|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  853 854 [855] 856 857   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
15.1.2012 23:59:23   
teacher75
a meni su za bronhitis citav zivot bar jednom godisnje davali antibiotike, ko zna koliko sam ih u zivotu popilauser posted image od kako sam se udala nijednom ga nisam imala a do tada bar jednom godisnje

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 21351
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 0:04:24   
Anoniman
Ma dzaba ti meni Jelena pricas...nije to nista...ja samo citam...bla...bla...bla...a vec sam otvorila 6 str. o laringitisuuser posted image

user posted image znam ja da je do mene...a tebi ja odavno kapu skidam...ja ne bih bila u jagomiru...ja bih bila pod zemljomuser posted image user posted image

I hvala za slineuser posted image ...i to vazda zagledamuser posted image ...nama su providne...svimauser posted image ...rekla bih da je "isto"...mislim...nakon kupanja tj. inhaliranja

Odoh vam spavat
Laka vam i mirna nocuser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 21352
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 0:47:29   
Anoniman
Sad mi krivo sto ti ista rekoh. Brzi mi jezik od pameti. Poznavajuci tebe da si hipohondarbas mi zao sto ista napisah. Mozda i nije, ali nisam ni ja znala puno o laringitisu, ali kad je ovo Luki ustanovljen i ja kazem dr cijelu noc preplakao kako se zakaslje on u vrisku, prvo sto je pitala je li i malo promukao, to je sigurno laringitis, osnovni znak laringitisa je bol pri kaslju.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 21353
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 7:35:00   
ladyblue RR
jutro od nemajke No. 1!

odvela dijete u jaslice, dovukla se do posla i odoh sada da pijem kafu...

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21354
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 7:51:59   
Mala Selma
Dobroi jutro i od mene.Jedva sam ustala i dovukla se na posao, a zima, brrrrrr
I ja sam ostavljala A. u sobi bez nas , na moru je bio sam u sobi, a u drugim situacijama sa jos djecice, samo smo ga/ih obilazili cesto.Onda sam i ja nemajkauser posted image , koja derneci i uziva a dijete samo u sobiuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 21355
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 7:53:36   
Mirkica
Dobro jutro zene   i bebice drage :))))) tj, djecica kakve bebice user posted image



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 21356
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 8:09:03   
bebacha
a s kime se ja druzimuser posted image
sve same namajkeuser posted image pa Jelena zar i tiuser posted image
ja bi volila da to mogu tako al et neide.ja sam vam ko ova nasa Dadada i roknula bi se zbog toga.

bem ti meni cjeli zivot bronhitis lijecili pencilinima i oralnim antibioticimauser posted image nikad anhalacije.a mojoj djeci sad obadvojeuser posted image e pa nece moci vise.



_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 21357
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 8:16:33   
veeseelaa
djevojke ko se od vas grije na plin?
koliki vam računi dolaze?
meni za prošli mjesec došlo 470 KM!!! jel moguće user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 21358
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 8:17:14   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Mirkica

Dobro jutro zene   i bebice drage :))))) tj, djecica kakve bebice user posted image



dobro jutro
Moj se probudio sa upalom grla, kašljem, glas mu je promukao, nosić curi...još pročita post od jelene i dadade te odoh odmah i ja na laringitis

Jelena je li ti imaš iskustva sa laringitisom pošto nama još dijagnoza nije utvrđena pa da te pitam A često kašlje, često završi upalom grla, na ventolinu je, tem. nema i ako ima to je blaga, glas je blago promukao al ne izostaje...doktori sumnjaju na alergijski bronhitis ali ne znaju zašto mu se javlja često upalauser posted image ...pojma više nemam sad kad sam pročitala mogao bi biti i laringitisuser posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 21359
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 8:17:19   
veeseelaa
samo smo ga/ih obilazili cesto.Onda sam i ja nemajkauser posted image , koja derneci i uziva a dijete samo u sobiuser posted image


kad imam goste dijete derneči s nama user posted image
tako da sam ja veća nemajka user posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 16.1.2012 8:18:09 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 21360
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 8:22:39   
bebacha
Breskva nisam Jelena al nazalost ima iskustva s laringitisom.
To bi mogao bit laringitis s tim da moze biti i alergijski.jestel pil flonidan
mi svaki put dobije terapiju ventolin al u zadnje vrijeme ne dajem to,nego inhaliranje u kupatilu i bisolvon s fizioloskom na inhalator.to joj pomogne.Ajla ima tipica laringiticni kasalj,kas nemoze dovi do daha.
jel se kasalj povecava s promjenom temp.ono kad iz hladnog ude u toplu prostoriju i obrnuto.ako da onda je sigurno laringitis


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21361
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 8:29:23   
Malenaoduvijek
dobro jutro

mi smo dobro, Igor se uveliko nadigao i vec je u akciji a ja nesto i nisam za user posted image

vesela mi se grijemo na plin 80 kvadrata 320 KM ovaj mjesec diiiiiivno user posted image

odoh vas sad citati

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21362
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 8:29:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebacha

jel se kasalj povecava s promjenom temp.ono kad iz hladnog ude u toplu prostoriju i obrnuto.ako da onda je sigurno laringitis



nekad...nekad iz čista mira dok sjedi, ili kad ga okupam, ili kad izvadim veš iz mašine...nismo još dobili flonidan ni jednom, udaraju samo po antibioticima i ventolinu, stim što sam ja u zadnje vrijeme prestala ići pa mu uključim ventolin i fiziološku špricom u nos a kako ti inhaliraš fiziološkom koji ti je to inhalator?


< Poruku je uredio Breskva -- 16.1.2012 8:30:40 >

(odgovor članu bebacha)
  Neposredna veza do poruke: 21363
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 8:31:13   
leona81
jutrooo...
ovo za ostavljanje, ja sam M jednom ostavila dok je bila bas mala beba samo da odem preko puta i nesto kupim, nije trajalo ni 5 min a ja sam u goloj vodi bila...
ostaviti bebu na spratu dok spava a mi smo dole to mi je skroz ok, jer je mogu cuti cim pocne plakati, a za ostavljanje u sobi a ja da sidjem negdje na veceru ili pice, to ne bih mogla jer se ja ne bi mogla opustiti i prisjelo bi mi, ona se cijelih 18 mjeseci budila, a dojila 21 mjesec, sad prespava noc ali zna se desiti i da se probudi...tako da uvijek nadjem opciju da je nekome ostavim ako izlazimo, a kad smo npr bili u Engleskoj ostavila sam je kod rodice, i opet je plakala non stop i jedva zaspala...ako negdje putujem uvijek gledam opciju kome je mogu ostaviti, imaju li babysittere u hotelu i sl...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 21364
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 8:32:02   
sretna_mama
Juuuutro....

Evo..ustali i mi..

Bujrum user posted image i noooooblice...:-D

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 21365
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 8:39:46   
bebacha
mi imamo onaj elektricni inhalator.vrijedi svake pare.
a ja cu sad na svoju ruku uzet flonidan,mislim sljedeci put kad se razboli.cisto da pokusam sprijecit antibiotik i urbazon.pisala sam vec da njoj doktorica s vrata propisuje terpiju,odnosno prepisuje iz kartona.ustvari obadvome


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 21366
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 8:50:44   
veeseelaa
vesela mi se grijemo na plin 80 kvadrata 320 KM ovaj mjesec diiiiiivno user posted image


punooo, strašno

ja pretplaćujem ljeti plin, kako bi mi bilo lakše zimi user posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 16.1.2012 8:51:20 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 21367
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 8:55:25   
vjestica
jutro
ja sam samo došla da se pohvalim kako sam ja super majka i ne znam šta tražim ovdje sa vama nemajkama user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21368
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 8:55:29   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: dadada

selebriti...i ja glasam za zubeuser posted image ...svi simptomi

ja ga okupala...nije htio "roniti" a ja se ponadala

e gdje tu fiziolosku uzimate...pretpostavljam u apoteci...sta trazite? daju li bez problema ili se potrebno ubjedjivati



kakva apoteka...tamo mi prodaju za cenera aquamaeisuser posted image
meni je snadbjevač mužuser posted image



dadada kupujem ja u apoteci staklena flasica trazis samo fiziolosku za inhalaciju i uzmi jednu spricu i iglu da ne otvaras flasicu.


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21369
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 8:56:08   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: vjestica

jutro
ja sam samo došla da se pohvalim kako sam ja super majka i ne znam šta tražim ovdje sa vama nemajkama user posted image



user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 21370
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 8:57:05   
veeseelaa
a za ostavljanje u sobi a ja da sidjem negdje na veceru ili pice, to ne bih mogla


isto


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 21371
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 8:57:33   
leona81
nama je doslo 200 KM struje, a sve nam je na struju, grijanje, bojler, susilica...mojima je doslo 250 plina, a manji je stan i manje griju i plus placaju struju 30 KM.

sto se tice vrtica kod nas je situacija ovakva, dijete ne place navecer ni ujutru, kad je pitas hoces li u vrtic kaze hocu, nikakve probleme ne pravi kad se sprema, udje unutra i ne pogleda nas vec samo ode, sto se tice spavanja nekad super spava, nekad samo sat, a u petak nikako...sto se tice hrane i dalje pravi probleme ali ljudi iskreno kazu nije jela to i to pa smo joj namazali...ona nama i kuci jos pravi probleme s jelom ali mi je bitno da bar pojede supu s dosta mesa i jede dosta voca...vecinu povrca ni pod razno, ribu, krompir, mlijeko ni u ludiluuser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21372
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 8:59:08   
Malenaoduvijek
sta je ovo svi redom bolesni, auuuu user posted image

kono kako je Lana jutros, dadada,felix,selebriti i zaboravila sam ko jos sorry...

ja samo kucam u drvo ove zime,prosla mi je bila nedao Bog nikome ali ove odlicno.
a za bronhitis ja cu samo reci singular.Igor je hB zdrav zahvaljujuci njemu i dijete nije popilo antibiotika od proslog maja.

a vesela strasni su racuni i mi pretplacujemo ali opet mi bude svaki put lose kad mi dodje racun

< Poruku je uredio MALA1994 -- 16.1.2012 9:00:13 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 21373
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 9:00:06   
veeseelaa
a vesela stra


jeste li razmišljali o nekoj alternativi?


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 21374
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
16.1.2012 9:01:06   
veeseelaa
ona nama i kuci jos pravi probleme s jelom ali mi je bitno da bar pojede supu s dosta mesa i jede dosta voca...vecinu povrca ni pod razno, ribu, krompir, mlijeko ni u ludilu


moja kći kući zeza a u vrtiću sve pojede
Valjda s djecom se zaleti


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 21375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  853 854 [855] 856 857   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  853 854 [855] 856 857   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *