|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fondant 2
4.5.2012 17:00:57   
madam x
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


odlicna ...evo moja kcerka vristi "Buuuuumba hoooocu i jaaaaa"...dakle sad znas da ti je torta za 10 :))))



Hvala puno maloj curici na komplimentu user posted image

A ja sam to za svoje dijete pravila, morala je dobro ispastiuser posted image

Hvala svima ostalima na pohvalama .

Večeras ide još jedna user posted image user posted image

< Poruku je uredio zinanina -- 4.5.2012 17:01:41 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 901
   RE: Fondant 2
5.5.2012 8:51:02   
Dzenana_G
Hanady hvala ti... Dala si mi ideju. Uglavnom danas krecemo sa pravljenjem figurica. Doduse to ce mm jer ja sam totalno ne talentovana za to.
E sad treba mi jos i neki dobar recept za čokoladnu tortu koja moze ispod fondanta. Ako neko ima prijedlog neka pise.
I jos gdje kupujete ove lijepe podmetace za torte?



_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 902
   RE: Fondant 2
5.5.2012 8:56:59   
ElmaB
Imaš draga sve ovjde i savjete ali i da naručiš opremu kakva ti treba:

http://www.facebook.com/pages/Carstvo-dobre-hrane/234869626562528


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 903
   RE: Fondant 2
5.5.2012 20:35:57   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Hanady hvala ti... Dala si mi ideju. Uglavnom danas krecemo sa pravljenjem figurica. Doduse to ce mm jer ja sam totalno ne talentovana za to.
E sad treba mi jos i neki dobar recept za čokoladnu tortu koja moze ispod fondanta. Ako neko ima prijedlog neka pise.
I jos gdje kupujete ove lijepe podmetace za torte?




hm...
čokoladna pod fondant je meni od naše azure recept...lagan, jeftin, brz a preukusna...
reform torta ti je čokolada također...
a meni je najotkriveniji hit torta teodora...
kod mene su inače svi čokoljupci...i bez čokolad niko ne računa da je jeo kolačuser posted image

elem teodoru sma pravila farah za rođkas i sada je traže familijarno da je jedu opetuser posted image

uglavnom forumašice sa kojima sma u kontaktu porbale su i azure i reform i teoeodoru by me ali su i same pravile i baš im se dopadaju...kažu da su OK...pa mogu ti i one pomoći pri odabiru...user posted image
ako hoćeš ove ti recepte mogu ozdvojiti na temi recepti...pa pogledajuser posted image


ja sam podmetače kupila u alperu...tačnije kupila mi naša hanabana jer blizu živi...po 1,20 Km su bili...imaju kockasti i okrugli zaltni i srebreniuser posted image
a ovdje na temi sam porčitala da ima i u robotu pakovanje do čini mi se 3 komada oko 5 KM.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 904
   RE: Fondant 2
5.5.2012 20:51:58   
madam x
Evo još ova i sad mala pauza user posted image

user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 905
   RE: Fondant 2
5.5.2012 20:55:15   
Hanady RR
jao ova cvijetan aza neku našu imenjakinjuuser posted image
Baš su ove torte sa ovim sunačnim danima vesele...
lijepo vrijeme utiče i na fondant majsroticeuser posted image user posted image user posted image

a meni treba ideja...
salavo me google sluša...dajte mi slike za torte nodi...mor bit on i auto il samo on...
jedna sa figurom torta druga ono sluka od fondatauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 906
   RE: Fondant 2
5.5.2012 21:10:08   
madam x
Meni je ova baš lijepa, ali je zahtjevna, bar meni....ja još ni jednu figuricu nisam ni pokušala napraviti, jer mislim da mi to ne ide...a ovdje ima puno sićeuser posted image

user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 907
   RE: Fondant 2
5.5.2012 21:18:59   
Hanady RR
joj baš je lijepa...user posted image

ja sma radila figurice manje i više upješnouser posted image
al uglavnom lik mi prepozanjuuser posted image

samo ovaj nodi povelik...user posted image

mogla bij baš u ovom folu raditi samo da mi nodi bude u autu...ovakav http://www.minjina-kuhinjica.com/fondan-i-gum-pasta/figurice-od-fondana/noddy/

sano dal je ovo torta sa curu il dječakauser posted image da mi ovo cvijeće rozano zet ne razbuca kad mu sinu donemuser posted image

trebam dvije torte...jednu sa figurom...a druga bi trebala biti kao onaj tvoj bumbo . al nody da budeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 908
   RE: Fondant 2
5.5.2012 21:25:32   
madam x
Cvjetiće možeš zamijeniti zvjezdicama ili ove kružiće staviti u nekoliko boja a za sliku odi na bojanke pa sebi precrtaj sa monitora ( onako kako si ti meni rekla za Kitty)a boje onda uzmeš koje idu za Noddyja. Ja sam onda izrezala šablon, pa nožićem prenijela na fondan.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 909
   RE: Fondant 2
5.5.2012 21:28:22   
madam x
user posted image

Možeš uzeti samo glavu, ako ti je previše sve.

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 910
   RE: Fondant 2
5.5.2012 21:42:49   
Honey3
evo i moje jos jedne,za kcerkicu od moje sestreuser posted image
user posted image user posted image
i sto rece zinanina,ove figurice su bas zahtjevne,jos mi je bila lagana,ali sam je vise puta stavljala na tortu,i vracala,nije mogla stajati,dok na kraju nije leglauser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 911
   RE: Fondant 2
5.5.2012 21:47:16   
Amam
Super su ove vesele torte!
Ja nikad nisam bila talenat za likove,uzimajuci to u obzir nije mi tako lose ispala ova "smurfeta"

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 912
   RE: Fondant 2
5.5.2012 21:50:20   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: zinanina

user posted image

Možeš uzeti samo glavu, ako ti je previše sve.


joj nije...baš je cool sa loptom...moj Sami voli puno puno lopteuser posted image user posted image user posted image

hvala...rješila sma sve dileme...
spremna sam...

još dok mi elma dobavi boju koše..i aBd tetak kreće u akcijuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 913
   RE: Fondant 2
5.5.2012 21:52:45   
Hanady RR
zahooooooooouser posted image user posted image user posted image

a za figurice...kojima ni ja još nisma ekseprt...mislim da treba više i dana i živacauser posted image

najprije fondat treba dobro tvrdo umjesiti...
drugo treba napraviti djelove da se adekvatno osuše koji dan...
a onda pristupiti spajanju figure...
al kako mi amaterke to radimo uoči potrebe za tortom...nama kitike liježi po tortiuser posted image
meni winny jedva izdžo do odredišta...prevrto se prevrtlo...a ja mu fino ''zabijem'' jedno drvo iza leža reko nek ''čojke'' prilegne u hladuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 914
   RE: Fondant 2
5.5.2012 21:54:25   
Honey3
Hanady i ja sam svoju Kitiku poduprlauser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 915
   RE: Fondant 2
5.5.2012 23:18:58   
mala_sa
Torte su user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 916
   RE: Fondant 2
6.5.2012 23:53:41   
Dzenana_G

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Hanady hvala ti... Dala si mi ideju. Uglavnom danas krecemo sa pravljenjem figurica. Doduse to ce mm jer ja sam totalno ne talentovana za to.
E sad treba mi jos i neki dobar recept za čokoladnu tortu koja moze ispod fondanta. Ako neko ima prijedlog neka pise.
I jos gdje kupujete ove lijepe podmetace za torte?




hm...
čokoladna pod fondant je meni od naše azure recept...lagan, jeftin, brz a preukusna...
reform torta ti je čokolada također...
a meni je najotkriveniji hit torta teodora...
kod mene su inače svi čokoljupci...i bez čokolad niko ne računa da je jeo kolačuser posted image

elem teodoru sma pravila farah za rođkas i sada je traže familijarno da je jedu opetuser posted image

uglavnom forumašice sa kojima sma u kontaktu porbale su i azure i reform i teoeodoru by me ali su i same pravile i baš im se dopadaju...kažu da su OK...pa mogu ti i one pomoći pri odabiru...user posted image
ako hoćeš ove ti recepte mogu ozdvojiti na temi recepti...pa pogledajuser posted image


ja sam podmetače kupila u alperu...tačnije kupila mi naša hanabana jer blizu živi...po 1,20 Km su bili...imaju kockasti i okrugli zaltni i srebreniuser posted image
a ovdje na temi sam porčitala da ima i u robotu pakovanje do čini mi se 3 komada oko 5 KM.

Od Azure sam pravila prosle godine i super je, ali da malo promjenimo ove godine. Izdvoji mi te recepte da vidim. Ova me teodora posebno zanima.
Hvala za info za podmetace, potrazit cu.
Winnie i magarac gotovi. Necemo vise nikaog od ekipe, nego jos neke dodatke.E sad ima li gdje da se kupi crna i smedje boja. Da ne obilazim sve redom, ako neko zna da me uputi.

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 917
   RE: Fondant 2
7.5.2012 0:00:33   
canim
Smedje boje imas u merkatoru one u prahu a i vidjela sam da i oni imaju podmetace.

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 918
   RE: Fondant 2
7.5.2012 6:51:51   
ElmaB
Imaš po tržnim centrima Eterikine u prahu, a negdje i u gelu. A ovdje možešporučiti Wiltonove, boju koju želiš:  http://www.facebook.com/pages/Carstvo-dobre-hrane/234869626562528

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 919
   RE: Fondant 2
7.5.2012 8:04:04   
Dzenana_G
IZVORNA PORUKA: canim

Smedje boje imas u merkatoru one u prahu a i vidjela sam da i oni imaju podmetace.

U kojem Mercatoru?

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 920
   RE: Fondant 2
7.5.2012 8:13:53   
canim

IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

IZVORNA PORUKA: canim

Smedje boje imas u merkatoru one u prahu a i vidjela sam da i oni imaju podmetace.

U kojem Mercatoru?


Prije mozda 2 sedmice boje i podmetace sam vidjela u Merkatoru na socijalnom, oni su od boja u prahu imali samo braun, plavu i zutu a prekjuce sam vidjela da u Alti isto imaju te u prahu boje s tim da imaju 1 ili 2 boje vise nego na socijalnom ali u Alti nisam vidjela podmetace, mozda imaju nisam pitala ali nisam ni vidjela.

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 921
   RE: Fondant 2
8.5.2012 8:40:57   
Dzenana_G
Zene pomagajte. Nemogu nigdje da nadjem crnu boju. Jeli ko gdje vidio?

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 922
   RE: Fondant 2
8.5.2012 9:01:44   
InLove

IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Zene pomagajte. Nemogu nigdje da nadjem crnu boju. Jeli ko gdje vidio?



Vidi kod Elme da nemauser posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 923
   RE: Fondant 2
8.5.2012 9:11:59   
calahoe

IZVORNA PORUKA: Dzenana_G

Zene pomagajte. Nemogu nigdje da nadjem crnu boju. Jeli ko gdje vidio?




Vidi u Robotu,kod nas(Mostar)bude eterikinh boja u Robotu.

Ko češće pravi torte sa fondanom isplati se kupiti Wilton ili Americolor boje, kvaliteta boja je neuporediva, a bogme i kvantiteta.Manje ih se stavlja, puno lakse se postigne odgovarajuća boja.Ja sam skorz presla na te boje.

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 924
   RE: Fondant 2
8.5.2012 9:24:00   
Dzenana_G
Ja fondant pravim rijetko, ustavri u 2 godine treća torta, ali ako ne nadjem nigdje kupit cu od Elme ako bude imala...

_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Najstresniji period.
пеперутка16

Kada vam je bilo najzamornije biti sa svojim djetetom?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *