|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
3.6.2010 11:06:39   
aida.
zelim da napravim tortu sa fondantom ali cini mi se toliko tesko da necu znat........ inace nisam neka iskusna kuharica sto se tice torti i kolaca

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 551
   RE: Fondant
3.6.2010 11:08:01   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: mummy

Drage ženice,
jednom sam iščitavala ovu temu i opet ću jer se bliži godišnji a imam žarku želju da probam ovu čaroliju od fondanta. Voljela bih kad bi neka od vas napisala najjednostavniju "formulu" za početnika poput mene. Bila bi jaaaako zahvalna.


Ja sam prvi put pravila ovaj fondant sa glicerinom, nisam probala ovaj sa bombonama, i nije uopste komplikovano pa ti preporucujem da probas opusteno, vidjeces da je jednostavno i zanimljivo!


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 552
   RE: Fondant
3.6.2010 12:51:35   
tea lana
ima li koja Sarajka da prodaje gotovi fondat,ja nenam hrabrosti da to pravimuser posted image user posted image

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 553
   RE: Fondant
3.6.2010 13:20:06   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: aida.

zelim da napravim tortu sa fondantom ali cini mi se toliko tesko da necu znat........ inace nisam neka iskusna kuharica sto se tice torti i kolaca


Ma nije tesko, probaj, nadji neku jednostavnu torticu da se ne smaras puno i onda se posveti dekorisanju, uzivancija vjeruj mi...user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 554
   RE: Fondant
4.6.2010 0:04:07   
IvanaTz
Evo jos dvije...user posted image

user posted image

user posted image


user posted image

user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 555
   RE: Fondant
4.6.2010 8:42:10   
R&T@
user posted image
Svaka ti cast, Ivana...
Vidi se da imas strpljenja i ideja...

Samo, sve "fondansice" u sjevernim krajevima...
Ima li ijedna sarajka?Ja nesto ne upratih!

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 556
   RE: Fondant
4.6.2010 8:55:30   
Anoniman
Tajra, pa ima hanady, ja.... user posted image
Sinoć sam pripremila fondant, imam namjeru da pravim tortu u obliku broja 1 sa miki mouse-om ili duškom dugouškom user posted image  pa ćemo vidjeti šta će biti bolje, čuvajte mi fige, to nam je za 1. rođendan user posted image

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 557
   RE: Fondant
4.6.2010 9:06:44   
R&T@
Iskreno se nada da ce Zekoslav Mrkva biti u elementu....
Je li veceras taj eksperiment?

A Hanady nam je obecala popravni nakon onih fondant krivina, pa se usutjela...
Ja se nadam da ce nocas sloziti jednu za sutrasnji bazar...


I divim se svakoj mami koja za rođendan napravi tortu...
Ja se umorim oko priprema, a jos imam  Elmu (bog joj dao lijepo zdravljeuser posted image ) za tortu...



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 558
   RE: Fondant
4.6.2010 9:07:07   
aida.

IZVORNA PORUKA: IvanaTz

IZVORNA PORUKA: aida.

zelim da napravim tortu sa fondantom ali cini mi se toliko tesko da necu znat........ inace nisam neka iskusna kuharica sto se tice torti i kolaca


Ma nije tesko, probaj, nadji neku jednostavnu torticu da se ne smaras puno i onda se posveti dekorisanju, uzivancija vjeruj mi...user posted image



morat cu da probam user posted image ovo je carolija user posted image user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 559
   RE: Fondant
4.6.2010 9:55:58   
mummy
Aj Ivana, nemoj više molim te user posted image  Noćima ne spavam od ovih torti. Tražila sam bonbone, nisam još našla, kako se tačno zovu????
Tajra, sinoć sam sanjala da ja na bazar donosim tortu na kojoj je ringeraja logo, možeš misliti, totalno ste me sludile ovim tortama.
Ivana, šalim se naravno, sve su ti torte fantazija, samo nastavi da se mi početnice makar ne moramo brinuti oko smišljanja dekoracija, kad se jednom nakanimo praviti.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 560
   RE: Fondant
4.6.2010 11:12:51   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Tajra, pa ima hanady, ja.... user posted image
Sinoć sam pripremila fondant, imam namjeru da pravim tortu u obliku broja 1 sa miki mouse-om ili duškom dugouškom user posted image  pa ćemo vidjeti šta će biti bolje, čuvajte mi fige, to nam je za 1. rođendan user posted image


Sretno user posted image user posted image user posted image

Ma, bit će to super user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 561
   RE: Fondant
4.6.2010 11:53:29   
Hanady RR
joj hajd što me milenium porziva eno je sad i tajrauser posted image user posted image user posted image user posted image
jarane nisam se od tebe nadalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja došla da izaberem koji ću ''završni sloj'' da noćas ne zakrivudamuser posted image user posted image user posted image

ne znam bil ovaj buter crem il da radim ko zinina sa čokoladom i orasima...nekako mi se čini biće mi taj ujusniji

al tajra žao mi je neće ova torta na bazar...već po malog pišonju u bolnicu...sutra mi izlazeuser posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 562
   RE: Fondant
4.6.2010 11:57:17   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

Tajra, pa ima hanady, ja.... user posted image
Sinoć sam pripremila fondant, imam namjeru da pravim tortu u obliku broja 1 sa miki mouse-om ili duškom dugouškom user posted image  pa ćemo vidjeti šta će biti bolje, čuvajte mi fige, to nam je za 1. rođendan user posted image


pa sutra 5...
rođkas nam momkuuser posted image

eto svi nešto sutra slavimo...
a ti tajra ne porzivaj, kako se nesjećaš one lijepe enisine bubamareuser posted image a moje krivudave se sjećašuser posted image user posted image user posted image user posted image
nego zavrni rukave...sad ću elmu da nazovem i da je potplatim da ti više torte ne praviuser posted image user posted image user posted image user posted image pa ćeš morat samauser posted image user posted image user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 563
   RE: Fondant
4.6.2010 12:53:20   
Anoniman
mummy to su ti ove bombone a zovu se Marshmallow

user posted image

Ja kupujem one Fini M. bombone a imaš i Haribo te bombone. Ja ne mogu nigdje da nađem bijele. Uvijek su u kombinaciji rozo-bijele user posted image  pa miksam boje, šta ću......
Hvala vam, baš će mi trebati sreća, ipak je 1. rođendan a baš sam se nameračila da ja pravim tortu. Uh, moram dati sve od sebe. Biću jakoooooooo sretna ako bude kako treba i kako sam zamislila user posted image

(odgovor članu mummy)
  Neposredna veza do poruke: 564
   RE: Fondant
4.6.2010 18:27:00   
mummy
Hvala Enisa, našla sam ih danas u Amku na Mojmilu, i kod mene su tako šarene. Još mi fale boje i da se bacim na posao. Znači ti sutra ne dolaziš, a baš sam se nadala da ću dobiti info iz prve ruke kako se ovo pravi jer mi je sve još uvijek misaona imenica. Nek je vama sretan rođendan i dobru tortu želim!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 565
   RE: Fondant
4.6.2010 20:35:38   
R&T@
Ne zezam, ne dao bog....
Nego prahnulo mi slatko, pa gledam ove vase fantazije...

A kod mene cim udjem u kuhinju odmah kulinarski neuspjeh
user posted image user posted image user posted image user posted image
Zato mi ne dirajte Elmu, njene ruke zlata vrijede...

Tetka Hanady, sta planiras za nocas?
Ne bih ja onu tvoju "krivudavu" dala za deset Ivaninihuser posted image user posted image

P.S.Izvini, Ivana, moram da se vadimuser posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu mummy)
Neposredna veza do poruke: 566
   RE: Fondant
4.6.2010 21:21:00   
Mya_81 RR
Žene, jeste me nasmijale user posted image Ma,kuha ova Tajra opasno....ne daj se Hanady da te smetu user posted image user posted image user posted image user posted image

Enisa, jedva čekam da vidim slikice...ma, znam da će to biti super, jer je od srca, ali znam kako ti je jer i ja imam u planu praviti za Minju i sve si mislim kako će to ispasti jer želim da bude nešto posebno s obzirom da je prvi rodjendan.


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 567
   RE: Fondant
4.6.2010 21:32:36   
R&T@
Poslije onih lego kockica, ne smijem tebi nista reci....
Moj duboki naklon....

Samo trebam izdrzati do 25 da vidim novo cudo...
Hajde, odaj nam sta planiras???????????!!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 568
   RE: Fondant
4.6.2010 21:38:26   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: tajra

Poslije onih lego kockica, ne smijem tebi nista reci....
Moj duboki naklon....

Samo trebam izdrzati do 25 da vidim novo cudo...
Hajde, odaj nam sta planiras???????????!!!!!!!!!!!!!!!!



Odala bih ja da znam.... to mi je i najveći problem jer imam puno ideja i sve su mi super i ja bih sve to stavila na jednu tortu najradije, ali ne ide user posted image Ali znam da će biti nešto šareno i veselo user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 569
   RE: Fondant
4.6.2010 23:33:38   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: tajra

Ne zezam, ne dao bog....
Nego prahnulo mi slatko, pa gledam ove vase fantazije...

A kod mene cim udjem u kuhinju odmah kulinarski neuspjeh
user posted image user posted image user posted image user posted image
Zato mi ne dirajte Elmu, njene ruke zlata vrijede...

Tetka Hanady, sta planiras za nocas?
Ne bih ja onu tvoju "krivudavu" dala za deset Ivaninihuser posted image user posted image

P.S.Izvini, Ivana, moram da se vadimuser posted image user posted image

torte gotove ...hlade se
fondant gotov čeka boje i oblike...ima noćas winny the pooh na vrh da se nacaliuser posted image user posted image user posted image

vazda ja u sitne sate torte pravim...al dok sve troje djece uspavam, muž i njih dvije...ne zna se ko je dosadniji one što bi sve dirale ili on što bi sve polizaouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 570
   RE: Fondant
4.6.2010 23:34:27   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra

Ne zezam, ne dao bog....
Nego prahnulo mi slatko, pa gledam ove vase fantazije...

A kod mene cim udjem u kuhinju odmah kulinarski neuspjeh
user posted image user posted image user posted image user posted image
Zato mi ne dirajte Elmu, njene ruke zlata vrijede...

Tetka Hanady, sta planiras za nocas?
Ne bih ja onu tvoju "krivudavu" dala za deset Ivaninihuser posted image user posted image

P.S.Izvini, Ivana, moram da se vadimuser posted image user posted image

torte gotove ...hlade se
fondant gotov čeka boje i oblike...ima noćas winny the pooh na vrh da se nacaliuser posted image user posted image user posted image

vazda ja u sitne sate torte pravim...al dok sve troje djece uspavam, muž i njih dvije...ne zna se ko je dosadniji one što bi sve dirale ili on što bi sve polizaouser posted image user posted image user posted image user posted image



haj da vidim =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 571
   RE: Fondant
5.6.2010 0:44:54   
kaktuscic
Hanady sad ti se valja pokazatuser posted image user posted image user posted image znaci nema spavanja dok torta ne bude perfekt! Ja sam sinoc napravila jednu u obliku broja 1, to je bila samo proba jer sam i ja nakastila malom za rodjendan da pravim, pa sam morala prvo probati i znam sad gdje su greske, mm odnio aparat veceras, postavim vam slicice sutra.
Ja sam se odusevila kako je jednostavno s ovim fondantom, ali eto da Hanady ne napisa za taj butercream, hvala Handay do nebaaaa, moja bi torta sa strana bila grbava pa je ne bih smjela postaviti ovdjeuser posted image user posted image user posted image ma nije ni ovako bog zna sta ali nisam se nesto puno ni trudila, bilo mi je bitno samo da vidim kako to ide i moze li na milka tortu.


(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 572
   RE: Fondant
5.6.2010 0:48:17   
Hanady RR
e winny je gotov...kako nisma imala tutorial nego samo igračku od faeah....sladak je ispaouser posted image user posted image user posted image

još malo i gotovo...a to još malo jedno 2 satauser posted image user posted image user posted image

al nema veze u zoru sliku postavljam...ovu iz kuće ne iznosim dok milenum ne kaže..dobra jeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 573
   RE: Fondant
5.6.2010 2:40:19   
Hanady RR
evo ga user posted image user posted image user posted image user posted image
winny je malo zgužvan od spavanja...al garant milenum nemoj zezat vala od dipl.pravnika i previše u ove sitne sate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image
user posted image




< Poruku je uredio Hanady RR -- 5.6.2010 2:48:10 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 574
   RE: Fondant
5.6.2010 9:49:28   
Mya_81 RR
Hanady, super mila.....odlično....trud se definitivno isplatio user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

Jesi li stavljala slamčice?

I koju tortu si pravila?


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *