mummy torta ti je stvarno lijepa, i boje su bas lijepe, moja vala ko da je bila jedno ljeto na suncu, nesto sva blijeda, a ni ne sija se ko ove vase.


(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 602
   RE: Fondant
8.6.2010 23:14:06   
acudesa
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

acudesa, ma napravit ću ti ja tortu user posted image  Ja bih napravila 5 torti samo da mi neko pripremi fondant i utrefi boje user posted image


valja! ja uživam u igrarijama sa hranom...odoh pronaći recept pa možda sutra probam ...
sve sam prelistala i tek mi sad ništa nije jasnouser posted image ...

< Poruku je uredio acudesa RR -- 8.6.2010 23:40:57 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 603
   RE: Fondant
9.6.2010 11:40:07   
IvanaTz
Ev' jos jedna, za jednog taksistu... user posted image

user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 604
   RE: Fondant
9.6.2010 22:42:59   
kaktuscic
Ivana fantasticno! Svaka torta ti je predobraaaaaa! 

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 605
   RE: Fondant
9.6.2010 23:26:12   
rokoko
Nabrzaka prelistam kad stignem i vidim da se vrijedno radiuser posted image user posted image user posted image user posted image .Ivana TZ, izbacuješ ih kao iz rukava.Hanady,šta se noćas "valja"?I palme i slonići i jedinice i sve ostaleuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 606
   RE: Fondant
9.6.2010 23:30:24   
Hanady RR
rokoko noćas ništa al planiram u nedelju jedne male papice da smjetim na tortu :)))
a aBd starijoj mi ide rođendan 25 pa planiram neku dou napravit amo da skontam kako...znam kako ću dori rusak napravit a ostalo...vidjet ćemouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 607
   RE: Fondant
9.6.2010 23:41:27   
rokoko
Pa ćemo pjevati"uspjeli smo,uspjeli smo...."user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 608
   RE: Fondant
10.6.2010 0:17:48   
aida.
Kako vam samo uspijevaju tako dobro user posted image user posted image mojoj seki sutra rodjendan i ja sam joj napravila tortu sa fondantom..sad sam je nazvala i rekla da shvati i da se torta zove "Pokusaj" user posted image user posted image
Sliku vam necu stavljati da se ne sramotim pored ovih vasih vrhunskih user posted image user posted image
cooking is not for me user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 609
   RE: Fondant
11.6.2010 0:18:43   
rokoko
 Za našu malu prijateljicu Katarinu,ali je Maša morala prva da se slika pokraj Snježane.



user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 610
   RE: Fondant
11.6.2010 0:29:45   
Hanady RR
a joj rokokouser posted image user posted image user posted image ...pa kako ti ove likove praviš...e da mi je doru ovako napravit...jel ti gledaš u slikovnicu, praviš neki kalup...kako ženo kako...kad se sjetim one tvoje dore onako sitni i ona i čizmo...a ja winija mišičavog vas noć pravilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 611
   RE: Fondant
11.6.2010 0:35:47   
rokoko
 Figure sve sa ovih deset prstijuuser posted image ,a ovu ljepoticu imamo na jastuku,dugo sam čekala priliku da je prenesem na tortu.MM je nacrtao na papir i onda ja polako...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 612
   RE: Fondant
11.6.2010 0:37:11   
acudesa
ovdje je talenat neupitanuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 613
   RE: Fondant
11.6.2010 0:39:45   
marny
rokoko vjerujem da lijepo i crtaš kada ovako modeliraš ili ne mora biti u korelaciji jedno s drugim?

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 614
   RE: Fondant
11.6.2010 0:45:17   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

ovdje je talenat neupitanuser posted image

ma talent je neupitan nema govora al ova žena ima i neupitne živce ...svaka joj čast ja sam šokirana preciznošću. I marny u pravu si ova rokoko je iz likovnog garant vazda 5 imalauser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 615
   RE: Fondant
11.6.2010 0:50:19   
milenium

IZVORNA PORUKA: rokoko

 Za našu malu prijateljicu Katarinu,ali je Maša morala prva da se slika pokraj Snježane.



user posted image

user posted image

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 616
   RE: Fondant
11.6.2010 0:56:09   
Anoniman
rokoko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za tortu al meni je Maša med medeniuser posted image

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 617
   RE: Fondant
11.6.2010 1:02:46   
rokoko
IZVORNA PORUKA: marny

rokoko vjerujem da lijepo i crtaš kada ovako modeliraš ili ne mora biti u korelaciji jedno s drugim?


E vidiš,jedna si od rijetkih koja je pretpostavila da možda i ne znam crtati.NE ZNAM crtati,i djeca su prestala tražiti od mame da im crta,tako mali,a vide da to i nije nešto.
Ja sam bik u horoskopu,mada nisam od toga,ali kao neka opšta karakteristika tog znaka je da bikovi,osim što su gurmani,imaju i umjetničku crtu.Uvijek sam se zezala gdje je ta moja crta,pjevanje još strašnije nego crtanje user posted image user posted image .I eto u ovim godinam otkrijem da ovo znam,a bilo je toliko časova likovnog i to je promaklo mnogima ili je skriveno čučalo u meni???!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 618
   RE: Fondant
11.6.2010 1:06:21   
rokoko
 Hvala vam svima!A od Maše i njenih komentara me hvata panika.Za ovu je rekla-Ne svidjaju mi se oči kako si ih napravila,a i kosu si mogla malo bolje.

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 619
   RE: Fondant
11.6.2010 9:51:29   
mummy
Ma ovo je savršenstvo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Meni samo nije jasno kako ti boje ispadnu ovako dobro, i kako imaš živaca praviti ove sitne detalje kad i njih treba bojiti user posted image

Ja sam zadovoljna kako je moja torta ispala, ali nisam fondantom jer mi je bio jako ljepljiv po rukama a znam da takav ne bi trebao biti. Mislim da je kvaka u bonbonama. Naime, na bazaru sam ulovila Niobe da mi objasni kako je ona radila s fondantom. Pošto nemam mikrovalnu, topila sam bonbone na pari kako mi je ona objasnila, ali nešto nije štimalo. Neke su se skroz rastopile a neke gotovo nikako. Pa molim hanume koje ne rade u mikrovalnoj da malo pojasne kako, koliko dugo su topile bobe i kako ste pravile smjesu. Ja sam ono prvo dodala pola kesice šećera a kasnije ostalo po malo i bila mi je tvrda smjesa.

(odgovor članu rokoko)
Neposredna veza do poruke: 620
   RE: Fondant
11.6.2010 9:54:19   
mummy
I da, pošto mi je bio prvi put, cijelo vrijeme sam mislila na onog dječaka s youtube klipa što mjesi, pa reko kad može on mogu valjda i ja. I negdje na uputstvima ovdje ona rečenica "najbolje je što ne možete pogriješiti" user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 621
   RE: Fondant
11.6.2010 11:09:51   
IvanaTz
Joooj rokoko, Snjezana me odusevila!!! Wooooow user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , prelijepa je! 

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 622
   RE: Fondant
12.6.2010 10:30:00   
ivanak
Pozdrav svima i zanima me nešto važno.
Budući da želim napraviti tortu sa ovom masom preko torte ( inače će biti torta na kat ), gdje bi ja nju trebala držati kad je napravim?
Ako je rođendan u subotu - tortu ko tortu bi napravila dan prije. Ali me zanima to oblaganje?
Ne znam, vrućina je ne bih htjela da joj se što dogodi izvan hladnjaka?! A osim toga, ne bi htjela subotu provesti cijeli dan u kuhinji, a i još sam u visokom stupnju trudnoće pa me noge bole.... Djetetu ću biti za ništa na slavlju.



_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 623
   RE: Fondant
12.6.2010 10:34:15   
ivana st
Možeš tortu obložiti čim napraviš tortu i onda je staviti u hladnjak.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 624
   RE: Fondant
12.6.2010 11:06:29   
aida.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

rokoko ti si umjetnik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *