|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  836 837 [838] 839 840   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:29:28   
vila_7
hahahha ma da hoce to biti aBd kao kod Hatepsut! user posted image Taman nema sekirancije oko prvih mjeseci! user posted image

Pa sta ti je dr.rekla?


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 20926
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:30:14   
anidla
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: vila_7

Mirkice hajde javni sta je bilo! 

hahahhaa ne znam da l da se brinem ili ne al kad sam imala zadnju 10 novembra user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



a ja 4 novembra user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 20927
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:30:47   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: vila_7

Mirkice hajde javni sta je bilo! 

hahahhaa ne znam da l da se brinem ili ne al kad sam imala zadnju 10 novembra user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



a ja 4 novembra user posted image


sta je kod tebe problem ????


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 20928
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:31:36   
Anoniman
Lady brzo ozdravljenje zelimo.

Nisam upratila sta je bananiciuser posted image , od silnih zuba ja nista drugo nisam vidjelauser posted image

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 20929
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:32:24   
selebriti

IZVORNA PORUKA: klemzi


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i pitanjce jel ispravno posljednji par cipela il zadnji par cipela?

Izvinjavam se na "ulijetanju" user posted image user posted image
prvi i posljednji
prednji i zadnji
razumijemo se user posted image user posted image


prednji i stražnji user posted image


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 20930
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:34:14   
bananica
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Lady brzo ozdravljenje zelimo.

Nisam upratila sta je bananiciuser posted image , od silnih zuba ja nista drugo nisam vidjelauser posted image



zdravstveno mi nije nistauser posted image user posted image jos uvijek se dobro drzim, al mi nigdje nema kreditne kartice , to me muciuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20931
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:35:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: selebriti

Pa slini.... odavno, rastu joj trojke gornje... et to je sve od desavanja,... i veceras fol krmelje...user posted image
A Hanady, sto ne kamilica?
Pahiljuce, ne znam za propuh, moguće....


ja sam starijoj stavljala kamilicu kad je bila beba i izazvala dodatnu infekciju do site...dlčice kamilice nevidljive nama golim okom su gore za iritiranje oka nego bilo šta...
eto to ti kažem iz iskustva...
kasnije već nadošla kao majka i puna informacija sma u čitanju stručne litearute saznala da kamilica smao može dalje komlicirati stavruser posted image
i da dodam...nikad ne znas da li ti je dijete alergicno na polen etc. sto moze dovesti i do alergijske reakcije...i ovo sam nasla na netu...sa kamilicom se nije zezat...iako su je nasi roditelji koristili za sve...ja sam kupala A. kao malog u kamilici...a kasnije citala...tako da sam dosla do zakljucka...hebo cajeveuser posted image mislim...sa njima treba stvarno oprezno...i iskljucivo za lijecenje...a ne onako baj d vej...kako smo mi navikli...a opet...kinezi i drugi piju stalno cajeve...a jedni su od naroda koji najduze zive...e pa sad ti budi pametan...vjerovatno se treba dobro raspitati koje cajeve i kad...malo se sa tim travkama pozabaviti...ostaviti ove sto lijece ala kamilica bas kad ti treba

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 20932
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:35:27   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Lady brzo ozdravljenje zelimo.

Nisam upratila sta je bananiciuser posted image , od silnih zuba ja nista drugo nisam vidjelauser posted image



zdravstveno mi nije nistauser posted image user posted image jos uvijek se dobro drzim, al mi nigdje nema kreditne kartice , to me muciuser posted image


ja bih odma prijavila u Banci da mi kartu zakljucaju 


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 20933
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:36:07   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Lady brzo ozdravljenje zelimo.

Nisam upratila sta je bananiciuser posted image , od silnih zuba ja nista drugo nisam vidjelauser posted image



zdravstveno mi nije nistauser posted image user posted image jos uvijek se dobro drzim, al mi nigdje nema kreditne kartice , to me muciuser posted image

ne primam ja kreditne karticeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 20934
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:36:42   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Lady brzo ozdravljenje zelimo.

Nisam upratila sta je bananiciuser posted image , od silnih zuba ja nista drugo nisam vidjelauser posted image



zdravstveno mi nije nistauser posted image user posted image jos uvijek se dobro drzim, al mi nigdje nema kreditne kartice , to me muciuser posted image

ne primam ja kreditne karticeuser posted image user posted image user posted image



sreca tvoja, inace ti ne bih mogla ni platitiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20935
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:38:30   
bananica
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Lady brzo ozdravljenje zelimo.

Nisam upratila sta je bananiciuser posted image , od silnih zuba ja nista drugo nisam vidjelauser posted image



zdravstveno mi nije nistauser posted image user posted image jos uvijek se dobro drzim, al mi nigdje nema kreditne kartice , to me muciuser posted image


ja bih odma prijavila u Banci da mi kartu zakljucaju 



sve se nadam da cu je naciuser posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 20936
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:39:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

isto radim i ja, a šta radiš kad se ispeče? mislim premažeš ga nečim, staviš da se istišti u rerni, zamotaš u kesu i sl???
Ja iskljucim rernu nakon 15.20 min zavisno koliki je hljeb. I ostvavim hljeb u rerni dok se rehna ne ohladi.



i bude super mekan?

Nije sad ko spuzva, ali nije ni tvrd. Pokusacu dr. put ko Jelenauser posted image pa da vidim razliku

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 20937
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:39:13   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

isto radim i ja, a šta radiš kad se ispeče? mislim premažeš ga nečim, staviš da se istišti u rerni, zamotaš u kesu i sl???
Ja iskljucim rernu nakon 15.20 min zavisno koliki je hljeb. I ostvavim hljeb u rerni dok se rehna ne ohladi.



i bude super mekan?



onda ga poprskaj sa ruke vodom savij u salvetu il stoljnka i nek ohladi...

kad ga načneš onda ha sa salvetom u sei čuvaj d abude svjež dok ga ima.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20938
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:39:49   
Lady26
Evo mene, samo da mahnem i pozelim laku noc
Lana uzasno kaslje, popila je caj, mlijeko samo 2-3 gutljaja...ni rucala nije, nego ja kad sam dosla izgnjecim voce, sa plazmom i medom, to je pojela....i to je to...
Zauhar, samo da nije prazan stoma...
Jelo jel moguce da je sta pokupila u nedjelju? user posted image
Razmisljam jer drugo nije moglo nista biti...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 20939
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:40:00   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

isto radim i ja, a šta radiš kad se ispeče? mislim premažeš ga nečim, staviš da se istišti u rerni, zamotaš u kesu i sl???
Ja iskljucim rernu nakon 15.20 min zavisno koliki je hljeb. I ostvavim hljeb u rerni dok se rehna ne ohladi.



i bude super mekan?



onda ga poprskaj sa ruke vodom savij u salvetu il stoljnka i nek ohladi...

kad ga načneš onda ha sa salvetom u sei čuvaj d abude svjež dok ga ima.


a možeš ga nakon pečenja i puterom rpemazati i staviti us alvetu da s eohladi

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 20940
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:41:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Lady brzo ozdravljenje zelimo.

Nisam upratila sta je bananiciuser posted image , od silnih zuba ja nista drugo nisam vidjelauser posted image



zdravstveno mi nije nistauser posted image user posted image jos uvijek se dobro drzim, al mi nigdje nema kreditne kartice , to me muciuser posted image

ne primam ja kreditne karticeuser posted image user posted image user posted image



sreca tvoja, inace ti ne bih mogla ni platitiuser posted image

haj upali mozdane...kad si je zadnji put koristila i gdje

(odgovor članu bananica)
  Neposredna veza do poruke: 20941
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:41:57   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Lady26

Evo mene, samo da mahnem i pozelim laku noc
Lana uzasno kaslje, popila je caj, mlijeko samo 2-3 gutljaja...ni rucala nije, nego ja kad sam dosla izgnjecim voce, sa plazmom i medom, to je pojela....i to je to...
Zauhar, samo da nije prazan stoma...
Jelo jel moguce da je sta pokupila u nedjelju? user posted image
Razmisljam jer drugo nije moglo nista biti...


pa to bi ti bilo najbezbolnije...jer kod jele je virus radili su nalaze...onda znaš sa čime se boriš...čistite nosić, nemoj je siliti na jelo ...uvedite čaj ood luka i jabuke, inahalcije u toaletu ...smao polako

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 20942
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:43:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lady26

Evo mene, samo da mahnem i pozelim laku noc
Lana uzasno kaslje, popila je caj, mlijeko samo 2-3 gutljaja...ni rucala nije, nego ja kad sam dosla izgnjecim voce, sa plazmom i medom, to je pojela....i to je to...
Zauhar, samo da nije prazan stoma...
Jelo jel moguce da je sta pokupila u nedjelju? user posted image
Razmisljam jer drugo nije moglo nista biti...
Drzite seuser posted image i Lady...ima toga puno...mogla je bilo gdje pokupiti..a mogao je neko i od vas donjeti

moj A. djeluje dobro...nekad se zakaslje...do sad sve ok...samo eto sto se ruzno cuje...bas slajmastouser posted image

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 20943
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:43:41   
Anoniman
Ja pravim mali hljebic, tako da se svjez pojede, a moja mama ga zamota u krpu i stavi u kesu. Uvijek je svjez i mekan.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 20944
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:45:35   
Mirkica
lady, dada , jelena  da djecica sto prije ozdrave 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20945
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:47:07   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ja pravim mali hljebic, tako da se svjez pojede, a moja mama ga zamota u krpu i stavi u kesu. Uvijek je svjez i mekan.


ja to kad pečem ja odmah tri hljeba izbacim iz onog pleha veličine rerne...da imama tri dana hljebuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20946
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:47:11   
Anoniman
Lady ne bih odvratna da budem, ne bih pogresno da me shvatis, ali bas zbog toga sam vise puta ti nagovjestila kakvo je stanje kod nas i sms ti poslala i na forumu pisala, da posle ne bi bilo dosli vi, a mi "zarazili" djete. Ja sam rekla i ostalim mamama kakvo je stanje i ako im ne smeta bujrum. Ja nisam tip koji cu nekom reci ne dolazi mi, ali sam uredno rekla u kakvom je stanju Ana. 

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 20947
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:47:55   
bananica
haj upali mozdane...kad si je zadnji put koristila i gdje


ovim redoslijedom, u banci je podigla, stara istekla pa novu dobila, platila nakon toga u modiani i merkatoru, i koliko znam nigdje vise, znaci u novcaniku stajala, a to placanje je bilo prije 10 dana
po meni jedino logicno rjesenje jeste da mi je D izvadila i negdje zabacila



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20948
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:48:45   
Anoniman
Mame cija su djeca bolesna, dajete li djeci med?
Ako dajete, pokusajte jednu cesnu ili pola cesne bijelog luka sitno sitno isjeckati i staviti u soljicu gdje ste stavili kasicicu, dvije meda. Dobro promjesajte i dajte djeci(ko daje, tj. ako je dijete malo starije). To je prirodni antibiotik. Dobro je i nama to jesti. Preporucuju 3x dnevno.

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 20949
   RE: Bebe 1 - 2 godine [chat]
13.1.2012 22:50:31   
anidla
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: vila_7

Mirkice hajde javni sta je bilo! 

hahahhaa ne znam da l da se brinem ili ne al kad sam imala zadnju 10 novembra user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



a ja 4 novembra user posted image


sta je kod tebe problem ????



ne znam user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 20950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  836 837 [838] 839 840   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  836 837 [838] 839 840   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prerano za bebu?
пеперутка16

Da li je prerano imati želju za djetetom i brakom sa 18 godina?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *