|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 20:05:32   
dubravka01
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: dubravka01

Na Ilidži ulice očišćene ali se dva auta ne mogu mimoići (osim sad onih s malim autoima i velikim sposobnostima), anyway mi sutra idemo na vakcinu, DZ regulara radi, al ne autom već "krke"user posted image


joj ja bi sutra trebala na posaouser posted image al vidim još, a malenu vodim na Ilidžu u vrtić


Nama DZ nije tako daleko pa ćemo se nositi, da bar ne pada pa da stignu još pčistiti... uglavnom preko mosta od raiffeisena do policije se definitivno ne moze mimoići..


_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 601
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 20:06:20   
anidla
i mi smo se danas sankali user posted image

ja i Noa na sankama a  tata nas vukao user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 602
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 20:08:08   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: pocahontas

jedno servisno pitanje opet: znate li šta se sutra događa ako ne iskoristimo onaj kupon TO u mercatoru (popust 10% utorkom) user posted image jer fakat ne znam.. ako ne obezbijede da vrijedi ovaj kupon za naredni utorak , kako misle da im ljudi dodju sutra u nabavku kad je 90% auta zatrpano?
nadam se da će mi bar new mama odgovoriti user posted image



joj pocy oplakah ... user posted image mercator ce biti pun bez obzira na nevrijeme


hajmo se kladiti da neće..i da ljudi neće kupovati toliko kao kad imaju aute..prva ja necu prtiti od mercatora do bosmala..pa nisam po mozgu izgorila...a nisi ni ti sa stupa po mozgu izgorila..bilza ti je wisa a meni robot...user posted image



ma new mama ce nam reci... ja imam dva kupona pa jbg... user posted image


ja sam poslala poruku mercatoru user posted image zvala ih sad ali valjda ovi u ofisu ne rade ovako kasno pa se ne javljaju...nista, zovem ih sutra i imam kafu od tebe ako odgode popust user posted image
ozbiljno, kad je bajram ili tako neki praznik (pa onda logicno i nevrijemeuser posted image ) odgode onda popust...


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 603
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 20:12:21   
veeseelaa
uglavnom preko mosta od raiffeisena do policije se definitivno ne moze mimoići..


a joj tu baš trebam proći


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dubravka01)
Neposredna veza do poruke: 604
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 20:18:42   
dubravka01
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

uglavnom preko mosta od raiffeisena do policije se definitivno ne moze mimoići..


a joj tu baš trebam proći



nezz sta da ti kažem, ti virni ide li ko u susret, pa ako nema nikoga nagari hari user posted image



_____________________________

19-09-2010 najsretniji dan u zivotu :))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 605
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 21:14:42   
selebriti

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: pocahontas

jedno servisno pitanje opet: znate li šta se sutra događa ako ne iskoristimo onaj kupon TO u mercatoru (popust 10% utorkom) user posted image jer fakat ne znam.. ako ne obezbijede da vrijedi ovaj kupon za naredni utorak , kako misle da im ljudi dodju sutra u nabavku kad je 90% auta zatrpano?
nadam se da će mi bar new mama odgovoriti user posted image



joj pocy oplakah ... user posted image mercator ce biti pun bez obzira na nevrijeme


hajmo se kladiti da neće..i da ljudi neće kupovati toliko kao kad imaju aute..prva ja necu prtiti od mercatora do bosmala..pa nisam po mozgu izgorila...a nisi ni ti sa stupa po mozgu izgorila..bilza ti je wisa a meni robot...user posted image



ma new mama ce nam reci... ja imam dva kupona pa jbg... user posted image


ja sam poslala poruku mercatoru user posted image zvala ih sad ali valjda ovi u ofisu ne rade ovako kasno pa se ne javljaju...nista, zovem ih sutra i imam kafu od tebe ako odgode popust user posted image
ozbiljno, kad je bajram ili tako neki praznik (pa onda logicno i nevrijemeuser posted image ) odgode onda popust...



Ti si legenda...user posted image

Evo ja želim da si upravu user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 606
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 22:47:33   
new mama
Pocy ne znam za kupon,najbolje ti je ujutro da nazoves info 033/286-149,oni ce ti dati sigurno informaciju,mozda i da odgode za iduci utorak,jer nema puno raje u kupoviniuser posted image



_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 607
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 22:56:01   
new mama
Ja sam se danas napatila dok sam dosla na posao,tako da jedva cekam da se ovaj snijeg otopi ,makar zbog posla,a u uzivanju u snijegu na planiniuser posted image
Jutros izadjem cekati trolu ili komercijalu,pola sata,na kraju se nista nije pojavilo,user posted image valjda se trola zaglavila,a raje bruka,smrzla seuser posted image
Danas opet haos krenem s posla cekam opet trolu,naidje jedan pun,nije ni stao,naidje drugi skoro mu ispao tocak,user posted image uzas,naravno taj i ne vozi-...Opet pjehe,hajde naidje opet trola,dvije stanice pokvare se srednja vrata,kaze vozac na ova vrata vise ne mozete ni ulaziti ni izlaziti,user posted image ma uzas,da mi je docekati samo da se sve vrati u normalu.user posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 608
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 23:00:31   
Visnja RR
eh new mama...nista ti ne preostaje nego se obuci ko za planine pa se tamo presvuci...da se jos ne prehadis...od sutra idu nize temperature...navodno u petak -25 ...uzas

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 609
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 23:07:31   
new mama
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

eh new mama...nista ti ne preostaje nego se obuci ko za planine pa se tamo presvuci...da se jos ne prehadis...od sutra idu nize temperature...navodno u petak -25 ...uzas

Ma samo da mi  je auto staviti u funkciju ,da se vise ne maltretiramuser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 610
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 23:18:07   
veeseelaa
Danas opet haos krenem s posla cekam opet trolu,naidje jedan pun,nije ni stao,naidje drugi skoro mu ispao tocak,





_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 611
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 23:23:37   
veeseelaa
ovo s ovim točkom je smiješno user posted image
gdje sam ja kad točkovi otdajaju user posted image
ja sutra odoh na posao, nadam se dogodovštinama user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 612
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
6.2.2012 23:44:02   
DM
U mene "struja trepće"user posted image
Nadam se da nije ništauser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 613
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 7:29:17   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: new mama

Pocy ne znam za kupon,najbolje ti je ujutro da nazoves info 033/286-149,oni ce ti dati sigurno informaciju,mozda i da odgode za iduci utorak,jer nema puno raje u kupoviniuser posted image




hvala ti user posted image

eto ti visnja, jesi pročitala...user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 614
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 7:48:21   
Emmy
Drage moja jutrica. Opet je krenuo da pada, nadam se da će stati višeuser posted image , u početku je bila bajkica, sada me već nervira. Uglavnom izvještaj u prolazu Dobrinja-grad, trole rade, tramvaji rade sa Čengić Vile do Baščaršije, sa Ilidže do Č. Vile saobraća bus, još jako puno ljudi tabana iz nekog razloga, ljudi se "tale" za taxi po njih nekoliko. Mm i ja svako jutro pokupimo koliko možemo ljudi, koji su neizmjerno zahvalni i ne mogu da vjeruju da im neko stane. Mene je stid, ja apelujem na sve koji voze da ne idu prazni, sevap je, mi Bosanci smo uvijek bili dobri Samarićani, mene i moje roditelje je u ratu bezbroj puta neko povezao, iskreno žao mi je evo i jutros viđam prazna auta (samo vozač) koji voze prema graduuser posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 615
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 8:44:40   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Emmy

Drage moja jutrica. Opet je krenuo da pada, nadam se da će stati višeuser posted image , u početku je bila bajkica, sada me već nervira. Uglavnom izvještaj u prolazu Dobrinja-grad, trole rade, tramvaji rade sa Čengić Vile do Baščaršije, sa Ilidže do Č. Vile saobraća bus, još jako puno ljudi tabana iz nekog razloga, ljudi se "tale" za taxi po njih nekoliko. Mm i ja svako jutro pokupimo koliko možemo ljudi, koji su neizmjerno zahvalni i ne mogu da vjeruju da im neko stane. Mene je stid, ja apelujem na sve koji voze da ne idu prazni, sevap je, mi Bosanci smo uvijek bili dobri Samarićani, mene i moje roditelje je u ratu bezbroj puta neko povezao, iskreno žao mi je evo i jutros viđam prazna auta (samo vozač) koji voze prema graduuser posted image


mislim da ovo nije tačno..rade tramvaji, ali do čaršije ne rade sigurno..mozda do skenderije user posted image
eh naše lijepo auto još pod snijegom..mm radio za vikend, i danas i jucer...jednostavno nema vremena..ma hajd, danas ćemo ga otkopavati...neka ga, toplije mu je pod snijegom user posted image




_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 616
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 9:16:20   
veeseelaa
http://www.sarajevo-x.com/bih/od-jutros-u-sarajevu-rade-i-tramvaji/120207005

rade vele od č.vile do baščršije


ja opet danas ne radim user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 617
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 9:18:51   
teacher75
mm je juce uspio ocistiti auto al opet ne moze nigdje jer je osim njega samo jos jedan covek ocistio auto na citavnm parkingu te kroz parking vodi samo jedna stazice, mogao bi da jos malo kopa izaci preko trotoara al gdje ce ga onda poslije parkirati, to je najgore, neko ce zauzeti mjesto. mi danas necemo nigdje

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 618
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 9:22:44   
veeseelaa
ma da, i ja sam juče s bratom izrovila njegovo auto, soabraćajnica mu je metar od auta al bruka je snijega, nanijela grtalica
a i što kažeš ajd se odvezi negdje s autom, valja ga poslije parkirat

Inače moje auto je garažirano pa sam izbjegla sve ove probleme al mm je svoje auto u petak prije velikih padavina ostavio u dvorište hahahahha bilo mu mrsko parkirati u garažu, poslije je auto čistio dva dana

< Poruku je uredio veeseelaa -- 7.2.2012 9:23:10 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 619
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 9:26:19   
Miracle*3
IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: Emmy

Drage moja jutrica. Opet je krenuo da pada, nadam se da će stati višeuser posted image , u početku je bila bajkica, sada me već nervira. Uglavnom izvještaj u prolazu Dobrinja-grad, trole rade, tramvaji rade sa Čengić Vile do Baščaršije, sa Ilidže do Č. Vile saobraća bus, još jako puno ljudi tabana iz nekog razloga, ljudi se "tale" za taxi po njih nekoliko. Mm i ja svako jutro pokupimo koliko možemo ljudi, koji su neizmjerno zahvalni i ne mogu da vjeruju da im neko stane. Mene je stid, ja apelujem na sve koji voze da ne idu prazni, sevap je, mi Bosanci smo uvijek bili dobri Samarićani, mene i moje roditelje je u ratu bezbroj puta neko povezao, iskreno žao mi je evo i jutros viđam prazna auta (samo vozač) koji voze prema graduuser posted image


mislim da ovo nije tačno..rade tramvaji, ali do čaršije ne rade sigurno..mozda do skenderije user posted image
eh naše lijepo auto još pod snijegom..mm radio za vikend, i danas i jucer...jednostavno nema vremena..ma hajd, danas ćemo ga otkopavati...neka ga, toplije mu je pod snijegom user posted image






rade do carsije, a ne rade do skenderije. ja sam sad jednog prosla izmedju principovog i carevog mosta

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 620
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 9:34:52   
veeseelaa
danas će biti redukcije struje, ja nešto kroz kuću čuh na TVSA
znal ko šta o tome?

ja se razletila pravim doručak
narezah suhog mesa i sudjuka na mašini za rezanje na brzinu rekoh da ne nestane struje, viršle i jaja se kuhaju a Bgm i supu domaću pravim za kasnije

hahahha evo me ko neke user posted image user posted image




< Poruku je uredio veeseelaa -- 7.2.2012 9:36:17 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 621
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 9:52:34   
Emica_sa
kakva redukcija struje gdjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 622
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 9:53:29   
ledy blue
Vesela i ja sam cula za struju...nabrajali su trafo stanice...al od svega sam upamtila da je zbog nekih radova...da ce obustave biti do 16h i nabrajli su uglavnom trafo stanice nedzariciuser posted image ..to je ono sto sam krejem uha cule user posted image

_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 623
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 9:54:08   
veeseelaa
kao što rekoh čuh kroz kuću na TVSA, i čuh nešto kao struje neće biti u Nedžarićima od 11,30-13,30 pa je onda nastavila da nabraja ostale dijelove grada al ne čuh od malene koja je trčkarala oko mene



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 624
   RE: Zima/snijeg/radosti/vanredno stanje u BiH!!!
7.2.2012 9:58:12   
DM
http://www.elektroprivreda.ba/np/ep/epp?bp=3&mp=22&d=10904

Evo vesela-čudim se da ovo nisi skontala provjeritiuser posted image user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Povratak na posao nakon porodiljskog odsustva.
Admin

S kojim izazovima se suočavate kada se vratite na posao nakon porodiljskog odsustva?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *