|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
19.6.2010 0:44:57   
rukajja
acudesa, kako mislis nisi ga stavljala, pa po kojem receptu si pravila???

shee, rado bih ti pomogla, ali ne zivimo u istom gradu, nadam se da ce ti se usloro neko javiti pa da probas ovo umijeceuser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 651
   RE: Fondant
19.6.2010 0:46:48   
acudesa
sa onim pjenastim bombonama

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu rukajja)
Neposredna veza do poruke: 652
   RE: Fondant
19.6.2010 0:47:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: rukajja

acudesa, kako mislis nisi ga stavljala, pa po kojem receptu si pravila???

shee, rado bih ti pomogla, ali ne zivimo u istom gradu, nadam se da ce ti se usloro neko javiti pa da probas ovo umijeceuser posted image


hvala.user posted image
Onda bi mi mogla pomoći oko toga šta da pitam tete u apoteci a da ne misle da sam sišla s uma, kao jučer?:)

(odgovor članu rukajja)
  Neposredna veza do poruke: 653
   RE: Fondant
19.6.2010 0:47:35   
acudesa
užas...došlo mi je da plačem...baš sam se trudilauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 654
   RE: Fondant
19.6.2010 0:49:16   
acudesa
mene ja kolegica hemičarka pola sata ubjeđivala da je glicerin opasan i da može eksplodirati, ostale smo na tome da ona ne može vjerovati da se glicerin stavlja u kolačeuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 655
   RE: Fondant
19.6.2010 0:49:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

sa onim pjenastim bombonama

ah, ok. To je onda drugi recept. Ovo što ja želim pokušati je još komplikovanije, pa Bog zna kako će biti.

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 656
   RE: Fondant
19.6.2010 0:51:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

užas...došlo mi je da plačem...baš sam se trudilauser posted image

nemooo... vjerujem da ćeš sljedeći put uspjeti.

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 657
   RE: Fondant
19.6.2010 0:54:16   
rukajja
user posted image acudesa nemoj biti tuuuzna, zbavi glicerin i uspjet ce, aBduser posted image

shee, skupljala sam hrabrost mjesec dana da odem u apoteku, istraumirana iskustvima drugih, jedinu apoteku u ovom malom gradu u kojoj imaju labaratorij i glicerin, u kojoj sam prije 5,6x radi neceg drugog bila i tete koje rade su straaasno neprijatne, ALI odvazno sam jedan dan usla i trazila glicerin, jer mi treba za tortu i sve fino objasnila, kako je ta smjesa cudo, a moja torta ce biti najljepsa na svijetuuser posted image i teta mi dala cak 100ml i rekla kad mi opet bude trebalo da nju trazimuser posted image dakle, samo hrabrouser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 658
   RE: Fondant
19.6.2010 0:54:42   
acudesa
ahhh...htjela sam malca za ujutro iznenaditi...ali ništa od toga...
sheee...kad ćemo se ja i ti upoznati...tebe svi znaju osim meneuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 659
   RE: Fondant
19.6.2010 0:56:48   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Shee

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

sa onim pjenastim bombonama

ah, ok. To je onda drugi recept. Ovo što ja želim pokušati je još komplikovanije, pa Bog zna kako će biti.


bolje komplikovanije, a uspješnijeuser posted image ...hajd' ako ti uspije, napiši mi kako si radila, ali u detalje, ako ti ne bude problem..ja sam smotana kuharica,....joj, nek me samo još neko pohvali za kuhanjeuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 660
   RE: Fondant
19.6.2010 0:58:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

ahhh...htjela sam malca za ujutro iznenaditi...ali ništa od toga...
sheee...kad ćemo se ja i ti upoznati...tebe svi znaju osim meneuser posted image

hahahah, čim se bude sastajalo dođem.user posted image
A mali ništa ni ne očekuje, tako da ni ne gubi.:)
Rukajja, bravo.user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 661
   RE: Fondant
19.6.2010 0:59:05   
acudesa
pa, sastaje se...sad u nedjelju...kad smo već kod fondantauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 662
   RE: Fondant
19.6.2010 1:00:15   
acudesa
IZVORNA PORUKA: rukajja

user posted image acudesa nemoj biti tuuuzna, zbavi glicerin i uspjet ce, aBduser posted image

shee, skupljala sam hrabrost mjesec dana da odem u apoteku, istraumirana iskustvima drugih, jedinu apoteku u ovom malom gradu u kojoj imaju labaratorij i glicerin, u kojoj sam prije 5,'x radi neceg drugog bila i tete koje rade su straaasno neprijatne, ALI odvazno sam jedan dan usla i trazila glicerin, jer mi treba za tortu i sve fino objasnila, kako je ta smjesa cudo, a moja torta ce biti najljepsa na svijetuuser posted image i teta mi dala cak 100ml i rekla kad mi opet bude trebalo da nju trazimuser posted image dakle, samo hrabrouser posted image


zamišljam te kako objašnjavaš...jel ti odmah tražila recept

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu rukajja)
Neposredna veza do poruke: 663
   RE: Fondant
19.6.2010 1:00:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: Shee

IZVORNA PORUKA: acudesa RR

sa onim pjenastim bombonama

ah, ok. To je onda drugi recept. Ovo što ja želim pokušati je još komplikovanije, pa Bog zna kako će biti.


bolje komplikovanije, a uspješnijeuser posted image ...hajd' ako ti uspije, napiši mi kako si radila, ali u detalje, ako ti ne bude problem..ja sam smotana kuharica,....joj, nek me samo još neko pohvali za kuhanjeuser posted image

Čim isprobam, biće slike po etapama i upute, nema da fuliš!
Heeej, kad se sjetim kad sam imala vremena i živaca da visim na kulinarskim temama sa svojim slikama i ručkovima, pa ima da i fondant pukne a i tebe da pohvalimo!

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 664
   RE: Fondant
19.6.2010 1:02:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

pa, sastaje se...sad u nedjelju...kad smo već kod fondantauser posted image

Pratiću temu. FONDANT.

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 665
   RE: Fondant
19.6.2010 1:05:32   
rukajja
ja od user posted image zelim da vam sviiima uspijeuser posted image jeda cekam slike i naravno ako ima pitanja, rado cu pomociuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 666
   RE: Fondant
19.6.2010 1:08:36   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Shee

Čim isprobam, biće slike po etapama i upute, nema da fuliš!
Heeej, kad se sjetim kad sam imala vremena i živaca da visim na kulinarskim temama sa svojim slikama i ručkovima, pa ima da i fondant pukne a i tebe da pohvalimo!


super...ako mi tako ne uspije, neće nikako, a ima 10 dana kako se kanim...i evo...večeras...čisti promašaj...
hajd'...tebi želim više sreće...i postavi obavezno sličice

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 667
   RE: Fondant
19.6.2010 1:11:21   
Ilhana RR
Ja vam zelim puno srece i ako Bog da ocekivam slike cim prije ovdje =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 668
   RE: Fondant
19.6.2010 1:12:56   
acudesa
kontala sam ja svoju postaviti...ali bi bila OT (jer ono moje čudo od torte treba na : Kuharski neuspjesiuser posted image )

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 669
   RE: Fondant
19.6.2010 1:13:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: Shee

Čim isprobam, biće slike po etapama i upute, nema da fuliš!
Heeej, kad se sjetim kad sam imala vremena i živaca da visim na kulinarskim temama sa svojim slikama i ručkovima, pa ima da i fondant pukne a i tebe da pohvalimo!


super...ako mi tako ne uspije, neće nikako, a ima 10 dana kako se kanim...i evo...večeras...čisti promašaj...
hajd'...tebi želim više sreće...i postavi obavezno sličice

dok sakupim sastojke itd., ma neću ga ispuštati dok se sam ne oblikuje.user posted image
Čekam odgovor za glicerin od ovih što su ga dobavile i još nešto: fruktoza je ona u tečnom stanju?

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 670
   RE: Fondant
19.6.2010 1:15:25   
Ilhana RR
fruktoza je ovdje prah a glicerin kao med u tecnom stanju.... al to ovdje... znam da su neke u apoteci nalazile glicern...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 671
   RE: Fondant
19.6.2010 1:15:44   
acudesa
ilha, odgovaraj...ne puštaj da se ja brukam pred našom "starom" forumašicom

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 672
   RE: Fondant
19.6.2010 1:17:30   
acudesa
ja sam večeras u Merkatoru našla boje..neko je pitao, na onom dijelu za kolače, možda tu ima i fruktoze, jer nema šta nema tamo

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 673
   RE: Fondant
19.6.2010 1:18:39   
Anoniman
ne zezaj acudesa.:)
Ilhana, hvala ti. Meni je poznato samo voćno sladilo iz dm, koje je tečno, pa zato pitam. Ali valjda ću ubosti.

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 674
   RE: Fondant
19.6.2010 1:19:35   
Ilhana RR
ovako vam ovdje izgleda glicerin

user posted image

mozda se zove secerni sirap.... :/

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *