|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant
5.5.2010 10:05:07   
R&T@
Ivana, ja mislila ti opet "izbacila" sliku torte....
user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Fondant
5.5.2010 10:11:29   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: tajra

Ivana, ja mislila ti opet "izbacila" sliku torte....
user posted image


user posted image user posted image user posted image e sto me nasmija... Bice veceras ili sutra (veceras pravimo novu)!


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Fondant
5.5.2010 10:19:52   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

IZVORNA PORUKA: tajra

Ivana, ja mislila ti opet "izbacila" sliku torte....
user posted image


user posted image user posted image user posted image e sto me nasmija... Bice veceras ili sutra (veceras pravimo novu)!



e samo da znas i ja cu praviti ali da si u sarajevu nebi vec bi je od tebe narucila, i ovo ozbiljno mislim

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Fondant
5.5.2010 10:50:48   
IvanaTz
IZVORNA PORUKA: maja78 RR



e samo da znas i ja cu praviti ali da si u sarajevu nebi vec bi je od tebe narucila, i ovo ozbiljno mislim


user posted image user posted image user posted image user posted image bas ti hvala, a i ja ozbiljno razmisljam da se pocnem ovim baviti, kao dodatna djelatnost user posted image ...


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Fondant
5.5.2010 13:37:22   
Daj daj
Trebala bih jednostavan recept za neku tortu kako bih mogla SAMO da isprobam masu za oblaganje. 

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Fondant
5.5.2010 13:53:20   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Daj daj

Trebala bih jednostavan recept za neku tortu kako bih mogla SAMO da isprobam masu za oblaganje. 


http://www.ringeraja.ba/forum/m_29249/mpage_17/key_/tm.htm
evo na temi tore stran 17. imaš ledenu tortu...ona je lagana za napravit, dovoljno čvrtsta da se fondant na njoj proba. sretno :))


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Daj daj)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Fondant
5.5.2010 15:57:09   
Ilhana RR
Ja se danas ponovo bacam u pravljenje fondanta i kasnije torte... Wish me luck =)

Nemam pojma kakav oblik cu da pravim pa cemo vidjeti sta ce ispasti na kraju hehehe

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: Fondant
5.5.2010 16:35:14   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Ja se danas ponovo bacam u pravljenje fondanta i kasnije torte... Wish me luck =)

Nemam pojma kakav oblik cu da pravim pa cemo vidjeti sta ce ispasti na kraju hehehe

napravi okruglu...napravi jezerce i patkice u njemu, od šlaga napravi valoce a oko lo sam vidjela cool štos kao da je ''bačva'' sve staviš dužinom one štapiće što u sebi imaju čokoladu ''rolyin on'' ako znaš na šta mislim i možeš čak i oko njij jednu traku sa mašnom od fondanta da napraviš.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: Fondant
5.5.2010 21:09:44   
Anoniman
user posted image
Pogled iznutra....

(odgovor članu Daj daj)
  Neposredna veza do poruke: 309
   RE: Fondant
5.5.2010 21:13:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


napravi okruglu...napravi jezerce i patkice u njemu, od šlaga napravi valoce a oko lo sam vidjela cool štos kao da je ''bačva'' sve staviš dužinom one štapiće sto u sebi imaju čokoladu ''rolyin on'' ako znaš na šta mislim i možeš čak i oko njij jednu traku sa mašnom od fondanta da napraviš.user posted image



Ovo je super ideja, obećala sam praviti tortu na poklon jednoj bebi za 1. rođendan, možda isprobam...sada važim za stručnjaka za torte i fondant u mojoj bližoj i daljoj okolini, zahvaljujući RRuser posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 310
   RE: Fondant
6.5.2010 11:08:20   
Anoniman
Hanady, ukradi aparat na jedan dan pa postavi sliku, baš me zanimauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 311
   RE: Fondant
6.5.2010 22:11:50   
anelinos
evo presjeka moje tortice user posted image

_____________________________

Sretna i zadovoljna, hrabro koracam ka svom cilju skidanja killica...

(odgovor članu Daj daj)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: Fondant
6.5.2010 22:27:00   
IvanaTz
Eh evo i moje nove torte, u obliku najbolje nam tuzlanske "pive"...user posted image user posted image user posted image

user posted image


_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu anelinos)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: Fondant
6.5.2010 22:29:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: IvanaTz

Eh evo i moje nove torte, u obliku najbolje nam tuzlanske "pive"...



['quote] user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image odlicnouser posted image ...zeno...mijenjaj profesiju

(odgovor članu IvanaTz)
  Neposredna veza do poruke: 314
   RE: Fondant
6.5.2010 22:30:44   
Hanady RR
ivana draga...ove pive su ludilouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
svaka ti čast ženo...e tebe baš krenulo.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: Fondant
6.5.2010 22:42:04   
IvanaTz
Tenk ju veri mačuser posted image ... Torte ce da mi budu sporedna djelatnostuser posted image ...

_____________________________

9.9.2009. :-)))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: Fondant
7.5.2010 1:08:14   
Anoniman
Ivana ideje su ti super a tek zivci, koliko ti treba lexaurina za ovako nesto hehehehhe, halo ba valja na svakoj flasi napisati tuzlanski pilsner...
I deder mi reci koju najcesce tortu pravis koja se najbolje oblikuje za fondat.

(odgovor članu IvanaTz)
  Neposredna veza do poruke: 317
   RE: Fondant
7.5.2010 1:10:10   
noaa

IZVORNA PORUKA: zinanina

Hanady, ukradi aparat na jedan dan pa postavi sliku, baš me zanimauser posted image

i ja cekamuser posted image

_____________________________

NOA 16.03.09 mamina krofnica(je curica)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: Fondant
7.5.2010 1:12:59   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: noaa


IZVORNA PORUKA: zinanina

Hanady, ukradi aparat na jedan dan pa postavi sliku, baš me zanimauser posted image

i ja cekamuser posted image

ide slika sutra definitvno...apart je tu punimo baterijeuser posted image
bum vidjele mojih ruku djelo...a dans u konzumu naletim na bombone punu rafu istovarili ( gramaža 80 gr) kupim odmah 10 kesica da se nađe...zlu ne trebalouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu noaa)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: Fondant
7.5.2010 1:52:30   
nikita
do 11 mj moram nauciti praviti ovaj fondant, prekrasne su vam tortee, bas sam odusevljena , a mijine lego kokce za mog djecaka mi se posebno svidaju,

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 320
   RE: Fondant
7.5.2010 9:52:18   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: Iva"aTz

Eh evo i moje "ove torte, u obliku "ajbolje "am tuzla"ske "pive"...



Kako "apraviš oblik boce...koje kore se koriste? Je li to sve kao i za ''"ormal"u'' tortu pa o"da režeš Ne ko"tam i budi fi"a i pojas"i mi Me"i to već djeluje prekomplicira"o...

A drugo pita"je je kako si dobila slova i ovaj logo?


< Poruku je uredio Mya_81 -- 7.5.2010 9:54:08 >


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu IvanaTz)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: Fondant
7.5.2010 9:53:48   
maja78 RR
pa ne mogu da vjerujem, jutros otvarala temu i ne vidjeh ivanine slike, i sad otovrila da je napomenem da mi cekamo kad mi se ukazase.
Ivana definitivno trebas raditi torte po narudzbi, imas dara samo tako

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: Fondant
7.5.2010 9:55:34   
ivana st
IZVORNA PORUKA: maja78 RR
.
Ivana definitivno trebas raditi torte po narudzbi, imas dara samo tako


Potpisujem!


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: Fondant
7.5.2010 10:00:00   
Mya_81 RR
Joooooj, IvanaTZ, ovaj moj post gore kao da je pisan hijeroglifima....valjda ćeš skužiti šta sam pitala user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: Fondant
7.5.2010 10:03:11   
maja78 RR
Kako napraviš oblik boce...koje kore se koriste? Je li to sve kao i za normalnu tortu pa onda režeš Ne kontam i budi fina i pojasni mi Meni to već djeluje prekomplicirano...

A drugo pitanje je kako si dobila slova i ovaj logo?
IZVORNA PORUKA: Mya_81

Joooooj, IvanaTZ, ovaj moj post gore kao da je pisan hijeroglifima....valjda ćeš skužiti šta sam pitala user posted image


eto ja ga ispravila user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *