|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
5.6.2010 10:24:23   
tea lana
Hanady user posted image user posted image user posted image user posted image

daj jedan griz

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 576
   RE: Fondant
5.6.2010 10:58:27   
w.pooh
Hanady čestitke od w.pooh za winnie the pooh user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: Fondant
5.6.2010 13:38:15   
Ilhana RR
Hanady draga nemogu iscekati da probam vise tu jednu tvoju tortu iako nejedem kolace moram tvoje probati... super ti je ispala!!!

Ljubni nam princa jednom od mene i Lamije =) a i princeze takodjer ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 578
   RE: Fondant
5.6.2010 13:44:46   
mummy
Svaka čast, ma kad je za malu bebu ne može da ne valja. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: Fondant
5.6.2010 16:15:35   
IvanaTz
Ooooo Hanady, respect! user posted image user posted image user posted image Super ti je torta, figurice je najteze napraviti, svaka cast!

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 580
   RE: Fondant
5.6.2010 17:00:47   
kaktuscic
Hanady extraaaaaaa!!! Svaka cast zeno!
Evo i moje tortice, nadam se da ce za rodjendan biti puno boljauser posted image

user posted image user posted image



(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 581
   RE: Fondant
5.6.2010 17:08:54   
Mya_81 RR
Kaktuščić, fenomenalno jeeeeeeeeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image

Svaka čast user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 582
   RE: Fondant
5.6.2010 17:11:01   
acudesa
Moram i ja svoju ahbabicu pohvalitiuser posted image user posted image  hanady, a i ostale cure...samo da znate kako mi mast vadite ovim fondatomuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 583
   RE: Fondant
5.6.2010 22:48:19   
Anoniman
Hanady...kaktus...ma ekstrauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 584
   RE: Fondant
6.6.2010 0:54:57   
Anoniman
Sinoć, kao namjerno, ništa što sam zamislila nije mi uspjelo  ni miki ni zeko  pa sam ovo napravila, u biti sam zadovoljna mada je moglo biti i bolje ali šta se može.....
Do 3 sam je pravila.


user posted image



< Poruku je uredio enisa_sara -- 6.6.2010 0:55:29 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 585
   RE: Fondant
6.6.2010 0:58:46   
acudesa
ma bravo, cureuser posted image user posted image user posted image  superuser posted image i ja bih sutra probala fondant, ali mi mrsko tortu meljatiuser posted image

< Poruku je uredio acudesa RR -- 6.6.2010 0:59:30 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 586
   RE: Fondant
6.6.2010 0:58:50   
Hanady RR
e mamice...a ja čekam i čekam sinoć...i ja sam svoju u 3 zavrpila i postavila slikuuser posted image user posted image user posted image

preslatka je...ja nebih ovog keca ugajgulila ni do 6 ujutro...

user posted image user posted image user posted image user posted image
super



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 587
   RE: Fondant
6.6.2010 1:02:12   
Anoniman
acudesa, ma napravit ću ti ja tortu user posted image  Ja bih napravila 5 torti samo da mi neko pripremi fondant i utrefi boje user posted image

Hanady hvalaaaaa user posted image  I tvoja i od kaktuscic je krasna. Mogu misliti sa kojom ljubavlju si je pravila user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 588
   RE: Fondant
6.6.2010 1:09:54   
Srculence
Cure svaka čast torte su za 10 user posted image user posted image user posted image user posted image .Ja se ne smijem usuditi da običnu tortu napravima kamoli sa fondantomuser posted image .

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 589
   RE: Fondant
6.6.2010 1:15:32   
mummy
user posted image

Evo i moje prve torte s čudom zvanim fondant. Ako prepoznate morske talase onda sam uspjela u dekoraciji, sama sam je gazala.

< Poruku je uredio mummy -- 6.6.2010 1:16:41 >

(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 590
   RE: Fondant
6.6.2010 1:17:00   
DM
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za torte

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 591
   RE: Fondant
6.6.2010 1:18:44   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: mummy

user posted image

Evo i moje prve torte s čudom zvanim fondant. Ako prepoznate morske talase onda sam uspjela u dekoraciji, sama sam je gazala.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bravo...prepoznala sam talase i sunce prelijepo i palmu naravnouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 592
   RE: Fondant
6.6.2010 1:22:10   
Ilhana RR
Svaka cast zenice!

Majke mi ponosna sam na nase zene, znate kad bi svedjanke ovo mogle uraditi NIKAD... one kad bi vidjele ovu temu i kakve torte prave "obicne" zene one nebi vjerovale kao sto i meni nevjeruju za moje...

Ljubim ja moje hanumice sve

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 593
   RE: Fondant
6.6.2010 1:22:26   
mummy
user posted image


E ako se nađe ko pametan pa pita kakve veze imaju medvjedići sa ovom morskom idilom, ne znam ni sama, to je bilo samo da isprobam, i da bude šarenije. Nadam se da vam se sviđa. Nije bilo jednostavno, posebno s bojama.

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 594
   RE: Fondant
6.6.2010 1:24:23   
Hanady RR
jao meni su mede tako sweet...pa što pošče mede da se kupajuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 595
   RE: Fondant
6.6.2010 1:24:42   
Anoniman
Uh mummy krasna je!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Ilhana evo im za to nevjerovanje user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu mummy)
  Neposredna veza do poruke: 596
   RE: Fondant
6.6.2010 1:29:22   
Hanady RR
ja sam sinoć winniya 5 puta pravial...i na kraju hajd kontam ovaj liči...kad stde se zavaljivat pa mu ja jedno drvo napravim da se nsaloni malouser posted image user posted image user posted image

i jutros ustane starija i pravu u frižider da vidi tortu...kad kaže mama otkud t winny...tad sam tek bila sigurna da sam potrefila likuser posted image user posted image user posted image user posted image

a mm je danas radio...cjeli dan je zvao sa posla jer mu niko od kolega ije vjerovao da mu je žena to pravila...kaže ''Ljubice ba niko mi nevjeruje da je ovo slika iz našeg friždera?''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 597
   RE: Fondant
6.6.2010 2:25:32   
mummy
Ilhana, jedna ispravka, ja sam ti "šveđanka" (rođena u Goraždu), vidiš da mi ipak umijemo user posted image user posted image user posted image user posted image
Hanady, ti baš znaš čovjeku dići moral, čuj pošle mede da se kupaju user posted image user posted image user posted image
Mogu misliti kad moji pilići ujutru ustanu pa vide.
A možda bi ja još malo usavršila dekoracije, nego me mm požurio željan "vikend akcije", sve viče ma dobro je to.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 598
   RE: Fondant
6.6.2010 9:07:01   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja sam sinoć winniya 5 puta pravial...i na kraju hajd kontam ovaj liči...kad stde se zavaljivat pa mu ja jedno drvo napravim da se nsaloni malouser posted image  user posted image  user posted image

i jutros ustane starija i pravu u frižider da vidi tortu...kad kaže mama otkud t winny...tad sam tek bila sigurna da sam potrefila likuser posted image user posted image user posted image user posted image

a mm je danas radio...cjeli dan je zvao sa posla jer mu niko od kolega ije vjerovao da mu je žena to pravila...kaže ''Ljubice ba niko mi nevjeruje da je ovo slika iz našeg friždera?''user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image Ali taj detalj da se malo nasloni ispao je fakat odličan, kao da je bilo planirano....ma, super je  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Enisa, i meni uglavnom ispadne drugačije nego sam ja to zamišljala u svojoj glavi, ali hajde bitno je da si ti na kraju zadovoljna i super izgleda torta user posted image user posted image user posted image user posted image Svaka čast user posted image user posted image user posted image user posted image

Mummy, i tvoje palmice su ekstra user posted image user posted image user posted image user posted image Ja bih vrlo rado umjesto tih meda da se ispružim ispod jedne user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 599
   RE: Fondant
6.6.2010 9:10:26   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: mummy
Mogu misliti kad moji pilići ujutru ustanu pa vide.
A možda bi ja još malo usavršila dekoracije, nego me mm požurio željan "vikend akcije", sve viče ma dobro je to.


Ma, njihovi osmjesi i reakcije su nešto neprocjenjivo user posted image

A vala teško je biti žena...treba nama zadovoljiti sve oko sebe user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *